تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 4 اولاول 1234
نمايش نتايج 31 به 34 از 34

نام تاپيک: نكاتي مهم درباره دانلود از سايت RapidShare براي اكانت دارها

آخر فروم باز ناخدا's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    يه جاي كوچيك توي اين دنيا من راضيم

پيش فرض

سلام دوستان من سوال داشتم درباره راپيد ؟

چطوري ميشه پوينت جمع كرد منظورم اينه كه اول بايد يك اكونت راپيدبخريم بعد بريم فايل آپلودبكنيم وبعد دانلودبكنيم كه پوينت گيرمون بياد من نمي دونم چطوري بايد پوينت بگيريم آيا اينطوربودكه گفتم يا طوري ديگه است .

لطفا اگرآموزش كاملي درباره آپلودفايل منظورم جمع كردن پوينت ازراپيدشير بديد تشكرمي كنم .

حـــــرفـه ای zed2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

چطوري ميشه پوينت جمع كرد منظورم اينه كه اول بايد يك اكونت راپيدبخريم بعد بريم فايل آپلودبكنيم وبعد دانلودبكنيم كه پوينت گيرمون بياد من نمي دونم چطوري بايد پوينت بگيريم آيا اينطوربودكه گفتم يا طوري ديگه است .

لطفا اگرآموزش كاملي درباره آپلودفايل منظورم جمع كردن پوينت ازراپيدشير بديد تشكرمي كنم .
    بحثش را باید تو بخش اینترنت و شبکه می کردی و فکر کنم در انجا توضیحات کاملی موجود است یک سر بزن

آخر فروم باز symk's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    هر جا که اینترنت باشه

پيش فرض

شما باید یه سری فایل رو به اشتراک بذارید . و به ازای هر فایلی که حجم بالای 1 مگ و دانلود اون فایل شما صاحب یک امتیاز میشید . البته این امتیاز بدست آوردن در رپید یه فرمول انحصاری برای خودش داره که فاش نشده . چون من خودم اکانت دارم و فایلهای زیادی به اشتراک گذاشتم و جمعی که من زدم برای تعداد باری که از فایلهای من دانلود شده خیلی بیشتر از اونیه که برای من شمارش شده . نمیدونم چرا ؟ ولی خوب در سایت رپید شیر توضیحات کاملی در این زمینه داده شده .

حـــــرفـه ای piishii's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    myshots.ir

پيش فرض

شما باید یه سری فایل رو به اشتراک بذارید . و به ازای هر فایلی که حجم بالای 1 مگ و دانلود اون فایل شما صاحب یک امتیاز میشید . البته این امتیاز بدست آوردن در رپید یه فرمول انحصاری برای خودش داره که فاش نشده . چون من خودم اکانت دارم و فایلهای زیادی به اشتراک گذاشتم و جمعی که من زدم برای تعداد باری که از فایلهای من دانلود شده خیلی بیشتر از اونیه که برای من شمارش شده . نمیدونم چرا ؟ ولی خوب در سایت رپید شیر توضیحات کاملی در این زمینه داده شده .
    سلام.
    دانلود از لینکهای آپلود شده باید بصورت free باشه تا به شما پوینت تعلق بگیره و نکته ی بعدی اینکه در هر ساعت از یک تعداد پوینت مشخص که الان به خاطر ندارم بیشتر نمیشه جمع کرد یعنی اینجور نباشه که شما مثلا به 10 تا از دوستانتون یک فایل 1 مگی رو بدید بگید توی یک ساعت هر کدوم اینو هر چی میتونید به حالت فری دانلود کنید !
    میتونند دانلود کنند اما تعداد پوینت همون حد مشخص میشه توی ساعت .
    خلاصه رپید برای اینجور موارد قوانین خاصی داره .
    من به شما این توصیه رو میکنم که مثلا اگه فیلمی رو آپلود میکنید و توی سایت های خارجی میذارید یک فایل بالا 1 مگ هم بذارید و بنویسید لطفا اینم به حالت رایگان دانلود کنید برای کمک به من .
    کاری که خود من میکنم .

صفحه 4 از 4 اولاول 1234

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •