تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 10 اولاول 12345678 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 96

نام تاپيک: پیش بینی ناسا ؛ فاجعه بزرگ در 2013

آخر فروم باز dsa dsa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    زعفرانیه

پيش فرض

ما نفهمیدیم سال 2000 بود ؟ 2012 هست ؟ 2013 هست ؟؟ اینا بیشتر شبیه بازی برای یک سری از منافع ها برای دولت ها هست ..
    به ظنر من که کسی نمی تونه اینده رو پیش بینی ..
    اگر کسی بتونه این کار کنه که دنیا نابود میشه ..

در آغاز فعالیت saeidraei's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اینا همش چرت و پرته

من میگم بزرگ ترین دانشمندا با تحقیق و برسی تونستن بفهمن که فردا قراره زمین نابود بشه
    البته از خودم در آوردم و هیچ منبعی نداره
    تو باور میکنی؟

حـــــرفـه ای shabe.saket's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Lost Island

پيش فرض

این تاپیک در تاپیک 2012 باید ادغام میشد.
    به نظر نمیاد ناسا همچین چیزی بگه. یعنی در حقیقت به این شدت نگفته.

آخر فروم باز SA3EDLORD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

بابا نگین این حرفا رو........دیدین خدا رو کم کنی یه طوفان خورشیدی فرستاد

کاربر فعال فلسفه A.M.D.D.E.V.I.L's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    Void

پيش فرض

آقا چی میگید فاجعه ی بزرگ امروز اتفاق افتاد تموم شد
    ببینید قیافه ی دانته چطور شده!!

6. 4 کاربر از A.M.D.D.E.V.I.L بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز SA3EDLORD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

حـــــرفـه ای *Ali*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

من که این حرفا رو از ناسا که هیچ ، از گنده تر اون هم باور نمیکنم . چون هیچ کس نمیتونه بگه یه ساعت دیگه چه اتفاقی میفته ، اون وقت اینا دارن اتفاقات خورشید !!!!! رو توی 3 سال دیگه !!!!!! پیش بینی میکنن
    یه مطلب مذهبی هم هست که صلاح دیده شد مخفی بشه
      محتوای مخفی: شاید بهتر باشه نخونی 
    من یه چیزی میخوام بگم به شرطی که همه اول بخونینش بعد بگین اینا مذهبی بازیه ، نمیدونم بسیجی و ساندیس و ...
    قضیه نابودی زمین و یا پایان دنیا رو با چند مسئله ساده دینی که هیچ ربطی به این سیاسی بازیا نداره حلش کرد و دیگه نیازی به اثبات علمی نیست
    وقتی از امام باقر (ع) پرسیدن شما میدونین کی امام زمان (عج) ظهور میکنه ، 3 بار فرمودن : کذب الوقاتون (تعیین کنندگان وقت دروغ گویانند)
    وقتی این مسئله رو خود امام معصوم و حتی خود امام زمان نمیدونن حالا ما میخوایم چی بگیم ؟
    حالا منظورم از گفتن این حرفا این بود که بشری که وقتی از خونه بیرون میره میوه بخره مطمئن نیست که زنده برمیگرده یا نه ، حالا ناسا اومده میگه سال 2013 قراره طوفان خورشــیدی بشه ، تازه اگه خودش گفته باشه ، چون منبعی ندیدم !
    یا اینکه قراره 2012 دنیا تموم بشه و فلان و ...... اگه نمیدونید ، امام زمان بعد از ظهورشون و برپایی حکومت جهانی ، به شهادت میرسن و بعد از اون امام حسین (ع) رجعت میکنن و تا سیصد سال حکومت میکنن ، و اگه یکم بینش مذهبی داشته باشین هرگز این چرندیات که 2012 پایان دنیاست به این دلیل و این و .... که جدیدا افتاده سر زبونا رو باور نمیکنین
    نمیدونم برا چی با سرعت نور این شایعات رو باور میکنین ؟؟ دیگه فکر دربارشو میذارم به عهده خودتون ، هرکی هم خواست مسخره کنه بکنه ، من چیزی نگفتم که به خاطرش بترسم ...
    Last edited by *Ali*; 17-09-2010 at 18:00.

9. 2 کاربر از *Ali* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    روی مرکز زمیــن

پيش فرض

(تعیین کنندگان وقت دروغ گویانند)
    تکبیــــــر!
    حرف حساب جواب نداره!

11. 2 کاربر از Behsood بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Babak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

چون هیچ کس نمیتونه بگه یه ساعت دیگه چه اتفاقی میفته
    من یه بار دیگه هم گفتم . وقتی پیش بینی علمی مبتنی بر نظم جهان با پیشگویی و طالع بینی قاطی بشه این شکلی میشه که همه چیز با هم مورد حمله قرار میگیره.
    چرا خیلی خوب و با دقت میشه پیش بینی کرد که 10000 سال دیگه کجا و چه وقت خورشید گرفتگی رخ میده. , و امثالهم

13. 8 کاربر از Babak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز hermione's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    !!جاده!!

پيش فرض

من که این حرفا رو از ناسا که هیچ ، از گنده تر اون هم باور نمیکنم . چون هیچ کس نمیتونه بگه یه ساعت دیگه چه اتفاقی میفته ، اون وقت اینا دارن اتفاقات خورشید !!!!! رو توی 3 سال دیگه !!!!!! پیش بینی میکنن
    یه مطلب مذهبی هم هست که صلاح دیده شد مخفی بشه
      محتوای مخفی: شاید بهتر باشه نخونی 
    من یه چیزی میخوام بگم به شرطی که همه اول بخونینش بعد بگین اینا مذهبی بازیه ، نمیدونم بسیجی و ساندیس و ...
    قضیه نابودی زمین و یا پایان دنیا رو با چند مسئله ساده دینی که هیچ ربطی به این سیاسی بازیا نداره حلش کرد و دیگه نیازی به اثبات علمی نیست
    وقتی از امام کاظم (ع) پرسیدن شما میدونین کی امام زمان (عج) ظهور میکنه ، 3 بار فرمودن : کذب الوقاتون (تعیین کنندگان وقت دروغ گویانند)
    وقتی این مسئله رو خود امام معصوم و حتی خود امام زمان نمیدونن حالا ما میخوایم چی بگیم ؟
    حالا منظورم از گفتن این حرفا این بود که بشری که وقتی از خونه بیرون میره میوه بخره مطمئن نیست که زنده برمیگرده یا نه ، حالا ناسا اومده میگه سال 2013 قراره طوفان خورشــیدی بشه ، تازه اگه خودش گفته باشه ، چون منبعی ندیدم !
    یا اینکه قراره 2012 دنیا تموم بشه و فلان و ...... اگه نمیدونید ، امام زمان بعد از ظهورشون و برپایی حکومت جهانی ، به شهادت میرسن و بعد از اون امام حسین (ع) رجعت میکنن و تا سیصد سال حکومت میکنن ، و اگه یکم بینش مذهبی داشته باشین هرگز این چرندیات که 2012 پایان دنیاست به این دلیل و این و .... که جدیدا افتاده سر زبونا رو باور نمیکنین
    نمیدونم برا چی با سرعت نور این شایعات رو باور میکنین ؟؟ دیگه فکر دربارشو میذارم به عهده خودتون ، هرکی هم خواست مسخره کنه بکنه ، من چیزی نگفتم که به خاطرش بترسم ...
    لازمه متذکر بشم این فرموده ی امام محمدباقر(ع) است (کذب الوقاتون) و البته این در مورد پایان دنیا نیست بلکه تعیین وقت ظهور منجی بشریته

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •