تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 9 اولاول 12345678 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 90

نام تاپيک: ماه عسل 93

اگه نباشه جاش خالی می مونه farshidmm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

ظاهرا احسان علیخانی تو برنامه پریروز گفته من از قهرمانی آلمان ناراحت شدم چون اصلا از این تیم خوشم نمیاد و اگر آرژانتین قهرمان میشد به نفع ما بود!
    به توچه که آلمان قهرمان شده آقای علیخانی؟
    اصلا این برنامه چه ربطی به فوتبال داشت که رو آنتن زنده جلوی میلیون ها این حرفو زدی؟
    مسلما در بین بینندگان ماه عسل طرفداران آلمان هم وجود دارن که با این حرف بسیار ناراحت شدند

2. 3 کاربر از farshidmm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Rhodes's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    شیـــــSHZـــــراز

پيش فرض ماه عسل 93

اون شب كه مربوط به طلاق و ازدواج بود و اون سه تا ادم رو مثل بازپرس ها باز خواست ميكرد تعجبم برد ! ازش بعيد بود اين طوري برخورد كنه.خيلي بد لحن صحبت مي كرد.
    اينا كه بعد از هر برنامه واسه مهمونا جشن شكوفه ها راه ميندازه خبري نشد براي اون مردي كه فوق ليسانس از خارج از كشور داشت و حالا توي گرم خونه ميخوابيد كمكي پيدا شد يا نه ؟

Sent from my iPad using Tapatalk
    Last edited by Rhodes; 16-07-2014 at 18:42. دليل: اضافات

4. 4 کاربر از Rhodes بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Iman-Emperatour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    Mashhad City

پيش فرض

چرا امروز باز پخش یه ماجرا رو میزاره دوباره؟!

6. این کاربر از Iman-Emperatour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

بعضی وقت ها حرمت مهمونش رو نگه نمیدارم احسان علیخانی . مهمانش رو با " تو " خطاب میکنه . همش میگه تو تو و با انگشت . که این خیلی بده واسه یه مجری ..

8. 2 کاربر از m-530 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2014
    محل سكونت
    اونور ابرا

پيش فرض

[QUOTE=masoudtr;8299618]

ماجرای این مرد و زن چی بودن یکی کامل بگوید

فرستاده شده از HUAWEI G700-U10ِ من با Tapatalk
    علیخانی رو به مخاطبان برای معرفی مهمانانش گفت: احسان ( مهمان)دم به تله نمی داد وراضی به حضور در این برنامه نمی شد ولی ما با زور و تهدید او را به برنامه آوردیم . بعدعلیخانی که خودش متوجه ی صحبت‌های تیتر برانگیز رسانه ای خود شده بود با هیجان و البته کنایه گفت: الان فردا تیتر می زنند مهمانهاشون را با زور و تهدید تو برنامه آوردند .

داستان زندگی این زوج بدین شرح بود که سولماز یک ماه قبل از مراسم عروسیشان در تاریخ 88/12/12 بدلیل شرکت در مراسم چهلم مادربزرگش همراه با پدر،مادرودختر عموی تازه عروسش که به اصرا خود دخترعمویش برای دیدار مادرش،راهی سفر به سمت تبریز می شوند ،هرچند سولماز تمایلی به رفتن به این سفر نداشته ولی بدلیل حساسیت مادرش با آنها همسفر می شود ،ساعت شش از تهران حرکت می کنند و ساعت هشت ونیم در اتوبان قزوین تصادف می کنند ، پدر سولماز درجا و مادرش هم در آمبولانس فوت می کند بعد سولماز به کما می رود و دختر عموی سولماز هم وقتی شماره تلفن و آدرس را به پرستاران می دهد در همان بیمارستان فوت می کند.

احسان همسر سولماز واقعه را اینگونه شرح می دهد : در راه رفتن به محل کارم بودم که برادر خانمم این خبر را به من می دهد همراه برادر سولماز، پدرومادرم به قزوین رفتیم،در راه خبر فوت آن سه نفر را به ما می دهند.وقتی به بیمارستان رسیدم پشت اتاق آی سی یو رفتم و متوجه آسیب نخاعی سولماز شدم او به مدت چهل روز در کما بود و تا دوسال اول توانایی صحبت و حتی تکان دادن گردنش هم نداشت.

سولماز در این بین افزود: اگر من زنده ام تنها به خاطر نفس های احسان است من بعد از به هوش آمدنم حال پدرو مادرم را نپرسیدم و فقط به دنبال احسان بودم .علیخانی رو به مخاطبان گفت: منظور از احسان من نیستم ها ! سولماز خیلی زیبا پاسخ داد: احسان من خیلی خاص تره، و درتوصیف ادامه قصه ی پر تلاطم زندگیش عنوان کرد: من حافظه ی کوتاه مدت خود را از
    دست داده بودم احسان و مادرشوهرم ، شب تا صبح بالای سرم بیدار بودند و تمام اشاراتم را مادرشوهرم متوجه می شد ،خیلی حرفهای بدی می زدم ولی او درکم می کرد و در آشپزخانه اشک می ریخت. بعد از دیدن چهره ی خودم متوجه شدم مویی ندارم ورو به احسان گفتم چرا من را نگه داشتی؟ تمام پرستاران بیمارستان به من گفتند در تمام چهل روزی که در آی سی یو بودی ،احسان یک دقیقه از کنار پنجره ی اتاقت دور نشده و فقط نگاهت می کرد و اینکه می گفته سولماز نفس می کشه و برمی گرده.

احسان در ادامه گفت: من در آن زمان حالت طبیعی نداشتم وحتی در مراسم ترحیم پدرومادر خانمم هم شرکت نکردم ، با خدا عهد بستم ، من توکل و ارتباطم با خدا قوی است ،می دانستم سولماز را بدست می آورم و او را از دست نخواهم داد، همینکه کنار سولماز هستم و با او به بیرون می روم و نفسهایش پشتمه برایم کافی است. علیخانی در برابر صحبتهای احسان ذکر کرد: حرفهای شما قابل باور است چراکه پنج سال از این اتفاق گذشته ،سولماز افزود: تازه دوسال پیش برایم مراسم عروسی هم گرفت،احسان هم ورشکست شد وهم دارای اش را برایم داد.

علیخانی با خنده گفت: احسان را عاشق ،ورشکسته وبیچاره کردی ،دیگه چی می خوای از جونش.سولماز تصریح کرد: من ابهتی برای خودم داشتم .یه احسان دارم که هم پدرمه،هم مادرمه ،هم دوستمه با وجود احسان دلم زیاد برای پدرومادرم تنگ نمی شه ،احسان از هیچ جیز برایم کم نمی زاره ،اما من خیلی بدم.بعد سولماز این جمله ی کلیدی راهم متذکر شد که احسان همه کس منه ، توروخدا همراهانمان کنارمان بمانند ، نظیر احسان ها زیاد شود ،حدود دوسال در آینه نگاه نمی کردم ،مادر شوهرم همیشه کنارم بود روزی همه ی اقوام بزرگم را به همراه برادرم به خانه ی احسان فرستادم که سولماز خوب نمی شود برو، بعد احسان مهمانان را ترک می کند و به منزل پدری ام می آید وبا گریه بغلم کرد که تو منو باور نداری چرا این هارو فرستادی وبعد افزود: فکر نمی کردم احسان کنارم بماند چون من خیلی اخلاقم تنده ولی احسان کنارم ماند واز هیچ چیز برایم کم نذاشت.احسان دلیل ماندنش را اینگونه عنوان کرد: خیلی دوستش دارم هیچ دلیلی برای رفتن نمی بینم وتنها نه از سر ترحم وفقط وفقط به خاطر عشق ماندم.سولماز ادامه داد: احسان آرام بهم غذا می دهد ،خیلی درکم می کندخانواده اش هرشب برای دیدن من می آیند ما یک زندگی قشنگ داریم.

احسان که اسطوره ی ماه عسل دیروز بود ،گفت: من هرگز خسته نخواهم شد ،شاید یک زمان هایی بریدم ولی به روش نمی آورم.علیخانی که از متانت و حرکات به موقع احسان متعجب و حیرت زده بود ،افزود: چقدر به موقع دستانتان را می گیرد، سرش را پایین می اندازد وحتی به شما می گوید عزیزم.....زن ایرانی خصلت و ویژگی اش از حیث وفاداری متفاوت است ولی مردان ایرانی شبهه دارند ولی البته به طور اتفاقی مردان این چنینی هم وجود دارند.

سولماز سریع مابین صحبتهای علیخانی دوید وگفت: احسان فقط یه دونه است علیخانی هم کم نیاورد و با بالا و پایین بردن دستانش متذکر شد: این یه دونه مال شما.سولماز در پایان خاطر نشان کرد: برادرم وخانواده اش برایم خیلی زحمت می کشند امیدوارم آن کسانی که درشرایط من هستند واحسان ندارند ،خوب شوند ،من خوب شدن خودم را نمی خواهم.

علیخانی بیان کرد:احسان شما، امروز اسطوره شد واحسان در برابر این جمله با مناعت طبع خاصی گفت:شما مارا بزرگ کردید.علیخانی گفت: خانمت داره می گه واحسان این جمله راهم اضافه کرد که من برای تظاهر اینجا نیامدم ولی شما اصرار کردید شاید یک نفر با شنیدن قصه ی زندگیمان به خودش بیاید من برای آن یک نفر آمدم ،من هرکاری کردم برای خودم کردم وهیچ منتی نیست. آرزوی زیبای احسان سلامتی خانم گلش وهمه ی بیماران بود .سولماز رمز خوشبختی خود را اینگونه توصیف کرد که احسان ،من را به خاطر خودم می خواهد ،یعنی سولماز را دوست دارد احسان با خدا و دلش معامله کرده من خیلی دوستش دارم و امیدوارم حلالم کند .

احسان در پایان گفت: ما خوشبخت و شاد هستیم وهیچ مشکلی در زندگی ام ندارم، یه کم سخته ولی خدا کمکمون می کنه. علیخانی که محو قصه ی زندگی مهمانان و صحبتهای صادقانه و زیبایشان شده بود ،گفت: من از حرف زدن با شما سیر نمی شوم وفقط سکوت می کنم ،امیدوارم عشقهای این چنینی در زندگی هایمان زیاد شود .علیخانی که هنوز مبهوت قصه ی عشق مهمانان برنامه اش بود ،پس از ترک این زوج عاشق تنها گفت: هیچی ،هیچی ، هیچی .....

ماهتون عسل

10. 8 کاربر از PARIYA 69 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Lord007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

من مشکلم با این برنامه اینه که هر طور شده یه جوری میخواد هر قضیه ای رو به اعتقادات مذهبی ربط بده.یعنی انگار پشت ساخت این برنامه یه پیام از پیش تعیین شده ای هست که باید منتقل بشه.قبلا مستقیم تر و جدیدا در لفافه.

12. 4 کاربر از Lord007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

احسان علیخانی بسیار بازیگر خوبیه
    اینو به خوبی ثابت کرده هر موقع بخواد می تونه بغض کنه تعجب کنه هیجان زده بشه غمگین بشه منزجر بشه از ته دل بخنده و سایر احساسات و واکنش ها رو بروز بده
    احسان علیخانی مطمئنا قبل از صحبت با میهمان ها روی انتن زنده قبلا بارها باهاشون صحبت کرده و زندگینامه همشون رو می دونه و سوالات و جواب هایی که قراره پرسیده بشه رو با هم مرور می کنن که یه وقت سوتی ندن و حرف نامربوطی در برنامه زنده پربیننده زده نشه
    اما در برنامه جوری نسبت به جواب های میهمانان برنامه واکنش نشون میده و متعجب میشه که انگار تازه چند دقیقست اونها رو دیده و حرفهاشونو تازه داره میشنوه!

14. 6 کاربر از L.utus بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال king_darkness's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    كرج

پيش فرض

احسان علیخانی بسیار بازیگر خوبیه
    اینو به خوبی ثابت کرده هر موقع بخواد می تونه بغض کنه تعجب کنه هیجان زده بشه غمگین بشه منزجر بشه از ته دل بخنده و سایر احساسات و واکنش ها رو بروز بده
    احسان علیخانی مطمئنا قبل از صحبت با میهمان ها روی انتن زنده قبلا بارها باهاشون صحبت کرده و زندگینامه همشون رو می دونه و سوالات و جواب هایی که قراره پرسیده بشه رو با هم مرور می کنن که یه وقت سوتی ندن و حرف نامربوطی در برنامه زنده پربیننده زده نشه
    اما در برنامه جوری نسبت به جواب های میهمانان برنامه واکنش نشون میده و متعجب میشه که انگار تازه چند دقیقست اونها رو دیده و حرفهاشونو تازه داره میشنوه!
    فکر کنم این خصوصیاتی که گفتید همه مجری ها باید داشته باشن
    شما تصور کن طرف امده تو برنامه داره از بدبختی هاش میگه و مجری بی تفاوت نشسته و هیچ واکنشی نشون نمیده!!!
    100% کسی حتی حاضر نمیشه دقیقه اون برنامه نگاه کنه!

16. این کاربر از king_darkness بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

ماه عسل برنامه ای بود که طرحش از افرادی دیگری بود و با خون دل خوردن های فرزاد حسنی و سایر دست اندرکاران شکل گرفت
    که سال ها بعد از تولد ماه عسل با طرد فرزاد حسنی از صدا و سیما به دلیل درگیریش با سردار رادان برنامه ماه عسل مفت و مسلم افتاد به چنگ احسان علیخانی که این برنامه رو به اسم خودش مصادره کرد!

18. این کاربر از L.utus بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال MP3 Player osmaan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    همینجا

پيش فرض

فرزاد حسنی کجا و احسان علیخانی کجا!!!

20. این کاربر از osmaan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •