تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 59

نام تاپيک: پيگيري اصولي ويرايش فيلم

اگه نباشه جاش خالی می مونه Baby nfs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

baby nfs مشکل از سیستم نیست
    راستش نمیدونم چیه
    شرمنده
    دشمنت شرمنده.

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام.جواد جان کی گفته این نرم افزار بده،همین که خیلی ها ازش استفاده می کنند نشون میده ویژگیهای خوبی داره.بحث ما چیز دیگه ای بود.فکر می کنم تا اینجا بچه ها برای انتخابشون بخ نتیجه رسیده باشند.

تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

اميد راست ميگه. با توجه به سيستمي كه دارم يا بايد رم بگيرم يا مديا استاديو ميگيرم و با هاش ميسوزمو ميسازم.

داره خودمونی میشه arash1348's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    همسایه خونه بغلی

پيش فرض

سلام آرش 1348 هستم
    خواستم بگم که برای خروجی گرفتن از فایل avi بهترین نرم افزاری رو که میشناسم procoder هستش حتی میتونی مستر بگیری به شرط اینکه فایل اصلی مشکل نور نداشته باشه و واضح باشه
    من یه کم ادیوس کار میکنم اگه خواستی میتونم کمکت کنم
    راستی تو لیکویید چطور میشه بدون اینکه رندر بگیری ار پروژه خروجی بگیری

موفق باشی
    Last edited by arash1348; 21-01-2008 at 15:21.

حـــــرفـه ای Javad_Ed's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    ناکجاآباد

پيش فرض

سلام آرش 1348 هستم
    خواستم بگم که برای خروجی گرفتن از فایل avi بهترین نرم افزاری رو که میشناسم procoder هستش حتی میتونی مستر بگیری به شرط اینکه فایل اصلی مشکل نور نداشته باشه و واضح باشه
    من یه کم ادیوس کار میکنم اگه خواستی میتونم کمکت کنم
    راستی تو لیکویید چطور میشه بدون اینکه رندر بگیری ار پروژه خروجی بگیری

موفق باشی
    سلام دوست عزیز خوش آمدید
    برای سوال کردن یک تاپیک جدید باز کنید اینجا یخورده شلوغ پلوغ شده
    حق با شماست precoder یکی از بهترین هاست
    برای export پرو÷ه هم من با لیکویید نکردم ولی معمولا باید بری به قسمت file بعدش save as ...
    ادیوسی باشید
    Javad_Ed

داره خودمونی میشه power2e's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

سلام.محدودیتهای ulead :
    عدم وجود گزینه track matte
    عدم امکان تراکهای ویدیویی و صوتی به تعداد زیاد
    .
    .
    .
    و البته دوست عزیز من که عرض کردم بیشتر از 70 در صد از مردم از ulead استفاده میکنن.
    ولی من فکر می کنم اشتباه می کنن.دلیل :
    تو ایران که قیمت هر دو نرم افزار یکیه، یه ذره تلاش نیاز هست که به مقاصدت به وجه بهتری برسی.
    و در نهایت دوست عزیز این بحث ما برای تصمیم گیری بقیه مفیده، وگرنه من که با شما و شما هم با من دشمنی ندارین.قربانت:اگه رنجیدی معذرت می خوام
    سلام دوست عزیز
    من یه چند روزی به دلیل امتحانات نبودم
    این امکانات به طور کامل در یولید مدیا استادیو وجود داره اگر بخواهید اموزشش رو براتون میزارم
    البته امکان matt در ویدیو استادیو نیست اما من فرمت هایی از mpeg2 دیدم که پریمیر پشتیبانی نکرده ولی با مدیا باز شده
    1 -برای استفاده از matt کافی که روی کلیپ راست کلیک کنید گزینه overly option اگه املایی درست باشه و گزینه image matte یا video matt رو استفاده کنی سپس با ابزار قطره چکان رنگ مت رو انتخاب کنی

2 من نمیدونم منظورتون از تعداد چند هزار تاست اما اگر خواستید من پروژهی بهتون میدم که 24 لایه داشته باشه و هنوز بدون پلاگ این و کارتی real time باشه
    3هیچکس نخواست ثابت کنه که مدیا به edius و primier سر تر منظور از قیمتم قیمت نرم افزاری نیست و سخت افزاری
    فقط 2 ضعف عمده برای حرفه ای ها داره توانایی های کم picture in picture و کند شدن کار در ساعات طولانی
    اما من با ویرایش فیلتراش و استفاده اونا بر روی عکس سیاه و استفاده کروماکی اونا در ادیوس هم رقص نور صحنهی هم بخار هم بارون ..... دارم
    Last edited by power2e; 25-01-2008 at 13:40.

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    من یه چند روزی به دلیل امتحانات نبودم
    این امکانات به طور کامل در یولید مدیا استادیو وجود داره اگر بخواهید اموزشش رو براتون میزارم
    البته امکان matt در ویدیو استادیو نیست اما من فرمت هایی از mpeg2 دیدم که پریمیر پشتیبانی نکرده ولی با مدیا باز شده
    1 -برای استفاده از matt کافی که روی کلیپ راست کلیک کنید گزینه overly option اگه املایی درست باشه و گزینه image matte یا video matt رو استفاده کنی سپس با ابزار قطره چکان رنگ مت رو انتخاب کنی

2 من نمیدونم منظورتون از تعداد چند هزار تاست اما اگر خواستید من پروژهی بهتون میدم که 24 لایه داشته باشه و هنوز بدون پلاگ این و کارتی real time باشه
    3هیچکس نخواست ثابت کنه که مدیا به edius و primier سر تر منظور از قیمتم قیمت نرم افزاری نیست و سخت افزاری
    فقط 2 ضعف عمده برای حرفه ای ها داره توانایی های کم picture in picture و کند شدن کار در ساعات طولانی
    اما من با ویرایش فیلتراش و استفاده اونا بر روی عکس سیاه و استفاده کروماکی اونا در ادیوس هم رقص نور صحنهی هم بخار هم بارون ..... دارم
    سلام.دوست عزیز این بحث تموم شده.ضمن اینکه اگه شما فکر می کنی سرتره می تونی ازش استفاده کنی،فقط اینرو بدون که دو ضعف عمده برای نرم افزار سرتر جایز نیست.

تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

نتيجه اي كه از 37 پست قبلي تونستم بگيرم اينه:
    اديوسي باشيد

کاربر فعال انجمن میکس و مونتاژ Hossein_nasa62's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

سلام.دوست عزیز این بحث تموم شده.ضمن اینکه اگه شما فکر می کنی سرتره می تونی ازش استفاده کنی،فقط اینرو بدون که دو ضعف عمده برای نرم افزار سرتر جایز نیست.
    كسا ني كه مي خواهند واقعا ميكس كاركنند هيچ وقت با يك نرم افزار كارشون رو پيش نمي برند چون هر نرم افزار يك ويژگي داره كه نسبت به بقيه نرم افزارها اون رو متما يز ميكنه

حـــــرفـه ای Javad_Ed's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    ناکجاآباد

14

سلام دوستان
    غرض از مزاحمت...
    چه کسی اینجا با پیناکل استودیو کار کرده؟
    آخه توی یه سایت این نرم افزار رو در رده‌ی نرم‌افزار‌های نیمه حرفه‌ای قرار داده بود ...
    دیروز یک‌جا این نرم‌افزار رو دیدم که حجمش 2 dvd بود
    خیلی حجمش بالاست پریمیر و ادیوس و خانواده یولید باهم 2 dvd نمیشن
    میخوام بدونم چطور نرم افزاری هست؟؟؟
    ممنونم
    و موفق باشید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •