تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: داوطلب کدام رشته در کنکور 91 هستید؟

راي دهنده
367. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • ریاضی

190 51.77%
  • تجربی

105 28.61%
  • انسانی

20 5.45%
  • هنر

17 4.63%
  • سایر رشته ها

35 9.54%
صفحه 4 از 461 اولاول 123456781454104 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 4605

نام تاپيک: ✔ کــنــکــور 91 ؛ مشاوره ، برنامه ریزی ، شیوه های برتر

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

در مورد جدول تناوبی حتما باید 8 گروه اصلی جدول را حفظ باشید نه بیشتر نه کمتر

داره خودمونی میشه Demon_342's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    این بماند ... !

پيش فرض

سلام کنکوریهای 91 . تجربه من چکیدش اینه که طول تابستان بهترین روش اینه که شما تخصصی های پایه + عربی و واژگان زبان رو بخونید . البته واژگان زبان رو با شدت بقیه توصیه نمیکنم .

اگه گزینه2 هستید من اکیدا توصیه میکنم که گول دفترچه برنامه ریزیش رو نخورید . بگفته یکی از دوستان بهتره که از همون اول با یه کبریت مرغوب بسوزانیدش و والسلام
    این دفترچه واقعا داوطلب رو سرکار میزاره . توصیه من دوباره اینه که : تخصصی های پایه رو بخونید و کاری به عمومیا نداشته باشید .
    ادبیات (البته تابستان امسال کمتر توصیه میشه) توصیه همه داوطلبان () یا بهتر اکثریتشون اینه که مبحثی بخونید . مثلا برا قرابت کتاب تناسب مفهومی هامون سبطی . املا و معنا بهتره کلمات آخر کتاب مطالعه بشه و تاریخ ادبیات هم درآمدها در کنکور 90 خیلی مهم شده بود + اعلام آخر کتاب

ضمنا برا هم تجربیا و هم ریاضیا توصیه بسیار موثق و دلسوزانه دارم که برا ریاضی حسابان یا دیفرانسیل کتاب 10 استاد رو تهیه کنید .

سوالی بود در خدمتم . فعلا بای
    تمامي نكات تاييد ميشود( البته براي گزينه2 اول روش نفت بريزيد بعد آتيشش بزنيد)

بابا يه نقل قولي چيزي توصيه من هم ده استاد بود (چاپ قديم) البته برا دوستان چون كتابشون جديده ديگه ده استاد به درد نمي خوره

مبتكران و خيلي سبز سرتره

حالا خود دانيد بريد ببينيد كدومشون بيشتر باهاتون ميسازه
    دوستان من الان تو برنامه ای که ریختم تا 28 مرداد کل پایه رو جمع میکنم ( چون مدرسه مون از شهریور شروع میشه)

( با شروع ساعت مطالعه هفته ای 32 تا برسه به 56 ) تا الانم طبق برنامه جلو رفتم

به نظرتون این کارو درسته ؟ یا تو هفته ی آینده تغییر بدم برنامه رو و فقط اختصاصیا و عربی رو کامل و فول کار کنم ؟

اگه میشه توضیح بدید

واقعا به کمکتون احتیاج دارم ...... ممنون

3. این کاربر از Demon_342 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز ashjaee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

دوستان من الان تو برنامه ای که ریختم تا 28 مرداد کل پایه رو جمع میکنم ( چون مدرسه مون از شهریور شروع میشه)

( با شروع ساعت مطالعه هفته ای 32 تا برسه به 56 ) تا الانم طبق برنامه جلو رفتم

به نظرتون این کارو درسته ؟ یا تو هفته ی آینده تغییر بدم برنامه رو و فقط اختصاصیا و عربی رو کامل و فول کار کنم ؟

اگه میشه توضیح بدید

واقعا به کمکتون احتیاج دارم ...... ممنون
    اونقدر مهم نیست که چه مبحثی رو میخونین. مهم اینه که هر مبحثی رو که می خوانید روش مسلط مسلط بشین اگه بخواین تا 28 مرداد همه پابه رو بخونین که نمیشه رو مباحث مسلط شد.(خواندن جزوه + تست) نظر من اینه که فقط کتاب یک سال از پایه (مثلا از فیزیک فقط فیزیک 2 با از شیمی شیمی 2) رو مسلز بشین مطمئن باشین خیلی بیشتر به نفعتون هست.

5. 3 کاربر از ashjaee بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز avator20002000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

با سلام خدمت حضار محترم و دوستان گرامی
    اولین سوالم رو میپرسم در مورد شیمی آیا باید کلهم جدول تناوبی رو حفظ کنیم؟یا همشون ضروری نیست مرسی.
    همشو حفظ کردن مستحبه واجب نیست!
    گروه های مختلفو که مهمن رو مثل 17 رو مثلا باید حفظ باشی .باید بدونی فلز از نافلز و بعد چی از چی بیشتره.خواص و الکترونگاتیوی و چیزای دیگش رو هم باید بدونی.

7. 6 کاربر از avator20002000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Mohammaduir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

سلام به همگی.
    اینطوری که میگید، پس باید عمومی ها به جز عربی رو بذاریم کنار. راستی کی باید بقیه عمومی ها رو واسه کنکور بخونیم.
    راستی واسه زبان هر لغتی گیرمون اومد حفظ کنیم؟؟؟

تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

سلام به همگی.
    اینطوری که میگید، پس باید عمومی ها به جز عربی رو بذاریم کنار. راستی کی باید بقیه عمومی ها رو واسه کنکور بخونیم.
    راستی واسه زبان هر لغتی گیرمون اومد حفظ کنیم؟؟؟
    زبانو باید تو جمله لغت هاشو معنی هاشونو یاد بگیرید.
    عربی رو هم شروع کنید بهتره

10. 3 کاربر از avator20002000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز نادر1368's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

همشو حفظ کردن مستحبه واجب نیست!
    گروه های مختلفو که مهمن رو مثل 17 رو مثلا باید حفظ باشی .باید بدونی فلز از نافلز و بعد چی از چی بیشتره.خواص و الکترونگاتیوی و چیزای دیگش رو هم باید بدونی.
    نه نیازی نیست... ترتیب ها رو بدونی کافیه... پیشنهاد می کنم فلز های قلیایی و هالوزن ها نجیب ها رو حفظ باش جای هر کدومو... و اینکه هر کدوم مربوط به چه دوره ای هستن و تعداد لایه هاشون چقدره...
    فلز از نا فلز چی از چی!؟آخه میگن باید از 1 تا 30 و گروههای 1.2.13.14.15.16.17.18 رو حفظ کنیم نکنه میخواین توطئه کنین و من نتونم از شما جلو بیفتم اینجا که غریبه نیست راستشو بگین

پروفشنال Samba's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    in 313

پيش فرض

من چندتا اشتباه كردم شما نكنيد!!!

برا ادبيات قرابت زياد بزنيد( سري ادبيات خيلي سبز به كارتون مياد)

لغتاي ادبيات رو عين.... حفظ كنيد

رشته رياضي ( تو تابستون هندسه و جبر رو بخوريد)(البته من هندسه رو بعد عيد خوندم هر سه تا هندسه رو زدم 100)!!!!
    اينم از كاراي خوب من!!!

برا فيزيك گاج شما رو به 80تا90 درصد ميرسونه بعد اون كتابايي مثل خوشخوان و مبتكران و.... شايد به كارتون بياد

تست ديفرانسيل زياد كار كنيد

من همه تستاي اين كتابا رو زدم

(نگين وقت ندارم نمي رسم و.... بخوايد مي تونيد)

30 سال كنكور رياضي(آبي قلم چي)
    ديفرانسيل خوشخوان
    ديفرانسيل رمزينه
    ديفرانسيل انديشه سازان(مبتكران)
    ديفرانسيل ده استاد

براي هندسه پايه و هندسه تحليلي و گسسته هم هيچي غير كتاباي مهندس علي منصف شكر جواب نميده(همون گاج) در حد100

عربي رو هم تابستون بخوريدش شايد تو ايام مدرسه نرسيد(پيشنهاد من فوت وفنه ولي سطحش يه كمي بالاس بايد يه كمي عرب!! باشي تا بهت كمك كنه)

بقيه دروس رو هم ايشالا بعدا ميگم

زندگي در قله عادتتان باد

13. 7 کاربر از Samba بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

فلز از نا فلز چی از چی!؟آخه میگن باید از 1 تا 30 و گروههای 1.2.13.14.15.16.17.18 رو حفظ کنیم نکنه میخواین توطئه کنین و من نتونم از شما جلو بیفتم اینجا که غریبه نیست راستشو بگین
    من که دیگه کنکوری نیستم عزیزم!
    فلز از نافلز و نافلز از شبه فلز بیشتر تعدادش.این مطلب عین دقیقا سوال شیمی دانشگاه ازاد بود بهت گفتم شک داری تو سنجشه اخر می تونی ببینیش.حفظ کردن شما مستحبه چون تو فصل 2 شیمی 2 چیزای اصلی رو اونجا یاد می گیری با نکته ها .

15. 3 کاربر از avator20002000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Mohammaduir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

معذرت میخوام ولی نگفتید که بقیه عمومی ها رو کی بخونم !!!
    اگه اونها رو عید بخونم واسه بقیه درس ها توی عید وقت نخواهد بود.
    چیکار کنم؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •