تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 12 اولاول 12345678 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 119

نام تاپيک: مزایا و معایب لپ تاپ HP DV6-6190 Metal

داره خودمونی میشه Hamiti's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

من دو روز پیش 6190 رو گرفتم 1650 که خرید قبلیشون بود و گفتن اگه جدید برای ما بیاد بالا 1700 هست
    خواستم سونی اف 226 رو بگیرم که موجود نداشت و گفت اگه برام بیاد حدود 2500 برات می افته!
    دیگه دیدم کانفیگ 6190 خوبه و از لحاظ وزن و باتری نسبت به سونی اف 226 برتری داره و این موارد برام مهم بود گرفتمش
    کیفیت ساختش خیلی خوبه بدنه ای فلزی خش دار و طراحی شیک و دلچسب
    داشتن مودم داخلی وایمکس از مزایای جالب این لپ تاپ هست، البته ویندوز اورجینال هم میشه نام برد اگر چه نسخه التیمیت نیست!
    اما در مورد سرعت و ... خوب و روان هست، البته این ویندوزی که روش هست به من نمی چسبه واسه همین دارم یه بک آپ رو دی وی دی می گیرم و بعد ویندوز دلخواه خودم رو بریزم
    گرمایی اصلاً تولید نمیشه تا زمانی که کارهای گرفیکی انجام بشه! اون زمان هست که گرافیک دوم به کار میاد و گرمایی تا حدود زیادی از داخل لپ تاپ به بیرون میاد که زیاد موردی هم نداره!
    صفحه نمایشش بر عکس اون چیزی که فکر می کردم خوب نباشه خیلی عالی هست و شفاف و با کیفیت هست که من رو راضی کرده
    مصرف باتری هم بد نیست اما می تونست بهتر باشه!
    صفحه کیبوردی عالی ، کامل و بی صدا که تایپ رو لذت بخش می کنه
    فعلاً دیگه چیزی به ذهنم نمیاد اگه سوالی بود در خدمتم

2. 6 کاربر از Hamiti بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه mzc1993's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

من دو روز پیش 6190 رو گرفتم 1650 که خرید قبلیشون بود و گفتن اگه جدید برای ما بیاد بالا 1700 هست
    خواستم سونی اف 226 رو بگیرم که موجود نداشت و گفت اگه برام بیاد حدود 2500 برات می افته!
    دیگه دیدم کانفیگ 6190 خوبه و از لحاظ وزن و باتری نسبت به سونی اف 226 برتری داره و این موارد برام مهم بود گرفتمش
    داشتن مودم داخلی وایمکس از مزایای جالب این لپ تاپ هست، البته ویندوز اورجینال هم میشه نام برد اگر چه نسخه التیمیت نیست!
    اما در مورد سرعت و ... خوب و روان هست، البته این ویندوزی که روش هست به من نمی چسبه واسه همین دارم یه بک آپ رو دی وی دی می گیرم و بعد ویندوز دلخواه خودم رو بریزم
    گرمایی اصلاً تولید نمیشه تا زمانی که کارهای گرفیکی انجام بشه! اون زمان هست که گرافیک دوم به کار میاد و گرمایی تا حدود زیادی از داخل لپ تاپ به بیرون میاد که زیاد موردی هم نداره!
    صفحه نمایشش بر عکس اون چیزی که فکر می کردم خوب نباشه خیلی عالی هست و شفاف و با کیفیت هست که من رو راضی کرده
    آقا من هم دارم باهاش حال می کنم و هیچ عیبی براش پیدا نکردم خیلی خوشحالم که این مدل را انتخاب کردم

4. 2 کاربر از mzc1993 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

6190 که مودم داخلی نداره همشهری من 6199 3ماه پیش خریدم

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

6190 که مودم داخلی نداره همشهری من 6199 3ماه پیش خریدم
    مودم دایل آپ بله نداره! اما وایمکس داره

7. این کاربر از Hamiti بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

مودم دایل آپ بله نداره! اما وایمکس داره
    یعنی مثلا شما وایمکس شرکت اندیشه سبز رو بگیرین دیگه پول مودم نمیدین؟یعنی همیشه همراهتونه؟

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

یعنی مثلا شما وایمکس شرکت اندیشه سبز رو بگیرین دیگه پول مودم نمیدین؟یعنی همیشه همراهتونه؟
    فکر کنم معنای مودم داخلی وایمکس میشه همین!

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

فکر کنم معنای مودم داخلی وایمکس میشه همین!
    یعنی چی مودم وایمکس داره؟من متوجه نمیشم مثلا په اپشنی داره تو سیستمش؟ تو کدوم قسمت لب تاب میرین واس فعال کردنش

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

یعنی چی مودم وایمکس داره؟من متوجه نمیشم مثلا په اپشنی داره تو سیستمش؟ تو کدوم قسمت لب تاب میرین واس فعال کردنش
    یعنی یه مودم سخت افزاری داخلی وایمکس داره
    اینم اسکرین شات از دیوایس منیجر

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

یعنی یه مودم سخت افزاری داخلی وایمکس داره
    اینم اسکرین شات از دیوایس منیجر

خب کو عکسی دیده نمیشه با چه برنامه ای onو off می کنیش ببینم منظورت intel wifi که نیست؟من الان همه سایت هارو نگاه کردم حتی سایت hp اما چیزی نبود درمورد مودم وایمکس 6190 فکرنکنم همچین چیزی داشته باشه داداش
    Last edited by shy_majid_ir; 14-01-2012 at 00:18.

تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

خب کو عکسی دیده نمیشه با چه برنامه ای onو off می کنیش ببینم منظورت intel wifi که نیست؟من الان همه سایت هارو نگاه کردم حتی سایت hp اما چیزی نبود درمورد مودم وایمکس 6190 فکرنکنم همچین چیزی داشته باشه داداش
    دیگه فرق وای فای و وایمکس رو میدونیم دیگه داداش!

اینم عکس

14. 2 کاربر از Hamiti بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •