تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 68

نام تاپيک: درخواست کمک برای ساخت یه فایل تبلیغاتی

پروفشنال gonbad city's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    گلستان گنبد کاووس

پيش فرض

سلام دمپایی جان
    از اونجایی که آدم رئوفی هستم برای آخرین بار به سوالات کلیت جواب میدم
    اما همونطور که توی پست قبلیم گفتم برای آموزش سویش باید این راه هارو انجام بدی
    در ضمن یادم رفته بود اینو بهت بگم که من سویش را از چه راهی یاد گرفتم
    به ترتیب

1- دیکامپایل کردن فلش های دیگران و مهندسی معکوس آنها ( یعنی اینکه دیدم برای هرکاری چه کدی مینویسن)
    2- کنجکاوی و ور رفتن بسیار زیاد سویش
    3- هلپ بسیار بسیار غنی خود سویش
    4- سمپلهای خود سویش که در منوی فایلش هست
    5- مطالعه راهنماهای موجود در وب

* اگه تو هم خواستی مهندسی معکوس کنی فایل swf رو بکش تو فریم و با خودش دیکامپایل رو بزن و کداشو نگاه کن البته خروجیش خراب میشه ولی کدای زیادی رو کشف میکنی
    بازم تاکید میکنم هلپ و سمپلهای خود سویش منبعی بسیار غنی برای یادگیری اونه
    سعی کن سویش رو یادبگیری و انشاءالله از این به بعد خود سویش رو سوال نکنی بلکه مشکلاتتو از منو دوستان بپرسی و من به نوبه خودم باعث افتخارمه جواب سوالای شما دوست خوبمو بدم
    حالا به ترتیب به سوالاتت جواب میدم

یکی اینکه یه دکمه ساختم می خوام وقتی روش کلیک می کنم یه فایل swf ای که جدا قبلا ساختم رو نشون بده (توی یه فولدره . یعنی همونجایی که فایل دکمه هه هست نیست چون آخر سر که فایلای swf زیاد می شه می خوام اونارو توی یه فولدر توی سی دی رایت بزنم. فایل اصلی هم باید بیرون باشه که من اوتوران کنم. تو اسکریپ چی بنویسم؟

برای اینکار جوابتو توی این پست دادم
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اگه بخوای فلش در فلش لود کنی از این راه پست بالا میری اما اگه بخوای خلوت باشه به فرض یه پوشه بساز اسمشو بذار data
    و فایلهای فلشتو داخل اون بریز و اسم اولین فایلتو به فرض start بذار
    فایل اکز پروجکتتو منظور همونی که میخوای فایلهای فلش رو داخلش لود کنی بیرون از پوشه بذار و در هر فریمیش که میخوای این کدو بنویس

onFrame (50) {
    _root.loadMovie("data/start.swf");
    }
    اینم پروژش در ضمن اسم این کاری که من کردم load movie number هست یعنی یک فلش در فلش دیگه نمایش داده میشه
    اگه بخوای کلا تک فلش لود کنی بجای مووی نامبر مینویسی مووی یعنی نامبرشو پاک کن
    اگه یکم با پروژه هایی که برات فرستادم کار کنی و سورسشونو نگاه بندازی متوجه میشی چون همین کارو کردم

کد:

بعد مهربوون من سویش مکس 3 دارم ولی کامپوننت هاش خیلی کمه !! از کجا می تونم فقط کامپوننت هاشو دانلود کنم؟

دوست عزیز سویش زیاد کامپوننت ارائه نمیده هر چی هست داخل همون نرم افزارش میریزه در عوض میتونی از کامپوننت های سفارشی شده اش توی سمپلهاش و پروژه هایی که توی اینترنت هستند استفاده کنی مثل:

کد:
    و

کد:
    و سی دی های پروژه فلش که تو بازار پروژه های سویش هم هستند

بعد مهربوون شما خودتون چندتا کامپوننت برای تکس دیسپلی دارید؟ امکانش هست اونارو برام آپ کنید ؟

شرمنده من چیزی به نام کامپوننت ندارم منم خود سمپلها و پروژه هایی رو که میبینم سفارشی میکنم
    البته اگه با کد نویسی آشنا باشی خودت هم میتونی بهترین تکس دیسپلی ها رو بسازین

بعد منظورتونو از این دوتا فایلی که گذاشتید متوجه نشدم

دوست عزیز در این پروژه از تکنیک load movie number استفاده شده که باعث میشود یک دو فلش را در قالب یک فلش به صورت مجازی با هم ترکیب و نمایش دهیم توی پروژه شما هم خیلی به کار میاد

مهربوون من به یه مشکل جدید بر خوردم
    می خوام وقتی روی یکی از دکمه ها می رم اون بغل یه عکس نشون بده
    توی over state باتنه اون عکس رو گذاشتم همه چی خوبه ولی وقتی می رم رو جای عکسه هم عکس رو نشون می ده هم انگار موس رفته روی باتن !!
    نمی دونم منظورمو متوجه شدید یا نه !!

وقتی می رم روی دکمه سمت چپ فایلم یه عکس ظاهر می شه این همونیه که من می خوام ولی وقتی می رم سمت چپ فایل بازم اون عکسه ظاهر می شه و انگار موس رفته روی باتن
    یه جورایی باتن منو داره هم خود دکمه هم عکسه حساب می کنه!!!
    چی کار کنم؟
    من می خوام فقط وقتی می رم رو دکمه هه اون عکسه ظاهر بشه

اگه منظورتو درست متوجه شده باشم احتمالا مشکل کارت اینه که به باتنت فقط گفتی این عکسو نشون بده ولی نگفتی که هر موقع از روی باتن رد میشی یا همون رول اوت visible آبجکت رو false کنه
    برای رفع این مشکل تلاش کن از تایم لاین استفاده کنی خیلی راحتتر و مطمئنتره
    توصیه اکید من اینه که اگه داری توی اون صفحه آلبوم درست میکنی از برنامه swf quicker کمک بگیری چون عکسها رو اکسترنال لود میکنه و افکت هم داره و سرعت برنامتو هم اصلا کم نمیکنه اما باید برای استفاده اونو اکسترنال لود کنی یعنی فلشی که میسازه رو با تکنیک on load movie بیاری توی اصلی

بعد برای اون عکسه نمی شه افکت گذاشت؟ چی جوری؟
    چرا نشه ؟ اگه از روی تایم لاین کار کنی میشه اون باتن هایی هم که برات فرستادم از این تکنیک استفاده میکنن کافیه روی تایم لاین ویزیبلش رو مشخص کنی و افکتت رو هم بذاری و پلی کنی

مهربوون یه کار دیگه ای که من می خوام بکنم و نتونستم اینه که می خوام یه گزینه ای باشه که وقتی روش کلیک می کنن یه فایل (احتمالا پی دی اف) رو نشون بده و امکان سیو کردن اون فایل روی کامپیوتر باشه
    یا اینکه وقتی روی او گزینه کلیک می کنن حالت بروز داشته باشه و بره توی درایو سی دی و توی پوشه ای که اون فایله هست ( و البته فایل فلش بسته نشه ها!!!!)

برای اینکار میشه از فرمان get url استفاده کنی و پی دی افتو داخل مرورگر باز کنی اما برای باز کردن خود فایل با ادوب آکروبات باید از برنامه نویسی با وی بی یا غیره کمک بگیری تا اون فایلو برات باز کنه برای اجرا فایلهای اگزهم باید از فرمان fscommand
    قسمت exec کمک بگیری توجه داشته باش باید حتما فایلهای اگزتو داخل پوشه ای به نام fscommand بریزی

یه سوال دیگه هم اینکه من چی جوری می تونم همزمان دوتا افکت روی یه نصویر بذارم مثلا درحالی که داره به سمت چپ می ره فید هم بشه
    یه مووی کلیپ بساز و داخل اون یه مووی کلپ دیگه بساز و عکستو داخل مووی کلیپ دوم بنداز و براش افکت بذار روی مووی کلیپ اول هم کداتو بنویس یا افکت دومتو بنداز البته اگه نتیجه مطلوب نگرفتی جای افکت فید رو عوض کن
    اگرم منظورت اینه که خود عکس حرکت کنه همین راهی که گفتم عمل میکنه البته اگر درست متوجه منظورم شده باشی

من چی جوری نوشته هامو رایت تو لفت کنم؟؟؟ الان همشون درب و داغونن !!!!
    این به دلیل اینه که نوشته هات داینامیکن یا میتونی استاتیکشون کنی و به راحتی با هر فونت فارسی ای بنویسی یا اگر واقعا نیاز به این باشد که داینامیک باشند مثل تکس دیسپلی ها که باید اونارو با فارسی نویس تایپ کنی

نمی شه یه چیزی درست کرد مثل اسکرول بار ولی جای اینکه توش تکس باشه عکس بذاریم؟؟
    من می خوام یه چیزی داشته باشم که توش یه عکس بزرگ باشه و با اسکرول بارش بتونم برم پایین

دقیقا همینو توی سمپلهای سویش داره بگرد پیدا میشه چون تا حالا زیاد دیدمش

ممنون

خواهش میشود
    Last edited by gonbad city; 20-07-2010 at 23:39. دليل: می تونیم ادیت میکنیم !!!!!

2. این کاربر از gonbad city بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال dampayi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    همین دور و ورا

پيش فرض

واقعا ممنون دوست عزیز
    فقط :

برای اینکار میشه از فرمان get url استفاده کنی و پی دی افتو داخل مرورگر باز کنی اما برای باز کردن خود فایل با ادوب آکروبات باید از برنامه نویسی با وی بی یا غیره کمک بگیری تا اون فایلو برات باز کنه برای اجرا فایلهای اگزهم باید از فرمان fscommand
    قسمت exec کمک بگیری توجه داشته باش باید حتما فایلهای اگزتو داخل پوشه ای به نام fscommand بریزی
    من این فرمان هارو قبلا استفاده کردم ولی نتونستم اون نتیجه ی دلخواهمو بگیرم
    منظور من اینه که وقتی روی اون گزینه کلیک می کنه توی یه پنچره دیگه پوشه ی حاوی اون فایل پی دی اف باز بشه
    من توی سی دی ای که قرار رایت بزنم یه پوشه می سازم به اسم rahnama که توی اون یه فایل pdf هست
    می خوام وقتی روی اون گزینه کلیک می کنیم بره و پوشه ی rahnama رو باز کنه
    برای اینکار چه کدی بنویسم؟
    من اینو نوشتم که غلطه :

کد:

دقیقا همینو توی سمپلهای سویش داره بگرد پیدا میشه چون تا حالا زیاد دیدمش
    راستش وقتی رفتم توی منوی فایل ----> سمپل ----.> کامپوننت -------> scroll_example

وقتی اینو دیدم فکر کردم همه چیز اوکی شده ولی وقتی عکسشو عوض کردم و اونچیزی که خودم می خواستمو گذاشتم به مشکل عجیبی بر خوردم !! اونم این بود که اسکرول بارش فقط برای سایز اون عکسه تعریف شده بود و وقتی به آخر عکس من می رسید بازم ادامه می داد!!! یه جورایی اندازه اسکرول ثابته !!
    حالا چه کار کنم؟

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    گلستان گنبد کاووس

پيش فرض

من این فرمان هارو قبلا استفاده کردم ولی نتونستم اون نتیجه ی دلخواهمو بگیرم
    منظور من اینه که وقتی روی اون گزینه کلیک می کنه توی یه پنچره دیگه پوشه ی حاوی اون فایل پی دی اف باز بشه
    من توی سی دی ای که قرار رایت بزنم یه پوشه می سازم به اسم rahnama که توی اون یه فایل pdf هست
    می خوام وقتی روی اون گزینه کلیک می کنیم بره و پوشه ی rahnama رو باز کنه
    برای اینکار چه کدی بنویسم؟

متاسفانه بروز کردن پوشه در فلش امکان پذیر نیست تنها راهش اینه که یا با همون گت یو ار ال توی اکسپلورر بیاری یا اینکه یه برنامه بنویسی با وی بی و بهش بگی هر موقع که اجرا میشه فلان درایو رو بروز کنه

ستش وقتی رفتم توی منوی فایل ----> سمپل ----.> کامپوننت -------> scroll_example

وقتی اینو دیدم فکر کردم همه چیز اوکی شده ولی وقتی عکسشو عوض کردم و اونچیزی که خودم می خواستمو گذاشتم به مشکل عجیبی بر خوردم !! اونم این بود که اسکرول بارش فقط برای سایز اون عکسه تعریف شده بود و وقتی به آخر عکس من می رسید بازم ادامه می داد!!! یه جورایی اندازه اسکرول ثابته !!

راستش خودم هم تا به حال همچین کاری نکردم و تجربه ای ندارم اما اگه بتونی سورسشو دستکاری کنی شاید مشکلت حل شه

5. این کاربر از gonbad city بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    همین دور و ورا

پيش فرض

تنها راهش اینه که یا با همون گت یو ار ال توی اکسپلورر بیاری
    مهربوون من این جمله رو متوجه نمی شم !
    منظور شما اینه که من فایلامو یه جا تو اینترنت آپلود کنم بعدلینک دانلودش رو جای "root/rahnama" بذارم؟

راستش خودم هم تا به حال همچین کاری نکردم و تجربه ای ندارم اما اگه بتونی سورسشو دستکاری کنی شاید مشکلت حل شه
    این موضوع زیاد برام مهم نیست ! این کارو من وقتی می خواستم بکنم که نتونسته بودم متنمو رایت تو لفت کنم ! می خواستم جای تکس متنمو عکسش کنم بعد بیارم اونجا !
    منظور شما از تغییر سورس درست کاری کد های اسکریپ هست؟!!
    تو این فایله اون کدا قابل عوض کردن نیست !!

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    گلستان گنبد کاووس

پيش فرض

مهربوون من این جمله رو متوجه نمی شم !
    منظور شما اینه که من فایلامو یه جا تو اینترنت آپلود کنم بعدلینک دانلودش رو جای "root/rahnama" بذارم؟

نه با این روش فایلهات به صورت اف تی پی داخل مرورگر دیده میشه اما توی خود سی دیته
    منظور شما از تغییر سورس درست کاری کد های اسکریپ هست؟!!
    تو این فایله اون کدا قابل عوض کردن نیست !

بله دقیقا
    اول روی مووی کلیپش کلیک راست کن و آبجمت اتریبیوتز رو بزن و همه تیکاشو بردار
    حالا دیگه بهت اجازه تغییر در اسکریپتهارو میده

8. این کاربر از gonbad city بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    همین دور و ورا

پيش فرض

نه با این روش فایلهات به صورت اف تی پی داخل مرورگر دیده میشه اما توی خود سی دیته
    اف تی پی چیه؟ یعنی اون کدی که من بالا نوشتم درست بود ؟ پس چرا کار نمی کرد؟
    می شه کدش رو بنویسید؟

بعد مهربوون اگه من برنامه رو با vb بنویسم قاعدتا یه فایل اکز می شه دیگه ؟ بعد باید با دستور fscommand اون فایل اکز رو اجرا کنم ؟!!

--------------------------------
    Last edited by dampayi; 21-07-2010 at 14:04.

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    گلستان گنبد کاووس

پيش فرض

اف تی پی یعنی یه همچین چیزی
    کد:
    اینم پروژش
    یه پوشه به فرض به نام a کنار فلشت بذار و فایلهاتو داخل اون بذار .
    پروژرو نگاه کن متوجه میشی.

کد:
    آره باید با اف اس کماند اجرا کنی توی پوشه ای به همین نام هم باید باشه اما برات دردسر داره از همین راه گت یو ار ال برو بهتره همه از این راه دارن میرن

11. این کاربر از gonbad city بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    همین دور و ورا

پيش فرض

وای عالی شد

فقط:

اما اگه بخوای خلوت باشه به فرض یه پوشه بساز اسمشو بذار data
    و فایلهای فلشتو داخل اون بریز و اسم اولین فایلتو به فرض start بذار
    فایل اکز پروجکتتو منظور همونی که میخوای فایلهای فلش رو داخلش لود کنی بیرون از پوشه بذار و در هر فریمیش که میخوای این کدو بنویس

onFrame (50) {
    _root.loadMovie("data/start.swf");
    }
    اینم پروژش در ضمن اسم این کاری که من کردم load movie number هست یعنی یک فلش در فلش دیگه نمایش داده میشه
    اگه بخوای کلا تک فلش لود کنی بجای مووی نامبر مینویسی مووی یعنی نامبرشو پاک کن
    اگه یکم با پروژه هایی که برات فرستادم کار کنی و سورسشونو نگاه بندازی متوجه میشی چون همین کارو کردم
    مهربوون من به یه مشکل برخوردم!
    من اینکارو کردم ولی فقط فایل اول رو اجرا می کنه
    یعنی مثلا من دوتا فایل فلش توی پوشه ی دیتام دارم یکیشون همون استارت یکیشونم 1 که من 1 رو توی استارت لود کردم
    وقتی من اون لودر رو بیرون پوشه می سازم و اجرا می کنم فایل استارت رو اجرا می کنه ولی وقتی توی استارت روی کلیدی که باید فایل 1 رو اجرا کنه کلیک می کنم اجرا نمی شه !!!

حالا چی کنم؟

------------------------------------------------------

این به دلیل اینه که نوشته هات داینامیکن یا میتونی استاتیکشون کنی و به راحتی با هر فونت فارسی ای بنویسی یا اگر واقعا نیاز به این باشد که داینامیک باشند مثل تکس دیسپلی ها که باید اونارو با فارسی نویس تایپ کنی

نوشته هام زیاده و نیاز به اسکرول بار داره و نمی تونه استاتیک باشه
    فارسی نویس چی هست؟ و باید چی کار کنم ؟ چی جوری؟
    من یه دونه اسکرول بار آوردم بعد اونجا که متنشو ادیت می کنیم رایت کلیک کردم دیدم رایت تو لفت داره ... فکر کردم همه چیز اوکی شد ولی بازم درب و داغونه !!!
    مهربوون متن من توش انگلیسی هم داره ها !! لطفا منو راهنمایی کنید ! این از همه چیز مهم تره !
    بسیار ممنون
    Last edited by dampayi; 21-07-2010 at 18:11.

تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    گلستان گنبد کاووس

پيش فرض

من اینکارو کردم ولی فقط فایل اول رو اجرا می کنه
    یعنی مثلا من دوتا فایل فلش توی پوشه ی دیتام دارم یکیشون همون استارت یکیشونم 1 که من 1 رو توی استارت لود کردم
    وقتی من اون لودر رو بیرون پوشه می سازم و اجرا می کنم فایل استارت رو اجرا می کنه ولی وقتی توی استارت روی کلیدی که باید فایل 1 رو اجرا کنه کلیک می کنم اجرا نمی شه !!!

حالا چی کنم؟

شاید اسم و پسوند فایلو درست نذاشتی یا اینکه مسیر رو ندادی یا درست ندادی

نوشته هام زیاده و نیاز به اسکرول بار داره و نمی تونه استاتیک باشه
    فارسی نویس چی هست؟ و باید چی کار کنم ؟ چی جوری؟
    من یه دونه اسکرول بار آوردم بعد اونجا که متنشو ادیت می کنیم رایت کلیک کردم دیدم رایت تو لفت داره ... فکر کردم همه چیز اوکی شد ولی بازم درب و داغونه !!!
    مهربوون متن من توش انگلیسی هم داره ها !! لطفا منو راهنمایی کنید ! این از همه چیز مهم تره !
    بسیار ممنون

فارسی نویس یعنی برنامه ای که در برنامه هایی که قابلیت تایپ مستقیم فارسی ندارند به کمک آن میتوانیم فارسی بنویسیم
    در گوگل یه سرچ بزن
    در ضمن آی پی تی فارسی نویس خوبیه خودشم آموزشش رو داخل هلپش داره
    ipt5

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    همین دور و ورا

پيش فرض

مهربوون من یه دونه فارسی نویس دانلود کردم
    ولی مشکل من اینجاست که توی متنم کلمه های انگلیسی هم هست ولی هیچ کدوم از این فارسی نویس هایی که من دانلود کردم توش انگلیسی نمی شه نوشت

فکر کنم اگه تلاش کنم عکس بیارم توی اسکرول از تایپ فارسی راحت تر باشه
    موافقید ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •