تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 23 اولاول 123456713 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 227

نام تاپيک: تاپیک هواداران تیم ملی برزیل | سلاطین سامبا

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2014

پيش فرض

2. 4 کاربر از Dejagah بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن مشکلات نصب و اجرای بازیها clau's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض

اسکولاری : برزیل و آرژانتین به فینال می رسند

در حالیکه کمتر از یک هفته به شروع مسابقات جام جهانی باقی مانده است امروز لوئیس فلیپه اسکولاری سرمربی تیم ملی فوتبال برزیل در آخرین مصاحبه خود اظهار امیدواری کرد که دو تیم برزیل و آرژانتین به فینال جام جهانی راه یابند. وی گفت :

طبق آنالیز هایی که انجام داده ایم ایمان دارم که به فینال خواهیم رسید و اعتقاد دارم که آرژانتین حریف ما در فینال خواهد بود. در واقع امیدوارم که اینگونه باشد. این یک فینال تمام آمریکای لاتین خواهد بود که خیلی ها منتظرش هستند. یک فینال با کیفیت و جذاب.
    دوست ندارم آرژانتین در مرحله اول یا دوم مسابقات حذف شود. انتظار من این است که آنها فوتبال همیشگیشان را ارائه دهند. اما اگر به فینال رسیدند برای من مهم نیست که چه بلایی سرشان می آید.
    لازم به ذکر است که برزیل و آرژانتین چهار بار در تاریخ جام های جهانی مقابل یکدیگر قرار گرفته اند .
    در جام جهانی 1990 ایتالیا ، آرژانتین بر برزیل در یک هشتم نهایی غلبه کرد . برزیل دو بار در سال های 82 و 74 به ترتیب 3-1 و 2-1 آلبی سلسته را شکست داده و یک بار نیز در سال 1978 دو تیم به نتیجه مساوی رسیده اند.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پ.ن: ایول اسکولاری خیلی با این قسمت صحبتش حال کردم اما اگر به فینال رسیدند برای من مهم نیست که چه بلایی سرشان می آید.

4. 4 کاربر از clau بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن انیمیشن / کارتون E.N.A.Y.A.T's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    Otaku Roadway

پيش فرض

درود

کاپیتان سابق تیم ملی برزیل اولین میهمان حضوری ویژه برنامه عادل
    فردوسی‌پور برای جام جهانی ۲۰۱۴ است .

عادل فردوسی‌پور ویژه‌برنامه جام جهانی با نام «بیست چهارده» را از دوشنبهبر روی آنتن می‌برد .
    "دونگا" کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال برزیل اولین میهمان حضوری برنامه فردوسی‌پور است .

من که یادم نمیاد ولی خیلی خوب شد !

و من الله توفیق /

6. 4 کاربر از E.N.A.Y.A.T بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز نادر1368's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

درود

کاپیتان سابق تیم ملی برزیل اولین میهمان حضوری ویژه برنامه عادل
    فردوسی‌پور برای جام جهانی ۲۰۱۴ است .

عادل فردوسی‌پور ویژه‌برنامه جام جهانی با نام «بیست چهارده» را از دوشنبهبر روی آنتن می‌برد .
    "دونگا" کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال برزیل اولین میهمان حضوری برنامه فردوسی‌پور است .

من که یادم نمیاد ولی خیلی خوب شد !

و من الله توفیق /
    واقعا!؟ چــــــه ميـكنه اين عادل!(يادش بخير! عادل با رونالدو هم خيلي خاطره داره ) ضمنا هيچ چيزي و هيچ كسي نمي تونه جاي مراسم رو بگيره!
    راستي دوستان چرا ما امضاي مشترك نداريم؟!

8. 5 کاربر از نادر1368 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز وین رونی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

واقعا!؟ چــــــه ميـكنه اين عادل!(يادش بخير! عادل با رونالدو هم خيلي خاطره داره ) ضمنا هيچ چيزي و هيچ كسي نمي تونه جاي مراسم رو بگيره!
    راستي دوستان چرا ما امضاي مشترك نداريم؟!
    می خوان عین شب چهارشنبه سوری گولمون بزنن نریم شبکه های ضاله مراسم رو پخش مستقیم ببینیم.اما من با وجود اینکه عاشق پاسهای دونگا که با کات بیرون می داد بودم میرم مراسم رو پخش مستقیم ببینم

10. 3 کاربر از وین رونی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    Otaku Roadway

پيش فرض

درود

خب زمانش هم معلوم شد . امشب ساعت 23 با حضور عادل و رضا جاودانی، و میهمان ویژه ... کاپیتن کارلوس دونگا !

فردوسي پور بايد حلاليت بطلبه از دونگا بخاطر اون همه مسخره كردن لباس هاي دونگا تو جام قبلي

بازی های برزیل عادل گزارشگر بود ... این بدبخت رو بخاطر لباس هاش چقد مسخره میکرد !

يه پيراهن صورتي دونگا تو يه بازي پوشيده بود ته خنده بود !

و من الله توفیق /

12. 8 کاربر از E.N.A.Y.A.T بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    Otaku Roadway

پيش فرض

درود

مهمونی خوبی بود ! سه نفری بدبخت رو تو شهر غربت گیرآوردن دور چیز میپیچوننش !

واقعا دیگه فردوسی پور شورشو درآورد . به لباس مردم چیکار داری تو ! کم مسخرش کردی ؟

کاپیتان دیشب گفت که امیدوارم ایران به آرژانتین 3-4 تا گل بزنه ...
    یه نکته رو بگم ...

چون برزیل با ارژانتین رابطه خوبی در زمینه ورزش مخصوصا فوتبال ندارن ...
    هیچوقت نمیخوان موفقیت آرژانتین رو ببینند .
    برعکسشم وجود داره. به خاطر همین Dounga گفتش ایران میتونه ارژانتین رو ببره . فکـ کنم به شوخی گفت !

مثل اینکه در تمرینات دیروز نیمار مصدومیت جزئی پیدا کرده که خوشبختانه برطرف شده و به بازی با کرواسی میرسه .

و من الله توفیق /

14. 6 کاربر از E.N.A.Y.A.T بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز وین رونی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

فوتبال برزیل دوست داشتنی نیست به علت این جمله ناب پرفسور حاج رضایی!!!!
    یکی از دلایل:
    پله راست افراطی هست و با سران فیفا فالوده می خوره!!!!!!پایگاه مردمی نداره.به این دلیل برزیل تیم مورد علاقم نبوده.عجب دلیلی!!!

16. 5 کاربر از وین رونی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2014

پيش فرض

دوستان نذارید تاپیک قهرمان بخوابه, لطفا فعال باشید
      محتوای مخفی: برزيل – کرواسي؛ شروع هيجان يک ماهه 

برزيل – کرواسي؛ شروع هيجان يک ماهه

برزيل در اولين ديدار خود در بيستمين دوره جام جهاني بايد در ورزشگاه کورينتيانس از تيم باانگيزه کرواسي پذيرايي کند.

بيستمين دوره جام جهاني سي دقيقه بامداد جمعه با ديدار برزيل و کرواسي در ورزشگاه کورينتيانس شهر سائوپائولو آغاز مي‌شود.

برزيل ميزبان بيستمين دوره جام جهاني در اولين ديدار خود در اين رقابت‌ها بايد با کرواسي تيمي باانگيزه از قاره اروپا ديدار کند.

* برزيل

برزيل پرافتخارترين تيم جهان با 19 حضور در تاريخ جام‌هاي جهاني توانسته 5 عنوان قهرماني را به خود اختصاص دهد. آن‌ها با هدايت لوئيز فيليپه اسکولاري در انديشه کسب ششمين قهرماني در جام جهاني هستند. فيل بزرگ (اسکولاري) در سال 2002 موفق شد قهرماني در جام جهاني را به برزيلي‌ها هديه کند و از آن زمان تاکنون اين تيم در حسرت رسيدن به قهرماني در جام جهاني مانده است.

برزيل در رقابت‌هاي مقدماتي جام جهاني حضور نداشت که به واسطه ميزباني، صعودي مستقيم به جام جهاني 2014 برزيل داشت. آن‌ها سال گذشته در جام کنفدراسيون‌ها موفق شدند پرقدرت ظاهر شوند و با برتري 3 بر صفر برابر اسپانيا در ديدار نهايي، قهرماني در اين رقابت‌ها را تجربه کنند. البته يک نکته نگران کننده در اين قهرماني نهفته است و آن اين است که هر تيمي که قهرمان جام کنفدراسيون‌ها شده، سال بعد نتوانسته در جام جهاني به قهرماني برسد. برزيل با هدايت لوئيز فيليپه اسکولاري در بازي‌هاي اخير دوستانه خود نمايش خوبي از خود ارائه داده است و توانسته فوتبال هجومي يا همان ژوگوبونيتو را به نمايش بگذارد. آن‌ها در بازي با پاناما که دو هفته قبل برگزار شد موفق شدند به برتري 4 بر صفر برسند و سپس صربستان را با يک گل از پيش رو برداشتند.

برزيل در حالي پاي به جام جهاني 2014 مي‌گذارد که ستاره‌هاي غايب بزرگي را در تيم خود ندارد. کاکا، رونالدينيو، روبينيو، آلساندرو پاتو، لوکاس مورا از جمله بازيکنان بزرگ برزيلي هستند که اسکولاري روي نام آن‌ها خط قرمز کشيد. اکنون تيم جوان شده برزيل بيش از دوره‌هاي گذشته اميد به قهرماني در جام جهاني دارد.

* کرواسي

کرواسي که از فروپاشي کشور يوگسلاوي سابق به وجود آمد تاکنون تنها سه دوره حضور در جام جهاني را تجربه کرده است. آن‌ها در جام جهاني 1998 فرانسه با هدايت ميروسلاو بلاژويچ اولين حضورشان را در تاريخ جام جهاني تجربه کردند که موفق شدند با حضور بازيکنان بزرگي چون داوور شوکر – روبرت يارني و روبرت پروسينسکي به مقام جالب توجه سوم دست يابند. کرواسي در جام جهاني 2002 در همان دور نخست از گردونه رقابت‌ها حذف شد. آن‌ها در جام جهاني 2006 آلمان نيز حضور داشتند و اين بار نيز اين تيم در همان دور گروهي از اين رقابت‌ها حذف شد. کرواسي در جام جهاني آفريقاي جنوبي غايب بود و اکنون با هدايت يک مربي جوان به نام نيکو کواچ 33 ساله در انديشه خلق شگفتي در جام جهاني قرار دارد.

کرواسي در انتخابي جام جهاني در گروه يک قرار داشت اما نتوانست از سد بلژيک بگذرد و به ديدار پلي‌آف رسيد اين تيم در پلي‌آف مقدماتي جام جهاني در قاره اروپا موفق شد ايسلند را با نتيجه 2 بر صفر در مجموع دو ديدار شکست دهد و به جام جهاني راه يابد تا آن‌ها چهارمين حضورشان را در جام جهاني تجربه کنند.

کرواسي در انتخابي جام جهاني با ايگور استيماک حضور داشت اما پس از عدم راهيابي کرواسي به صورت مستقيم به جام جهاني مسئولان فدراسيون فوتبال اين کشور استيماک را از کار برکنار کردند و نيکو کواچ را به عنوان سرمربي جديد اين تيم انتخاب کردند.

نکته ويژه

ادواردو،‌ مهاجم برزيلي‌الاصل کرواسي قطعا بامداد جمعه ديدار ويژه‌اي را پيش رو خواهد داشت. او که در برزيل به دنيا آمده تصميم گرفت تا براي تيم ملي کرواسي به ميدان برود تا اين طور بتواند شانس بازي کردن در رده ملي را به دست آورد. مادر اين بازيکن اعلام کرده که ادواردو در بازي افتتاحيه جام جهاني قرار است هر دو سرود ملي کشورهاي برزيل و کرواسي را بخواند.

تقابل ويژه

دانته، مدافع تيم ملي برزيل با ماريو مانژوکيچ هم‌تيمي‌اش در تيم بايرن مونيخ تقابل ويژه‌اي در اين ديدار خواهند داشت.

به گزارش ايسنا، برزيل و کرواسي تاکنون دو بار برابر هم به ميدان رفته‌اند که حاصل آن يک پيروزي براي برزيل و يک تساوي بوده است. اين دو تيم در جام جهاني 2006 آلمان نيز با هم هم‌گروه بودند که برزيل موفق شد با تک گل کاکا، به برتري يک بر صفر برسد که اتفاقا آن ديدار نيز بازي نخست دو تيم در اين رقابت‌ها بود.

18. 3 کاربر از Dejagah بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2014

پيش فرض

لاک پشت برزیلی پیروزی میزبان در بازی افتتاحیه را پیشگویی کرد

پیشگویی نتیجه مسابقات جام جهانی را اختاپوسی آلمانی به نام پل در جام جهانی ۲۰۱۰ باب کرد و اخیرا نیز چینی‌ها از پیشگویی پانداها برای مسابقات امسال خبر داده اند.
    اکنون برزیل میزبان جام جهانی در مسیر تلاش این تیم برای کسب ششمین قهرمانی خود قصد دارد از یک لاکپشت عظیم الجثه دریایی به نام ˈسر بزرگˈ برای پیشگویی نتایج استفاده کند.
    او با انتخاب غذای خود از زیر پرچم دو کشور نشان می دهد که کدام تیم به پیروزی خواهد رسید و در نخستین گام پیروزی تیم برزیل در دیدار افتتاحیه مقابل کرواسی را وعده داد.
    این لاک پشت ۲۵ ساله ابتدای غذای خود را از جایی که به عنوان نتیجه تساوی در نظر گرفته شده بود، برداشت و بعد به سمت غذایی رفت که زیر پرچم برزیل بود.
    Last edited by Dejagah; 11-06-2014 at 15:44.

20. 3 کاربر از Dejagah بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •