تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 50

نام تاپيک: مشکل پوسته پوسته شدن و چربی موی سر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

من هم این مشکل رو دارم مخصوصا وقتی موهام یکم بلند میشه یه روز در میون دارم میشورم.
    چند سال پیش رفتم دکتر یه دارو ساختنی داد یه بار میزدم تا یه ماه هیچی نبود رو سرم.
    الان هم از شامپو ضد چربی فولیکا استفاده میکنم یه روز درمیوون میشورم یکم می خاره اما پوسته هم به اونصورت نمیده.
    البته آیروکس ضد شوره هم علیه فقط عیبش اینه که مو مثل سیم ظرفشویی میشه

داره خودمونی میشه Lockheed Martin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2016

پيش فرض

اسم اين بيماري درماتيت سبوره يا seborrheic dermatitis هست. پيشنهاد مي كنم دوستاني كه اين مشكل رو دارند از تجربيات خودشون اينجا صحبت كنند.

آخر فروم باز Greedy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ؟?

پيش فرض

6 سال از این تاپیک گذشت و ما همچنان درگیر این معضل هستیم
    انواع روش های و داروها رو تست کردیم . نزدیک به 7-8 بار موها رو از ته زدیم انواع شامپوها را تست کردیم ولی دریغ از دو درصد بهبود بیماری
    سرطانش درمان داره ولی این شوره و پوسته نه
    Last edited by Greedy; 21-03-2016 at 13:15.

4. این کاربر از Greedy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2016

پيش فرض

6 سال از این تاپیک گذشت و ما همچنان درگیر این معضل هستیم
    انواع روش های و داروها رو تست کردیم . نزدیک به 7-8 بار موها رو از ته زدیم انواع شامپوها را تست کردیم ولی دریغ از دو درصد بهبود بیماری
    سرطانش درمان داره ولی این شوره و پوسته نه
    حق با شماست دوست عزيز. متاسفانه اين مشكل درمان ندارد و خودش تصميم مي گيرد ، كي بيايد و كي برود
    اما حداقل كاري كه مي توانيم بكنيم اين است كه تجربه هايمان را به اشتراك بگذاريم . به نظر من اينكه بداني افراد ديگري هم با همين مشكل مبارزه مي كنند به انسان اميد بيشتري مي دهد.
    من در اين چند سال اخير از شامپو Ducray مدل kelual ds استفاده مي كنم . از وقتي قيمتش ١٥٠٠٠تومان بودميخريدم تا حالا كه شده ٤٩٥٠٠ تومان . بنظرم تاثير خوبي داره . البته من يك روز درميان استفاده مي كنم .
    براي پوست صورتم از سه ماه قبل كه بيماريم تشديد شده دارم از پماد "آلفا كورت" استفاده مي كنم كه البته اين كار به شدت اشتباهه چون كورتون داره اما من چاره ديگه اي ندارم .
    به نظر من زدن موها موثر نيست چون بيماري توي پوسته ، من در قسمت هايي از صورتم هست كه اصلا اونجا مويي وجود نداره.
    شما چه كارهايي كرديد؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

در صورت داشتن کوچک تریم ناراحتی اعصاب مثل استرس یا افسردگی به روانپزشک مراجعه کنید و 8-10 ماه بعد نتیجه قابل توجه از بهبود بیماری رو خواهید دید.
    یک نوع شامپو مقاوم میشود. من 2 نوع شامپو میزنم. البته الان سر و پوست صورت م کمی خشک میشه وقتی شامپو قوی بزنم و مجبور هستم شامپو بچه هم به کار ببرم.
    بسته به شدت بیماری و مشکل ، از 2 تا 3 روز هد اند شولدرز استفاده میکنم و بقیه رووزها شامپو ضد شوره بچه ایروکس
    اگر جوابم نده، شامپو سوم رو وارد مدار میکنم که شامپو ضد شوره بزرگسال ایروکس هست
    این برای چند ماه اخیر هست
    قبلش شامپو های دیگر استفاده میکردم و دوره ای بهتر است عوض شود. و برای هر فردی شامپو یی به دردش میخوره که طبق تست و تجربه به دست میاره.

کپسول های ضد قارچ هم 3 دوره مصرف کردم .و وقتی کار خیلی بالا بگیره. تا چند وقت تخفیف میده و وضع بهتر میشه اما دائم اصلا استفاده نمیکنم

من به خاطر کبد چرب پزشک داخلی بهم کپسول ویتامین E داد که آن هم به نظرم به درد سرم هم خوره و شوره ها بهتر شده

چون ابرو ها ی من درگیر هست و مشکل اصلی من هست . طبق دستور پزشک متخصص لوسیون کلیتریزول که از بتامتازون و ضد قارچ تشکیل شده استفاده میکنم

هر شب حمام گرفته شود

هر چند ماه اوضاع ناجور میشه به پزشک متخصص میروم و دارو ها بازی میکنه و بهتر میشه

در کل با کارهای بالا اوعضاعم بهتر شده اما درمان خیر. چون درمان قطعی تا زمانی که خودش خاموش نشود . نداریم

راستی ازمایش چکآپ کامل هم دادم و مثلا ویتامین D کم بود و مصرف کردم . چون در سیتسم ایمنی بدن موثر هست

7. 2 کاربر از Life24 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2016

پيش فرض

در صورت داشتن کوچک تریم ناراحتی اعصاب مثل استرس یا افسردگی به روانپزشک مراجعه کنید و 8-10 ماه بعد نتیجه قابل توجه از بهبود بیماری رو خواهید دید.
    یک نوع شامپو مقاوم میشود. من 2 نوع شامپو میزنم. البته الان سر و پوست صورت م کمی خشک میشه وقتی شامپو قوی بزنم و مجبور هستم شامپو بچه هم به کار ببرم.
    بسته به شدت بیماری و مشکل ، از 2 تا 3 روز هد اند شولدرز استفاده میکنم و بقیه رووزها شامپو ضد شوره بچه ایروکس
    اگر جوابم نده، شامپو سوم رو وارد مدار میکنم که شامپو ضد شوره بزرگسال ایروکس هست
    این برای چند ماه اخیر هست
    قبلش شامپو های دیگر استفاده میکردم و دوره ای بهتر است عوض شود. و برای هر فردی شامپو یی به دردش میخوره که طبق تست و تجربه به دست میاره.

کپسول های ضد قارچ هم 3 دوره مصرف کردم .و وقتی کار خیلی بالا بگیره. تا چند وقت تخفیف میده و وضع بهتر میشه اما دائم اصلا استفاده نمیکنم

من به خاطر کبد چرب پزشک داخلی بهم کپسول ویتامین E داد که آن هم به نظرم به درد سرم هم خوره و شوره ها بهتر شده

چون ابرو ها ی من درگیر هست و مشکل اصلی من هست . طبق دستور پزشک متخصص لوسیون کلیتریزول که از بتامتازون و ضد قارچ تشکیل شده استفاده میکنم

هر شب حمام گرفته شود

هر چند ماه اوضاع ناجور میشه به پزشک متخصص میروم و دارو ها بازی میکنه و بهتر میشه

در کل با کارهای بالا اوعضاعم بهتر شده اما درمان خیر. چون درمان قطعی تا زمانی که خودش خاموش نشود . نداریم

راستی ازمایش چکآپ کامل هم دادم و مثلا ویتامین D کم بود و مصرف کردم . چون در سیتسم ایمنی بدن موثر هست
    سپاس از توضيحاتتون كه واقعا مفيد بود ، دو نكته در صحبت هاتون بود كه واسه من خيلي جالب بود:
    اول اينكه من هم كمبود ويتامين D داشتم و يك دوره هم قرص اين ويتامين رو خوردم ولي تغييري حس نكردم. آيا براي شما با مصرف اين ويتامين تغييري حاصل شد؟
    نكته دوم اينكه من كارم تا حدي استرس و فشار عصبي داره و خودم هم حس كردم كه با افزايش استرس بدتر ميشه ولي در مورد افسردگي ، من تموم نشانه هاش رو دارم اما تا كنون هيچ اقدامي نكردم ، بنظرتون واقعا درمان اون توي اين بيماري هم موثره؟
    حالا جالب اينه كه متاسفانه يك فيدبك مثبت ايجاد شده يعني يكي از دلايل كاهش اعتماد به نفس بنده و ايجاد افسردگي من همين بيماري بوده چون باعث شده كمتر با افراد معاشرت كنم و حالا شما هم مي فرماييد اين افسردگي خودش باعث تشديد بيماري ميشه. فكر كنم من ديگه دارم نابود ميشم . واقعا بد بيماري هست ، درسته كه مثل سرطان (خداي ناكرده) نيست ولي فشار روحي و رواني زيادي ايجاد ميكنه. هر كي ميبينتت ميگه صورتت چي شده؟ چرا اينجاي صورتت قرمزه!!!! بنظر من تاثير اصلي اين بيماري ، مشكلات رواني و روحي ايجاد شده بدنبال اون هست.
    Last edited by Lockheed Martin; 21-03-2016 at 22:16.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

سپاس از توضيحاتتون كه واقعا مفيد بود ، دو نكته در صحبت هاتون بود كه واسه من خيلي جالب بود:
    اول اينكه من هم كمبود ويتامين D داشتم و يك دوره هم قرص اين ويتامين رو خوردم ولي تغييري حس نكردم. آيا براي شما با مصرف اين ويتامين تغييري حاصل شد؟
    نكته دوم اينكه من كارم تا حدي استرس و فشار عصبي داره و خودم هم حس كردم كه با افزايش استرس بدتر ميشه ولي در مورد افسردگي ، من تموم نشانه هاش رو دارم اما تا كنون هيچ اقدامي نكردم ، بنظرتون واقعا درمان اون توي اين بيماري هم موثره؟
    حالا جالب اينه كه متاسفانه يك فيدبك مثبت ايجاد شده يعني يكي از دلايل كاهش اعتماد به نفس بنده و ايجاد افسردگي من همين بيماري بوده چون باعث شده كمتر با افراد معاشرت كنم و حالا شما هم مي فرماييد اين افسردگي خودش باعث تشديد بيماري ميشه. فكر كنم من ديگه دارم نابود ميشم . واقعا بد بيماري هست ، درسته كه مثل سرطان (خداي ناكرده) نيست ولي فشار روحي و رواني زيادي ايجاد ميكنه. هر كي ميبينتت ميگه صورتت چي شده؟ چرا اينجاي صورتت قرمزه!!!! بنظر من تاثير اصلي اين بيماري ، مشكلات رواني و روحي ايجاد شده بدنبال اون هست.

سلام
    ویتامین D در سیتسم ایمنی بدن نقش ثابت شده ای داره. اصلا ربطی هم به این بیماری نداشته باشه باید درمان بشه و کمبود رفع بشه. راهش هم ازمایش خون هست و مراجعه به فوق تخصص غدد(چک کردن تیروئید هم در این بیماری مهم هست)

هم روانپزشکان هم متخصصان پوست در اینکه این بیماری نیاز به درمان تیمی داره شکی نیست..
    100 درصد مراجعه به روانپزشک میتونه اثرات مثبت بزاره رو شما.. البته نه برای ماه اول. باید تحت نظر باشید و از 6 ماه به بعد اثرا مفیدش رو خواهید دید.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2018

پيش فرض درمان سبورئید درماتیت

سلام دوستان
    انشالا همتون خوب بشید، این بیماری سبورئیک درماتیک واقعا سخت و طاقت فرساست هر چه در ظاهر چیز ساده ای هستش ولی تا وقتی آدم گرفتارش نباشه نمیتونه بفمه چی هست، من هم مثل شما چند سالی گرفتار این بیماری بودم ولی الان خداروشکر خیلی بهتر شدم، بعد از کلی داروی شیمیایی و طبیعی که امتحان کردم و هیچ کدوم جواب نداد. راه درمانش استفاده از سرکه سیب طبیعی است. برای توضیحات بیشتر پیشنهاد میکنم مطالبی که در (dermatit.blogsky.com)نوشتم را حتما مطالعه کنین. انشالا که خوب بشین اگه خوب شدین بنده را از دعای خیرتون محروم نکنین.
    به امید شفای همه بیماران

آخر فروم باز radarz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014
    محل سكونت
    تهران بزرگ

پيش فرض

من نزدیک 10 ساله این مشکل رو دارم دکتر گفت کم کم سنت برسه به 40 خودش خوب میشه فقط هم میشه کنترلش کرد و راه درمان قطعی نداره

آخر فروم باز Greedy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    ؟?

پيش فرض

من نزدیک 10 ساله این مشکل رو دارم دکتر گفت کم کم سنت برسه به 40 خودش خوب میشه فقط هم میشه کنترلش کرد و راه درمان قطعی نداره
    دستش درد نکنه منم همچنان این مشکلو دارم به خصوص چربی بیشتر تو این چند سال اینقدر شامپو و دارو تست کردم هیچکدوم جواب نداد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •