تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 34 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 340

نام تاپيک: بحث و تبادل نظر در رابطه با راه اندازی فروشگاه الکترونیکی

حـــــرفـه ای Mohsen khan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

دقیق اطلاعی ندارم ولی اگر پنلشون یکی هست حتما جواب میده

یه چیز هم تو نت پیدا کردم میزارم >>

کارت های مورد قبول دروازۀ پرداخت بانک سامان شامل کارت هایی است که توسط بانک های سامان، اقتصاد نوین، پاسارگاد، ملت و کشاورزی و مؤسسه مالی و اعتباری بنیاد صادر شده اند.
    توي اسكريپت آدرس url اي داره كه ريدايركت مي كنه به بانك ؟
    يا اينكه با توجه به كد شماره حساب وصل مي شه ؟

حـــــرفـه ای Bill Gates's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    @ Company

پيش فرض

توي اسكريپت آدرس url اي داره كه ريدايركت مي كنه به بانك ؟
    يا اينكه با توجه به كد شماره حساب وصل مي شه ؟
    این میاد MID شما رو میگیره میفرسته به فایل process.php و اونم این MID رو به صفحه پرداخت برای شناسایی اینکه به چه جایی پول واریز بشه میفرسته

حـــــرفـه ای Mohsen khan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

این میاد MID شما رو میگیره میفرسته به فایل process.php و اونم این MID رو به صفحه پرداخت برای شناسایی اینکه به چه جایی پول واریز بشه میفرسته
    بالخره mid سامان يا پارسيان متفاوت هست ديگه
    چطوري تشخيص مي ده ؟

تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    @ Company

پيش فرض

بالخره mid سامان يا پارسيان متفاوت هست ديگه
    چطوري تشخيص مي ده ؟
    راه تشخصیش رو نمیدونم حتما مثل همین ویزا کارت یا و یا مستر کارت ها یه کد شناسایی وجود داره که مثلا واسه ی ویزا 4215 هستش یا فکر کنم 9035

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

این فروشگاه ساز که خود oscommerce هست!
    البته این چیز جدیدی نیست، چون در حال حاضر چندین فروشگاه ساز که بعضا قیمتهای نجومی هم دارن! بر پایه همین کامرس بنا شدن که با تعویض قالب هاش میان و به شما میفروشن! و تازه برای خودشون قانون کپی رایت رو هم قایل میشن، به همین سادگی...
    دوست عزيز من قبلا از osc استفاده مي كردم ولي الان از اين سيستم استفاده نمي كنم
    1- اين سيستم osc نيست (
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    2-osc يك دهم اين امكانات رو نداره ميتونيد به انجمن فارسي osc نيز مراجعه كنيد
    3-لطفا اگر اطلاعات كافي نداريد نظر نديد چون باعث گمراهي دوستان ميشه(براي خودم پيش اومده)
    با تشكر

تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    @ Company

پيش فرض

3-لطفا اگر اطلاعات كافي نداريد نظر نديد چون باعث گمراهي دوستان ميشه(براي خودم پيش اومده)
    با تشكر
    سلام
    حالا درگیری لازم نیست اینجا باید بحث و تبادل نظر کرد حالا شما بیاین رد یا قبول کنید دیگه اخطار این ها لازم نیست ایشون هم نظرشون رو گفتند

7. این کاربر از Bill Gates بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام
    حالا درگیری لازم نیست اینجا باید بحث و تبادل نظر کرد حالا شما بیاین رد یا قبول کنید دیگه اخطار این ها لازم نیست ایشون هم نظرشون رو گفتند
    نه دوست عزير.هدفم ايجاد در گيري يا جسارت به كسي نبود.همونطور كه گفتم از فروشگاه سازهاي پولي و مجاني زيادي استفاده كردم و الان از فروشگاه ساز رويال استفاده ميكنم.دليل اين همه عوض كردن سيستم هم پيشنهاد دوستاني بود كه از سيستمها اطلاعات كافي نداشتن و يا كاملا بررسي نميكردن و تو يه نگاه نظر مي دادن.خواستم اين تجربه هاي هزينه بر و وقت بر من بره كسي تكرار نشه.همين!

9. 2 کاربر از mez بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    @ Company

پيش فرض

نه دوست عزير.هدفم ايجاد در گيري يا جسارت به كسي نبود.همونطور كه گفتم از فروشگاه سازهاي پولي و مجاني زيادي استفاده كردم و الان از فروشگاه ساز رويال استفاده ميكنم.دليل اين همه عوض كردن سيستم هم پيشنهاد دوستاني بود كه از سيستمها اطلاعات كافي نداشتن و يا كاملا بررسي نميكردن و تو يه نگاه نظر مي دادن.خواستم اين تجربه هاي هزينه بر و وقت بر من بره كسي تكرار نشه.همين!
    سلام حله مشکلی نیست
    شما هم درباره سیستم هایی که استفاده کردید اگر نظر بدین و نظرتون رو راجع به اونها بگید ممنون میشم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام حله مشکلی نیست
    شما هم درباره سیستم هایی که استفاده کردید اگر نظر بدین و نظرتون رو راجع به اونها بگید ممنون میشم
    با سلام
    الان هركي از ننش قهر ميكنه فروشگاه ساز مي فروشه اكثزشون همون osc با ضاهري متفاوت است و من تو پستهاي قبلي هم گفتم اونايي كه بد هستن چيزي نمي گم حال و حوصله كل كل با كسي ندارم . ولي اگه بخوام به كسي با اطمينان پيشنهادي بدم همون فروشگاه ساز رويال را پيشنهاد مي كنم
    پشتيباني=خوب
    قيمت=از 20 تومن شروع ميشه كه مفته.به نظر من
    قدرت سيستم=عالي. تا الان هر چي خواستم داشته يا برام به صورت مجاني يا پولي ايجاد كردن
    بهينه سازي موتور جستجو:عاليه استفاده از متا تگ مجزي براي هر صفحه + سيستم تبادل لينك هوشمند
    سيستم ارايه چك هديه و كوپن تخفيف به مشتري:تو بازاريابي خيلي به دردتون مي خوره
    سيستم همكاري در فروش:اينم كه ديگه آخرشه هم پيچ رنك شما تو گوگل افزايش مي ده هم فروشتون رو
    و ... كلي امكانات ديگه كه تو موفقيت شما واقعا تاثير گذار هستند
    ديگه چيزي نميگم خودت بريد تو سايت دمو و توضيحات و ... را ببينيد خودتون متوجه مي شيد
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

12. این کاربر از mez بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    @ Company

پيش فرض

سلام
    سیستم فروشگاه ساز Ham3d چطور موتوراست ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •