تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 47

نام تاپيک: تاریخ ایران از قبل تا بعد از اسلام

کاربر فعال انجمن موضوعات علمی و علوم انسانی havzhini's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

جدا از مطالب بیهوده ای که در جهت القا تفکرات خاصی عنوان شده من چند سوال تخصصی از دوستمون دارم
    البته نمیدونم این مطالب واقعا تخصصی و علمی هست یا فقط درحد کپی پیس

لطفا منبع علمی از یافته ها برای این مطلب قرار بدید
    خانواده مادي بر اساس پدر سالاري و چند همسري اداره ميشد
    چه محققی و با توجه به چه مدرکی این مطلب رو کشف و تایید کرده؟

2. 6 کاربر از havzhini بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن موضوعات علمی Saeed Dz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    ______

پيش فرض

... Hm
    چی بگم ؟؟؟
    هر چی بگم قبول نمیکنید ما اینجا داریم درباره تاریخ حرف میزنیم نه دین اسلام و سنی وشیعه ما به دین واعتقادات کسی کاری نداریم داریم یه بحثی میکنم که اطلاعاتمون از تاریخ بالا تر بره ما اسلام رو خراب کردیم والا دینی کامل تر از اسلام نیست . گرچه اینجور بحث ها درست نیست وجاشم اینجا نیست. لطفا بحث های مذهبی رو کنار بذارید...
    توضیح دادم که وقتی شما از تاریخ صحبت میکنی چرا پای اسلام وست خواهد اومد.

اسلام فقط یک دین نیست که وقتی صحبت از اون میشه در نقش یک دین نقد بشه بلکه اسلام بیشتر شبیه یک حزب سیاسی هستش. اگر معیارهای حزب یا دین بودن رو بررسی کنیم معلوم میشه اسلام بیشتر شبیه یک حزب سیاسی هستش تا دین.

4. 3 کاربر از Saeed Dz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال تاریخ، سبک زندگی و ادبیات Demon King's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    Dreams

پيش فرض

دوستان مگه نمیخواید این تاپیک مرتب وخوب بشه و همه ی مطالبش منطقی و علمی باشه پس منتظر چی هستید خودتون این کارو کنید تاپیک رو به شما میسپار بسازیدش همه که مثل شما حرفه ای نیستند...

جدا از مطالب بیهوده ای که در جهت القا تفکرات خاصی عنوان شده من چند سوال تخصصی از دوستمون دارم
    البته نمیدونم این مطالب واقعا تخصصی و علمی هست یا فقط درحد کپی پیس

لطفا منبع علمی از یافته ها برای این مطلب قرار بدید

چه محققی و با توجه به چه مدرکی این مطلب رو کشف و تایید کرده؟
    این مطالب کپی پیست شده لطفا به منبع مراجعه کنید و دراونجا ذکر کنید
    Last edited by Arash4484; 25-10-2013 at 17:37. دليل: ادغام(پستهاتون رو بصورت جامع بفرستید)+حذف بخش نامناسب

6. این کاربر از Demon King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن موضوعات علمی Saeed Dz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    ______

پيش فرض

دوستان مگه نمیخواید این تاپیک مرتب وخوب بشه و همه ی مطالبش منطقی و علمی باشه پس منتظر چی هستید خودتون این کارو کنید تاپیک رو به شما میسپار بسازیدش همه که مثل شما حرفه ای نیستند...
    به جای استفاده از مغلطه ی توسل به عواطف فقط کار خودتون رو درست انجام بدید و همینطور نظرات و نقد های دیگران رو هم در نظ بگیرید. مطمئنن تاپیک مفید هست که کاربرا بهش سر میزنن و اما شما باید درک کنید که وقتی مطلبی قرار میدی ممکنه مورد سوال یا نقد واقع بشه و بهترین کار پاسخ منطقی هستش.
    نظر هیچکدوم از ما دلسرد کردن شما نبوده و نیست و از کاربرای فعال حمایت هم میکنیم.

8. 6 کاربر از Saeed Dz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

شما متوجه منظور دوستان نشدید... در انجمن برای هر مطلبی مباحثه صورت و عقاید ورز داده میشه . نفس انجمن همینه ، اگر مطلبی میزارید نقد اونرو به نقد خودتون تعبیر نکنید.

همه ی مطالبش منطقی و علمی باشه
    بله دیگه دوست من...دلخوری که نداره. در انجمن علوم خوب قراره مطالب منطقی و علمی باشه ، مگر قراره غیر این باشه؟

10. 7 کاربر از Arash4484 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    Dreams

پيش فرض

دوستان این مطالب رو که میذارم منبع رو هم میگم و برای همه ی نقد های شما احترام خاصی قایلم ولی من تاریخ دان نیستم شاید تاریخم خوب باشه. لطفا منبع مطلب رو پیدا کنید واونجا نقد هاتون رو ذکر کنید چون منبع مطلب از خودم نیست اگه لازم باشه و شما عزیزان بخواید ادرس منبع رو فعال میکنم تا راحت تر اونو پیدا کنید. من قصد بی احترامی به هیچکی رو ندارم و عاشق و دوستدار همه ی اعضای این انجمن هستم چه مدیر و ناظر باشن و چه کاربر معمولی...

12. 4 کاربر از Demon King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

دوستان این مطالب رو که میذارم منبع رو هم میگم و برای همه ی نقد های شما احترام خاصی قایلم ولی من تاریخ دان نیستم شاید تاریخم خوب باشه. لطفا منبع مطلب رو پیدا کنید واونجا نقد هاتون رو ذکر کنید چون منبع مطلب از خودم نیست اگه لازم باشه و شما عزیزان بخواید ادرس منبع رو فعال میکنم تا راحت تر اونو پیدا کنید. من قصد بی احترامی به هیچکی رو ندارم و عاشق و دوستدار همه ی اعضای این انجمن هستم چه مدیر و ناظر باشن و چه کاربر معمولی...

ببینید دو جور منبع داریم، یکی اون کتاب-نشریه-سایت-وبلاگ و...که زحمت کشیده و گردآوری و ترجمه کرده، که باید ذکر بشه که زحمات کسی لوث نشه.
    یکی هم منبع اصلی علمی که باید این مطالب از اون نقل شده باشه فلان مقاله در ژورنالی علمی-تخصصی یا کتاب تحقیقی از محقق بنام و یا ذکر اصول دست یافتن و از این قبیل...اگر کسی با خوندن مطلب منقول شما تقاضای منبع علمی و دسته اول میکنه منظورش بخش دومه...
    برای شما دو حالت داره یا این منبع رو سراغ دارید و قبول دارید که نقلش میکنید، یا مثل الان میگید فقط مطلب رو ذکر کردید و میسپرید موضوع رو به نقد بیشتر .
    ممنون عزیز.

14. 7 کاربر از Arash4484 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن موضوعات علمی و علوم انسانی havzhini's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

این مطالب کپی پیست شده لطفا به منبع مراجعه کنید و دراونجا ذکر کنید
    وقتي مطلبي در اين انجمن مطرح شده همينجا هم بايد روش بحث بشه و لزومي نداره جايي ديگه مراجعه بشه
    تعريف منبع هم مشخص همونطور دوستان توضيح دادن معنيش اين نيست برو توي منبع مطرح كن

16. این کاربر از havzhini بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    Dreams

پيش فرض

صفویان وشاه اسماعیل :
    دوستان همونطور که خودتون میدونید اسماعیل شاه حکومت صفوی رو تاسیس کرد و شمشیر دستش گرفت وگفت یا باید شیعه باشید و یا کشته شوید ( خطاب به مردم ایران ) . اسماعیل در جنگ چالدران از عثمانی هاشکست خورد وعلت اصلی شکست او نداشتند توپ و تفنگ که عثمانی ها به ان مجهز بودن بود. دوستان شماهم قبول داریم که بسیاری از افراط وتفریط های شیعیان از زمان صفوی و شاه اسماعیل شروع شد؟؟؟ مثلا همین عذاداری های ایام محرم که به این ایام نزدیک هستیم. از زمان صفوی شروع شد. من نمیگم برای امام حسین ( ع ) عذاداری نکنیم اما اینقدر هم لازم نیست زیاده روی کنیم. مانند قمبه زدی و... ایا شما چیزی اززندگی امام حسین میدونی از دورانی جوانی ونوجوانی ؟ یا میدونی هدفش برای جنگ عاشورا چی بود ؟؟؟ یا فقط میدونی کی شهید شد. به نظر من این باعث تاسفه که ما هیچی درباره امام حسین نمیدونیم ولی براش عذاداری و قمبه زنی میکنیم.

18. این کاربر از Demon King بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    ;)

پيش فرض

دوستان بهتر هست تیتر وار از روی موضاعات عبور نکنیم تا بشه روی موضوع تمرکز کرد الان یک بخش مهم از تاریخ . سلسله ها نهضت ها و سردارانی که در زمان پس از حمله اعراب در ایران به وجود امد

نادیده گرفته شد

واقعا حیف هست که از کنار شخصیتی مثل بابک و قیام او به سادگی عبور بشه

20. 2 کاربر از بانو . ./ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •