تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 316 از 1319 اولاول ... 2162663063123133143153163173183193203263664168161316 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,151 به 3,160 از 13186

نام تاپيک: 3G & 4G MCI / شرکت همراه اول

داره خودمونی میشه hady1364's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام
    اقا من هر چی این کد *111*231# یا sms به اون شماره 8088 رو میزنم اینترنتم فعال نمیشه ! مشکل از چیه ؟ میگه نتیجه درخواست شما به اطلاع خواهد رسید ولی هیچ خبری نمیشه دیگه !
    اینترنت روی همه سیم کارت های همراه اول فعال هست. اون شماره بیشتر برای غیرفعال کردن اینترنت به دست خود مشترک هست (برای کسی که دیتای گوشیش خاموش نمیشه).
    در کل استفاده از این قابلیت یه هزینه ای داره که اگه شارژ کافی توی سیم کارتتون نداشته باشید انجام نمیشه.
    اگه به پشتیبانی همراه اول (فکر کنم شماره 9990) تماس بگیرید بهتره.

2. این کاربر از hady1364 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه MOHAMMAD2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

اینترنت روی همه سیم کارت های همراه اول فعال هست. اون شماره بیشتر برای غیرفعال کردن اینترنت به دست خود مشترک هست (برای کسی که دیتای گوشیش خاموش نمیشه).
    در کل استفاده از این قابلیت یه هزینه ای داره که اگه شارژ کافی توی سیم کارتتون نداشته باشید انجام نمیشه.
    اگه به پشتیبانی همراه اول (فکر کنم شماره 9990) تماس بگیرید بهتره.
    اصلا اینترنت فعال بود ولی متاسفانه اینقدر سیگنال همراه او( 2g ) تو منطقه ما پایین هست که وصل نمیشد !
    شبکه رو روی 3g هم میزارم بدتر میشه ! سیگنال میاد روی 5 asu
    من همین مشکل رو چند روز پیش با ایرانسل هم تو منطقه خودمون داشتم باور کنین تو 195 شکایت کردم دو روز بعد حل شد ولی این مخابرات نامرد اصلا زیر بار نمیره ! یکی از بدترین شرکت ها مخابرات هست !

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

سلام
    اقا من هر چی این کد *111*231# یا sms به اون شماره 8088 رو میزنم اینترنتم فعال نمیشه ! مشکل از چیه ؟ میگه نتیجه درخواست شما به اطلاع خواهد رسید ولی هیچ خبری نمیشه دیگه !
    بعضی وقتها سیستم در حال بروز رسانی هست جواب نمیاد.یا هم چند ساعت دیگه پشت هم میاد.شما صبر کنید یکم بعد درخواست بدید

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

RRU نسل 3 و 4 همراه اول در نزدیکی بازار موبایل تهران خیابان حافظ زیر پل عابر پیاده که به 2 سکتور در وسط پل وصل بودن.. 4G هنوز روش فعال نبود:

محتوای مخفی: . 
    این ها مینی بی تی اس هستن.همونی که آقا رضا گفت.الان اونی که تو منطقه ما وصل کردن پشت سکتور پایینی هست.بالایی نسل سه هست rru مهندس جان یا 4

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    تا جایی که من اطلاع دارم و خودم تجربه کردم، آنتن هایی که زیر پل عابر پیاده میذارن مربوط به ایرانسل هستن نه همراه اول.این آنتن ها رو در جاهای دیگه مثل بلوار میرداماد،بلوار کاوه روبروی مجتمع سبحان،تجریش،بزرگراه صیاد ،بزرگراه مدرس و... دیدم که همه اینها رو اخیرا که دیدم مثل عکسی که شما گذاشتید به 3G ارتقا دادن و تجهیزات آنها که قبلا نوکیا بود و داخل او قفسه فلزی که زیر پل نصب بود و در بالای عکس هم مشاهده میشه قرار داشتن ولی بعد از ارتقا تجهیزات از نوکیا به اریکسون تغییر داده شدن که بزرگتر بودن و روی ستون پل نصب کردن که باز هم در عکس قابل مشاهده هستن و همان جعبه سفید رنگی است که پشت ستون و RRU ها نصب شده .
    میشه از تجهیزات نوکیا عکس بذارید.تاحالا ندیدم

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

اصلا اینترنت فعال بود ولی متاسفانه اینقدر سیگنال همراه او( 2g ) تو منطقه ما پایین هست که وصل نمیشد !
    شبکه رو روی 3g هم میزارم بدتر میشه ! سیگنال میاد روی 5 asu
    من همین مشکل رو چند روز پیش با ایرانسل هم تو منطقه خودمون داشتم باور کنین تو 195 شکایت کردم دو روز بعد حل شد ولی این مخابرات نامرد اصلا زیر بار نمیره ! یکی از بدترین شرکت ها مخابرات هست !
    باید خیلی زیر بارش بری تا درست کنن.من دیگه همچنان پشت سر هم پیگیری کردم بعد چند ماه درست کردن محل مون رو

8. این کاربر از mohebronaldo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

اکثر جاها همراه اول از 1 rru پشت سکتور ها استفاده میکنه اونم از نوع همون اولین rru.اونی که زیرش هست خیلی کم دیدم رو دکل ها

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

میشه از تجهیزات نوکیا عکس بذارید.تاحالا ندیدم

با سلام
    قبلا تمام این تجهیزات مینی BTS نوکیا بودن و زیاد هم بودن ولی اخیرا همه اینها به اریکسون ارتقا داده شدن که عکسشون همینی هست که دوستمون قرار دادن ولی دیگه جایی تجهیزات مینی BTS که نوکیا مونده باشه دیگه ندیدم و همه اریکسون شدن ولی یه سایت معمولی هست نزدیک ما که هنوز ارتقا ندادن و نوکیا مونده.اگر خواستید بگید برم عکس اونو براتون بگیرم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

هر دو اپراتور تجهیزات اریکسون دارن تو تهران.. هر دو هم مینی سایت های شبیه هم دارن..پس نمیشه گفت اینایی که زیر پل هستن همش مال ایرانسله... کنار این سایت سیگنال همراه اول -51 بود ولی ایرانسل -75.

آخه همین آنتنی که شما عکسشو گذاشتید دقیقا من کنارش بودم و چک کردم دیدم برای ایرانسل هست.مگه همونی نیست که تو خیابان حافظ کمی پایینتر از مجتمع علادین زیر یه پل عابر پیاده نصب شده؟
    شاید شما داری از اون دکل همراه اول که روی پشت بام یکی از ساختمانها که اونطرف خیابان نصب شده سیگنال میگیری و این آنتن ایرانسل در اون لحظه که شما تست کردی خاموش بوده.
    البته من جسارت نمیکنم که شما اشتباه کردی،شاید هم اشتباه از من باشه.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2015

پيش فرض

با سلام
    قبلا تمام این تجهیزات مینی BTS نوکیا بودن و زیاد هم بودن ولی اخیرا همه اینها به اریکسون ارتقا داده شدن که عکسشون همینی هست که دوستمون قرار دادن ولی دیگه جایی تجهیزات مینی BTS که نوکیا مونده باشه دیگه ندیدم و همه اریکسون شدن ولی یه سایت معمولی هست نزدیک ما که هنوز ارتقا ندادن و نوکیا مونده.اگر خواستید بگید برم عکس اونو براتون بگیرم.
    اگرمی شود از راک و پنل عکس بگذارید.
    ممنون.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •