تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 31 از 543 اولاول ... 212728293031323334354181131531 ... آخرآخر
نمايش نتايج 301 به 310 از 5429

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

سلام. دوستان ما یه ساختمون در حال ساخت داریم که تو مرحله نازک کاری هست. گفتم تو این مرحله برم مخابرات درخاست بدم که ساختمون رو فیبرکشی کنن و پریروز که رفتم مرکز مخابرات قدوسی یه فرم پر کردم و گفتن تا 20 روز دیگه زنگ میزنن ولی قیمت رو ک پرسیدم جواب دقیقی نداد و اولش گفت همون موقه که زنگ بزنیم قیمت رو میگیم ولی بعد از پافشاری طرف گفت هر طبقه 350 تومن میشه!! این قیمت معقولانه و درست هست؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه mehdisatss's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    خیلی دور

پيش فرض

سلام. دوستان ما یه ساختمون در حال ساخت داریم که تو مرحله نازک کاری هست. گفتم تو این مرحله برم مخابرات درخاست بدم که ساختمون رو فیبرکشی کنن و پریروز که رفتم مرکز مخابرات قدوسی یه فرم پر کردم و گفتن تا 20 روز دیگه زنگ میزنن ولی قیمت رو ک پرسیدم جواب دقیقی نداد و اولش گفت همون موقه که زنگ بزنیم قیمت رو میگیم ولی بعد از پافشاری طرف گفت هر طبقه 350 تومن میشه!! این قیمت معقولانه و درست هست؟
    سلام. قدوسی توی ظفر؟ ما هم مرکز مخابراتمون قدوسی هستش . میدونید شرایط فیبر نوری چیطوریه ؟ فرصت نکردم برم بپرسم...

کاربر فعال انجمن اینترنت ShadowDragon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    DALARAN ARENA

پيش فرض

دوستان بعد 2 سال و 9 ماه از ثبت نام مخابرات، امروز گفتن اجبارا باید ftth بگیری و ماهی 110 تومن بدی!!!! واقعا مسخرست

پروفشنال malek911's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

دوستان بی خودی زیر بار این تانومای مخابرات عوضی نرید.به خدا کیفیتش از adsl کمتره.ناپایدارترین نتی هستش که تا حالا استفاده کردم.الان به تعداد محدود سریس دادن وضعیتش اینه وای به فردا.

5. 7 کاربر از malek911 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

سلام. قدوسی توی ظفر؟ ما هم مرکز مخابراتمون قدوسی هستش . میدونید شرایط فیبر نوری چیطوریه ؟ فرصت نکردم برم بپرسم...
    بله. فقط به ساختمون های نوساز و مجتمع ها میدن

تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    DALARAN ARENA

پيش فرض

دوستان کسی اطلاع داره که داشتان تحویل رایگان چیه؟
    یعنی مثلا مجتمع ما 250 نفر ثبت نام کردن، برای تلفن و حالا که احبارا باید فیبر بگیریم، آیا این فیبر با اون فیبر نوری های قدیم فرق میکنه؟
    الان به من میگن باید احبارا مروارید 2 بگیری!!! کافینت نیستم که ماهی 110 گیگ بخوام!!!!

ناظر انجمن اینترنت و شبکه fanoostalaei's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    Great & Lovely Tabriz

پيش فرض

دوستان کسی اطلاع داره که داشتان تحویل رایگان چیه؟
    یعنی مثلا مجتمع ما 250 نفر ثبت نام کردن، برای تلفن و حالا که احبارا باید فیبر بگیریم، آیا این فیبر با اون فیبر نوری های قدیم فرق میکنه؟
    الان به من میگن باید احبارا مروارید 2 بگیری!!! کافینت نیستم که ماهی 110 گیگ بخوام!!!!

سرویس های تانوما فرق میکنه با اون یکی سرویس ها

خخخ
    ولی این جملت خیلی درسته ! پلن هاش خیلی چرته ! الکی فقط میخوان پول در بیارن

تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    DALARAN ARENA

پيش فرض

[/B]سرویس های تانوما فرق میکنه با اون یکی سرویس ها

خخخ
    ولی این جملت خیلی درسته ! پلن هاش خیلی چرته ! الکی فقط میخوان پول در بیارن
    رفیق یکم بهتر توضیح میدی؟ من اصلا نمیدونم چیه این!!!
    الان من فقط یه خط تلفن میخوام، اگه شد همون adsl عادی فیبرنوری مخابرات، نشدم نمیخوام!!!
    یه مودم تی دی ایرانسل گرفتم، سرعتش خوبه، نیازی ندارم!
    والا ماهی 100 تومن هم واسه اینترنت ندارم
    مصرفم نهایت ماهی 5 تا 3 خیلی زیاد باشه!

ناظر انجمن اینترنت و شبکه fanoostalaei's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    Great & Lovely Tabriz

پيش فرض

رفیق یکم بهتر توضیح میدی؟ من اصلا نمیدونم چیه این!!!
    الان من فقط یه خط تلفن میخوام، اگه شد همون adsl عادی فیبرنوری مخابرات، نشدم نمیخوام!!!
    یه مودم تی دی ایرانسل گرفتم، سرعتش خوبه، نیازی ندارم!
    والا ماهی 100 تومن هم واسه اینترنت ندارم
    مصرفم نهایت ماهی 5 تا 3 خیلی زیاد باشه!
    تانوما یه جوریه که تا خود خونه فیبر کشیده میشه و رو همین اساس مودم و تجهیراتش فرق میکنه و چون اساسا تو دنیا با این روش سرعت زیادی به کاربر میدن ، تو ایران هم اومدن حجم زیادی دادن که حالا یا پول زیادی به جیب بزنن یا واقعا دلشون برا مردم سوخته که حجم زیادی دادن ! البته به بهای زیاد
    یه سرویس دیگه روی فیبر اینه که فیبر نوری تا نزدیکی های خونه تا حداکثر فاصله 300 متری کشیده میشه و بقیه اون فاصله با خط مسی میاد که همون adsl هستش ولی این رو هم باز مخابرات سرویس دهی میکنه ولی سرویس هاشون با سرویس های عادی adsl یکین
    یکی هم که کلا خط تلفن مسیه که میشه روش adsl و vdsl داد که adsl رو خودت میدونی چجوریه ولی در مورد vdsl مودمش باز فرق میکنه و سرویس های متفاوتی داره ! که البته این نوع از اینترنت فقط تو چند تا مراکز تهران وجود داره

حالا در مورد شما با توجه به اون پست قبلی شما که گفتید اجبارا باید فیبر بگیرید ، فکر کنم منظورشون همین تونوما هست که جدیده ! هم هزینه اولیش زیاده و هم اینکه مثل هندونس و نمیدونیم کیفیتش چجوریه ! و هم اینکه الکی الکی هزینه ماهیانه خیلی زیاده !

به نظر من شما همون رو TD-Lte بمونی بهتره
    Last edited by fanoostalaei; 16-06-2017 at 01:44.

تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    DALARAN ARENA

پيش فرض

تانوما یه جوریه که تا خود خونه فیبر کشیده میشه و رو همین اساس مودم و تجهیراتش فرق میکنه و چون اساسا تو دنیا با این روش سرعت زیادی به کاربر میدن ، تو ایران هم اومدن حجم زیادی دادن که حالا یا پول زیادی به جیب بزنن یا واقعا دلشون برا مردم سوخته که حجم زیادی دادن ! البته به بهای زیاد
    یه سرویس دیگه روی فیبر اینه که فیبر نوری تا نزدیکی های خونه تا حداکثر فاصله 300 متری کشیده میشه و بقیه اون فاصله با خط مسی میاد که همون adsl هستش ولی این رو هم باز مخابرات سرویس دهی میکنه ولی سرویس هاشون با سرویس های عادی adsl یکین
    یکی هم که کلا خط تلفن مسیه که میشه روش adsl و vdsl داد که adsl رو خودت میدونی چجوریه ولی در مورد vdsl مودمش باز فرق میکنه و سرویس های متفاوتی داره ! که البته این نوع از اینترنت فقط تو چند تا مراکز تهران وجود داره

حالا در مورد شما با توجه به اون پست قبلی شما که گفتید اجبارا باید فیبر بگیرید ، فکر کنم منظورشون همین تونوما هست که جدیده ! هم هزینه اولیش زیاده و هم اینکه مثل هندونس و نمیدونیم کیفیتش چجوریه ! و هم اینکه الکی الکی هزینه ماهیانه خیلی زیاده !

به نظر من شما همون رو TD-Lte بمونی بهتره
    ممنون از جوابتون، کامل بود
    بله فکر میکنم TD به صرفه تر باشه، مهمترینش اینه که هزینه مجدد نداره!!
    کیفیت و پینگش هم خوبه
    اما adsl ارزون تره

با این وضع فکر کنم باید قید تلفن عادی رو هم بزنم!

12. این کاربر از ShadowDragon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •