تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 70 اولاول 12345671353 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 699

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی استقلال تهران | تـــاج آسـیـا | فصل 94-1393

داره خودمونی میشه anita.blue's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2013
    محل سكونت
    خیلی دور خیلی نزدیک

پيش فرض

جمشیدیان از فهرست استقلال خارج شد
    به گزارش خبرگزاری فارس، احمد جمشیدیان ازفهرست این تیم برای فصل اینده خارج شد.این بازیکن پس از حضور یعقوب کریمی در استقلال از فهرست تیم قلعه‌نویی برای فصل اتی خارج شده و حالا باید برای روشن شدن تکلیف خود تا نیم فصل صبر کند.

مصدومیت از ناحیه شکم و احتمال عمل جراحی برای امیر حسین صادقی
    در صورت عمل جراحي توسط اميرحسين صادقي، او بين 8 تا 12 هفته از ميادين دور خواهد ماند.
    بانك ورزش – با اينكه چند ساعت بيشتر به پايان نقل و انتقالات ليگ برتر باقي نمانده است، اردوي استقلالي‌ها دچار تغييرات زيادي شده است. پس از اينكه گفته شد احمد جمشيديان از ليست استقلال خارج شده و جاي آن يعقوب كريمي جايگزين شده است، حالا خبر مي‌رسد تغييرات ديگري هم در راه است.
    بنابه گزارش خبرنگار بانك ورزش، پس از آنكه گفته شد حنيف عمران‌زاده تا نيم فصل به بازي‌هاي استقلال نمي‌رسد، حالا خبر رسيده اميرحسين صادقي، مدافع ملي‌پوش استقلال هم به دليل ناراحتي از ناحيه شكم (!) مجبور است عمل جراحي انجام دهد. در صورت عمل جراحي اميرحسين صادقي، او بين 8 تا 12 هفته از ميادين دور خواهد ماند. از همين روي با دكتر ستوده پزشك استقلال، تماس گرفتيم و او با تاييد مصدوميت صادقي از ناحيه شكم (!) گفت: صادقي در حال حاضر مشغول فيزيوتراپي است و هنوز تصميمي براي عمل جراحي اين ملي‌پوش استقلال نگرفته‌ايم.

پ.ن : ای لعنت به این شانس.فکر کنم چشم خوردیم.هر سال دفاع و دروازه خوب بود هافبک مشکل داشت.امسال رفتیم هافبک را درست کردیم ،مدافع ها مون دارن یکی یکی مصدوم میشن.هر چند هنوز امیدوارم مصدومیت حنیف و صادقی جدی نباشه.

2. 7 کاربر از anita.blue بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز XENON24's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، برنامه هفته اول تا ششم رقابت های لیگ برتر مشخص شد.

پنجشنبه 9 مرداد

راهآهن- استقلال ساعت 19 و 40 دقیقه ورزشگاه تختی تهران

جمعه 17 مرداد

استقلال تهران- استقلال خوزستان ساعت 19 و 30 دقیقه ورزشگاه آزادی

پنجشنبه 23 مرداد

سپاهان- استقلال ساعت 19 و 15 دقیقه ورزشگاه فولادشهر اصفهان

سهشنبه 28 مرداد

استقلال تهران- سایپا البرز ساعت 20 و 15 دقیقه ورزشگاه آزادی

یکشنبه 2 شهریور

پیکان تهران- استقلال تهران ساعت 19 و 10 دقیقه ورزشگاه تختی تهران

جمعه 7 شهریور

استقلال تهران- گسترش فولاد تبریز ساعت 20 ورزشگاه آزادی تهران
    فعلا 6 هفته اعلام کردن...
    +
    اینم لیست استقلال:

بزرگسال:فروزان، داسیلوا، فخر الدینی، خسرو حیدری، حنیف عمران زاده، مگوییان، امیر حسین صادقی، هاشم بیگ زاده، امید ابراهیمی، تیموریان، کریمیان، پژمان نوری، جاسم کرار، برهانی، شهباز زاده، قاضی، یعقوب کریمی ، جمشیدیان و خرسند نیا

زیر 23 سال:فرزین گروسیان، مهدی کربلایی، محمد خلیلی ، سعید امرایی، سهیل اصغرزاد، امیر حسین طاعونی

زیر 21 سال:میلاد سلیمانی ، امید نورافکن، ایمان عباس زاده، محسن کریمی و علی رمضانی

4. 4 کاربر از XENON24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز بی باک بی بال's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    جهنم

پيش فرض

واقعا امسال بدور از حاشیه های همیشه گی فتح الله زاده خوب بازیکن گرفتیم

6. این کاربر از بی باک بی بال بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2014
    محل سكونت
    Cruel World

پيش فرض

من یکی که از بازیشون خیلی خوشم اومده.....خیلی با انگیزه و با طراوت دارن بازی میکنن.انشااله گل م جبران میشه.....فقط از طرف دروازه بانمون نگرانم....خروج های حساب نشده ای رو انجام میده....فقط احساس میکنم یکم دارن تـکـ روی میکنن.....موقعیت های خوبی رو میتونستن پاس بدن که ندادن.....ولی عجب ضربه ایستگاهی ای زد.........ای گزارش گرم که ماشاالله هیـــــچ کس رو نمیشناسه
    ولی در هر صورت....
    ژنرال مچکریم
    +
    بازی رو 2-1 بردیم....دم همگی تیم گرم.....فقط یه سوال:پنالتی زن دیگه ای به جز برهانی نداریم؟؟قاضی،ابراهیمی،...کس دیگه ای به جز آرش نیست؟با اینکه خیلی دوسش دارم ولی انصاف پنالتی زدنش خوب نیست.
    Last edited by SOЯOUSH; 21-07-2014 at 23:20.

8. 10 کاربر از SOЯOUSH بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

El Capitano Amir M.ohAma.D's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

تبریک میگم بچه ها همشون عالی بودند
    نیمه اول جوونامون خوب کار کردند ولی با بی تجربگی موقعیتارو از دست میدادنو واسه این که خودشونو نشون بدن تکروی بی خودی میکردند
    ولی این چیزی که من دیدم رمضانی و خلیلی و سلیمانی پتانسیل ستاره شدنو دارند
    خلیلی تو کارهای دفاعی اصلا خوب نبود اما رو به جلو خوب کار میکرد خیلی به درد وینگر چپ میخوره
    و اما پدیده این بازی رمضانی بود عالی بود فوق العاده بود بی نظیر بود خیلی باهاش حال کردم با اختلاف بهترین بازیکن زمین بود کی روش بازیهاشو ببینه بدون شک دعوت میشه تیم ملی تکنیک فوق العاده سرعتی و از همه مهمتر باهوش بازی با بورسا هم گزارشگر فقط میگفت رمضانی رمضانی بازی با قهرمان الجزایر پنالتی گرفت این بازی هم پنالتی گرفت گل دوم هم اون ضربه ایستگاهی با خطا روی رمضانی گرفته شد نمونه پیشرفته جوونیهای نیکبخته
    امسال برخلاف گذشته 4 تا بازیکن عالی واسه سمت چپ داریم کرار کریمی هاشم و رمضانی نوری هم میتونه اونجا بازی کنه از بین اینا هاشم و نوری که دفاع چپمونند اون 3 تا هم امسال خیالمونو از سمت چپ راحت میکنند
    کریمیان چیز خاصی نشون نداد اصلا انگار تو بازی نبود خیلی بد بازی کرد امیدوارم بهتر بشه خدارو شکر کرار هم میتونه پشت مهاجما بازی کنه و با توجه به وجود رمضانی و کریمی برای وینگر چپ اگه کریمیان روی فرم نیاد کرار خیلی راحت میتونه جاشو پر کنه
    ابراهیمی هم فوق العاده بود سوباسای تیم بود توی نیمه دوم این خودش تنهایی هم اون وسطو جمع میکنه به خوبی هم جمع میکنه حالا چه برسه اندو هم بهش اضافه بشه خداوکیلی فکر کردن بهش هم لذت بخشه ابراهیمی منو یاد جوونیهای نکونام توی پاس میندازه با قدرت تکنیکی شوتزن پاسور فوق العاده چقدر قشنگ جناح بازیو عوض میکردو بدون ترس پاسهای بلند میفرستاد در ضمن هنوز به امادگی کامل نرسیده ابراهیمیه اماده خیلی از ابراهیمیه امشب فوق العاده تره
    فخرالدینی سرعت و تکنیکش عالیه همون که فکر میکردیم با خسرو سمت چپ هر تیمیو اتوبان میکنند این حرکاتش خوراک خسرو حیدریه فقط من فکر میکنم اگه خسرو دفاع راست باشه و میلاد هافبک راست بهتره حالا باید ببینیم چه جوری بهتر جواب میده.میلاد نیمه دوم اصلا نفوذ نکرد شاید دستور امیرخان بوده

شهباززاده اولش خوب نبود اصلا افتضاح بود ولی هرچی گذشت بهتر کار کرد سرعت خوبی داره و تا حدودی پا به توپه امیدوار کننده ظاهر شد

ملوان تیم اصلیش بود ولی ما تیموریان حیدری بیکزاده صادقی کرار کریمی و حنیفو نداشتیمو اینطوری بازی کردیم

مگویان هم عالی بود باهوشو زیرک حنیف خیییلی کار سختی داره برای فیکس شدن این بازیکنی که من دیدم خیلی سخت بشه نیمکت نشینش کرد

خلاصه امیدوارم زودتر به هفته 7-8 برسیم تا تیم اماده بشه و استقلاله اماده و کاملو ببینیم این تیم هنوز خیلی کار برای رسیدن به نهایت پتانسیلش داره
    Last edited by Amir M.ohAma.D; 22-07-2014 at 00:05.

10. 8 کاربر از Amir M.ohAma.D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز king of the kings's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تاریکی اسم:عماد

پيش فرض

کریمیان اگه همون کریمیان تراکتور دو سه فصل پیش باشه بازیکن خیلی خوبی هست . یادمه همون موقع قرار بود استقلالی بشه

یکم زمان نیاز داره من اون موقع خیلی دوست داشتم بیاد استقلال . هافبک پاسور و گلزنی هست

سمت چپ دو سه بازیکن خوب داشتیم رمضانی هم بهشون اضافه شد . فقط کاش تو این بازی ها از فروزان و داسیلوا استفاده می کردیم و آزمایش می شدن

گلزنی های برهانی هم امیدوار کنندس و مثل اینکه امیرخان می خواد دوباره آرش رو مثل چند سال پیش آقای گلش کنه

مگوبیان هم قبلا گفتم بازیکن تیم ملی ارمنستان بوده و جای حنیفو پر می کنه فقط امیدوارم مشکل صادقی جدی نباشه

بهترین ترکیب برای بازی های لیگ

------------------------------------------------- فروزان ----------------------------------------------

بیگزاده --------------- صادقی -------------------------------------- مگوبیان -------------- فخرالدینی

-------------------------------- امید ابراهیمی ---------- تیموریان --------------------------------------

کرار ----------------------------------------- کریمیان -------------------------------------- خسرو حیدری

-------------------------------------------------- آرش ---------------------------------------------------

نیمکت : یعقوب کریمی , خرسندنیا , قاضی , شهبازاده , رمضانی , داسیلوا , حنیف , نوری

حتی بازیکن های خوبی هم روی نیمکت داریم و دست مربی باز هست . الان تقریبآ توی همه پست ها بازیکن جانشین داریم

کاش امسال لیگ قهرمانان بودیم و با این تیم میشد یه کارایی کرد ...

12. 2 کاربر از king of the kings بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای امير موسر's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

کریمیان اگه همون کریمیان تراکتور دو سه فصل پیش باشه بازیکن خیلی خوبی هست . یادمه همون موقع قرار بود استقلالی بشه

یکم زمان نیاز داره من اون موقع خیلی دوست داشتم بیاد استقلال . هافبک پاسور و گلزنی هست

سمت چپ دو سه بازیکن خوب داشتیم رمضانی هم بهشون اضافه شد . فقط کاش تو این بازی ها از فروزان و داسیلوا استفاده می کردیم و آزمایش می شدن

گلزنی های برهانی هم امیدوار کنندس و مثل اینکه امیرخان می خواد دوباره آرش رو مثل چند سال پیش آقای گلش کنه

مگوبیان هم قبلا گفتم بازیکن تیم ملی ارمنستان بوده و جای حنیفو پر می کنه فقط امیدوارم مشکل صادقی جدی نباشه

بهترین ترکیب برای بازی های لیگ

------------------------------------------------- فروزان ----------------------------------------------

بیگزاده --------------- صادقی -------------------------------------- مگوبیان -------------- فخرالدینی

-------------------------------- امید ابراهیمی ---------- تیموریان --------------------------------------

کرار ----------------------------------------- کریمیان -------------------------------------- خسرو حیدری

-------------------------------------------------- آرش ---------------------------------------------------

نیمکت : یعقوب کریمی , خرسندنیا , قاضی , شهبازاده , رمضانی , داسیلوا , حنیف , نوری

حتی بازیکن های خوبی هم روی نیمکت داریم و دست مربی باز هست . الان تقریبآ توی همه پست ها بازیکن جانشین داریم

کاش امسال لیگ قهرمانان بودیم و با این تیم میشد یه کارایی کرد ...
    ترکیب خوبیه ! ولی انصافا حیف رمضانی نیست روی نیمکت بشینه !؟ کریمیان بیرون باشه + کرار وسط و رمضانی هم جای کرار ! اینجوری تیم جوونتری هم تو زمین داریم . شهباز زاده هم عالی بود .

14. 5 کاربر از امير موسر بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2014
    محل سكونت
    Cruel World

پيش فرض

ترکیب خوبیه ! ولی انصافا حیف رمضانی نیست روی نیمکت بشینه !؟ کریمیان بیرون باشه + کرار وسط و رمضانی هم جای کرار ! اینجوری تیم جوونتری هم تو زمین داریم . شهباز زاده هم عالی بود .
    تازه مگویان رو هم جا انداختی....
    +
    در ضمن به نظرم حنیف و مگویان باشه بهتر میشه تا صادقی و حنیف.....مگویان چیزی که تو بازی دیروز دیدیم دفاع ثابته و زیاد جلو نمیکشه و این شاید بتونه برای حنیف که دفاع گلزنی هم هست موقعیتی باشه که بتونه یکم بکشه جلو.در کل امسال خیلی به این تیم امیدوارم...مخصوصا که کرار موند و جمشیدیان رفت.احتمال قهرمانی مون با ژنرال خیلی زییاده....این تیمی که امسال ژنرال داره جمع میکنه قشنگ تا 3,4 سال دیگه جواب میده و تازه اون موقع این جوونا تجربه شون بیشتر میشه و بهتر بازی میکنن.تو بازی دیروز هم دیدیم که اولای بازی یکم با استرس نشون میدادن و نمیتونستن خوب توپ رو نگه دارن و پاس کاری کنن ولی رفته رفته بهتر شد و نیمه دوم هم با اضافه شدن تعدادی بازیکن باتجربه و آب دیده مثل ابراهیمی و قاضی و آرش تونستن خودشون رو جمع کنن.
    +
    روبن باید جلو این رمضانی لنگــ بندازه
    +
    بعد از دیدن اون حرکت اولادی میخواستم برم جرررررش بدم

16. 2 کاربر از SOЯOUSH بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه anita.blue's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2013
    محل سكونت
    خیلی دور خیلی نزدیک

پيش فرض

به به کیف کردم از بازی رمضانی.اصلا آدم بازی این جوونها را میبینه هیجان زده میشه.فقط امیدوارم قلعه نویی نیمکت نشینش نکنه و یکی مثل نوری را به این جوان مستعد ترجیح نده.ما اگه پارسال هم انقدر ترسو بازی درنمیاوردیم و 4 تا جوون باانگیزه و خلاق مثل رمضانی به تیم اضافه میکردیم به اون روز نمی افتادیم،4تا ستاره هم به این فوتبال معرفی میکردیم که به تیم تعصب داشته باشند نه اینکه بریم یه بی شخصیت و تموم شده مثل اولادی را بیاریم (وقتی با استقلال قرارداد بست من گریه کردم) که اینطوری با احساسات هوادار بازی کنه با مصاحبه هاش و اونم از دلقک بازی دیشبش.امیدوارم قلعه نویی همون آدم جسور سالهای قبل بشه و به جوونها اعتماد کنه و مثل فصل پیش عذابمون نده به بهانه تجربه

18. 3 کاربر از anita.blue بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز XENON24's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نشسته از راست :24 امید نورافکن /30 سعید امرایی/25 محمدخلیلی/3محمدرضا خرسندنیا/19 علیرضا رمضانی
    ایستاده از راست :34 فخرالدینی /35 مهدی کربلایی/27 محمدرضا سلیمانی/32 امیر حسین طاحونی/15 مگوییان/21 فرزین گروسیان

+

امیر قلعه نویی : از عملکرد بازیکنانم به خصوص علیرضا رمضانی راضی هستم این جوان من را امیدوار کرد / احمد جمشیدیان با توافق جدا شد چون میخواست جایی باشد که بیشتر فرصت بازی کردن داشته باشد

امیر قلعه‌نویی در نشست خبری پس از دیدار تیم‌های استقلال و ملوان در جام شهدا گفت: تیم ما تیم خسته‌ای بود و شاید هر مربی دیگری هم بود با تیم اصلی بازی نمی‌کرد چرا که ما دو روز گذشته از سفر برگشتیم اما در نیمه اول به دلیل همین خستگی با ترکیب جوان راهی میدان شدیم. باید بگویم که ملوان هم تیم جوانی بود که بسیار با برنامه بازی می‌کرد این بازی هم برای ما جدی بود و خوشبختانه در نیمه دوم توانستیم 2 گل بزنیم و بازی را ببریم اما این را بدانید که هنوز هم زیر فشار بدنسازی هستیم و امیدوارم تا پنج‌شنبه هفته آینده که در لیگ برتر بازی داریم بدن‌های بازیکنان‌مان به وضعیت ایده‌آل برسد.
    سرمربی تیم استقلال در ادامه نشست خبری‌اش خاطرنشان کرد: من به این تیم استقلال امیدوارم چرا که نقاط ضعف‌مان را پُر کردیم اما باید بدانیم که از نظر بدنی هنوز بالانس نیستیم چرا که یکسری از بازیکنان از ابتدای تمرینات با ما بودند و یکسری هم دیرتر اضافه شدند و این بالانس نبودن مشکل تیم ما برای شروع لیگ است اما فکر می‌کنم با حضور بازیکنان ملی‌پوش در تمرینات انگیزه بازیکنان هم بالا برود.
    قلعه‌نویی درباره نقل و انتقالات باشگاه استقلال هم تصریح کرد: از افشازاده و نظری جویباری برای فعالیت در نقل و انتقالات تشکر می‌کنم و تقریباً همه بازیکنانی که می‌خواستیم را جذب استقلال کردن اما بالانس نبودن وضعیت بدنی بازیکنان و مصدوم بودن چند بازیکن کمی کار ما را سخت کرده اما باید بگویم شرایط سنی استقلال خوب شده و جوانان خوبی در تیم ما حضور دارند به طوری که دیدید امروز رمضانی هم خوب بازی کرد و هم برای ما پنالتی گرفت.
    وی در پایان درباره خروج نام احمد جمشیدیان از لیست استقلال تصریح کرد: جمشیدیان بازیکن بزرگی است که من دو سال با او در سپاهان کار کردم اما متأسفانه سال قبل مصدومیت داشت و اول فصل هم ما با هم صحبت کردیم و قرار شد به او فرصت دیگری بدهیم اما دیدیم که او نیاز دارد جایی باشد که بتواند بازی کند و شاید در استقلال به او بازی نمی‌رسید و به همین دلیل نخواستیم فرصت را از او بگیریم و امیدوارم که سلامتی و اعتماد به نفسش را به دست بیاورد چرا که جمشیدیان از هافبک‌های خوب فوتبال ما است

ورزش 3

20. 3 کاربر از XENON24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •