تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 57

نام تاپيک: canon eos 550 d

El Capitano Amir M.ohAma.D's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بله داره .تو دفترچشم ذکر شده.
    صدایه کلیداش اونقدم اذیت نمیکنه
    Last edited by Amir M.ohAma.D; 20-01-2011 at 13:10.

2. این کاربر از Amir M.ohAma.D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز starpars's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    C:\Program Files

پيش فرض

نه 500D توي Live view فكوس اتوماتيك نميكنه
    آیا میشه برای این که صدای خوبی موقع فیلم برداری ازش بگیریم بهش میکروفن وصل کنیم ؟
    لعنی ورودی میکروفن داره ؟
    هم 550 و هم 500
    500D ميكروفن اكسترنال نميخوره اما قدرت ظبت صداش خوبه و با ميزان zoom كم و زياد ميشه

4. 2 کاربر از starpars بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز tirdad_60's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    روی کلید سل

پيش فرض

چرا فکوس میکند من خودم انجام دادم در بازار هم همه اینطور میگفتند یکبار برای یکی از مغازه ها انجام دادم
    گفت آقا من چند تا مشتری بخاطر همین از دست دادم

6. این کاربر از tirdad_60 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

El Capitano Amir M.ohAma.D's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

550D با 500D خیلی تفاوت داره .واقعا میرزه 200 تومن بیشتر بزاری روش 550 رو بخری
    اگه اینکارو نکنین بعدا پشیمون میشین
    این دوتا به جز اسمشونو قیافشون به نظره من هیچ ربطی به هم ندارن

8. 2 کاربر از Amir M.ohAma.D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

kamyar_s عزیز سلام
    شما این دوربین رو دارید و مطمئن هستید ؟ چون من توی هر سایتی نگاه کردم برای ورودی هیچ چیزی ننوشته بود و حتی مشکل صدای کلید ها رو هم مطرح کرده بود و این موضوع برای من خیلی مهمه
    ممنون
    بله عزيزم مطمئن هستم حتي توي منوش يه گزينه هست كه ميتوني ضبط صدا توسط خود دوربينو خاموش كني وفقط از طريق ميكروفون خارجي صدا رو ظبط كني تا صداي كار با دوربين توي فيلم ضبط نشه.البته من تا حالا با ميكرفون اكسترنال فيلم نگرفتم .

10. 3 کاربر از kamyar_s بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز starpars's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    C:\Program Files

پيش فرض

چرا فکوس میکند من خودم انجام دادم در بازار هم همه اینطور میگفتند یکبار برای یکی از مغازه ها انجام دادم
    گفت آقا من چند تا مشتری بخاطر همین از دست دادم
    چطوري ؟ من الان 500d جلومه ولي فقط وقتي از چشمي استفاده كني فكوس اتوماتيك داره يادمه توي دفترچه راهنماش هم همينو گفته بود . شايد مربوط به فريمورش باشه چون توي سايتش فريمور جديد هست البته چيزي اشاره نكرده بود.نميدوني واسه شما ورژن فريمورش چند بود؟

داره خودمونی میشه mokhtari58's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

با سلام می خواستم یه دوربین عکاسی بخرم . اگه امکان داره راهنماییم کنید .
    عکاسی رو دوست دارم و می خوام اگه بشه به صورت حرفه ای ولی برای علاقه شخصی عکاسی کنم . هم عکاسی از منظره رو دوست دارم و هم عکاسی پورتره . الان یه دوربین canon exus 950 i 8 mp دارم . ولی می خوام یه دوربین حرفه ای داشته باشم . تو سایتها که میدیدم canon 550d چشم رو گرفته . برای شروع کار تا رنج 1 میلیون تومن شما چی پیشنهاد می کنید و چه لنز و لوازمی ؟
    و می خوام بدونم کار کردن باهاش راحته و حملش سخت نیست و میشه تو همه حال ازش استفاده کرد یا باید سه پایه هم همرات باشه .
    البته یکی هم بهم گفته بود که از سری g12 ,sx310 و یا 90s بگیرم هم کارم رو راه میندازه

ممنون میشم راهنماییم کنید
    Last edited by mokhtari58; 31-01-2011 at 21:59.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

با سلام می خواستم یه دوربین عکاسی بخرم . اگه امکان داره راهنماییم کنید .
    عکاسی رو دوست دارم و می خوام اگه بشه به صورت حرفه ای ولی برای علاقه شخصی عکاسی کنم . هم عکاسی از منظره رو دوست دارم و هم عکاسی پورتره . الان یه دوربین canon exus 950 i 8 mp دارم . ولی می خوام یه دوربین حرفه ای داشته باشم . تو سایتها که میدیدم canon 550d چشم رو گرفته . برای شروع کار تا رنج 1 میلیون تومن شما چی پیشنهاد می کنید و چه لنز و لوازمی ؟
    و می خوام بدونم کار کردن باهاش راحته و حملش سخت نیست و میشه تو همه حال ازش استفاده کرد یا باید سه پایه هم همرات باشه .
    البته یکی هم بهم گفته بود که از سری g12 ,sx310 و یا 90s بگیرم هم کارم رو راه میندازه

ممنون میشم راهنماییم کنید
    سلام دوست عزيز به نظر من شما بايد اول تصميم بگيري كه قصد خريد يك دوربين slr رو داري يا كامپكت اگر قصد ادامه عكاسي به صورت حرفه اي رو داشته باشي قطعا يك slr ميتونه تمام نيازهاتو برطرف كنه اما اگه براي استفاده معمول قصد خريد دوربين رو داري يه كامپكت خوب مثل g12 هم كاملا ميتونه شمارو راضي كنه اما در مورد حمل و نقلش كه ديگه خودتون بايد تصميم بگيريد براي من كه تا حالا زياد مشكل ساز نبوده ودر مورد كاركردش مسلما راحتي كار با كامپكت بهتره و slr پيچيدگيهاي خاص خودشو داره ولي روي حالت اوتو راحته كه در اون حالت هم كيفيت خروجي شما با يه كامپكت خوب مثل g12 زياد فرقي نميكنه شايد حتي تو يه سطح باشه در صورت خريد 550 فكر ميكنم همون لنز كيت خودش كادتون رو راه بندازه و تو اين رنج قيمت براي slr قطعا بهترين انتخاب 550 خواهد بود

14. این کاربر از kamyar_s بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه mokhtari58's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

سلام دوست عزيز به نظر من شما بايد اول تصميم بگيري كه قصد خريد يك دوربين slr رو داري يا كامپكت اگر قصد ادامه عكاسي به صورت حرفه اي رو داشته باشي قطعا يك slr ميتونه تمام نيازهاتو برطرف كنه اما اگه براي استفاده معمول قصد خريد دوربين رو داري يه كامپكت خوب مثل g12 هم كاملا ميتونه شمارو راضي كنه اما در مورد حمل و نقلش كه ديگه خودتون بايد تصميم بگيريد براي من كه تا حالا زياد مشكل ساز نبوده ودر مورد كاركردش مسلما راحتي كار با كامپكت بهتره و slr پيچيدگيهاي خاص خودشو داره ولي روي حالت اوتو راحته كه در اون حالت هم كيفيت خروجي شما با يه كامپكت خوب مثل g12 زياد فرقي نميكنه شايد حتي تو يه سطح باشه در صورت خريد 550 فكر ميكنم همون لنز كيت خودش كادتون رو راه بندازه و تو اين رنج قيمت براي slr قطعا بهترين انتخاب 550 خواهد بود
    ممنون از راهنمایتون ولی masoud glx نظر زیر رو داده ، نظر شما تو این زمینه چیه ؟

((با بودجه ای که دارید در صورت انتخاب 550 دی کنن ، عکاسی پرتره رو به دلیل نداشتن لنز مناسب پرتره ( کوتاه بودن 55 برای پرتره گرافی ) و عکاسی منظره رو برای نداشتن واید کافی از دست خواهید داد ... دوست من به اینها هم فکر کردید ؟ و آیا بودجه ای برای خرید لنزهای مناسب علاقه تون هم کنار گذاشتید ؟

در همچین مواردی معمولا یک SLR Like بسیار جوابگوست . مثلا HS10 که واید 24 مم عالی و تله بسیار بلندی دارد . هزینه هم که کلن زیر 500 . ))
    متشکرم .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

ممنون از راهنمایتون ولی masoud glx نظر زیر رو داده ، نظر شما تو این زمینه چیه ؟

((با بودجه ای که دارید در صورت انتخاب 550 دی کنن ، عکاسی پرتره رو به دلیل نداشتن لنز مناسب پرتره ( کوتاه بودن 55 برای پرتره گرافی ) و عکاسی منظره رو برای نداشتن واید کافی از دست خواهید داد ... دوست من به اینها هم فکر کردید ؟ و آیا بودجه ای برای خرید لنزهای مناسب علاقه تون هم کنار گذاشتید ؟

در همچین مواردی معمولا یک SLR Like بسیار جوابگوست . مثلا HS10 که واید 24 مم عالی و تله بسیار بلندی دارد . هزینه هم که کلن زیر 500 . ))
    متشکرم .
    قبلا هم گفتم اگه قصد دامه عكاسي به صورت حرفه اي رو داري SLR رو بايد بگيري من خودم از 550 استفاده ميكنم به همراه لنز كيتش و تا حالا برا ي عكاسي پر تره و منظره زياد مشكلي نداشتم ولي خوب مطمئنا با ارتقا دادن لنز مسلما ميشه عكسهاي بهتري تو موارد بالا گرفت ولي اين رو هم شما در نظر داشته باش كه درصورتيكه كاركرد با يه دوربين SLR خوب مثل 550 رو خوب ياد بگيري اونوقت كيفيت عكسهات قابله مقايسه با دوربينهاي كامپكت نخواهد بود

17. این کاربر از kamyar_s بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •