تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 8 اولاول 12345678 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 76

نام تاپيک: کسی بلده بوتر بسازه

پروفشنال majj's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

ببخشید من دیشب یه مقدار دیر رفتم خونه، وقت نشد که اونو آپلود کنم. اگه امشب زود رفتم و مشکلی نبود، حتما آپ میکنم.

فکر کنم شما میخواید با استفاده از خود مسنجر pm بفرستید که اینا رو توضیح دادید؟ درسته؟
    بله حق با شما هست اگه فکر میکنید برنامه های شما کاربردی تره اینجا بگذارین حالا که پیمان هم اومده بحث رو باز کنیم مدتی که اینجا نیومدم خیلی خلوت شده

پروفشنال majj's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام.
    سورس در این مورد که قبلا گذاشته بودم. با این سورس شما میتونید با ویبی آیدی لاگین کنید و به دیگران پیغام بفرستید.
    ولی محدودیت در ارسال پیغام دارید. در هر ارسال حدودا 900 کاراکتر میتونید ارسال کنید. بین ارسال ها هم مکث حدود 1 ثانیه ای لازمه وگرنه خیلی از ارسال ها سند نمیشه.
    با توجه به این توضیحات ساخت بوتر کمی مشکل میشه.

اینم لینک برنامه:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    سلام
    سورس شما و نظرات دوستان رو تو چند سایت دیگه هم دیدم فکر کنم علت اصلی از خود یاهو باشه که میخواهد با رو باتهای تبلیغ گرجدید یا قدیمی هایی مثل رویا یا خزنده3 مقابله کنه که اینجور که معلومه موفق هم نبوده

پروفشنال ULF_VB6's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

بله حق با شما هست اگه فکر میکنید برنامه های شما کاربردی تره اینجا بگذارین حالا که پیمان هم اومده بحث رو باز کنیم مدتی که اینجا نیومدم خیلی خلوت شده
    خب اینجوری خیلی سخت میشه کار. باید یاهو مسنجر رو دیتکت کنی، بعد ببینی لوگین کرده یا نه. اگه لوگین نکرده بود، لوگین کنی باهاش. بعد ...
    خیلی کار سخت میشه.
    این سورسی که من دیدم، از یه dll استفاده میکنه، در واقع خود برنامه ID رو لوگین میکنه به سرور یاهو. یعنی خودش وظیفه ی این ارتباط رو بر عهده میگیره. تا اونجایی که یادمه کار هم میکرد.
    البته باید ببخشید. بد قول شدم. این دفعه دیگه قول نمیدم. هر موقع تونستم آپ میکنم.
    بدبختی یادمم نمیاد از کجا دانلود کرده بودم. که بگم برید از همونجا دانلود کنید. ولی فکر کنم از ایران ویج بود.

پروفشنال majj's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

این چیزی که شما میگی رو من چند نمونش رو دارم با YMSG12ENCRYPT.dllهستش یک مشکلاتی هم داره اگه موافق باشین من اپ کنم بعد با هم بحث کنیم

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

بله همن dll هستش. من دیشب گشتم، ولی پیداش نکردم. شما زحمتش رو بکش.
    البته من 3 4 تا داشتم که فقط یکیش درست کار میکرد. اونم تنها قابلیتی که داشت این بود که میشد باهاش PMفرستاد.
    پس خود شما زحمتش رو بکش.

پروفشنال majj's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

بله همن dll هستش. من دیشب گشتم، ولی پیداش نکردم. شما زحمتش رو بکش.
    البته من 3 4 تا داشتم که فقط یکیش درست کار میکرد. اونم تنها قابلیتی که داشت این بود که میشد باهاش PMفرستاد.
    پس خود شما زحمتش رو بکش.
    این رو ببینید
    فکر کنم به بحث نزدیکتر باشه
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مدیر انجمن برنامه نویسی Payman_62's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام.
    با ارسال پیغام به تعداد بالا طرف بوت نمیشه. متن ارسالی مهمه. باید کاراکترهایی باشه که سیستم برای نمایششون مشکل پیدا کنه و یاهو ارور بده و بسته شه.

پروفشنال majj's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام.
    با ارسال پیغام به تعداد بالا طرف بوت نمیشه. متن ارسالی مهمه. باید کاراکترهایی باشه که سیستم برای نمایششون مشکل پیدا کنه و یاهو ارور بده و بسته شه.
    خوب باید از چه نوع کاراکترهایی استفاده کرد من تا حالا مشکلی با هیچ نوع کاراکتری با یاهو مسنجر نداشتم

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

یاهو یه مترجم برای ترجمه تگهای html هم داره. شاید بشه یه نقطه ضعف از اونجا هم پیدا کرد.

درباره کاراکترها هم اگه میشه بیشتر توضیح بده.

مدیر انجمن برنامه نویسی Payman_62's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام.
    یادمه قدیما یه بوتر بود به تعداد زیاد آیکون خنده میفرستاد و طرف بوت میشد. ولی الآن دیگه این روش جواب نمیده. یه بوتر دیگه بود به جای متن یه نوار رنگی میفرستاد. خیلی قوی بود. حتی جاوا رو هم بوت میکرد. ولی نمیدونم چطور اون نوار رنگی رو میفرستاد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •