تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 4 اولاول 1234
نمايش نتايج 31 به 36 از 36

نام تاپيک: درایور 1530 دل

آخر فروم باز saman3230's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

آخه من دیگه چی بهت بگم !!

به .... بگو رازدار تر باشه هر اتفاقی بین منو اون میوفته نیاد بهت یگه از این جوابت !!

گاو گوسفندارو فروختی رفتی یه لپ تاپ قطی برداشتی حالا اومدی واسه من بحث کارشناسی می کنی آخه بیلمز

بیلمز جون اون لگنی که تو داری دقیقا با inspiron 1520 یکیه منم تا همین چند وقت پیش inspiron 1520 داشتم و ویندوز 7 رو با همین درایورهای ویستا نمصب می کردم

اگر ماله تو نصب نمی شده احتمالا لپ تاپتم مثل خودت مشکل داشته به اونم مویز بده یا شاید دل برای شهر شما یه مدل خاص ارائه کرده که با فهم شعور شما همخونی داشته باشه می دونی که چی می گم

تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

آخه این چه پیغامیه که تو به من دادی ؟

مگه اینجا زور خونه است که می خوای دعوا کنی برو یابا برو پی خاک بازیت !! ترو خدا نگاه مارو بگو این همه مدت داشتیم کیو راهنمائی می کردیم

الحق که بابا تو بیخو بن مشکل داری !!

Last edited by saman3230; 22-05-2010 at 22:40.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    آذربایجانشرقی- اهر

پيش فرض

آخه من دیگه چی بهت بگم !!

به .... بگو رازدار تر باشه هر اتفاقی بین منو اون میوفته نیاد بهت یگه از این جوابت !!

گاو گوسفندارو فروختی رفتی یه لپ تاپ قطی برداشتی حالا اومدی واسه من بحث کارشناسی می کنی آخه بیلمز

بیلمز جون اون لگنی که تو داری دقیقا با inspiron 1520 یکیه منم تا همین چند وقت پیش inspiron 1520 داشتم و ویندوز 7 رو با همین درایورهای ویستا نمصب می کردم

اگر ماله تو نصب نمی شده احتمالا لپ تاپتم مثل خودت مشکل داشته به اونم مویز بده یا شاید دل برای شهر شما یه مدل خاص ارائه کرده که با فهم شعور شما همخونی داشته باشه می دونی که چی می گم
    به جون هر کی که دوست داری نه تو را فروختم نه از خانواده ات که لپتاپ بخرم تازه قسطی را شما که از جیبتان خرج نمی کنید می خرید نه من ولی اگه تورا هم فروختم یه لپتاپب گرفتم می بخشید متوجه نبودم که ارزش شما به ماشینه نه لپتاپ و الا ....

تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

مواظب حرف زدنت باش من فکو فامیلت نیستم !
    Last edited by saman3230; 24-05-2010 at 16:15.

تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

به جون هر کی که دوست داری نه تو را فروختم نه از خانواده ات که لپتاپ بخرم تازه قسطی را شما که از جیبتان خرج نمی کنید می خرید نه من ولی اگه تورا هم فروختم یه لپتاپب گرفتم می بخشید متوجه نبودم که ارزش شما به ماشینه نه لپتاپ و الا ....
    اینجا جای خوبی برای نشون دادن فرهنگ و شعور نداشته ات نیست

ماکه معنی دروری هات رو نفهمیدیم اما اگر چیزی بدی هست معنی حرفت اصلا من و با خانواده و جدو آبادت یکی نکن چون حرقهای که لایق ننه بابات و فکو فاملیت اصلا به ما نمی چسبه !!

درضمن بگم ببین اصخر جون اون چیزهایی که تو گفتی به من نباید بگی که اونا حرفهای که معمولا به ننه بابات زیاد گفتند برات شده عقده حالا اومدی تو نت به کسی دیگه میگی

ببین سعی نکن از القابی که فقط و فقط لایق ننه و باباته واسه کس دیگه استفاده کنی

بعد یه چیز ترک خر بچه شهرستانی اینجا جای مطرح مسائل کامپیوتر نه جای دعوا اگر ننه بابای آدم نمات اینچیزا رو یادت ندادن بگو من یادت بدم

اینجا انجمن p30world نه اون تویله ای که تو توش زندگی می کنی

من اگر به جای تو بودم به اون ننه بابای بدتر از خودت می گفتم به جای اینکه تو رو ول کنن تو نت بچری یه 2 ساعت برا وقت بگذارنو ادب یادت بدن گرچه اگر آونها آدم بودن حیونی مثل تورو پس نمنداختن !!

اصخر جون سعی کشش ندی چون اون موقع مجبور مشیم بدتر از بهت جواب بدم !

نه اینجا نه هیچ دیگه هیچ بی اصلو نصبی ای مثل تو و امثال تو اجازه نخواخم داد که بخواد به خانوادی من توهین کنه حالا به هر قیمتی که میخواد باشه !!

من مثل تو از زیر بوته به عمل نیومدم

زیادیم چرت و پرت بگی مجبور میشم بیام او دهاتی که زندگی می کنی درایورو برات عمری نصب کنم که هرکاری کنی دیگه uninstall نشه !

به خدا باید یه تست شخصیتی یه ورودی چیزی بگذار واسه این p30world که هر حیونی سرشو نندازه پائین نکنه بیاد این تو

هر بی خانوداه ای مثل این چه عرض کنم پاشده اومده اینجا دهنه گشادهشو باز میکنه هرچیزی که لیفات مادر پدرو همه کس و کارش به دیگذان میگه نمیشه که بابا
    چقدر بد شده اینجا !

اینجا چت روم نیست اصخر اینجا انجمن اینجا جای آدمهاست فکر کنم جای برای شما نباشه

اینم بگم اگر یکبار دیگه ببینم گنده تر از اون دهنه گشادت داری حرف می زنی همووطوری که پیغام خصوصی فحش کشت کردن بدترشو اینجا می کنم تا همه بفهمن تو چه بی خانواده ی هستی !
    Last edited by saman3230; 24-05-2010 at 16:20.

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

تاپیک نیاز به رسیدگی داره ..

تا اطلاع ثانوی قفل شد.

7. 3 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 4 از 4 اولاول 1234

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •