تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 45

نام تاپيک: [متاسفم برا خودمون..]

آخر فروم باز M0hsen3D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

والا چه عرض کنم!یه بنفشه ای اون پایین انجمن دیده میشه حالا دقیق نمیشه گفت ناظره یانه!!!

2. این کاربر از M0hsen3D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز M0hsen3D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

مگه اینجا ناظرم داره ؟

البته من تا حدی حرف شمارو قبول دارم هادی جان

ولی به نظر من بحث نرم افزارهای سه بعدی با بحث انجین های بازی سازی تا حدودی فرق داره !
    ضعف هایی که سعید با دو انجین یونیتی و یو دی کی باهاشون برخورد کرده بود واقعا ضعف بود و حتی تو فروم های خارجی مطرح کرد و به این نتیجه رسید که راهی برای حل شدنش نیست !
    ضعف هایی که از یونیتی دیده بود رو به منم گفت و با توجه به اینکه منم یونیتی کار میکنم دیدم حق با اونه و این مشکلا بدون داشتن سورس انجین قابل حل شدن نیست !
    البته حرف سعید این نبود که همه برن انجین بنویسن، اون میگفت آرتیستا با چند انجین کار کنن و نمونه کار بزنن و برنامه نویس ها یه API یاد بگیرن و باهاش طرز ادیت انجین رو بلد باشن.
    و تاکید میکرد که راه بازی سازی اینه و تک نفره نمیشه هر دو کارو همزمان با هم انجام داد و ساخت یه بازی خوب سخته که متاسفانه بعضی از دوستان همچین مطلب واضحی رو قبول نداشتن !!

خدا رحمتش کنه بازی ساز خوبی بود
    افرین
    همینه دیگه , ادم باید از تجربه ی دیگران استفاده کنه , همه چیزو که نباید تجربه کرد.
    یه سال دو سال وقت میزاری پایه یه انجین تازه میبینی اوووووووووه فلان امکانو نداره کلکت از بیخ کندست!!
    ولی اگه موتور خودت بود ظرف چند روز ردیفش میکردی خلاااااااااص.

4. این کاربر از M0hsen3D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز 3Dmajid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    پشت کامپیوتر

پيش فرض

من نه به کسی توهین کردم ونه حرف اشتباهی زدم که بخوام عذر خواهی کنم از این بچه بازیام خوشم نمیاد پس انقدر نگید آشتی کنین
    خیلی جالبه ... لطفا یه بار دیگه حرفای خودتون رو بخونید :

شاید این پست اشتباهیه و نباید زده بشه شاید تو صحبتام به کسی اشاره داشته باشم و شاید فقط نظر شخصی منه . انتظار ندارم کسی تشکر کنه و اگه کسی موضع مخالف بگیره برام اصلا مهم نیست. پس فقط حرفامو میزنم:
    شما دقیقا خودت اعتراف کردی که تو صحبتات به کسی اشاره کردی ! این اسمش توهین نیست ؟
    خودتون گفتید که این نظر شخصی خودتونه !! خب برای من جای سواله آدم برای نظر شخصی خودش باید تاپیک بزنه ؟!
    شما خیلی راحت میتونستی این حرفاتو با یه پیغام خصوصی با کسی که ازش گله داری در میون بزاری و اصلا این بحث ربطی به بقیه بچه ها نداره ... با این تاپیک فقط دارید بین بچه ها درگیری و اختلاف ایجاد میکنید
    پس پیغام خصوصی رو واسه چی گذاشتن !!

از اون جالب تر خودتون اومدید میگید :

فقط خواستم بگم خدا کنه به جای کل کل یکم منطقی باشیم و بقیه رو خیار ندونیم و به نظرات همدیگه احترام بزاریم. و سعی کنیم به هم چیز یاد بدیم تا چیز ببندیم به هم.
    سعی کنیم به هم چیز یاد بدیم تا چیز ببندیم به هم !!
    و اولین کسی که توی این تاپیک به کسی توهین کرده خودتونید
    بقیه ی دوستان میگن بیاید آشتی کنیم و این بحث هارو تموم کنید و شما میگی :

من نه به کسی توهین کردم ونه حرف اشتباهی زدم که بخوام عذر خواهی کنم از این بچه بازیام خوشم نمیاد پس انقدر نگید آشتی کنین
    یعنی خودتون هیچ احترامی برای حرف بقیه قائل نیستید و اون بالا گفتید به نظرات همدیگه احترام بزاریم !!
    خیلی قاطعانه میگید نه به کسی توهین کردید و نه حرف اشتباهی زدید در صورتی که هم توهین کردید و زدن این تاپیک اشتباه بزرگی حساب میشه !!

6. این کاربر از 3Dmajid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال کلوپ گوشی ها .:PAR3A:.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

[متاسفم برا خودتون..]
    فک نمی کنین این طوری دارین آبروی فروم رو می برین؟؟؟ وقتی حدودا یکی دو روزه آخرین پست فروم ساخت و ویرایش و هـک توی این تاپیک بوده و همیشه این جلوی اسم فروم نشون داده میشه فک نمی کنین دارین خودتون که توی این فروم فعالیت می کنین رو زیر سوال می برین؟؟؟ واقعا که حرکاتتون به شدت بچه گانس... چنین چیز هایی توی فروم های کوچیک درب و داغون زیاد پیش میاد اما توی پی سی
    بهتره هر چه سریع تر این تاپیکو به مدیر ریپورت بدین که بیاد پاکش کنه... چون به شدت دارین آبروی تمام کسانی که توی این فروم فعالیت دارن رو میبرین...
    پ.ن : منظورم از فروم کل فروم نبود ، منظورم فروم ساخت و ویرایش و هــک بازیا بود

8. 3 کاربر از .:PAR3A:. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    پشت کامپیوتر

پيش فرض

جالب اینجاست که اینجا کسی نمیخواد اشتباهاتش رو قبول کنه و فقط سعی میکنه بحث رو ادامه بده . الان داشتم تاپیک UDK Unreal Engine III رو میدیدم saeed_cpu_full گفته بود که تک نفری نمیشه بازی ساخت و AMIR REZAs گفته نه منظورش این نیست منظورش بازی AAA هست ! میتونست همونجا بحث تموم بشه ، به منظور هم دیگه چکار داریم ؟!؟! یا توی تاپیک برای بازی سازی از کجا شروع کنم بحث ها میتونست با جواب resident2011 تموم بشه ولی باز AMIR REZAs اومده پست زده و بحث رو ادامه داده و خیلی برام جالبه که توی پست خودش توی این تاپیک گفته بود :
    امیر رضا جان ایشون واقعا حق داره این حرفو میزنه ... !!
    طبق پست هایی که من همیشه از شما میبینم متاسفانه اشتباهاتتو قبول نمیکنی و همیشه میخوای به طرف مقابل بگی که اشتباه متوجه شده و منظورتو نگرفته !!!

یه نمونه ش سر همین قضیه ی Open Source !! خیلی جالب بود واسم ... خب اشتباه میکنی یه بنده خداییم میاد خیلی محترمانه بهت میگه :

شما Source و Open Source رو قاطی کردی عزیز.
    Open Source یعنی متن باز , به نرم افزار هایی میگن که سورسش در اختیار همگان هست و همه میتونن به پیشرفتش کمک کنن و درش دخیل باشند.
    ولی وقتی هزینه میکنی و سورس انجین رو می خری یعنی حق استفاده و تغییر سورس رو از شکت سازنده خریداری کردی و فقط هم این حق رو شما داری.
    و شما هم یه جوری جوابشو میدی که انگار حرف ایشونو نخوندی ! :
    فقط محض اطلاع میگم ، من گفتم وقتی لایسنس رو بخری Open soruce میشه
    از این نمونه ها خیلی زیاده !!

به نظرت بهتر نیست قبول کنیم بعضی وقتا ممکنه ما هم اشتباه کنیم و یه حرفی رو اشتباه بزنیم ؟
    هر کسی بلاخره اشتباه میکنه !
    مهم اینه که قبول کنه اشتباه کرده !

و خیلی جالب تر از اون این که این جا خودتون این حرف و زدید :

آقاسعید ، M.RMe30 و بقیه دوستانی که به نظرتون راه درست رو انتخاب کردید و میخواید بقیه بچه های فروم رو راهنمایی کنید ، واقعا به نظرتون با بحث کردن این کار رو انجام میدید ؟

با نوشتن یک مقاله ، با یک آموزش ، با یک تاپیک پرمحتوا میتونستید این کار رو انجام بدید .
    بعد تا یکی جوابتونو داده اومدید میگید :

عزیز نگرفتی منظورم راهنمایی نبود ، آموزش بود چیزی که زیاد کردن راهنمایی ...

اون تاپیکو زدم تمومش کنم ، بیست بارم گفتم تا کی میخواید ادامه بدید ولی ...
    اون بالا میگی راهنمایی بعد این پایین میگی منظورم راهنمایی نبود !! نگرفتی منظورمو !
    این تاپیکی که میگی زدی منظورت کدوم تاپیکه ؟!

کاملا مشخصه که این همه اختلاف بین بچه ها و این هم پست های الکی و اسپم که تو تاپیک های مختلف زده میشه که بیشتر جنبه ی دعوا داره !! ریشه ش از چیه !

10. این کاربر از 3Dmajid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن توسعه و ساخت بازی AMIR REZAs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    هر کجا هستی --------- Wherever you are

پيش فرض

طبق پست هایی که من همیشه از شما میبینم متاسفانه اشتباهاتتو قبول نمیکنی و همیشه میخوای به طرف مقابل بگی که اشتباه متوجه شده و منظورتو نگرفته !!!

یه نمونه ش سر همین قضیه ی Open Source !! خیلی جالب بود واسم ... خب اشتباه میکنی یه بنده خداییم میاد خیلی محترمانه بهت میگه :
    بازم میگم منظورمو بد رسوندم
    اون بالا میگی راهنمایی بعد این پایین میگی منظورم راهنمایی نبود !! نگرفتی منظورمو !
    اینجا رو

آقاسعید ، M.RMe30 و بقیه دوستانی که به نظرتون راه درست رو انتخاب کردید و میخواید بقیه بچه های فروم رو راهنمایی کنید ، واقعا به نظرتون با بحث کردن این کار رو انجام میدید ؟

با نوشتن یک مقاله ، با یک آموزش ، با یک تاپیک پرمحتوا میتونستید این کار رو انجام بدید .

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    پشت کامپیوتر

پيش فرض

بازم میگم منظورمو بد رسوندم
    اینجا رو
    کجارو ؟!
    من که نفهمیدم کدوم تاپیک رو میگی ... !

البته من کاری به این چیزا ندارم ...

کاربر فعال انجمن توسعه و ساخت بازی parvizamd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

خدا بگم چیکارت کنه؟! نینجا جون باز بحث باز اختلاف بابا بشین دوتا بازی بزنید دو تا چیز یادبگیرن نه اینکه انژری منفی بدین به همه دیگه
    سعید هم که رفت ناراحت شد. بابا همین طوری ادامه بدین مشیم جهان چهارمی ها

14. 3 کاربر از parvizamd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز iload's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خیلی جالبه ... لطفا یه بار دیگه حرفای خودتون رو بخونید :

شما دقیقا خودت اعتراف کردی که تو صحبتات به کسی اشاره کردی ! این اسمش توهین نیست ؟
    خودتون گفتید که این نظر شخصی خودتونه !! خب برای من جای سواله آدم برای نظر شخصی خودش باید تاپیک بزنه ؟!
    شما خیلی راحت میتونستی این حرفاتو با یه پیغام خصوصی با کسی که ازش گله داری در میون بزاری و اصلا این بحث ربطی به بقیه بچه ها نداره ... با این تاپیک فقط دارید بین بچه ها درگیری و اختلاف ایجاد میکنید
    پس پیغام خصوصی رو واسه چی گذاشتن !!

از اون جالب تر خودتون اومدید میگید :

سعی کنیم به هم چیز یاد بدیم تا چیز ببندیم به هم !!
    و اولین کسی که توی این تاپیک به کسی توهین کرده خودتونید
    بقیه ی دوستان میگن بیاید آشتی کنیم و این بحث هارو تموم کنید و شما میگی :

یعنی خودتون هیچ احترامی برای حرف بقیه قائل نیستید و اون بالا گفتید به نظرات همدیگه احترام بزاریم !!
    خیلی قاطعانه میگید نه به کسی توهین کردید و نه حرف اشتباهی زدید در صورتی که هم توهین کردید و زدن این تاپیک اشتباه بزرگی حساب میشه !!
    به نظر من حسین ( نینجا ) خیلی محترمانه پست میده و به کسی توهین نمیکنه کمی منطقی برخورد کنید .!

و شما هم یه جوری جوابشو میدی که انگار حرف ایشونو نخوندی ! :

از این نمونه ها خیلی زیاده !!

به نظرت بهتر نیست قبول کنیم بعضی وقتا ممکنه ما هم اشتباه کنیم و یه حرفی رو اشتباه بزنیم ؟
    هر کسی بلاخره اشتباه میکنه !
    مهم اینه که قبول کنه اشتباه کرده !

و خیلی جالب تر از اون این که این جا خودتون این حرف و زدید :

بعد تا یکی جوابتونو داده اومدید میگید :

کاملا مشخصه که این همه اختلاف بین بچه ها و این هم پست های الکی و اسپم که تو تاپیک های مختلف زده میشه که بیشتر جنبه ی دعوا داره !! ریشه ش از چیه !
    شما چرا دوست داری گیر بدی اون تاپیک به این تاپیک چه مربوطه ؟

یه نکته دیگه با ایجاد این تاپیک موافقم و لازم بود برای تعاملات بیشتر !

با این هم موافقم که باید با هم پیشرفت کنیم .

راستی هادی هم 100% موافقم .

ممنون

16. این کاربر از iload بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    پشت کامپیوتر

پيش فرض

به نظر من حسین ( نینجا ) خیلی محترمانه پست میده و به کسی توهین نمیکنه کمی منطقی برخورد کنید .!
    عجب !!
    اگه محترمانه ش اینه پس بخواد بی احترامی کنه چی کار میکنه

به نظر شما یکی بیاد تو پست خودش بگه منظور من شخص خاصیه !! و بعد بهش تیکه بندازه این توهین نیست ؟
    این کاملا مودبانه و محترمانه س !
    جالبه ...

شاید از نظر شما این پست کاملا محترمانه باشه ولی به نظر من توهین و بی احترامیه !

شما چرا دوست داری گیر بدی اون تاپیک به این تاپیک چه مربوطه ؟
    اگه از اول این تاپیک تمام پستارو میخوندید ربطشو متوجه میشدید ...

یه نکته دیگه با ایجاد این تاپیک موافقم و لازم بود برای تعاملات بیشتر !
    کدوم تعامل ؟!
    میشه بیشتر توضیح بدید ؟

با این هم موافقم که باید با هم پیشرفت کنیم .
    تا وقتی که زدن همچین تاپیکی از نظر شما و دوستاتون منطقی باشه !
    و توهین کردن به شخص خاصی که مدت ها توی این فروم زحمت کشیده و الان به خاطر بچه بازیای چند نفر از این انجمن رفته منطقی باشه !!
    هیچ وقت نمیتونیم با هم پیشرفت کنیم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •