تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 16 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 151

نام تاپيک: Onimusha 3: Demon Siege

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط kkain-blood
    بابا یکی به من بگه چه جوری به طرف دشمن تیر پرتاب کنم؟

اول كليد space را بزنيد .
    بعد به قسمت equip برويد.
    بعد با استفاده از كليد سمت راست به قسمت arrow برويد و روي normal arrow يا elec arrow يا ... كليد اينتر را بزنيد
    سپس از اين منو خارج شويد.
    كليد ctrl را نگه داشته و كليد enter را بزنيد (به طور همزمان) تا تير ها را به وسيله تيركمان پرتاب كنيد.

اگه نباشه جاش خالی می مونه KING ESFANDIYAR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    IN THE BEAUTIFUL WORLD...IN PERSIA...IN YOUR MIND

پيش فرض

اقا من يه مشكلي تو نصب داشتم ...............وقتي نصب بازي كامل تموم ميشه و ميخام بازي رو شروع كنم ، وقتي كه بازي Run ميشه ميگه:"cannot Find Direct 3d Device...." در صورتيكه Direct X 9.0 C يعني اخرين ورژنش نصبه و كارت گرافيكم مشكلي نداره...........cd هم سالمه !!!!!! بايد چي كار كنم...........

حـــــرفـه ای M E H D I's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط KING ESFANDIYAR
    اقا من يه مشكلي تو نصب داشتم ...............وقتي نصب بازي كامل تموم ميشه و ميخام بازي رو شروع كنم ، وقتي كه بازي Run ميشه ميگه:"cannot Find Direct 3d Device...." در صورتيكه Direct X 9.0 C يعني اخرين ورژنش نصبه و كارت گرافيكم مشكلي نداره...........cd هم سالمه !!!!!! بايد چي كار كنم...........
    سلام

شما مطمئنين كه كارت گرافيكتون Direct 3D رو ساپورت مي كنه؟ اگه ساپورت مي كنه جديدترين نسخه درايور كارت گرافيك رو نصب كنين.

تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط marge_moosh
    سلام

شما مطمئنين كه كارت گرافيكتون Direct 3D رو ساپورت مي كنه؟ اگه ساپورت مي كنه جديدترين نسخه درايور كارت گرافيك رو نصب كنين.
    بله................حتي تو RUN رفتم و يك بار كلا DIRECT X و DIRECT 3D و DIRECT DRAW رو از DXDIAG تنظيم و تست كردم كه مشكل نداشته باشه............در ضمن درايور كارت گرافيكم رو تازه UPDATE كردم و اخرين نسخه رو استفاده ميكنم.................

هر كاري كردم نفهميدم مشكل از كجاست!!!!!!!

حـــــرفـه ای OMID's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط KING ESFANDIYAR
    بله................حتي تو RUN رفتم و يك بار كلا DIRECT X و DIRECT 3D و DIRECT DRAW رو از DXDIAG تنظيم و تست كردم كه مشكل نداشته باشه............در ضمن درايور كارت گرافيكم رو تازه UPDATE كردم و اخرين نسخه رو استفاده ميكنم.................

هر كاري كردم نفهميدم مشكل از كجاست!!!!!!!
    مدل کارت گرافیکتون چیه ؟
    این بازی با یکسری از کارتهای گرافیک مشکل داره و همین ارور رو میده
    کارتهایی که من تست کردم رادئون 9200 و 9250
    جیفورس mx440 و mx4000
    با این کارتها اجرا نشد و این ارور رو داد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط tombraider_512
    سلام...آقا من اونجايي كه ژان رينو تو كشتيه و بعد يه دمو نشون ميده و اون آقا بده! زنگ ميزنه به ساموراييه و كنترل مياد دسته آقا ساموراييه! و تو پاريسه و روي يكي از درها يه مايه زرد رنگه (اصلا چيزي فهميديد؟!) گير كردم...عنايت بفرماييد كمك كنيد!

شما بايد بريد يك اسلحه ي با جادوي زرد پيدا كنيد و آن را تقويت كنيد تا در باز شود

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

من تو يه مرحله از بازي اونيموشا گير كردم.
    همون مرحله اي كه ميشل براي نجات و ازادي سامونوفسكي و هانري از زندان ميره و بعد از ازاد كردنشون گيلدنستورن مياد و ميشل و هانري رو دستگير ميكنه و ميبره بعدش كنترل بازي دست سامونوفسكي هستش بعد بايد با سامونوفسكي بريم و ميشل و هانري رو ازاد كنيم و اون هيولا يعني گيلدنستورن رو بكشيم بعدش تو فيلم نشون ميده كه سامونوفسكي و ميشل و هانري ميرن تو يه قلعه ي قديمي و بعد كنترل بازي تو دست سامونوفسكي هستش و يه محله ي محدود هستش كه هيچي هم توش نيست به جز چند تا دشمن و سه تا در كه هيچكدومشون هم باز نميشن اگه كسي بتونه راهنماييم كنه ممنون ميشم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

2 خواهش ميكنم يكي كمكم كنه سه روزه گير كردم هيچ كاري نمي تونم بكنم

همون مرحله اي كه ميشل براي نجات و ازادي سامونوفسكي و هانري از زندان ميره و بعد از ازاد كردنشون گيلدنستورن مياد و ميشل و هانري رو دستگير ميكنه و ميبره بعدش كنترل بازي دست سامونوفسكي هستش بعد بايد با سامونوفسكي بريم و ميشل و هانري رو ازاد كنيم و اون هيولا يعني گيلدنستورن رو بكشيم بعدش تو فيلم نشون ميده كه سامونوفسكي و ميشل و هانري ميرن تو يه قلعه ي قديمي و بعد كنترل بازي تو دست سامونوفسكي هستش و يه محله ي محدود هستش كه هيچي هم توش نيست به جز چند تا دشمن و سه تا در كه هيچكدومشون هم باز نميشن اگه كسي بتونه راهنماييم كنه ممنون ميشم.

حـــــرفـه ای M E H D I's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط hjjh
    سلام

زياد سخت نيست دوست عزيز. بازي رو منتقل كنين باباي هانري(اسمش يادم نيست ). با اون بازي رو ادامه بدين. يه پازل نسبتا سخت هست كه بايد حل كنين. بعد راه رو ادامه بدين. بعد از يه مدت چيزهايي پيدا مي كنين كه سامنسوسكه بهش نياز داره. اونها رو به سامنوسكه بدين حله.

تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط OMID
    مدل کارت گرافیکتون چیه ؟
    این بازی با یکسری از کارتهای گرافیک مشکل داره و همین ارور رو میده
    کارتهایی که من تست کردم رادئون 9200 و 9250
    جیفورس mx440 و mx4000
    با این کارتها اجرا نشد و این ارور رو داد
    كارت گرافيكم:
    NVIDIA GEFORCE MX/MX 400

در ضمن تازهگيها ديدم كه يه ويروس يه فايل از DIRECTX من رو از بين برده دقيقا تو قسمت DIRECT 3D

بازي حالا ميگه: FAIL TO CREATE DIRECT 3D DEVICE

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •