تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 91 اولاول 123456781454 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 903

نام تاپيک: معرفی پلاسمای پاناسونیک سری V10

حـــــرفـه ای *Alucard*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    A Town Called Hypocrisy

پيش فرض

رنگ سبز رو g به خوبی نشون میده اتفاقا مشکلش اینه که رنگ سبز رو قوی تر از بقیه نشون میده باید تنظیم بشه تا درست بشه از یه طرف دیگه توی یکی از پستای آقای *alucard* توی همینجام بود که سری g یه مد تصویر داره به اسم thx که همه رنگارو به ازافه تنظیمای دیگه با فشار یه دکمه به طور اتومات روی بهترین حالت میزاره ولی سامسونگ باید یه عالمه تنظیم عجیب و غریب انجام بدی بدشم این مقایسه ها همش عددی هستش وقتی خودت g رو بقل b650 دیدی میفهمی دیگه چی برسه به v سامسونگم مدل b650 باید با v مقایسه بشه چون از بالا دومین مدل برتر سامسونگه ولی g تو پاناسونیکا در جه سه هست v درجه دو , z درجه 1 پس b650 باید با v مقایسه بشه که من دیدم از g کمتر هست چه برسه به v
    دوست عزیز مدل G10 که قراره به بازار ایران عرضه بشه THX نداره حالا نمیدونم مد دیگه ای رو جایگزین کرده باشن یا نه ولی میدونم مد THX نداره.

2. این کاربر از *Alucard* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Pop-Man's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان
    امروز جمهوری بودم سریهای c,s وG اومده بود
    قیمت جی 10 1.800.000 (42 اینچ)
    راستش کیفیت تصویرش خیلی با اونای دیگه فرق نمیکرد اما مشکیش انصافا خیلی خوب بود براقیتش هم به نظر من قابل قبول بود اخه من از tvهای خیلی براق خوشم نمیاد قیافشم بد نبود کلا به نسبت قیمتش خیلی خوبه و می ارزه
    b650 سامسونگو هم دیدم کیفیتش خیلی خوب بود خیلی هم براق بود میشه گفت یه جورایی در حد ال سیدی ها بود دکورشم خیلی قشنگ بود (فقط 50 اینچ قیمت 2.400.000)
    در کل این دوتا tv به نسبت قیمتاشون خیلی خوبن
    شاد باشید

4. 2 کاربر از Pop-Man بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    A Town Called Hypocrisy

پيش فرض

من هم امروز ظهر به اتفاق آقا محمد « Realman » عزیز رفتیم جمهوری سری G10 که وارد ایران شده مقداری Redsign شده و از نظر ظاهری از اون مدلی که تو اروپا عرضه کردن بهتر هست کیفیت تصویرشم خیلی خوب بود و به وضوح از پلاسمای B650 سامسونگ و LED های دیگه براقتر بود حرکات هم توش وضوح خوبی داشت و اون حالت خشکی و مصنوعی LCD پنلهارو به هیچ وجه نداشت به نظر من که حقشه جزو 3 پنل برتر باشه.
    موفق باشید

6. 4 کاربر از *Alucard* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Ami R 940's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    شهرآرا تهران

پيش فرض

سلام دوستان
    امروز جمهوری بودم سریهای c,s وG اومده بود
    قیمت جی 10 1.800.000 (42 اینچ)
    راستش کیفیت تصویرش خیلی با اونای دیگه فرق نمیکرد اما مشکیش انصافا خیلی خوب بود براقیتش هم به نظر من قابل قبول بود اخه من از tvهای خیلی براق خوشم نمیاد قیافشم بد نبود کلا به نسبت قیمتش خیلی خوبه و می ارزه
    b650 سامسونگو هم دیدم کیفیتش خیلی خوب بود خیلی هم براق بود میشه گفت یه جورایی در حد ال سیدی ها بود دکورشم خیلی قشنگ بود (فقط 50 اینچ قیمت 2.400.000)
    در کل این دوتا tv به نسبت قیمتاشون خیلی خوبن
    شاد باشید
    سلام داداش .

g رو ندیدم از نزدیک امروز فردا حتما می رم ببینمش . b650 الحق و انصاف عالی بود دقیق ترین مشکی که دیدم رو b650 بود بین hdtv ها . امیدوارم پانا بهتر باشه .

نظر شخصیت از تصویر کدوم بیشتر خوشت اومد ؟ ؟!

دکور رو موافقم b650 یه سر گردن بالاتره .متاسفانه g دکور زشتی داره . البته امیدوارم از نزدیک قابل تحمل تر باشه
    Last edited by Ami R 940; 24-10-2009 at 13:01.

8. این کاربر از Ami R 940 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    شهرآرا تهران

پيش فرض

من هم امروز ظهر به اتفاق آقا محمد « Realman » عزیز رفتیم جمهوری سری G10 که وارد ایران شده مقداری Redsign شده و از نظر ظاهری از اون مدلی که تو اروپا عرضه کردن بهتر هست کیفیت تصویرشم خیلی خوب بود و به وضوح از پلاسمای B650 سامسونگ و LED های دیگه براقتر بود حرکات هم توش وضوح خوبی داشت و اون حالت خشکی و مصنوعی LCD پنلهارو به هیچ وجه نداشت به نظر من که حقشه جزو 3 پنل برتر باشه.
    موفق باشید
    مهدی b650 رو دیدی ؟ چطور دیدیش . البته popman گفت براقیت g کم تر b650 بود . فردا میرم یه سر می بینمش . 42 اینچش فقط موجود بود درسته ؟

10. این کاربر از Ami R 940 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    A Town Called Hypocrisy

پيش فرض

سلام
    B650 رو هم دیدم اون هم خیلی عالی بود و تصاویر رو خوب هندل میکرد ما کنترل جفتشون رو گرفتیم هر دو کنتراست روی 100 بود و هر دو روی داینامیک B650 یه مقدار از LED براقیت کمتری داشت البته زیر نور مغازه که روشنایی چندان زیادی هم نداشت بعدش رفتیم یه مغازه دیگه و G10 رو دیدیم که دومین پنل از شیشه مغازه که تقریبا زیر نور مستقیم خورشید بود فاصله داشت فروشنده دمویی رو که روی پنل پخش میشد عوض کرد و یه دموی جدید گذاشت من به رنگ سفید دقت کردم واقعا عالی بود در حد بهترین LCD ها بود با Motion Clarity عالی نمیتونم راجب عمق رنگ مشکی نظر بدم چون دموهایی که ما دیدیم روی دو تا پنل دوتا دموی متفاوت بود ولی به نظر میرسید G10 هم مشکی خوبی داشت وقتی از در مغازه بیرون اومدیم LED هایی که تو مغازه های بقلی بودن و نزدیک به نور آفتاب به نظر کدر تر از G10 میومدن بنابر این به جرات میتونم بگم که براقیت و درخشش تصویر G10 به راحتی با بهترین LED ـها و LCDـها رقابت میکرد!
    دکور G10 زیاد بد نبود نسبت به اون عکسهایی که از این پنل دیده بودم فکر میکنم که مدل آسیایی اون رو Redesign کرده بودن و به جای خط نقره ای پائین یه نوار استیل نقره ای به پائینش اضافه کرده بودن البته کیفیت ساختش به نظر نمیرسید درجه یک باشه که با توجه به قیمتش طبیعی بود ولی در عوض B650 پنل زیبایی بود حداقل از G10 ظاهر قشنگتری داشت و اون هم درخشش قابل قبولی داشت ولی فکر نمیکنم که از این نظر به هیچ وجه به پای G10 برسه راجب عمق رنگ مشکی هم چون دوتا پنل Side by side نبودن نمیتونم نظر درستی بدم ولی صحت رنگ مشکی روی جفتشون خوب بود.
    در آخر به نظر من B650 یه مقدار PWM نویز بیشتری از G10 داشت که البته وقتی بیشتر از یک متر از پنل فاصله میگرفتی visible نبود به همین دلیل اصلا مشکلی نداشت ولی در مجموع نویز کمتری نسبت به LED های سامسونگ و نویز بیشتری نسبت به G10 داشت که این نویز توی همه HDTV ـها طبیعی هست ولی در نهایت G10 نویز کمتری داشت.
    در نهایت G10 تصویر Punchy تری نسبت به B650 داشت از نظر من هرچند که با توجه به اینکه دوتا دمو متفاوت بودن نمیشه به درستی نظر داد ولی از نظر درخشش میتونم بگم G10 از تمام LED های هم سایزی که ما دیدیم براقتر بود!
    Last edited by *Alucard*; 16-08-2009 at 23:35.

12. 4 کاربر از *Alucard* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام

مهدی جان

آیا میتونین یه مقایسه ای هم بین B650 و G10 با lcd سامسونگ B750 داشته باشید؟
    بااین قضیه به روز شدن تلویزیونهای دیجیتال آدم نمیدونه کی خرید کنه!هر چه قدر وایستی بازم مدل جدیدتر میاد.
    شما خودتون تصویر B750 رو دیدید؟چه نقاط ضعفی نسبت به B650 و G10 دارد؟آیا به نظر شما من کار اشتباهی کردم که اونو خریدم؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه Pop-Man's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام داداش .

g رو ندیدم از نزدیک امروز فردا حتما می رم ببینمش . b650 الحق و انصاف عالی بود دقیق ترین مشکی که دیدم رو b650 بود بین hdtv ها . امیدوارم پانا بهتر باشه .

نظر شخصیت از تصویر کدوم بیشتر خوشت اومد ؟

دکور رو موافقم b650 یه سر گردن بالاتره .متاسفانه g دکور زشتی داره . البته امیدوارم از نزدیک قابل تحمل تر باشه
    سلام
    ببین همون طور که اقا مهدی گفت چون دموها مثل هم نبودن نمیشه خیلی خوب قضاوت کرد
    منویی که من از بی 650 دیدم شفاف تر از جی 10 بود اما در کل شفافیت جفتشون به عنوان پلاسما کاملا قابل قبول بود به مشکیه جی 10 که خیلی دقت کردم واقعا خوشم اومد نسبت به سریهای دیگه پانا بهتر بود
    حرف اقا مهدی و کاملا تایید میکنم که نویز بی 650 از ال ای دی ها کمتر بود و نویز جی 10 از همه کمتر
    برای اونایی که دکور خیلی براشون مهمه بی 650 کاملا مناسبه اما من از جی 10 بیشتر خوشم اومد
    پیروز باشید

15. 2 کاربر از Pop-Man بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    شهرآرا تهران

پيش فرض

سلام

مهدی جان

آیا میتونین یه مقایسه ای هم بین B650 و G10 با lcd سامسونگ B750 داشته باشید؟
    بااین قضیه به روز شدن تلویزیونهای دیجیتال آدم نمیدونه کی خرید کنه!هر چه قدر وایستی بازم مدل جدیدتر میاد.
    شما خودتون تصویر B750 رو دیدید؟چه نقاط ضعفی نسبت به B650 و G10 دارد؟آیا به نظر شما من کار اشتباهی کردم که اونو خریدم؟
    b750 رو تو نمایندگی ها ندیدم حتما واست مقایسه می کرد م. در مورد پلاسماهای جدید در همین حد بگم بهترین led & lcd های جدید توان رقابت رو ندارن .مهم ترین چیزی در نگاه اول به چشم می خوره غلضت خیلی خیلی بالای رنگ هاس که led lcd فاقد اونه . مشکی واقعا دقیق b650 . مشکی b7000 در مقابل این مدل می دیدی کاملا مشخص میشه مشکی نیست بلکه مشکی بوره !!

همیشه پنل و تلویزیون هایی جدید عرضه میشه و مدل ها قدیمی 6 ماه دیگه این مدل های قابل بحث کاملا قدیمی میشه .شما بهترین خرید رو در زمان ممکن انجام دادی از این بابت نباید نگران باشی ..
    Last edited by Ami R 940; 16-08-2009 at 23:46.

17. 3 کاربر از Ami R 940 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    شهرآرا تهران

پيش فرض

سلام
    ببین همون طور که اقا مهدی گفت چون دموها مثل هم نبودن نمیشه خیلی خوب قضاوت کرد
    منویی که من از بی 650 دیدم شفاف تر از جی 10 بود اما در کل شفافیت جفتشون به عنوان پلاسما کاملا قابل قبول بود به مشکیه جی 10 که خیلی دقت کردم واقعا خوشم اومد نسبت به سریهای دیگه پانا بهتر بود
    حرف اقا مهدی و کاملا تایید میکنم که نویز بی 650 از ال ای دی ها کمتر بود و نویز جی 10 از همه کمتر
    برای اونایی که دکور خیلی براشون مهمه بی 650 کاملا مناسبه اما من از جی 10 بیشتر خوشم اومد
    پیروز باشید
    درسته دمو یکی باشه مقایسه دقیق میشه کرد دمو خیلی خیلی تاثیر داره . البته علاوه بر دکور اینچ بالاتر هم مزیته خیلی از انتخابا 46 و 50 اینچ هست از جمله خودم . متاسفانه g فقط 42 واس خاورمیانه داره .

فردا می بینمش نظرم رو میگم .
    Last edited by Ami R 940; 16-08-2009 at 23:45.

19. این کاربر از Ami R 940 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •