تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 11 اولاول 12345678 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 104

نام تاپيک: زیباترین برنامه ای که تا بحال نوشته ام حتماً ببینید و نظر بدید.

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Forum.p30world

پيش فرض

با موفقيت انجام شد. تبريک

آخر فروم باز تکنیک برتر's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

سلام
    همیشه بهار جان مگه چجوری برنامه نویسی کردی که حتما باید در درایو e بگزاریم شاید یکی درایو e نداشته باشد به احتمال زیاد برای فراخوانی از درایو e استفاده کردی مگه نه؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Forum.p30world

پيش فرض

من هم همين فکر رو ميکنم . برای همين هم با مشکل مواجه شدم.هميشه بهار يکم بيشتر برای طرز قرار گيری فايل ها توضيح بده

مدیر انجمن برنامه نویسی Payman_62's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام.
    mazi_z_MCSD پست هات رو نگاه میکردم. پستات تو هر تاپیک یکی از یکی بی محتوا تره. حتی تو تاپیک هکرتم پست بیهوده زیاد داری. ادعام نکن خدای قوانینی. یکی از کسانی که بیشتر از همه باهاش مشکل دارم شمایی. باره آخره بهت اخطار میدم. این موارد رو رعایت کن:
    این تاپیک رو به دقت مطالعه کن.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    پست های حاوی تشکر یا درخواست مثل عالی بود و جالب بود و دستت درد نکنه و زود تر انجام بده و منتظریم و ... نفرست.
    پست های حاوی تذکر قوانین به سایر کاربرین نفرست. شما خودت قانون رو رعایت کن باقیش با ما.
    پست های تکراری نفرست. قابلیت حذف وجود دارد. در گزینه ویرایش.
    پست های پشت هم نفرست. قابلیت ویرایش و یکی کردن پست ها وجود دارد.

اگه این بار این موارد رو رعایت نکنی نام کاربریت غیر فعال میشه.

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Forum.p30world

پيش فرض

سلام.
    mazi_z_MCSD پست هات رو نگاه میکردم. پستات تو هر تاپیک یکی از یکی بی محتوا تره. حتی تو تاپیک هکرتم پست بیهوده زیاد داری. ادعام نکن خدای قوانینی. یکی از کسانی که بیشتر از همه باهاش مشکل دارم شمایی. باره آخره بهت اخطار میدم. این موارد رو رعایت کن:
    این تاپیک رو به دقت مطالعه کن.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    پست های حاوی تشکر یا درخواست مثل عالی بود و جالب بود و دستت درد نکنه و زود تر انجام بده و منتظریم و ... نفرست.
    پست های حاوی تذکر قوانین به سایر کاربرین نفرست. شما خودت قانون رو رعایت کن باقیش با ما.
    پست های تکراری نفرست. قابلیت حذف وجود دارد. در گزینه ویرایش.
    پست های پشت هم نفرست. قابلیت ویرایش و یکی کردن پست ها وجود دارد.

اگه این بار این موارد رو رعایت نکنی نام کاربریت غیر فعال میشه.
    چشم رو چشم بابا بيشتر از این خجالت زدم نکنيد. خوب ميشه بگيد چطور ميشه يه پست رو حذف کرد؟ من نميدونم

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

Hamishebahar:
    چرا درايو E رو براي كپي كردن فايل ها انخاب كردي ؟؟؟
    به نظر من به جاي درايو E از App.Path استفاده ميكردي و فايل ها رو كنار برنامه ميذاشتي بهتر بود !
    Last edited by __siavash__; 02-06-2007 at 13:50.

کاربر فعال انجمن دات نت عــــلی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    زیر سایه عرش الهی

12

سلام خيلي از دوستان گفتن چرا درايو E .راستش خودمم نميدونم چون وقتي برنامه رو مينوشتم كم كم كدها زياد شد و من هم نتونستم وقت كنم تمام كدها رو تغيير بدم واسه همين تو درايو E گذاشتم. من تمام فايلهاي سيستممو كه لازم دارم تو درايو E ذخيره ميكنم شما مي تونيد با تغيير دادن كدها درايو رو عوض كنيد من كه گفتم برنامه نويس حرفه اي نيستم وبرنامه خيلي ساده هست ولي پيچيده و استفاده App.Path رو هم بلد نيستم با تشكر از نظراتتون. آقا مازيار من قبل از اين كه فايل ها رو تو P30World براي دانلود بزارم همه رو خودم دانلود كردم و امتحان كردم هيچ كدوم خراب نبود.

عشق نميگه دوستم داري؟ عشق فقط ميگه دوستت دارم.

(موفق و سر بلند باشيد)

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

سلام خيلي از دوستان گفتن چرا درايو E .راستش خودمم نميدونم چون وقتي برنامه رو مينوشتم كم كم كدها زياد شد و من هم نتونستم وقت كنم تمام كدها رو تغيير بدم واسه همين تو درايو E گذاشتم. من تمام فايلهاي سيستممو كه لازم دارم تو درايو E ذخيره ميكنم شما مي تونيد با تغيير دادن كدها درايو رو عوض كنيد من كه گفتم برنامه نويس حرفه اي نيستم وبرنامه خيلي ساده هست ولي پيچيده واستفاده App.Path رو هم بلد نيستم با تشكر از نظراتتون. آقا مازيار من قبل از اين كه فايل ها رو تو P30World براي دانلود بزارم همه رو خودم دانلود كردم و امتحان كردم هيچ كدوم خراب نبود.

عشق نميگه دوستم داري؟ عشق فقط ميگه دوستت دارم.

(موفق و سر بلند باشيد)
    App.Path مسيري رو كه برنامه از اون جا اجرا ميشه رو برميگردونه !

مدیر انجمن برنامه نویسی Payman_62's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

چشم رو چشم بابا بيشتر از این خجالت زدم نکنيد. خوب ميشه بگيد چطور ميشه يه پست رو حذف کرد؟ من نميدونم
    سلام.
    ابتدا رو ویرایش کلیک کن.
    بعد کلید delete رو بزن. بعد پایین سمت راست رو حذف پیغام کلیک کن. بعد پایین سمت چپ رو حذف این پیغام کلیک کن.
    بگردی فکر کنم حدود 300 تا پست قابل پاک کردن داشته باشی.

در مورد app.path هم با دوستان موافقم. همیشه سعی کن پروژت رو جمع جور بنویسی. زیاد شلوغ کاری نکن. نصف برنامه تو درایو e نباشه نصفش تو درایو c . اومدیمو یکی 2 تا پارتیشن داشت. تکلیف چیه؟ درایو e نداره که. اون وقت برنامت رو اون سیستم جوابگو نیست. نمیتونه که به خاطر یه برنامه هاردشو fdisk کنه.
    app.path هم مسیر اجرای فایل exe رو میده. اگه فایل های مورد نیاز کنار فایل exe باشن این دستور کمک میکنه. مثل همه برنامه ها که فایل های مورد نیازشون تو یه فولدره.
    میتونستی ستاپم بسازی.

اگه نباشه جاش خالی می مونه whisper's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

آقا دستت درد نکنه جالب به نظر می رسید ولی ما که نتونستیم اجرا کنیم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •