تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 54

نام تاپيک: فوتبال ساحلی

داره خودمونی میشه rhbr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

اولا برد وقهرمانیمونو تبریک میگم دوما از این داورای فوتبال ساحلی تعجب میکنم از بازی با ایتالیا تا این بازی هرکاری کردن نتونستن ایرانو ببازونن واقعا اینجا ارزش داورایی مثل قهرمانی معلوم میشه که با یه سوت یه تیمو میتونن بدبخت کنن

ناظر فوتبال خارجی و مسابقه و سرگرمی Reza31001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

فوق العاده بود آقا لذت بردیم
    دیگه آمریکا روسیه ، 5+1، G8 ، ا مار ات متحده (تای تانیث این به خدا!) کلا همه یه طرف؛ یه جو غیرت ورزشکاران ما (100% منهای فوتبال) یه طرف

پ ن: حتی کیانی هم نتونست مانع قهرمانی ایران بشه
    بنده خدا گل به خودی زد، پنالتی داد، اخراج هم شد

3. 11 کاربر از Reza31001 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن موسیقی و فوتبال داخلی Gilopa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

قهرمان شدیم اونم نه با کفایت مسئولان بلکه با تلاش خود بچه ها و تمرینات خوبشون .. پس کار بزرگی کردند و باید بهشون حسابی تبریک گفت

واقعیت اینه که با تمام احترام به طرفداران این رشته ورزشهایی چون فوتبال ساحلی و یا حتی فوتسال جدای از اینکه ممکنه خیلی هم دوسشون داشته باشیم به دلیل اینکه در المپیک حضور ندارند خیلی به چشم نمیان و اعتبار ندارند ! و کاش یکم در ورزشهای المپیکی که بیشتر تو چشم میان مثل والیبال ساحلی ( پتانسیل خوبی در این رشته داریم ) جداقل سرمایه گذاری بشه که مطمئنم با همون سرمایه گذاری خیلی اندک به دلیل استعداد بالا میشه در المپیک سکو به دست آورد .

5. 3 کاربر از Gilopa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Georges St-Pierre's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013
    محل سكونت
    Керманшах

پيش فرض

این کیانی خیلی مشکوک میزد !! وقتیم بازی تمام شد زیاد خوشحال نبود !!!

گل به خودی
    پنالتی
    اخراج

کاربر فعال انجمن انیمیشن / کارتون E.N.A.Y.A.T's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    Otaku Roadway

پيش فرض

(آقا بدجوری خوشحالم. نمیدونم این شکلک ها تونست اندازه ش رو برسونه یا نه!)

خیلی خیلی خیلی تبریک! بد جوری تیم هارو سولاخ کردیم و قهرمان شدیم! بدبختا خار و ذلیل شدند!

آره خداییش...

8. 3 کاربر از E.N.A.Y.A.T بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز EhsanCPU's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    IRN-ISF

پيش فرض

این بچه ها قهرمان جهان شدن
    قهرمان جهان ...
    اسمایل های مرتبط :

تیم های قدرتمندی مثل روسیه، ایتالیا و برزیل رو از پیش رو برداشتند
    تیم هایی که در کشورشون از لحاظ مالی و رفاهی هیچ مشکلی ندارن
    ولی این بچه ها بعضیاشون تو شهرشون دارن با فقر دست و پنجه نرم میکنن
    باید از فدراسیون فوتبال پرسید بالاتر از قهرمانی جهان چیه ؟؟؟

10. 9 کاربر از EhsanCPU بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز MR.CART's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

ورزشی که تو المپیک نیست اخه ارزش خوشحالی هم داره؟

آخر فروم باز EhsanCPU's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    IRN-ISF

پيش فرض

Final Standing
    s:
    1. Iran
    2. Russia
    3. UAE
    4. Switzerland
    5. Brazil
    6. Italy
    7. Mexico
    8. Morocco

Individual Awards:
    MVP : M. Ahmadzadeh (Iran)i
    Best Goalkeeper : Andrey Bukhlitskiy (Russia)i
    Top Goal Scorer : Dejan Stankovic (Switzerland)i

13. 3 کاربر از EhsanCPU بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن فوتبال داخلی Pejvak61's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    شهر باران

پيش فرض

پ ن: حتی کیانی هم نتونست مانع قهرمانی ایران بشه
    کیانی گل دوم ما را هم از ضربه کاشته زد.

ولی اون لحظه آخری بهترین بازیکن روسیه (شیشین) عجب پنالتی را از دست داد

من در فکر وقت اضافه بودم که دقیقاً مثل شکلک شگفت زده شدم.

حیف که نمیتونستم بدون سانسور بازی را ببینم. این صدا و سیما هم اصلا دست بردار نیست و تا آخرین لحظه سعی در سانسور داره. خدا عجب پشتکاری بهشون داده!

در اخر من هم تبریک میگم.

مثل اینکه در بحث انرژی هسته ای هم با 5+1 به توافق رسیدیم. دیروز هم والیبال ما امریکا را شکست داد و ...

15. این کاربر از Pejvak61 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن فوتبال داخلی Pejvak61's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    شهر باران

پيش فرض

هدف بعدي ما قهرماني در جام جهاني است
    شماره خبر : 83838
    سرمربي تيم ملي فوتبال ساحلي ايران گفت: هدف بعدي ما کسب عنوان قهرماني در رقابت‌هاي جام جهاني 2015 پرتغال است.
    تيم ملي فوتبال ساحلي ايران توانست براي اولين ‌بار عنوان قهرماني را در مسابقات بين‌المللي کسب کند و در رقابت‌هاي جام بين قاره‌اي به مقام نخست رسيد.
    مارکو اوکتاويو سرمربي برزيلي تيم فوتبال ساحلي در گفت‌‌وگو با فارس درباره اين عنوان و همچنين مسابقات صحبت‌هاي زير را مطرح کرد.
    * تيم ملي فوتبال ساحلي توانست عنوان قهرماني را از آن خود کند نظرتان درباره اين مسابقات چيست؟
    ما دو سال خيلي سخت تلاش کرديم و هدف‌مان اين بود که بتوانيم اين قهرماني را از آن خود کنيم من به تلاش بازيکنانم افتخار مي‌کنم آنها ثابت کردند جزو بهترين بازيکنان دنيا هستند و در سطح بازيکناني چون روسيه، برزيل و ايتاليا قرار دارند و چه بسا که از آنها بهتر عمل مي‌کنند خيلي خوشحال هستيم که توانستيم اين قهرماني را از آن خود کنيم. اين پنجمين قهرماني ما است که البته مهم‌ترين آنها به حساب مي‌آيد.
    * پس از کسب اين قهرماني توقعات از تيم ملي بالا مي‌رود چه برنامه‌اي براي آينده‌ تيم ملي و برطرف کردن اين توقعات داريد؟
    اين پنجمين قهرماني ما بود، ما توقعات و انتظارات مردم را مي‌دانيم که بالا است با چنين فشاري کار نخواهيم کرد هميشه تلاش مي‌کنيم خودمان را به آمادگي لازم برسانيم و پس از آن در مسابقات شرکت کنيم. هم‌اکنون تيم ملي فوتبال برزيل هم نمي‌تواند صد درصد حضور خود را در جام جهاني قطعي بداند و بگويد که مقابل تيم‌ها به برتري مي‌رسد من اين قول را مي‌دهم که در ادامه مسابقات هم بازيکنان با تمام وجود در ميدان‌ حاضر شوند و بهترين عملکرد و نتايج را داشته باشيم.
    * شما اهل کشور برزيل هستيد و کشورتان در اين دوره از مسابقات به مقامي بهتر از پنجمي دست نيافت. چه احساسي نسبت به اين موضوع و قهرماني تيم ملي ايران داريد؟
    اصليت من برزيلي است اما زماني که براي ايران مربيگري مي‌کنم تنها هدفم موفقيت اين تيم است و تلاش مي‌کنم که تيم را به بالاترين نتيجه ممکن برسانم من مربي حرفه‌اي هستم و تلاش مي‌کنم بهترين نتيجه را در تيم بگيرم، از قهرماني ايران بسيار خوشحالم و اميدوارم اين مسائل ادامه داشته باشد.
    * در جريان مسابقات کارشکني‌ها و ناداوري‌هايي عليه ايران صورت گرفت همچنين پس از قهرماني ايران هم به نظر مي‌رسيد مسئولان دوست ندارند آنچنان که بايد و شايد تيم ملي خوشحالي کند، نظرتان در اين باره چيست؟
    اين موضوع نشان مي‌دهد که بازيکنانم علاوه بر آمادگي فيزيکي آمادگي فوق‌العاده قوي از نظر فکري و روحي داشتند که خيلي راحت اين شرايط سخت را درک کردند و توانستند اين قهرماني را به دست آورند. اين برد براي تيم ملي و ملت ايران است و هيچکس نمي‌تواند آن را پس بگيرد.
    * پس از اين قهرماني چه انتظاري از مسئولان فدراسيون فوتبال داريد؟
    فکر مي‌کنم کفاشيان و نبي هم‌اکنون خيلي علاقه‌مند به فوتبال ساحلي شده باشند اميدوارم با شهرياري و کميته فوتبال ساحلي برنامه‌ريزي‌هايي براي آينده و پيشرفت اين رشته در ايران انجام دهند، اميدوارم که بستر حرفه‌اي‌تر را براي اين رشته مهيا کنند و شرايط را نسبت به گذشته بيش از پيش بهتر کنند. مطمئناً مي‌توانيم در آينده موفقيت‌هاي بهتري به دست آوريم و در صورت حمايت‌هاي لازم مي‌توانيم به ساير موفقيت‌ها برسيم.
    * هدف بعدي‌تان در تيم ملي فوتبال ساحلي ايران چيست؟
    ما به سختي تلاش مي‌کنيم و در آغاز سال جديد ميلادي برنامه خود را براي حضوري موفق در جام جهاني 2015 پرتغال انجام مي‌دهيم، هدف ما کسب عنوان قهرماني در اين رقابت‌هاست و مي‌خواهيم با برنامه‌ريزي درست و دقيق به اين هدف نائل شويم.
    *به برزيل سفر خواهيد کرد، در اين مدت چه برنامه‌اي در نظر گرفته‌ايد؟
    فکر مي‌کنم مهم‌ترين مسئله هم‌اکنون اين است که بازيکنان چهار هفته استراحت داشته باشند. شرايط خيلي سختي را داشتيم و پس از گذراندن اين شرايط مي‌خواهيم بازيکنان از لحاظ فکري و روحي به آمادگي کامل برسند و از لحاظ فيزيکي هم ريکاوري داشته باشند تا مصدوميت‌هاي جزئي که به وجود آمده بود از بين برود و خود را براي مسابقات آينده آماده کنيم.

منبع : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •