تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 35 از 38 اولاول ... 253132333435363738 آخرآخر
نمايش نتايج 341 به 350 از 375

نام تاپيک: ✔ تاپیک جامع مقررات آموزش متوسطه ( بزرگسالان ؛ راه دور ؛ غیر حضوری و ... )

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

با سلام ببخشید یک سوال داشتم من سال سوم تجربی هستم و چند درس رو تجدید شدم مدرسه فعلی که دارم میگه که تجدیدی ها رو ثبت نام نمیکنه میشه راهنماییم کنید که بهترین کار چیه آیا مدارس دولتی تجدیدی ها رو ثبت نام می کنند؟

در آغاز فعالیت MOHAMAD.0123's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

سلام،من امسال پیش رو میخوندم و یه درس افتاد واسه دی ماه میخواستم بدونم وظعیت سربازی من به چه صورت میشه?میتونم باز هم یک سال از معافیت تحصیلی استفاده کنم?(تیر امسال مشمول شدم)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2016

پيش فرض

سلام من سال گزشته برای دریافت گواهینامه رفته بودم گفتند گواهی اشتغال به تحصیل رو ببر پلیس 10+ برگه معافیت نظام وظیفه بگیر منم رفتم گرفتم روی برگه نوشته حداکثر مدت معافیت تا بهمن 95

متاسفانه من سه سال هست که سال سوم رو مردود میشم اخرین شانسم هم همین شهریور هست که باید هم سال سوم و + سال چهارم رو پاس کنم که اصلا شدنی نیست

من یه سری مشکلات خانوداگی بدی دارم واقعا دیگه نمیتونم تحمل کنم ایا راهی نیست این مدت رو افزایش داد ؟ اگه تا شهریور یا دی پاس نکنم باید برم سربازی ؟ نمیشه ادامه تحصیل داد ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

سلام من سال گزشته برای دریافت گواهینامه رفته بودم گفتند گواهی اشتغال به تحصیل رو ببر پلیس 10+ برگه معافیت نظام وظیفه بگیر منم رفتم گرفتم روی برگه نوشته حداکثر مدت معافیت تا بهمن 95

متاسفانه من سه سال هست که سال سوم رو مردود میشم اخرین شانسم هم همین شهریور هست که باید هم سال سوم و + سال چهارم رو پاس کنم که اصلا شدنی نیست

من یه سری مشکلات خانوداگی بدی دارم واقعا دیگه نمیتونم تحمل کنم ایا راهی نیست این مدت رو افزایش داد ؟ اگه تا شهریور یا دی پاس نکنم باید برم سربازی ؟ نمیشه ادامه تحصیل داد ؟

سلام

شاید ( توجه کنید که این شاید خیلی بزرگه ها!) بتونید با تغییر رشته یه کاری بکنید. اینطوری که نوشته‌ی شما به نظرم رسید، الان توی دبیرستان تحصیل میکنید که باید ۴ سال رو تموم کنید. تا اونجایی که من یادمه شاخه ی کار و دانش دیپلمش سه ساله بود. حالا اگر شما سال دوم رو تموم کرده باشید یعنی اکثر درس های عمومی کار و دانش رو هم پاس کردید. اگر علاقه ای به رشته های کار و دانش داشته باشید و امکانش هم از نظر آموزش و پروش باشه، شاید بشه با تغییر رشته از این یک سال آخر دبیرستان صرفنظر کرد. اگر به نظرتون این ایده قابل فکر کردن هست، حتما به آموزش و پرورش منطقه تون رجوع کنید و در مورد امتحان تغییر رشته و یا امکان تغییر رشته سوال کنید. در مورد شاخه ی کار و دانش این امکان برای دانش آموز وجود داره که دروس عمومی رو در مدرسه پاس کنه (که به نظر میاد شما قبلا اینکار رو انجام دادی) و دروس تخصصی (حداقل بعضی هاش) رو توی آموزشگاه های فنی و حرفه ای پاس کنه (نوع دولتی و خصوصی موجود هست). اینطوری شاید فرصت کنید که تا دی ماه دیپلم خودتون رو بگیرید. باز هم لطفا توجه داشته باشید که اما و شاید زیاد داره اینکار. در نهایت اینکه دیپلمه های کار ودانش میتونن مستقیم وارد دانشگاه بشن برای مقطع کاردانی و دانشگاه ها هم معمولا برای ترم دوم پذیرش دارن. در نهایت اینکه هیچکدوم از حرف های من رو به عنوان سند درنظر نگیرید و درستی اون ها رو از مراجع داری صلاحیت (آموزش و پروش منطقه/شهر یا مدارس کار و دانش) سوال کنید.

موفق باشید

پروفشنال samadsam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

سلام وقت بخیر بنده در دانشگاه دولتی 30 واحد پاس کردم و دروس پیش را نیز پاس کردم و میخواهم انصراف بدم از این رشته و دیپلم 3 ساله کاردانش دارم رشته کامپیوتر.الان میخواهم دیپلم تجربی بگیرم آیا نیاز هست دروس پیش دانشگاهی رو پاس کنم؟با تشکر

آخر فروم باز shayan0o21's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    تهــران

پيش فرض

سلام وقت بخیر بنده در دانشگاه دولتی 30 واحد پاس کردم و دروس پیش را نیز پاس کردم و میخواهم انصراف بدم از این رشته و دیپلم 3 ساله کاردانش دارم رشته کامپیوتر.الان میخواهم دیپلم تجربی بگیرم آیا نیاز هست دروس پیش دانشگاهی رو پاس کنم؟با تشکر
    همچین چیزی غیر ممکن است
    دروس وزارت علوم مربوط به خود وزارت علوم هست منظورم دانشگاه هاست
    و دروس وزارت آموزش و پرورش مربوط به خودش است
    اینکه از این بتونیم به این استفاده کنیم نداریم همچین چیزی
    به نظرم همین رشته رو ادامه بدید یا کنکور دوباره شرکت کنید و رشته بهتر قبول بشید

7. این کاربر از shayan0o21 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

همچین چیزی غیر ممکن استدروس وزارت علوم مربوط به خود وزارت علوم هست منظورم دانشگاه هاستو دروس وزارت آموزش و پرورش مربوط به خودش استاینکه از این بتونیم به این استفاده کنیم نداریم همچین چیزیبه نظرم همین رشته رو ادامه بدید یا کنکور دوباره شرکت کنید و رشته بهتر قبول بشید
    خوب من توی دانشگاه ریاضی زبان پیش رو پاس کردم یعنی باید اینا رو مجددا در پیش دانشگاهی پاس کنم؟!رشته های فنی بخاطر اینکه پیش دانشگاهی نداشتن گفتن باید دروس پیش دانشگاهی را در دانشگاه پاس کنید.

تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    تهــران

پيش فرض

خوب من توی دانشگاه ریاضی زبان پیش رو پاس کردم یعنی باید اینا رو مجددا در پیش دانشگاهی پاس کنم؟!رشته های فنی بخاطر اینکه پیش دانشگاهی نداشتن گفتن باید دروس پیش دانشگاهی را در دانشگاه پاس کنید.
    بله درست میگید شما
    اصولا همینجوری که میگید هست همون مطلب و درس هست ولی واسه همچین موقع هایی بند و تبصره ای نذاشتن
    من خودم که دانشجو دولتی بودم کارشناسی پیوسته دروس ریاضی 1 این دانشکده با دانشکده مجاور رو قبول نداشتند توی یک دانشگاه !
    مطلب همون مطلب ولی !!!

10. این کاربر از shayan0o21 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

بله درست میگید شما
    اصولا همینجوری که میگید هست همون مطلب و درس هست ولی واسه همچین موقع هایی بند و تبصره ای نذاشتن
    من خودم که دانشجو دولتی بودم کارشناسی پیوسته دروس ریاضی 1 این دانشکده با دانشکده مجاور رو قبول نداشتند توی یک دانشگاه !
    مطلب همون مطلب ولی !!!
    مچکرم پس با این فرمایش شما من باید حتما پیش دانشگاهی را تمام کنم؟

تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    تهــران

پيش فرض

مچکرم پس با این فرمایش شما من باید حتما پیش دانشگاهی را تمام کنم؟
    بله داداشم
    بازم برای اطمینان میتونی بری دوره متوسطه اداره آموزش و پرورش منطقه تون سوال کنید حتما راهنمایی تون میکنن

13. این کاربر از shayan0o21 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •