تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 11 اولاول 12345678 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 107

نام تاپيک: مشکل نساختن کانکشن مودم

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

همه چی غیر از کارت گرافیک خوب به نظر میرسه.امکان داره ویندوز مشکل پیدا کرده باشه.
    یه راه هست که فایلهای اصلی ویندوز رو دوباره کپی میکنه.باید اول سی دی ویندوز xp رو توی سی دی رم قرار بدید.بعد برید توی قسمت RUN یا cmd و این دستور رو وارد کنید:
    sfc /scannow
    بعد کپی کردن فایلها شروع میشه.احتمالن چندتا ok هم میخواد.
    کارش که تموم شد ریستارت کنید.البته نمیدونم اینکار مشکل رو حل میکنه یا نه.
    شاید به خاطر گرافیکه که بلوتوث کار نمیکنه و فایل سند نمیکنه و کانکشن نمیسازه

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

اینم وضعیت کارت گرافیک

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

از اینجا کاری نمیشه کرد که به کل درایو c پاک نشه و پروگرام فایل و پوشه ویندوز پاک شه
    توی این مرحله باید Enter رو بزنی.بعد وارد مرحله بعد میشه که سه گزینه اول میخواد درایو فرمت یا تبدیل به NTFS بشه.ولی گزینه آخرش هیچ تغییری نمیده.اگه گزینه Leave the current filesystem رو بزنی تغغییر نمیکنه
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولی چون پوشه به اسم ویندوز وجود داره توی مرحله بعد ازت میپرسه اسم پوشه ای که میخوای ویندوز رو توی اون بریزه چی باشه. یه اسم دلخواه مینویسی و بعد تموم.ولی نمیدونم روی 800 مگ میتونه نصب کنه یا نه.امتحان کن.اگه نشه یه پیغام میده که حجم کافی نیست .
    Last edited by paveej; 29-07-2015 at 13:45.

تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

احتیاجی به امتحان کردن نیست.من یه فایل بکاپ ویندوز xp دارم که تقریبا بعد از نصب ویندوز درست کردم.حجمش حدود 1.3 گیگ هست.با این حساب روی 800 مگ نمیشه نصب کرد.
    در عین حال با اینکار دو تا ویندوز روی یک درایو نصب میشه که چندان مورد تایید ماکروسافت نیست.
    Last edited by paveej; 29-07-2015 at 17:14.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

توی این مرحله باید Enter رو بزنی.بعد وارد مرحله بعد میشه که سه گزینه اول میخواد درایو فرمت یا تبدیل به NTFS بشه.ولی گزینه آخرش هیچ تغییری نمیده.اگه گزینه Leave the current filesystem رو بزنی تغغییر نمیکنه

ولی چون پوشه به اسم ویندوز وجود داره توی مرحله بعد ازت میپرسه اسم پوشه ای که میخوای ویندوز رو توی اون بریزه چی باشه. یه اسم دلخواه مینویسی و بعد تموم.ولی نمیدونم روی 800 مگ میتونه نصب کنه یا نه.امتحان کن.اگه نشه یه پیغام میده که حجم کافی نیست .
    مال من نمیزنه از توی بوت سیستم میاد بالا.تو ویندوز ستاپ رو میزنم ارور میده

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

احتیاجی به امتحان کردن نیست.من یه فایل بکاپ ویندوز xp دارم که تقریبا بعد از نصب ویندوز درست کردم.حجمش حدود 1.3 گیگ هست.با این حساب روی 800 مگ نمیشه نصب کرد.
    در عین حال با اینکار دو تا ویندوز روی یک درایو نصب میشه که چندان مورد تایید ماکروسافت نیست.
    بخدا گیج شدم از روی نتظیمات مادربرد درست کردم از روی سی دی رام بالا بیاد ولی اینتر میزنم اون گزینه نمیاد چیکار کنم خسته شدم.دوست عزیز شرمنده وقت شمارو گرفتم

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

اصن گزینه ntfs یا fat 32 نمیاد.نمیدونم چرا

تاريخ عضويت
    Apr 2015

پيش فرض

بخدا گیج شدم از روی نتظیمات مادربرد درست کردم از روی سی دی رام بالا بیاد ولی اینتر میزنم اون گزینه نمیاد چیکار کنم خسته شدم.دوست عزیز شرمنده وقت شمارو گرفتم
    خواهش میکنم.دلیل اینکه نصب نمیشه کافی نبودن حجم آزاد درایو C هست.اینجور که نوشته حداقل حجم 1224 مگ هست.بنابراین واسه شما بعد از زدن Enter این پیغام رو میده

و نصب رو ادامه نمیده.
    Last edited by paveej; 30-07-2015 at 00:22.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

خواهش میکنم.دلیل اینکه نصب نمیشه کافی نبودن حجم آزاد درایو C هست.اینجور که نوشته حداقل حجم 1224 مگ هست.بنابراین واسه شما بعد از زدن Enter این پیغام رو میده

و نصب رو ادامه نمیده.
    خب میگم که درایو هام همش پره توش چیزای مهم دارم به خاطر همین نمیشه خالیش کرد.کاری نمیشه کرد که بدون خالی کردن درایو program file و windows رو پاک کنم دوباره نصب کنم

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

و نصب رو ادامه نمیده.
    چقدر باید خالیش کنم.دوستم سی دی ویندوز فابریک رو گم کرده بهش دادم.دنبال سی دی فابریک هستم.یکی که الان دارم MRT هست.تو محیط ویندوز سی دی رو باز میکنم ارور میده فایل windows xp proffessional setup

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •