تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 370 از 380 اولاول ... 270320360366367368369370371372373374 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,691 به 3,700 از 3794

نام تاپيک: كليه ی بحث ها،سوالات و مشكلات درباره ی مديريت دانلودها و دانلود

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

سلام . جدیدا وقتی شروع دانلود رو از سایت یوتوب یا یه سایت دیگه میزنم یه پیام میاد که میگه امکان دانلود این فایل وجود ندارد در هنگام برقراری اتباط با این سایت خطایی بروز داده در صورتی که تا یه ماه پیش از این دو سایت دانلود میکردم مشکلی هم نداشت . به نظر شما مشکل چیه ؟ باید چی کار کنم که درست شه ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

- - - Updated - - -

سلام . جدیدا وقتی شروع دانلود رو از سایت یوتوب یا یه سایت دیگه میزنم یه پیام میاد که میگه امکان دانلود این فایل وجود ندارد در هنگام برقراری اتباط با این سایت خطایی بروز داده در صورتی که تا یه ماه پیش از این دو سایت دانلود میکردم مشکلی هم نداشت . به نظر شما مشکل چیه ؟ باید چی کار کنم که درست شه ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

اگه نباشه جاش خالی می مونه Ardavan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

سلام.من با نرم افزار idm میخوام لینک بزارم واسه دانلود تو scheduler بعد این شروع میکنه واسه خودش دانلود(من ساعت 2-7 گزاشتم) ولی تا اجرا میکنم idm شروع به دانلود میکنه.
    چه باید کرد !؟
    تشکر!

ناظر انجمن مباحث عمومی نرم افزار و ویندوز
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    شـهــرکــرد

پيش فرض

سلام.من با نرم افزار idm میخوام لینک بزارم واسه دانلود تو scheduler بعد این شروع میکنه واسه خودش دانلود(من ساعت 2-7 گزاشتم) ولی تا اجرا میکنم idm شروع به دانلود میکنه.
    چه باید کرد !؟
    تشکر!
    سلام

اگر منظورتان این است که با روشن شدن سیستم قبل از ساعت 2 ؛ IDM دانلود های برنامه ریزی شده برای ساعت 2 تا 7 را انجام می دهد ؛ در تنظیمات Scheduler تیک Start Download on IDM startup را بردارید و Apply و Close .
    برای اضافه شدن دانلودها به Scheduler پس از کلیک بر لینک دانلود و ظاهر شدن پنجره IDM گزینه Download Later را بزنید. در پنجره باز شده OK را بزنید.( گزینه Start Queue Processing تیک نداشته باشد)

4. این کاربر از vissoto بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Ardavan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

سلام

اگر منظورتان این است که با روشن شدن سیستم قبل از ساعت 2 ؛ IDM دانلود های برنامه ریزی شده برای ساعت 2 تا 7 را انجام می دهد ؛ در تنظیمات Scheduler تیک Start Download on IDM startup را بردارید و Apply و Close .
    برای اضافه شدن دانلودها به Scheduler پس از کلیک بر لینک دانلود و ظاهر شدن پنجره IDM گزینه Download Later را بزنید. در پنجره باز شده OK را بزنید.( گزینه Start Queue Processing تیک نداشته باشد)

تشکر بابت پاسخ.من الان
    تیک Start Download on IDM startup رو برداشتم.ولی سوال که پیش میاد قبلن هم این اپشن روشن بود چرا دانلود نمیکرد،تازگی اینجور شده فکر کردم از کرک هست !
    حالا تست کنم ببینم اوکی شد.
    تشکر !

آخر فروم باز ali_phd71's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    omidiyeh

پيش فرض

سلام دوستان
    جدیدا یه مشکل دارم با idm خیلی عصبیم کرده
    تا اخر دانلود میشه فقط 2 ثانیه مونده اونوقت ارور میزنه دوباره برمیگرده از اول ... بابا مگه چقدر ترافیک داریم...
    راهی نداره اینجور نشه مشکل داره جریان چیه...
    این ارور رو برای سایت های مختلف داده اپلود بوی 4اپلود حتی فایل های مستقیم خودم از فایل گیر و دانلودز....کانکشن روی 32 سرعت هم در حد 600 قبلا مشکلی نداشتم ولی جدیدا خیلی زیاد پیش میاد همیشه هم از اخرین نسخه استفاده میکنم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2011

پيش فرض

آره بدبختی مال من هم همین طوریه هرچی گشتم نتونستم جواب پیدا کنم دوستان کمک کنن لطفا

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

من یک مشکل عجیب با IDM دارم...پس از اینکه دانلود شروع میشه اگه به صورت دستی دانلود رو Pause کنم دانلود در IDM متوقف میشه اما نرم افزار های سنچش data مصرف اینترنت رو به صورت سرعت بالا نشان می دهد دقیقا اندازه سرعتی که IDM دانلود می کرد... این مشکل رو در ویندوز 10 دارم آخرین نسخه IDM رو نصب کردم با نرم افزار flashget هم این مشکل رو دارم..... به نظرتون مشکل از کجاست

9. این کاربر از msoft بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن مباحث عمومی نرم افزار و ویندوز
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    شـهــرکــرد

پيش فرض

من یک مشکل عجیب با IDM دارم...پس از اینکه دانلود شروع میشه اگه به صورت دستی دانلود رو Pause کنم دانلود در IDM متوقف میشه اما نرم افزار های سنچش data مصرف اینترنت رو به صورت سرعت بالا نشان می دهد دقیقا اندازه سرعتی که IDM دانلود می کرد... این مشکل رو در ویندوز 10 دارم آخرین نسخه IDM رو نصب کردم با نرم افزار flashget هم این مشکل رو دارم..... به نظرتون مشکل از کجاست
    سلام

از آنتی ویروس Bitdefender استفاده می کنید؟

11. این کاربر از vissoto بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز hasanoooooooo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

دوستان میشه کاری کرد که وقتی idm داره دانلود میکنه اگه اینترنت قطع شد. دانلود رو نبنده و همینجور سعی کنه ادامه بده دانلود رو بعد از وصل شدن کانکشن؟ الان یه جوری هست که تا اینترنت قطع میشه idm هم میبنده دانلود رو

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2016

پيش فرض

با سلا م خدمت دوستان عزیز اگر کسی میدونه پاسخ این سوال منو لطفا سریع بگه من واقعا الان گیرکردم
    وقتی میخوام دانلود کنم با این پیغام روبرو میشم:
    ---------------------------

---------------------------
    .امکان دانلود اين فايل وجود ندارد

جزئيات:
    امکان برقراري ارتباط باdl.----------.com:80 .وجود ندارد

علت اين مشکل را در موارد زير مي يابيد:

1.ارتباط اينترنتي يافت نشد. لطفا ارتباط خود را بررسي نماييد

2.بر روي کامپيوتر خود فايروال داريد و اخيرا اينترنت دانلود منيجر خود را آپ ديت،نصب يابا ورژن قبلي جايگزين نموده ايد. لطفا تنظيمات فايروال خود را بررسي نماييد که آي دي ام به اينترنت دسترسي کامل داشته باشد

3.سرويسي به نام دي ان اس که وظيفه يافتن سرورها را به عهده دارد موقتا دچار مشکل شده يا ارتباط شبکه اي بين کامپيوتر شما و اين سرويس خراب شده است. ممکن است با ريستارت کردن اين مشکل برطرف گردد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •