تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 8 اولاول 12345678 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 76

نام تاپيک: بهترین آنتی ویروس ویستا

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

من که الان بیشتر 7 تا 8 ماه هست هیچ مشکلی ندارم... درضمن چیزی فرا تر از یه آنتی ویروسه!!!!

بلاخره ویندوز محصول شرکت کاسپر اسکای یا بیت دفندر نیست که!!!! محصول مایکروسافته . . . . . . وان کر هم محصول مایکروسافته!!!
    پس نتیجه میگیریم که شرکتی با این عظمت نمیاد خودش رو آلت دست کنه..
    من به شخصه 300 400 دلار ویندوز رو با یه سیستم خدا تومنی دادم دست این دیفنشن .. خیلی هم قبولش دارم..
    آنتی ویروس..
    سکریتی نتورک و سیستم شبکه و ...
    تیونر سیستم( اینش خفنه )
    و اسمار ریپوردر عالی..
    دیگه چی میخوای؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه hesamjm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

من که الان بیشتر 7 تا 8 ماه هست هیچ مشکلی ندارم... درضمن چیزی فرا تر از یه آنتی ویروسه!!!!

بلاخره ویندوز محصول شرکت کاسپر اسکای یا بیت دفندر نیست که!!!! محصول مایکروسافته . . . . . . وان کر هم محصول مایکروسافته!!!
    پس نتیجه میگیریم که شرکتی با این عظمت نمیاد خودش رو آلت دست کنه..
    من به شخصه 300 400 دلار ویندوز رو با یه سیستم خدا تومنی دادم دست این دیفنشن .. خیلی هم قبولش دارم..
    آنتی ویروس..
    سکریتی نتورک و سیستم شبکه و ...
    تیونر سیستم( اینش خفنه )
    و اسمار ریپوردر عالی..
    دیگه چی میخوای؟؟
    یه سوال!!
    ببینم ماکروسافت این چندمین آنتی ویروسی هست که بصورت مستقل وارد بازار کرده؟؟؟و چقدر تخصصی درمورد انتی ویروس کار کرده؟؟ که شما اینطور راجع بهش فکر میکنید
    درسته ویندوز محصول ماکروسافته ولی اینکه دلیل نمیشه ،ویروسها که دیگه ساخت ماکروسافت نیست که بخواد در برابرش خوب عمل کنه شرکتهایی هست که ساله تجربه تخصصی در مورد امنیت و ویروسها دارند
    اینکه لینوکس از ویندوز ماکروسافت امنتره بخاطره اینه که open هست و متخصصان سراسر جهان توانایی مقاوم کردن آنرا داشته اند ولی ویندوز اینطور نبوده و تنها بدست متخصصان ماکروسافت بوده و به همین دلیل گاف های امنیتی زیادی داشته و حال این شرکتهای تخصصی که در زمینه ویروسها فعالیت دارند میتوانند مکملی خوب برای ویندوز باشند

کاربر فعال انجمن گنو لینوکس V i r u s e r's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    bin/

پيش فرض

سلام
    به نظر من بهتره یه نظر سنجی بزارید
    که بهتر معلوم بشه
    البته فقط کسایی رای بدن که با اکثریت اونها در ویندوز ویستا کار کرده باشن
    منم حدود 400 مگابایت انواع انتی ویروس دانلود کردم
    الان هم از kis 2009 استفاده میکنم
    ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه amir_rafie's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام. من bit defender total security 2008 را دارم. میخوام کنارش Avira نصب کنم. البته به صورت غیر فعال. میخوام بدونم توی ویستا مشکلی پیش نمیاد؟

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام. من bit defender total security 2008 را دارم. میخوام کنارش Avira نصب کنم. البته به صورت غیر فعال. میخوام بدونم توی ویستا مشکلی پیش نمیاد؟
    امیر جان میشه بگی چرا میخوای چنین کاری بکنی؟؟؟

کابر فعال انجمن لوازم صوتی و تصویری ghahremanimehdi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    !ashfield

پيش فرض

عجیبه که شما این همه انتی ویروس رو تست کردی و حالا این حرفو میزنی میتونم مقالات زیادی بهت نشون بدم که بیان میکنه همین نورتون چه جوری وضع کامپیوتر خودتو بهم میریزه...
    از نظر سبکی برنامه و اپدیت ها فکر نکنم بهتر از Nod32 پیدا کنی
    عزیزم من گفتم خودم الان از نورتون استفاده نمیکنم و در ضمن شرکت سیمانتک مال بابای من نیست که بخوام ازش بیخودی طرفداری کنم توی پست خودم هم گفتم که برای سیستم های ضعیف نورتون خوب نیست و سیستمو کند میکنه. در ضمن اینکه سیستم شما رو به هم ریخته بخاطر کرک نرم افزار هست و اینکه نسخه های ناقص و قلابی در ایران وجود داره درحالی که خیلی از شرکتهای بزرگ خارجی و حتی ایرانی از نسخه های ارجینال این نرم افزارها استفاده میکنند و چون نسخه ارجینال پشتیبانی درستی هم داره هیچ مشکلی با نورتون ندارند اگه ایمیل یاهو داشته باشی حتما دیدی که یاهو از نورتون آنتی ویروس استفاده میکنه (این فقط یه مثالش بود) و اگه قرار بود سیستم سرورهاش رو بهم بریزه به هیچ وجه ازش استفاده نمیکرد

تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سایت 4shared هم که یه سایت معروف اشتراک فایله از کسپر استفاده میکنه
    در ضمن میدونیم که مادربورد گیگابایت تو cd نصبش آنتی ویروس نورتون داره که نیازی به کرک نداره ولی باز هم با مشکل مواجه میشید و ویندوز رو بهم میریزه
    پس مشکل از فایل کرک نیست
    نسخه های قلابی؟؟!!!دوست عزیز باید بگم که نسخه کرک شده با اورجینال از لحاظ توانایی فرقی نداره

حـــــرفـه ای ORIGINAL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

برای اطلاع شما باید بگم که بنده نسخه ی اصل اصل(با Product Key اختصاصی)رو داشتم...(البته با اینکه کرکش کنم یا نه به هیچ عنوان فرق نمیکنه)
    در ضمن سیستم یاهو رو که میگی...خوبه بدونی درسته که یاهو داره از نورتون استفاده میکنه ولی نه اونجور که تو فکر میکنی...من نگفتم تو پیدا کردن ویروس یا هر چی دیگه ضعیفه...من گفتم سیستم رو به هم میریزه یعنی اگه تو یاهو هست فایل شما رو سریع در سرور با لیست ویروس خودش چک میکنه و نتیجه رو به شما میگه اینکه در پیدا کردن ویروس ماهره حرفی نداره ولی مشکل اینجاست که به شدت از سایر انتی ویروس در پیدا کردن سرعت کمتری داره...رم بیشتری میگیره...بعضی مواقع حتی به فایل های سیستم هم گیر میده شاید برا شما پیش نیومده ولی به این معنی نیست که همچین چیزی نیست...بعضی موقع ها الکی گیر میده...از لحاظ UserEasyHand هم قوی نیست...update هاش هم سنگینه....و این زمانی معلوم بشه که رو pc های خونگی مقایسه کنی نه در سرور فلان سایت....
    در کل به نظر من قشنگ دهن کامپیوترت رو سرویس میکنه ولی هر جور نظرته
    Last edited by ORIGINAL; 08-08-2008 at 14:02.

آخر فروم باز Benygh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام
    برای من قدرت مهمه سرعت مسئله ای نیست ...
    نورتون 2008 یا 2009 کرکش اسونه ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه goldenmasoud's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

یه نظر سنجی بزارید بهتر معلوم میشه.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •