تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: حیدری سر مربی تیم ملی؟؟؟؟؟؟؟

راي دهنده
6. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • عالی

2 33.33%
  • خوب

2 33.33%
  • متوسط

1 16.67%
  • بد

1 16.67%
صفحه 3 از 17 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 163

نام تاپيک: کشتی

Banned roya_256's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

چون كشتي هارا نديدم نميدونم چه اتفاقي افتاده البته ديشب از خبر ساعت 10 شب شنيدم كه تيم ايران به فينال رسيده و خوشحال شدم

حـــــرفـه ای MaFia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2004
    محل سكونت
    Stockholm

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط roya_256
    چون كشتي هارا نديدم نميدونم چه اتفاقي افتاده البته ديشب از خبر ساعت 10 شب شنيدم كه تيم ايران به فينال رسيده و خوشحال شدم
    جالب هست تو خبر ورزشی بلا فاصله بعد از کشتی
    اعلام شکست تیم ایران پخش شد
    یه چند ساعتی تو شوک بودیم اینگار تا خبر بعدی اعلام شد

آخر فروم باز mahdy2021's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    Iran-Tehran

6 ... و قهرماني ايران

کـاربـر بـاسـابـقـه saeid_ronaldo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

خداييش حق روسيه رو خوردن يه كوزه ابم روش

آخر فروم باز mahdy2021's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    Iran-Tehran

پيش فرض

خداييش حق روسيه رو خوردن يه كوزه ابم روش
    چرا الكي حرف ميزني؟
    يعني رئيس فيلا كه توي سالن كشتي بود نقش سيب زميني بازي مي كرد

دليل پيروزي ايران هم توي پست 9 همين تاپيك نوشتم!

Banned roya_256's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

mahdy2021
    سلام
    من اون تاپيك رو خوندم چون قبل از بازي با روسيه تركيه هم با امتياز از ايران باخته نمي شه گفت كه حق روسها را خوردن چون روسها توفيلا واقعا حرف اول رو ميزنن اگه يادتان باشه اگه اشتباه نكنم محمد طلايي بود كه تو تهران در مقابل كشتي گيران روس قرار گرفت وداوران حقش رو خوردند و هيچكس هم نتونست كاري بكند .در ضمن كشتي هاي ديشب در مقابل كوبا را ديدم خيلي عالي بود به بچه هاي خوب كشتي اين پيروزي را تبريك مي گويم واقعا مراد محمدي در مقابل كشتي گير كوبايي غيرت داشت به همه دست اندركاران تيم ملي كشتي و كشتي گيران با غيرت خسته نباشيد مي گويم . حق يارشان

داره خودمونی میشه AviZon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

2 توقيف اموال طالقاني به حكم دادگاه

به دليل برگشت خوردن چك هاي متعدد شخصي محمد رضا طالقاني براي هزينه هاي جاري فدراسيون كشتي حكم دادگاه به منظور جلب وتوقيف اموال وي صادر شده است .
    محمد رضا طالقاني پس از اينكه در سال گذشته بر طبق قول معتمدي ، وزير سابق فناوري و ارتباطات دولت گذشته مبني بر تصمين اعتبار لازم براي رفع مشكلات مالي فدراسين كشتي ، اقدام به هزينه بيش از 500 ميليون تومان جهت امورات مختلف فدراسيون كشتي كرد ، با عدم پرداخت وزير سابق و شكايت طلبكاران فدراسيون ،حكم جلب وتوقيف اموال وي صادر شده است .
    در حالي كه با حكم دادگاه خانه شخصي رييس فدراسيون كشتي براي پرداخت بدهي هايش به فروش ميرسد ، محمد رضا طالقاني در 5 فروردين ماه سال جاري در ديدار با مهندس علي آبادي ، رييس سازمان ورزش مشكلات مالي فدراسيون و بدهي 500 ميليوني اين فدراسيون را با وي در ميان گذاشته است كه ، علي آبادي نسبت به هزينه مبلغ فوق بدون تامين اعتبار آن گلايه كرده و تصريح كرده است قول چنداني نسبت به حل اين موضوع نمي تواند بدهد .
    طالقاني نيز در پاسخ گفته است كه طبق روال معمول چنين هزينه هايي صورت گرفته است و فكر نميكرده كه وزير سابق فناوري وارتباطات به وعده خود عمل نكند . شنيده ها حاكي است كه علي آبادي در پايان اين جلسه ضمن اميدواري به حل اين موضوع به مزاح گفته است ، تنها كاري كه سازمان ميتواند انجام دهد ، ملاقات طالقاني در زندان است .

Banned roya_256's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

اينهم پاداش خدمت آقاي طالقاني
    من يك پيشنهاد دارم يك شماره حساب بدهند مردم ما به كشتي به عنوان ورزش اول مملكت نگاه مي كنند حتما به آقاي طالقاني كمك مي كنندو آقاي طالقاني هم قول بده ديگه اينجور هزينه هايي رو نكنه حتي اگر وزير قول تامين اعتبار اون رو داده باشه

آخر فروم باز mska's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    يزد>کرج<>تهران

پيش فرض طالقانی:به کشتی اویزان نیستم.میروم

حجم مطلب البته بسيار بيشتر بود. مضمون «نامه اى به جناب صندلى» اما همين چند سطر بود: «آى بچه ها، فقط يك نفر بود كه بد بود. آن يك نفر هم من بودم. حالا دست همه شما كارمندان فدراسيون را مى بوسم و عشقم را از اين به بعد نثار زن و بچه ام مى كنم.»
    تحولى در كار نيست. مديريت «حجاج» در فدراسيون كشتى مانند نمايشنامه اى كلاسيك است كه مسئولين فعلى سازمان تربيت بدنى نيز همان روايت مستعمل را ادامه مى دهند.
    در تمام اين سال ها، بازيگران اصلى فيلم مستند اين فدراسيون هنگام ايفاى نقش مديريت در ساختمان خيابان ورزنده، بى آنكه بخواهند همگى ضدقهرمان بوده اند. رل ديگرى هم در كار نبوده كه آنها بخواهند اجرا كنند. سال ها است كه اقتضاى صحنه در ورزش ملى همين است كه هست. كلمه به كلمه آن نامه اى كه به صندلى الصاق شد حاوى اين پرسش بود: رئيس سازمان چگونه يك سوپرمن را به صحنه فرامى خواند تا رانندگى كاميون انباشته از مشكلات كشتى را به او بسپارد؟ مدير لايق فدراسيون واليبال پس از ۱۷سال رياست بر فدراسيون توپ و تور، پريشب ناگهان بر فدراسيون كشتى نازل شد. پيشنهاد نايب رئيسى به محمدرضا طالقانى اولين اقدام سرپرست جديد بود اما ۱۰سال قبل كسى كه طالقانى پذيرفت نايب رئيسى اش را برعهده بگيرد از كليدى ترين مردان كابينه هاشمى رفسنجانى بود. به همين خاطر مكالمه حاجى قديمى كشتى با جديدترين حاجى اين رشته ورزشى زياد طول نكشيد. چون حاجى بركنار شده مشغول سنجاق كردن نامه اى روى صندلى اش بود.
    نامه اى حاكى از اين نگرانى كه حفظ آبروى مديريت ۱۷ساله حتى ۱۷ ماه هم دوام نياورد. رئيس جديد خيلى زود اوزان كشتى را ياد خواهد گرفت و اسامى قهرمانان را به خاطر خواهد سپرد. به زودى خواهد دانست كه كشتى عبارت است از سه تايم دو دقيقه اى، مسابقات رسمى سر وزن قانونى برگزار مى شود اما تورنمنت هاى بين المللى دو كيلوگرم ارفاق وزن دارند. انور دولت آباد باشگاه سازنده اى است در جنوب تهران، انديمشك شهرى است فرنگى خيز و على غفارى هم پيشكسوتى است در احتضار كه نفس هايش به شماره افتاده. ولى حاج محمدرضا يزدانى خرم در تمام آن ۱۷سال هرگز با تومارهاى ماهانه داوران راديكال مواجه نشده. ايشان نمى داند كه تصميم سازى هاى اغلب پيشكسوتان مشهور كشتى در قهوه خانه هاى مركزى شهر تهران صورت مى پذيرد، لويى جرگه هايى بسيار تاثيرگذارتر از مجمع انتخاباتى فدراسيون كشتى!
    مرز دوستى ها در اين ورزش اصلاً شفاف نيست. بيعت هايى كه طى هفته آتى با يزدانى خرم بسته خواهد شد حتى از بلور هم شكننده تر هستند. كشف مختصات مبهم دشمنى ها هم انرژى فراوانى از رئيس جديد خواهد گرفت. آنچه حضار در اتاق او بر زبان خواهند آورد، به ندرت همان مطالبى خواهد بود كه همان ها در سالن تمرين امجديه، سالن هفت تير، جلسات شبانه و حتى همان راهروهاى فدراسيون مطرح خواهند كرد. در اتاق طالقانى هميشه باز بود، متاسفانه حالا كمتر پيشكسوت مشهورى است كه پنج دقيقه انتظار براى ملاقات رئيس فدراسيون كشتى را دون شان خود نداند.
    صبح ديروز تلكس خبرگزارى ها با تمام مقاومتى كه براى حفظ نگرش بينابينى داشتند، خيلى زود و از دقايق اوليه يازدهمين ساعت روز، به تصرف مستقبلين يزدانى خرم درآمدند. همان پيشكسوتان خوش استقبالى كه پاييز ۸۱ از عزل اميررضا خادم خشنود بودند، مقارن ظهر ديروز غريو هلهله را براى بركنارى محمدرضا طالقانى سر داده بودند. طى هفته آينده اتاق سابق طالقانى مملو از تاج گل خواهد شد. گلستانى كه همين پنج روز و شش خواهد بود، گلسرايى باصفا كه شايد آن نامه روى صندلى را هم در لفافه اش پنهان كند. طالقانى كه نامه مى نويسد اصولاً آيين نگارش را به هيچ مى گيرد. جملاتش فعل ندارد، از نقطه گذارى پرهيز مى كند و مقصود كلى اش از كتابت را نزد خود محفوظ نگه مى دارد. بعيد است كه محمدرضا يزدانى خرم نيز توفيقى داشته باشد در رمزگشايى نامه اى كه روى صندلى اش به ارث گذاشته شد. ارثيه اى با يك ميليارد و صد ميليون تومان بدهى الحاقى.
    • بالاخره رفتنى شديد آقاى طالقانى؟
    عيبى ندارد. اصلاً ناراحت نيستم. به هيچ وجه احساس خستگى هم نمى كنم. بالاخره در اين ورزش هر كسى يك قدم از بقيه جلوتر باشد هر طور كه شده متوقفش مى كنند. سالم كار كردن جرم شده!
    • فكر مى كنيد مهمترين دليل بركنارى شما چه بود؟
    خوشبختانه همين امروز بچه هاى نوجوان كشتى توانستند با اقتدار كامل در بلغارستان قهرمان شوند. از صبح امروز همه دارند از بركنارى من صحبت مى كنند اما صحبتى از قهرمانى چشمگير كشتى گيران نوجوان منتشر نمى شود. به هر حال سازمان تربيت بدنى بر كشتى ولايت دارد. خواهش مى كنم تيتر بزن كه من آويزان كشتى نيستم، ناراحت هم نيستم و خيلى راحت مى روم. حتماً خوب نبودم كه بركنار شده ام. الان هم در فدراسيون هستم و دارم كارهاى فردا را انجام مى دهم تا رئيس جديد با خيال راحت مشغول به كار شود.
    • منتقدين فدراسيون كشتى رضايت كامل خود را از بركنارى شما ابراز كرده اند، مثلاً منصور مهدى زاده، منصور برزگر و... البته اغلب هنگام انتصاب شما نيز خوشحال بودند از اينكه امير خادم بركنار شده.
    بعداً جواب اين سئوال را مى گيريد. همان هايى كه از آمدن من شادمان بودند حالا از آمدن رئيس جديد خوشحال هستند. منصور برزگر بايد هم به يزدانى خرم تبريك بگويد! به هر حال فكر مى كند كه اوضاع كشتى بهتر خواهد شد. همه به رئيس جديد تبريك مى گويند. من هم به آقاى يزدانى خرم تبريك مى گويم و براى ايشان آرزوى موفقيت مى كنم. من از آنهايى نيستم كه تا از كار بركنار مى شوند شروع مى كنند به كارشكنى و سنگ اندازى.
    • شما صبح شنبه با رئيس سازمان تربيت بدنى جلسه داشتيد، آيا على آبادى به شما گفت كه بايد مديريت فدراسيون را به يزدانى خرم واگذار كنيد؟
    اصلاً و ابداً. تازه على آبادى به من قول داد كه مشكلات مالى فدراسيون را به صفر خواهد رساند. اما امروز (دوشنبه) گفتند كه من بركنار شده ام.
    • الان از اينكه به جاى اميررضا خادم مسئوليت فدراسيون را برعهده گرفتيد پشيمان نيستيد؟
    به هيچ وجه. من هرگز از قبول مسئوليت احساس پشيمانى نكردم. هر آنچه در توانم بود ارائه كردم. بيشتر از اين در توانم نبود.
    • چقدر احتمال مى دهيد كه رئيس جديد به موفقيت برسد؟
    كشتى با تمام ورزش ها فرق دارد. آدم هاى مطرح در كشتى بسيار زياد هستند. من هميشه در اتاقم باز بود، براى هيچ كس كلاس نگذاشتم. من مديريت را در رفاقت معنى مى كنم. اما چه كنم كه خليفه كشى باب شده! چون ديكتاتور نبودم گفتند اقتدار ندارى. تمام تهمت ها را به جان خريدم. از حق خودم گذشتم و از هيچ كس شكايت نكردم.
    • فكر مى كنيد چقدر زمان خواهد گذشت تا منتقدين شما به جمع منتقدين يزدانى خرم بپيوندند؟
    به اين سئوال جواب نمى دهم. فقط همين را مى گويم كه انتقادات بعضى ها پس از تقسيم مسئوليت ها شروع خواهد شد. همان هايى كه مى آمدند التماس مى كردند تا مدير تيم ملى بشوند يا مسئوليت بگيرند و اگر درخواست آنها را نمى پذيرفتم مى رفتند مصاحبه مى كردند و تهمت مى زدند. به هر حال همه چيز تمام شده. هيچ حسرتى هم روى دلم نيست. ديشب هم تا ساعت سه ونيم بامداد در خانه ما جلسه بود. به همه گفتم كه با تمام توان بمانند و به رئيس جديد كمك كنند. از همه خواهش كردم كه مثل هميشه و با نيروى مضاعف به كشتى خدمت كنند. بعضى از منتقدين من همان هايى بودند كه هنوز دارم وام آنها را پرداخت مى كنم. همان هايى كه در رسانه ها مى گفتند طالقانى صداقت ندارد اما خودشان نامه اى را مى آوردند پيش من كه خطاب به فلان ارگان و سازمان نوشته شده بود و از من مى خواستند تا نامه هايشان را امضا كنم اما متن نامه ها هيچ صداقتى نداشت!

• فكر مى كنيد كه مظلوم واقع شده ايد؟
    ببين خيلى حرف ها است كه الان نمى خواهم به زبان بياورم.
    دختر من از مدت ها قبل هر وقت از مدرسه به خانه مى آمد مى گفت بابا همكلاسى ها مى گويند تو را دارند بيرون مى كنند! يادتان هست كه من در مكه بودم و فيروز عليزاده در تهران فوت كرد اما مطبوعات در محاكمه اى غيابى مرا قاتل معرفى كردند. يك نفر آمد و التماس كرد مربى تيم ملى شود اما صلاحيتش را نداشت. وقتى قبول نكردم رفت و پشت سرم گفت كه طالقانى قتل هاى زنجيره اى را انجام داده! چند دقيقه قبل هم سوييچ اتومبيل را تحويل فدراسيون دادم. موبايل را هم گذاشتم روى ميز. هركجا هم كه رفتم با هزينه خودم رفتم و حق ماموريت نگرفتم. الان خانواده ام هم بسيار خوشحال هستند كه من وقت بيشترى براى آنها خواهم گذاشت. طالقانى آدمى است كه دور خانه خدا چرخيده، به همين خاطر دور بندگان خدا نخواهم چرخيد. هيچ مسئوليت ديگرى هم در حوزه ورزش برعهده نمى گيرم.
    • در اين چهل ماه از چه كسى بيشتر از بقيه افراد خانواده كشتى ناراحت هستيد؟ خبرنگار، مربى، داور يا پيشكسوت؟
    به امام حسين(ع) از هيچ كس ناراحت نيستم. تا به حال به هيچ كس «تو» نگفته ام. عادت كرده ام به اينكه جلوى من بگويند فلانى سرت شاه است اما در نمازخانه فدراسيون براى سرم جايزه تعيين كنند. در نامه اى هم كه روى صندلى ام گذاشته هيچ توصيه اى به كسى نكردم.

Super Moderator Shahin King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    گیلان

11 » دوپينگ، فاجعه‌اي تمام نشدني

سلام

متأسفانه باز هم دوپينگ فاجعه آفريد و 5 كشتي‌گير كشورمان در گرداب اين پديده شوم گرفتار شدند.
    به گزارش گروه كشتي خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ 5 كشتي‌گير كشورمان با مثبت اعلام شدن آزمايش دوپينگشان ثابت كردند كه هنوز اين پديده شوم و هولناك نفس مي‌كشد و قرباني‌هاي بسيار مي‌گيرد.

متأسفانه ورزش ايران طي يكي، 2 سال اخير ورزشكاران دوپينگي متعددي را به جهان معرفي كرده است! مطمئنا اگر روند كنوني ادامه پيدا كند ترديدي وجود ندارد كه طي يكي، 2سال آينده به لحاظ در اختيار داشتن ورزشكار دوپينگي صاحب ركوردي دست نيافتني در دنياي پهناور ورزش خواهيم بود.

اگر نگاهي گذرا به يك دهه اخير و يا كمي عقب‌تر بياندازيم مي‌بينيم كه پس از عباس جديدي، چند قايقران، جودوكار، تكواندوكار، بوكسور، پاورليفتينگ‌ كار و حتي چند ورزشكار معلول و حتي 9 وزنه‌بردار جوان و چندين و چند ورزشكار ديگر كه عمدتا مربوط به 2 رشته پرطرفدار و مدال‌آور كشتي و وزنه‌برداري هستند اكنون 5 كشتي‌گير ديگر خود را به اين دام گرفتار كردند.

بابك خورشيدي، مهدي بهكار، امين مرداني، عليرضا قرايي و محمدهادي پورعليجان 5 آزادكاري هستند كه متأسفانه به دليل استفاده از مواد ممنوعه نيروزا متحمل جرايم سنگيني شدند كه شايد سبب شود اين 5 نفر براي هميشه از دنياي قهرماني كنار بروند.

خورشيدي، بهكار، مرداني و قرايي هر كدام با جرايم 2 سال محروميت مواجه شدند اما نكته جالب توجه و البته تكان‌دهنده اينكه محمدهادي پورعليجان قهرمان جوانان و دانشجويان جهان و دارنده مدال برنز بزرگسالان آسيا پس از مثبت اعلام شدن جواب آزمايش دوپينگش به محروميت سنگين و قابل تأمل 8 ساله مواجه شد كه قطعا اين محروميت وي را از دنياي كشتي محو خواهد كرد!

به راستي بايد چه كار كرد؟ چه راهكاري براي جلوگيري از اين خوره خانمان‌سوز وجود دارد؟ اصلا چرا در بين بعضي از ورزشكاران ما استفاده از نيروهاي كاذب باب شده است؟ به واقع چه كساني پاسخگوي اين معضل هستند و چه كسي به تمامي اين چراها پاسخ قانع‌كننده مي‌دهد؟

غلامرضا تختي، عبدا... موحد، امامعلي حبيبي، عسگري محمديان، عليرضا دبير، رسول و اميررضا خادم، محمد نصيري، محمد نامجو، جعفر سلماسي و ده‌ها پهلوان ديگر ايران‌زمين از جمله چهره‌هاي فراموش‌نشدني تاريخ ورزش دنيا بودند كه بدون نزديك شدن به چنين بلايايي كه حالا آن را دوپينگ مي‌ناميم سكوهاي جهان و المپيك را يكي پس از ديگري فتح مي‌كردند اما متأسفانه نسل امروزي ورزش ما با روي آوردن به انرژي‌هاي كاذب و ممنوع در حال خدچه‌دار كردن حيثيت و آبروي ورزش ايران هستند.

واقعا جاي تأسف دارد محمدهادي پورعليجاني كه روزگاري رقيب و حريف درجه يك عليرضا حيدري مرد پرافتخار كشتي كشورمان بود حالا محروميت سنگين 8 ساله را پيش روي خود دارد محروميتي كه بي‌شك مسير زندگي پورعليجان را تغيير خواهد داد و حتي شايد ...

در هر حال اميدواريم مسئولين و كارشناسان خبره و كاربلد ورزش كشورمان هرچه سريعتر فكري به حال اين وصله آبروبر كنند. در غير اين صورت بلايي بر سر ورزش ايران مي‌آيد كه ... .

قضيه دوپينگ 5 كشتي‌گير آزادكار بهانه‌اي شد تا به سراغ اهالي كشتي برويم و نظرات آنها را هم جويا شويم كه خواندنش خالي از لطف نيست.

منبع : خبرگزاری ورزش ایران

قربان شما
    شاهین

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •