تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 10 اولاول 12345678 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 96

نام تاپيک: درخواست : ساخت اتوران فوق حرفه اي وزيبا با فلش

پروفشنال mahramasrar2's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

بچه ها جدا عاليه اگر همينطور ادامه بدهيد فكر كنم بشه ماكرومديا رو گزاشت جاي مولتي مديا بيلدر من هم سعي مي كنم چند تا مطلب درباره اين مسئله براتون بزارم
    Last edited by mahramasrar2; 23-05-2008 at 08:55.

حـــــرفـه ای piremard's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

ای بابا اصلا این بحث مال عهد تیر کمونه
    من با فلش 4 این اتوران ها رو قدیم برای سی دی هام می ساختم
    حالا با وجود اینکه نمونه برای دانلود هم گذاشتم مشکلتون کجاست ؟
    خروجی فایل exe که هم با پابلش از فلش می شه و هم از پروژکتور فلش پلیر
    شما swf تونو بدید نتونستید براتون exe کنیم

فعلا عزت زیاد

حـــــرفـه ای mahsoft's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004
    محل سكونت
    پيش بابايی شماره‌شناسنامه: پلــــــاک ¼

13

بچه ها جدا عاليه اگر همينطور ادامه بدهيد فكر كنم بشه ماكرومديا رو گزاشت جاي مولتي مديا بيلدر من هم سعي مي كنم چند تا مطلب درباره اين مسئله براتون بزارم
    اما فعلا اين يكي رو داشته باشيد:

Flajector 2.0

با اين برنامه مي توانيد بعد از اينكه آتوران خود يا هر فايل swf ديگه اي ساختيد فايلهاي جانبي رو هم داخل اون تزريق كنيد واين برنامه بدون استخراج اونها داخل تمپ يا هارد اون رو اجرا مي كنه
    اين هميشه آرزوي من بوده

فرض كنيد اتوراني با فلش ساخته ايد و چند آهنگ موسيقي هم به اون افزوديد وهمچنين تعدادي عكس كه به عناوين مختلف استفاده كرده ايد ويا چندين فايل جانبي swf ديگر كه داخل آتوران لود مي شوند اكنون مي توانيد همگي آنها را به آتوران بيافزائيد وتفاوت آن با افزرودن يا embded كردن عادي در آن است كه موقع اجرا داخل temp
    ويندوز لود نمي شوند ويا مثلا از سرعت اتوران نمي كاهند واتوران را سنگين نمي كنند حافظه بيشتر هم نمي خواهند چونكه هر چند كيلوبايت كه نياز به اجرا باشد به داخل حافظه لود مي شود مثل همان حالت اضافه نشده عادي
    اين يعني امنيت حقيقي اتوران شما بدن ترس از هرگونه decompile ضمن اينكه دوستان بايد بدانند خود اتوران درست است كه exe خواهد بود ولي فايلهاي جانبي بايد هميشه مثل قبل دست نخورده بمانند اين برنامه بسيار عالي وكم نظير است

فقط دوستان اگر سريال يا كركي از آن سراغ دارند اگر لطف كنند بيسيار خوب مي شود

اين هم لينك سايت اصلي برنامه كه امكان داونلود مستقيم وجود دارد

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون ولی اگه تو یه تاپیک جدا معرفی بشه بهتره

تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

دوستان لينك داونلود كرك ؟
    نبود؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

نبود؟

تو انجمن [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] درخواست بده سریع تر به نتیجه میرسی ....

موفق باشی ......

تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

matin جان بسيار سپاسگزارم مقاله ات جدا گره گشا بود در چند هفته اخير به اين قضيه فكر مي كردم كه چرا فايلها با وجود دستورات صحيح توسط اتوران اجرا نمي شوند واكنون فهميدم كه بايد در كنار اتوران پوشه اي به نام fscommand ايجاد كرد وفايلها را دركف آن ريخت واز اتورا ن بخواهيم كه آنها را اجرا كند من فايلها را در كف قرار داده بودم واجرا نمي شدند
    piremard عزيز جدا كارت درست است برنامه اي كه لينك داده بودي بسيار كمك كرد فكر مي كنم همگان تصديق مي كنند
    ehsan32909 خيلي سپاسگزارم بابت آپلود فايلها راجع به getURL اما به نظر مي رسد دستور fscommand درست تر باشد
    اكنون چند مشكل باقي مانده كه اگر دوستان لطف كنند وبه آنها پاسخ دهند فكر مي كنم بسيار هم براي من وهم براي ديگر دوستان مشتاق مفيد خواهد بود
    1- چگونه مي توان زير شاخه ها را مسير دهي كرد وبه فلش گفت كه فايل داخل آنها را اجرا كند؟ مثلا فرض كنيد ما پوشه اي به نام نرم افزار داريم وداخل آن فايلي به nero يك پوشه هم كنار nero داريم كه كرك برنامه است با پسوند exe حالا چگونه بايد مسير دهي وفايل كرك را اجرا كرد ؟
    دستور زير مي تواند تنها فايلهائي كه مستقيما كف پوشه fscommand قرار دارند را اجرا كند:
    on (release) {
    fscommand ("exec", "someApplication.exe");
    }
    اما پوشه هائي كه داخل اين پوشه قرار دارند چه؟ منظورم subfolder ها هستند آنها را چگونه مسير دهي وفايل هاي داخلشان را اجرا كنيم؟
    اين دستوراتي كه در زير قرار دارند را اجرا كردم ولي اتفاقي نيافتاد موضوع چيست؟
    // points to a folder beneath the one the projector is in:
    fscommand ("exec", "./foldername/someApplication.exe");
    Two dots refer to the parent directory of the folder in which the projector resides:
    // points to a folder in the the parent of the projector:
    fscommand ("exec", "../foldername/someApplication.exe");
    علي الظاهر اين دستورات جهت مسير دهي يك پوشه در پوشه اي ديگر و دومي هم براي پوشه اي در پوشه اي در پوشه اي به نظر مي رسد مثل اين d:\1\2\3
    درست است؟
    حالا موضوع دوم فايلهاي موقع رايت مسير خود را گم نمي كنند؟ براي اين مي پرسم چونكه نام درايوها عوض مي شود
    3- سئوال سوم: چگونه مي توان يك فايل swf را توسط فايل swf ديگر يا اتوران اصلي مسير دهي واجرا كرد ؟
    من به جاي exe فايلي swf قرار دادم و نام وپسوند را هم تغيير دادم ولي اجرا نشد يعني موقع كليك بروي
    دكمه مربوطه فايل swf كه گفته بودم اصلا اجرا نشد

آخر فروم باز Mehran NZ's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

مي دوني چيهmahramasrar2 جان اول شما بايد يه پوشه به اسم fscommand كنار اوتوران درست كني بعدش بايد با يه زبان برنامه نويسي ديگه فايلهاي اگزه اي درست كني كه به تمام فايلهاي سايت دسترسي پيدا كنند و با كليك كردن روي اونها اون فايلها اجرا بشن بعدش فايلهاي exe رو بريز توي پوشه fscommand اونوقت از طريق فلش لينك بده به همين فايها تا اين فايلها هم فايلهاي ديگه رو اجرا كنند (مي دونم خيلي مسخره توضيح دادم)

حالا چند سوال ديگه هم من دارم
    1.چطور بايد كاري كنيم كه اوتوران موقعي كه سي دي رو گذاشتيم توي سي دي رام اجرا بشه
    2.چطور بايد به پوشه مون بفهمونيم كه مثلا داره از روي سي دي رام اجرا مي شه و كار خاصي نبايد براي مسير دهيش انجام بديم؟(كه در واقع همون سوال دوم جناب mahramasrar هست)
    فعلا همينا رو بگيد تا من بازم بيام سوال بپرسم

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

- چگونه مي توان زير شاخه ها را مسير دهي كرد وبه فلش گفت كه فايل داخل آنها را اجرا كند؟ مثلا فرض كنيد ما پوشه اي به نام نرم افزار داريم وداخل آن فايلي به nero يك پوشه هم كنار nero داريم كه كرك برنامه است با پسوند exe حالا چگونه بايد مسير دهي وفايل كرك را اجرا كرد ؟
    دستور زير مي تواند تنها فايلهائي كه مستقيما كف پوشه fscommand قرار دارند را اجرا كند:
    on (release) {
    fscommand ("exec", "someApplication.exe");
    }
    اما پوشه هائي كه داخل اين پوشه قرار دارند چه؟ منظورم subfolder ها هستند آنها را چگونه مسير دهي وفايل هاي داخلشان را اجرا كنيم؟
    اين دستوراتي كه در زير قرار دارند را اجرا كردم ولي اتفاقي نيافتاد موضوع چيست؟
    // points to a folder beneath the one the projector is in:
    fscommand ("exec", "./foldername/someApplication.exe");
    Two dots refer to the parent directory of the folder in which the projector resides:
    // points to a folder in the the parent of the projector:
    fscommand ("exec", "../foldername/someApplication.exe");
    علي الظاهر اين دستورات جهت مسير دهي يك پوشه در پوشه اي ديگر و دومي هم براي پوشه اي در پوشه اي در پوشه اي به نظر مي رسد مثل اين d:\1\2\3
    درست است؟
    ================================================== ===========
    سعی کنید کد ها رو داخل تگ کد قرار بدید .....

دستور ( توجه کنید یک نقطه داره .....)
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    برای اجرای یه فایل exe که داخل یه پوشه ( اینجا foldername ) هست ...طوری که اون پوشه( همون foldername ) داخل پوشه Fscommand باشه ....

دستور ( با دو تا نقطه ...)
    کد:
    برای اجرای یه فایل توی یه پوشه ی بالا تره ....

دستور ( با اسلش )

کد:
    به درایوی که فایل ها داخلش هست اشاره میکنه ....
    مثلا شما میتونید تو درایو C صد تا پوشه داخل هم درست کنید و فایل هاش Autorun رو توی پوشه صدم بریزید
    و توی همون درایو یه پوشه به اسم foldername داشته باشید که توش فایل exe تون هست .....
    در حالت عادی باید طوری کد بنویسید که اول 100 تا پوشه بالا بیاد بعد بره توی پوشه foldername و فایل exe رو اجرا کنه ....
    اما این کد جوری عمل میکنه که لازم نیست برای اون قسمت بالا رفتن کد بنویسید ..... ( خودش اینقدر بالا میاد تا به خود درایو برسه ....)
    به این روش آدرس دهی مطلق میکن .....
    به طور خلاصه کار همون root_ رو توی آدرس دهی در فلش انجام میده .....

حالا موضوع دوم فايلهاي موقع رايت مسير خود را گم نمي كنند؟ براي اين مي پرسم چونكه نام درايوها عوض مي شود
    نه ... چون ما هیچ جا اسمی از درایو نمیبریم ......

3- سئوال سوم: چگونه مي توان يك فايل swf را توسط فايل swf ديگر يا اتوران اصلي مسير دهي واجرا كرد ؟
    من به جاي exe فايلي swf قرار دادم و نام وپسوند را هم تغيير دادم ولي اجرا نشد يعني موقع كليك بروي
    دكمه مربوطه فايل swf كه گفته بودم اصلا اجرا نشد
    fscommand exec برای اجرای فایل های exe هست ....برای اجرای فایل swf باید فایل exe ای درست کنی که اون فایل swf رو اجرا کنه بعد به جای اجرای فایل swf فایل exe رو اجرا کنی .....
    البته اگر بخواهی یه فایل swf رو توی یه فایل swf دیگه اجرا کنی میتونی از دستور ()LoadMovie استفاده کنی ...

.چطور بايد كاري كنيم كه اوتوران موقعي كه سي دي رو گذاشتيم توي سي دي رام اجرا بشه
    جوای سوالت خودش یه مقاله هست ...
    باید یه فایل با Notepad به اسم Autorun.inf درست کنی
    بعد کد
    کد:
    رو توش بنویسی ......
    Autorun.exe اسم همون فایل exe ای هست که میخواهی اجرا کنی ....
    باید هر دو تا فایل توی صفحه اول cd باشه ....( یعنی داخل پوشه ای نباشه ....)

.چطور بايد به پوشه مون بفهمونيم كه مثلا داره از روي سي دي رام اجرا مي شه و كار خاصي نبايد براي مسير دهيش انجام بديم؟(كه در واقع همون سوال دوم جناب mahramasrar هست)
    فعلا همينا رو بگيد تا من بازم بيام سوال بپرسم
    چون تمام آدرس دهی ها نسبی هست ما هیچ جا اسمی از درایوی نمیبریم ....
    مثلا میگیم یه پوشه بالا تر .....( البته به شرطی که از اون فایل exe ای که یه فایل دیگه رو اجرا استفاده نکنیم ...)

موفق باشید .....

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

on (release)
    {
    fscommand("exec", "ftdirectx.exe");
    fscommand("mdm.exec", "\"ftdirectx.exe\"");
    }
    سلام در این دستور fscommand دستور اجرای فایل هست و exec برای جستجوی فایل شماست و ftdirectx.exe خود فایل اجرایه
    ببین دوست عزیز شما برای ساختن فایل فلش exe میتونی بعداز ساختن فایل فلش و ذخیره آن با پسوند swf , همون فایل swf رو باز کن و گزینه File رو بزنید و گزینه create Project رو بزن بعد فلش تو ذخیره کن . همین

اگه بازم مشکلی بود بگو - بنظر من اگه بخوای فلشو کاملا حرفه ای یاد بگیری باید بری فایل های فلش مختلف را دیکامپیلر کنی و اکشن اسکریپتشونو بررسی کنی - فقط با پشتکار و علاقه میتونی فلش یاد بگیری

حـــــرفـه ای piremard's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

نبود؟
    من کرکش کردم اما ظاهرا حداقل با ورژن 9 فلش نمی تونه پروجکتور شفاف بسازه
    مشکل داره اساسی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •