تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 54

نام تاپيک: یکی این کرک سالم Image Comparer روبذاره

پروفشنال william's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

[QUOTE=Mohammad_M]سلام ویلیام
    من هم امیدوارم هر جایی که هستی خوش و خرم باشی.من به هیچ عنوان فکر نکردم که تو روی برنامه Noclone تعصب داری.قصد ما اشتراک داده هامون هست تا بتونیم بهترین انتخاب رو داشته باشیم.چون بعد از اینکه دوست عزیز , Balrog, برنامه ImageDupeless رو معرفی کردند من این برنامه رو دان کردم متوجه شدم از Image Comparer کارایی بهتری دارد .در مورد مقایسه ای هم که کردی قبل از اینکه Search بزنی اگه درجه تشابه رو از 100 به 99 یا کمتر تغییر بدی به نتیجه میرسی
    پیروز و سربلند باشی

سلام
    یه چیزی کلی بگم. الان ما داریم در مورد استثناناها صحبت می کنیم. شما تمام wallpaper های یک موتور جستجوگر ورق بزن 99% عکسا به صورت JPEG است. اگه هم بصورت فرمت دیگه ای هم باشه! براحتی قابل تشخیص و پی گیری است. اما در مورد عکس همانطور که شما گفتید 99 درصد نه 100 درصد که باز جز نان داپلیکیت حساب میشه باید تغییر داد. البته راجب به این مسله یک ایمیل به سازندش فرستادم و جویای این مسله شدم. هیچ چیز بدون نقص نیست این کنجکاوی ها و این بررسی ها با عث میشه در ورژن جدید هر نرم افزار اصلاحاتی صورت بگیر و هرکس هم نصبت به نیازش برنامش انتخاب می کنه. نرم افزار Image dupeless کرک روسیش پیدا مسشه ولی فکر نکنم انگلیسیش هنوز درست شده باشه. ا
    از اون بهتر یه نرم افزار هست عکسش برات می زارم ولی کرکش پیدا نمی شه.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by william; 15-06-2006 at 21:55.

داره خودمونی میشه Mohammad_M's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

ویلیام جان سلام
    مثل اینکه توضیحات من کافی نبوده.اصولا برنامه هایی مثل Image Comparer یا ImageDupless برای پیدا کردن فایلهای شبیه به هم طراحی شدند در غیر این اینصورت برنامه هایی مثل NoClone جوابگو نیازها بودند.در مورد مشکل 99 درصد باید بگم که چون فرمت فایلها مختلف هست متناسب با آن حجم فایل نیز تغییر میکنه بنابراین عکسها عکسها چون از همه نظر شبیه به هم هستند و فقط از نظر سایز مختلفند در ردیف 99 درصد طبقه بندی می شوند نه 100 درصد.
    یه مثال از یکی از کاربردهای نرم افزارهای اینچنینی میزنم تا متوجه کاربرد اینگونه نرم افزارها بشی.فرض کن تو یک فولدر 1000 تا عکس با فرمت JPG و رزولیشنهای مختلف داری که تعدادی از این عکسها مشابند و فقط رزولیشن آنها با هم فرق میکند.حالا شما میخواهید از بین عکسهای مشابه آنهایی که رزولیشن پایین تری دارند رو حذف کنید.به کمک اینجور برنامه ها میشه براحتی ای عکسها رو پیدا کرد
    بازم برای اینکه بهتر متوجه بشی رزولیشن یه عکس کمی تغییر بده و دوباره با همون فرمت Save کن بعد با این برنامه ها تست کن.
    ممنون بابت عکسی که گذاشتی ولی من متوجه نشدم اسم برنامه چیه!!!!!!!!!

پروفشنال william's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط Mohammad_M
    ویلیام جان سلام
    مثل اینکه توضیحات من کافی نبوده.اصولا برنامه هایی مثل Image Comparer یا ImageDupless برای پیدا کردن فایلهای شبیه به هم طراحی شدند در غیر این اینصورت برنامه هایی مثل NoClone جوابگو نیازها بودند.در مورد مشکل 99 درصد باید بگم که چون فرمت فایلها مختلف هست متناسب با آن حجم فایل نیز تغییر میکنه بنابراین عکسها عکسها چون از همه نظر شبیه به هم هستند و فقط از نظر سایز مختلفند در ردیف 99 درصد طبقه بندی می شوند نه 100 درصد.
    یه مثال از یکی از کاربردهای نرم افزارهای اینچنینی میزنم تا متوجه کاربرد اینگونه نرم افزارها بشی.فرض کن تو یک فولدر 1000 تا عکس با فرمت JPG و رزولیشنهای مختلف داری که تعدادی از این عکسها مشابند و فقط رزولیشن آنها با هم فرق میکند.حالا شما میخواهید از بین عکسهای مشابه آنهایی که رزولیشن پایین تری دارند رو حذف کنید.به کمک اینجور برنامه ها میشه براحتی ای عکسها رو پیدا کرد
    بازم برای اینکه بهتر متوجه بشی رزولیشن یه عکس کمی تغییر بده و دوباره با همون فرمت Save کن بعد با این برنامه ها تست کن.
    ممنون بابت عکسی که گذاشتی ولی من متوجه نشدم اسم برنامه چیه!!!!!!!!!
    سلام و خسته نباشید خدمت شما
    امید است که جمعه سبزی پیش رو داشته باشید. من متوجه عرایض شما شدم. من ارشیوم از اول طوری چیده بودم و برنامه ریزی کرده بودم که 100 براحتی جوابگوی نیاز من بود و تونستم با این نرم افزار پر سرعت حجم وسیعی از ارشیوم ویرایش کنم برای همین در پست قبلی ذکر کردم که هر کس بنا به نیازش نرم افزارش انتخاب می کنه. که البته تفاوت عکس شما 88-89 درصد بوده. اما می خوام به شما نرم افزار حرفه ای برای اینکار معرفی که مختص تصاویر و از 4 فرمت JPG,JPEG,BMP,PNG پشتیبانی می کنه که فکر می کنم کافی باشه. حجم 12 مگابایتی این نرم افزار گویای کارایی بالا در عین حال ساده می باشد. سعی کردم از هر بخش عکس بزارم تا کاملا اشنا بشی در پایان هم لینک دانلود و سریال نامبر می زارم ولی از لحاظ سرعت قابل مقایسه با clone نیست اما دقتش فوق العادست.

من روی 88 درصد تنظیم کردم که در تصاویر بعدی تفکیک ببینید

نکته: اگه خواستی project بعدی شروع کنی ابتدا از منوی tools گزینه start over انتخاب کنید.

اینم لینک دانلوذ:
    serial : REDBIRD33
    Last edited by william; 16-06-2006 at 00:49.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    افلاک

پيش فرض

كسى نبود جواب منو بده؟!
    Last edited by Balrog; 16-06-2006 at 04:18.

تاريخ عضويت
    Jan 2005

1

نقل قول نوشته شده توسط Balrog
    كسى نبود جواب منو بده؟!

دوست عزیز سلام
    من هر چی تو وب گشتم نتونستو یه Mirror واسه این کرک پیدا کنم.بنابراین خودم آپلود کردم اینم لینکش:
    ولی همانطور که تو پستهای قبلی گفته شد این کرک فقط محدودیت زمانی رو از بین میبره و بقیه محدودیتها همچنان باقی هستند.
    دو تا برنامه Free تو این زمینه معرفی میکنم.اگه خواستی امتحان کن:
    برنامه اول Dup Detector :
    لینک دانلود : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    یا [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    تصویری از محیط برنامه: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برنامه دوم:AntiDupl
    لینک دانلود : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    (این برنامه Interface روسی داره ولی قابلیت تغییر به زبان انگلیسی رو هم داره)

در ضمن این برنامه ها حدوداً نیم مگ حجم دارند و واسه کارهای عادی جوابگو هستند.

موفق باشی
    Last edited by Mohammad_M; 16-06-2006 at 11:23.

تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

با سلامی دوباره خدمت آقا ویلیام گل!
    ممنون بخاطر لینکها و عکسهایی که میذاری
    من با این برنامه هم قبلاً کار کردم.میدونی منم اون موقع گول سایزش خوردم و بعد از مدتی کار کردن باهاش متوجه شدم برنامه جالبی نیست.از معایب این برنامه میتونم به حجم بالای Setup,سرعت بسیار پایین جستجو, پشتیبانی کردن فقط از 4 فرمت تصویری و عدم بهره گیری از یک محیط زیبا اشاره کرد.اینی هم که عکسهای کاملاً شبیه هم رو که فقط فرمت یکسانی ندارند رو در رده 88 درصد طبقه بندی میکنه از دیگر معایب این برنامه است.
    خوبه بدونی فرمتهای پشتیبانی شده توسط ImageDupless شامل :JPEG, GIF, BMP, PCX, PNG, TIFF, PGM, WMF, EMF, EPS, PSD, ICO و برنامه Image Comparer شامل: JPEG, J2K, BMP, GIF, PCX, PNG, TIFF, TGA, ICO, CUR میباشد
    برنامه Dup Detector که تو پست قبلی معرفی کردم رو امتحان کن.با اینکه برنامه Free و نسبتاً قدیمیه ولی کارایی بالاتری نسبت به Duplicate Image Finder داره .در کل من تو برنامه های معرفی شده Image Dupless رو بهتر دیدم.کلی هم تو وب دنبال کرکش بودم که همانطور که گفتی برای ورژن 1.6.3 این برنامه کرک روسی هست و کرک انگلیسیش پیدا نمیشه.اگه تونستم گیر بیارم واستون میذارم.
    باز هم از زحماتی که میکشی تشکر میکنم
    موفق باشی

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    افلاک

پيش فرض

همونطور كه اين دوست عزيزمون Mohammad_M گفته بود برنامه‌ى NoClone به هيج وجه به درد نمى‌خوره، حداقل به درد عكس‌ها!
    از Mohammad_M مى‌خوام كه يه زحمتى بكشه و اين ورژن 2.0 برنامه‌ى Image Comparer رو يه جايى آپلود كنه. ممنون.

تاريخ عضويت
    Jan 2005

11

نقل قول نوشته شده توسط Balrog
    همونطور كه اين دوست عزيزمون Mohammad_M گفته بود برنامه‌ى NoClone به هيج وجه به درد نمى‌خوره، حداقل به درد عكس‌ها!
    از Mohammad_M مى‌خوام كه يه زحمتى بكشه و اين ورژن 2.0 برنامه‌ى Image Comparer رو يه جايى آپلود كنه. ممنون.
    دوست عزیز سلام
    کرک Image Comparer 2.3 یا برنامه هایی که معرفی کردم کارت راه ننداخت؟؟؟؟؟؟؟
    اگه ورژن 2.0 این برنامه رو برای امتحان Patch ای که توسط گروه Digerati که واسه همین ورژن ریلیز شده میخواهی, به نظر من بی خیالش شو!!!
    من این ورژن رو بعد کلی دردسر گیر آوردم و وقتی این Patch رو روش امتحان کردم و عمل نکرد , داشتم آتیش میگرفتم!

به هر حال اگه میخوای خودت امتحان کنی یا این ورژن رو واسه کار دیگه ای میخوای بگو برات بذارم

خوش باشی

9. این کاربر از Mohammad_M بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    افلاک

پيش فرض

آخه چرا جواب نداد! Error CRC داد؟
    Last edited by Balrog; 16-06-2006 at 16:02.

تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

!CRC MiSMATCH

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •