تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 36 از 36 اولاول ... 263233343536
نمايش نتايج 351 به 356 از 356

نام تاپيک: بازی آنلاین دنیای تانک ها

داره خودمونی میشه Alishtigher's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    مشکین شهر

پيش فرض

کلا پینگ تو بازی های wg ( مثل wot و wowp ) تاثیر زیادی نداره و می تونی تا 300 400 هم راحت بازی کنی ... چون همه چی سرور ساید هست . ( فقط packetlost نداشته باشی که دردسر می کشی )
    بازی برای کسایی که بخوان فری بازی کنن خیلی خوب و بالانس هست و فرق چندانی بین پول بده و نده نیست....
    ولی اینکه کلا پول ندی یکم سخته چون باسه تعداد تانک یا هواپیمایی که تو یک لحظه می تونی داشته باشی اول کاری یکم محدودی ( باسه تانک 6 تا ظرفیت - باسه هواپیما 4 تا که slots می گن در بازی که به ازای هر slot یک تانک یا هواپیما می تونی داشته باشی )
    البته قیمت slot خیلی پایینه و هر چند وقت یکبار هم ( مثل الان ) تا 50 درصد هم تخفیف می دن که خیلی ارزون میشه باسه خریدن.

البته یادت باشه بازی های wg رو نباید سطحی در نظر بگیری که مثل fps ها هر چی دیدی رو شلیک کنی می تونی صدمه بزنی ... کلی تاکتیک و دانش بازی هاش می خواد که طی بازی کردن و خواندن راهنماها و wiki
    می تونی بدست بیاری و سطح بازی کردنت رو بهبود بدی.

انتخاب بازی کردن یا نکردنش هم با خودت هست.
    ممنون از جواب کاملتون. مقدوره براتون که بازی رو برام پست کنید؟ هزینش رو پیشاپیش براتون می فرستم

داره خودمونی میشه unihoin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2012

پيش فرض

سلام
    می خواستم این بازی رو دانلود کنم.
    پینگم 230 هستش
    و کلا برا بازی آنلاین پو بده نیستم
    حالا دوستان با تجربه بگن دانلودش بکنم یا نه؟
    عاملی که باعث میشه اکثر افراد به بازی کردن WoT ادامه بدن اشتیاق برای رسیدن به تانک های انتهایی هر کشوره.اگر منحنی های تعداد بازی بازیکنان بر اساس لول تانک ها رو ببینی متوجه میشی از سطح 1 تا 9 تقریبا به صورت سهمی زیاد میشه و در سطح 10 که طبیعتا بهترین تانک ها در اون هستند و آدم دوست داره بیشتر با اونا بازی کنه یک دفعه افت میکنه.دلیلش هم خرج زیاد تانک ها در سطح دهه.
    کلا WoT یک بازی arcade هست و هدف اصلی wg منطبق بودن بازی با واقعیت های تاریخی نیست.مثلا شما انتظار داری Tiger یک تانک خیلی قوی و شکست ناپذیر باشه و اصلا وسط لوگوی بازی هم عکس تایگر رو زدن ولی تو بازی این تانک تو سطحی قرار داره این اتفاق براش نمیافته.یا مثلا تانک ها hp دارند و با هر گلوله ای که به زرهشون نفوذ میکنه مقداری از hp خودشون رو از دست میدن و مثلا بعضی وقت ها میبینی یک تانک با hp 2 میاد بازی رو میبره که یک مقدار مسخره است.

اگر علاقه مند به بازی های arcade هستی WoT انتخاب خوبیه ولی اگر نه من بازیWarthunder رو پیشنهاد میکنم که به واقعیت نزدیکه و به زودی بخش نیروی زمینی و تانک ها به اون اضافه میشه.

3. این کاربر از unihoin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

سلام دوستان
    من تازه رفتم تو این بازی و بهترین تانکم kv-is هستش
    میخواستم بدونم چجوری میتونم عضو یه کلن بشم

داره خودمونی میشه haniehjan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اروميه
    Last edited by haniehjan; 16-10-2014 at 14:45.

پروفشنال Mehrshad-msv's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    زمین - کرج

پيش فرض

هنوز کسی فعال هست تو این بازی! یه کلن بسازیم؟!
    نام کاربری منم: Rellaxor01 هست.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •