تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 10 اولاول 12345678 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 91

نام تاپيک: جام جهانی والیبال|FIVB Volleyball World Cup 2015

داره خودمونی میشه Ja\/aD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

وقتی خودشون عین خیالشون نیست ما چرا حرص بخوریم ...
    به جهنم که باختن !

2. 3 کاربر از Ja\/aD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

تیم ما داره ستاره میچینه یا این میرزارسکی ها و کورک ها قبلا هم بودن اما امان می دادن!؟ کادر فنی ما در قیاس با روسیه و لهستان خام تر به نظر میاد وگرنه بازیکنای ما خیلی فراترن!

آخر فروم باز omidscafild's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Hell

پيش فرض

دوستان آیا تیم دیگه ای میشناسید که بتونه چندین بار چند امتیاز جلو باشه ، بعد با اختلاف 5 6 تایی عقب بیوفته ؟! حقیقتا من تیمی با این شایستگی ندیدم تا حالا !
    ماشاا... کم هم نبودن ! از زایتسف سه سال پیش بگیر تا لزوی لهستان (جام جهانی پارسال) و استاد گروزر ، بعد کریستینسون (لیگ جهانی امسال) و کورک و موزرسکی هم پایه ثابت این بخش هستن معمولا . البته اگه سرویس های لیگ جهانی پارسال متیو اندرسون رو + انگاپت فرانسوی که خون مارو ریختن تو جام جهانی پارسال رو فراموش کنیم !
    جالبه که این مشکل تازگی نداره که ! ولی مربی تیم اصن به این چیزا فک نمیکنه ! چیزای دیگه مهمترـه ! مثل سرویس های قشنگ یاد دادن به صنوبر ! یا بازی 2 - 0 برده رو 2 - 3 باختن ! یا لجبازی با بازیکنایی مثل تشکری و ظریف و تاجر و حسینی که میتونستن به تیم کمک کنن ! و یا از همه مهمتر بازی رو درآوردن و از فشار خارج کردن و روحیه دادن به بازیکنا !
    من واقعا موندم که تو این دو سال که کواچ اومده چرا باید هر بازی با همون ترکیب 2 3 سال پیش بازی کنیم ؟! چرا تو این چند سال یدونه پاسور به غیر از معروف و مهدوی به تیم اضافه نشدن ؟! چرا یدونه دریافت کننده مطمئن ، که بتونه دریافت های اولو بهتر کنه و نذاره اینجوری 7 8 تا سرویس تبدیل به Ace بشه ، به تیم اضافه نشده ؟! چرا بهترین مدافع و دریافت کننده دو سال گذشتمون به این روز دراومدن که حتی تو تاپ فایو ها هم قرار نمیگیرن ؟!
    حقیقتا من کواچ عزیز رو درک نمیکنم .
    چرا جایگزینی برای میرسعید که ست دوم فقط به آنتن پاس میداد نداریم ؟! چرا جایگزینی برای قائمی که چشم بسته اسپک میزنه نداریم ؟! چرا وقتی تیم عقب میوفته هیچ روحیه ای نداریم ؟! واقعا چرا ؟!
    حرف آخر : کواچ الآن دو ساله مربیمون هست و داره میبینه نقاط ضعف تیم رو و هیچ قدمی برای بهبودش برنمیداره . بنظرم ازین به بعدم هیچ اتفاقی نمیوفته . پس امیدوارم هرچه زودتر به والیبال باشگاهی برگرده چون به اونجا تعلق داره نه در عرصه ملی .
    در حال حاضر سیچلو که یه زمانی دستیار ولاسکو رو نیمکت تیم ملی بوده و با توجه به اینکه یه سال دیگه تا المپیک مونده میتونه جایگزین خوبی برای کواچ باشه . مطمئنم با کواچ بجایی نمیرسیم . والسلام .

پ.ن : این فقط نظر شخصی بنده بود . کسی هم نیستم که بگم تمام حرفام مطلقا صحیح ـه ! پس فقط به عنوان نظر بهش نگاه کنید نه بنر و اطلاعیه .

5. 4 کاربر از omidscafild بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال ورزش اتومبیل رانی reza0034's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013
    محل سكونت
    borazjan

پيش فرض

نبود یه مربی حرفه ای و سرشناس داره تیم ملی رو به فنا میده زمانی که تیم دو بار از ژاپن میبازه زنگ خطریه که باید جدی گرفته بشه و واقعا اگه یه مربی درست داشتیم شاید باختی به این شکلی جلوی لهستان و روسیه و حتی آرژانتین نداشتیم کادر فنی تیم ملی واقعا ضعیف هست و تیم نیاز به یک مربی جسور داره کسی از کواچ حرف شنوی نداره تیمی که به این سطح میرسه باید مربی در این سطح داشته باشه وگرنه نتتیجش همین میشه تیم داره به دوران قیل از ولاسکو بر میگرده
    Last edited by reza0034; 13-09-2015 at 16:53.

7. این کاربر از reza0034 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

JVC

اگه نباشه جاش خالی می مونه aliano's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

بی محلی بازیکنا به کواچ کاملاً واضحه.شاید تاکتیک خود بازیکناست برای تعویض مربی.من نمی دونم بازیکنایی مثل معروف و موسوی به چی مغرورن؟به مدالهای جهانی و المپیکشون؟!!

راستی قرار نبود این تیم نره جام ملتها که کاملاً آماده وارد جام جهانی بشه؟این بود آمادگی کامل؟!
    Last edited by aliano; 13-09-2015 at 20:48.

9. 7 کاربر از aliano بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز albertxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

بی محلی بازیکنا به کواچ کاملاً واضحه.شاید تاکتیک خود بازیکناست برای تعویض مربی.من نمی دونم بازیکنایی مثل معروف و موسوی به چی مغرورن؟به مدالهای جهانی و المپیکشون؟!!
    بازیکن سالاری گزینه بعدی واسه نابودی تیم میتونه باشه
    شاید کواچ بد باشه و عوض میشه

ولی این حرکاتی که بازیکن ها انجام میدن به خصوص معروف
    این قدرت رو بهشون میده تا دوران بعدی هم هرکی اومد نباید به این آقایون حرف بزنه
    تیم هرچقدر هم مشکل داشته باشه اینجور حرکات اصلا در حد بازیکن های حرفه ای نیست

معروف مثلا کاپیتانه ...
    کواچ حرف میزنه در و دیوار رو نگاه میکنه
    هرکی ندونه فکر میکنه معروف تو مدال گرفتن الان تو قهرمانی جهان و المپیک و جام جهانی هتریک کرده

من نمیدونم چی چی مون حرفه ای شده که مارو جزو تیم های حرفه ای میدونن
    هر فردی دیگه ای هم بیاد اونوقت به آقا معروف تیم حرف بزنه اخراجه

بازیکن سالاری ......

11. 4 کاربر از albertxx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز omidscafild's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    Hell

پيش فرض

بازیکن سالاری گزینه بعدی واسه نابودی تیم میتونه باشه
    شاید کواچ بد باشه و عوض میشه

ولی این حرکاتی که بازیکن ها انجام میدن به خصوص معروف
    این قدرت رو بهشون میده تا دوران بعدی هم هرکی اومد نباید به این آقایون حرف بزنه
    تیم هرچقدر هم مشکل داشته باشه اینجور حرکات اصلا در حد بازیکن های حرفه ای نیست

معروف مثلا کاپیتانه ...
    کواچ حرف میزنه در و دیوار رو نگاه میکنه
    هرکی ندونه فکر میکنه معروف تو مدال گرفتن الان تو قهرمانی جهان و المپیک و جام جهانی هتریک کرده

من نمیدونم چی چی مون حرفه ای شده که مارو جزو تیم های حرفه ای میدونن
    هر فردی دیگه ای هم بیاد اونوقت به آقا معروف تیم حرف بزنه اخراجه

بازیکن سالاری ......

دقیقا همینطوره . در حال حاضر بنظرم میرسعید که براش خیلی احترام قائلم یکی از ارکان شکست تیم هست این چند وقته ! امیدوارم هرچه زودتر خداحافظی کنه تا حداقل با خداحافظیش دوست صمیمیش مهدوی رو هم ببره با خودش و جا برای دوتا پاسور جوون مثل وادی باز بشه .
    یه بازیکن دیگه که فوق العاده اخلاق افتضاحی داره سید هست . بسیار بسیار بازیکن خوبی بود . ولی الآن جز دفاع های تک و توک و اخم و دعوا چیزی نداره برا تیم . در تعجبم که چطوری از پارسال تا امسال اینقد فرق کرده ! لیگ جهانی پارسال خدایی میکرد روی تور . ولی از بعد اون مسابقات به همراه فرهاد قائمی که جزو بهترین دریافت کننده ها بود افت شدیدی کردن !
    بازی با لهستان در جام واگنر بود فک کنم که تیم به امتیاز نیاز داشت و کادر بهش گفت پرشی نزن سرویسو ، گفت نمیتونم . پرشی زد سرویسو که تورو داشت پاره میکرد . بعد رو به کادر کرد و گفت تعویضم کنید دیگه بازی نمیکنم . محمدی هم اشاره کرد به کواچ و کواچ هم سامان فائزی رو آورد که تا آخر هم بازی کرد و حتی حواسم هم بود که موقع دست دادن آخر بازی هم نیومد سید !
    پشت پرده این تیم خبرایی هست که کمر به شکست تیم بسته .
    مربی جدید اولین کاری که باید بکنه خلاص کردن تیم از بازیکنای مغرور و پا به سن گذاشته است . فک کنم خیلیا مثل من از این ترکیب ثابت و این غرور بیجا خسته شدن .

13. 4 کاربر از omidscafild بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال campuzlit's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010

پيش فرض

متاسفانه والیبال هم داره به وضعیت فوتسال دچار میشه. و اگر چاره ای اندیشیده نشه باید برگردیم و از بردن کره و ژاپن هورا بکشیم و خوشحال بشیم.

در این وضعیت کنونی چند عامل وجود داره که والیبال رو داره به نابودی می کشونه:

1- تعدادی از بازیکنان تیم ملی با جو بدی که علیه سرمربی راه انداختن و یه جورایی اصلا آدم حسابش نمی کنن گند زدن به بازی تیم ملی و انگار قصدشون تخریب تیمه و بس.

2- بازیکن سالاری و باندبازی در تیم ملی که دیگه واقعا عیانه و یه عده میگن اینا شایعست. من واقعا موندم اینا چجوری با این وضعیت فعلی میگن این مسائل شایعست. بازیکنانی مثل سید و معروف که دیگه خدا رو بنده نیستن و بی ادبی در رفتارشون بیداد میکنه. و سر بازیکنا هم داد وبیداد می کنن. امروز نمی دونم عبادی بود یا میرزا یه توپ خراب کردن سید اونچنان دادی می زد که انگار ارث باباش رو خوردن.

3- کادر فنی و سرمربی بی تجربه از نظر مسائل فنی و آنالیز و روانشناسی و مدیریت تیم در لحظات بحرانی و..... به همه اینا مدیریت بسیار ضعیف سرمربی تیم رو هم اضافه کنید که باعث شده بازیکانی مثل سید و معروف به خودشون اجازه هر رفتار ناپسندی بدن.

به نظر من بازیکنانی مثل معروف نابودی تیم رو استارت زدن و کوآچ هم نمی تونه جلوی این وضعیت رو بگیره. راه حل خروج از بحران باز هم به نظر من بیرون گذاشتن کواچ و آوردن مربی کارکشته و صدالبته مقتدر (این خیلی برای تیم مهمه) و سپس تغییر نسل والیبال ایران حتی اگه افت محسوسی داشته باشه و به نوعی سالم سازی تیم. بازیکنانی مثل معروف و سید و محمودی بهتره از تیم کنار برن حتی اگه جایگزین مناسبی براشون نداشته باشم. بهتر از اینه که هر کار می خوان بکنن و به نوعی تیم ملی رو ارث باباشون فرض کنن.

فقط حسرت اینو می خورم که دو سال پیش چرا آناستازی مربی ایران نشد واقعا خیلی حیف شد خیلی.

15. 4 کاربر از campuzlit بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mohammadirani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    Iran..Rasht

پيش فرض

2- بازیکن سالاری و باندبازی در تیم ملی که دیگه واقعا عیانه و یه عده میگن اینا شایعست. من واقعا موندم اینا چجوری با این وضعیت فعلی میگن این مسائل شایعست. بازیکنانی مثل سید و معروف که دیگه خدا رو بنده نیستن و بی ادبی در رفتارشون بیداد میکنه. و سر بازیکنا هم داد وبیداد می کنن. امروز نمی دونم عبادی بود یا میرزا یه توپ خراب کردن سید اونچنان دادی می زد که انگار ارث باباش رو [/SIZE]
    این داد زدن ها در والیبال کاملا طبیعیه
    امروز تو ست دوم فکر کنم موزورسکی تو یه صحنه که نتونستن روی یک آبشار ساده بازیکنان ما دفاع روی تور رو انجام بدند با عصبانیت دست هم تیمی اش رو گرفت و تو همین وسط میدون بهش داشت توضیح میداد که دستت رو اینجوری بگیر تا بتونیم دفاع کنیم پس با بند دوم نوشته هاتون کاملا مخالفم

آخر فروم باز albertxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

بازیکنانی مثل سید و معروف که دیگه خدا رو بنده نیستن و بی ادبی در رفتارشون بیداد میکنه.
    تیم و آدم جو زده نمونه بارزش هست
    آقایون 2 بار تو لیگ جهانی به عنوان بهترین پاسور مدافع انتخاب شدن
    چنان جو گرفته که سر و ته نداره
    صد در صد هم همچین رفتاری میکنن

راه حل خروج از بحران باز هم به نظر من بیرون گذاشتن کواچ و آوردن مربی کارکشته و صدالبته مقتدر (این خیلی برای تیم مهمه)
    در حال حاضر مخالفم
    با این وضع تیم ملی سرمربی بخواد کنار بره اونوقت کسی مثل معروف و موسوی رو نمیشه جلوشون رو گرفت
    چون باکارایی که اینا کردن سرمربی بره کنار
    دیگه وا ویلا
    فکر میکنید بعدش بهتر میشه ؟؟

اگه واسه اخم اینا بخوایم مربی عوض کنیم از فردا هرچی میشه یا قهر میکنن یا با بازیکن سالاری و .... مسائل تیم رو خراب میکنن
    مثل وضعیت حال حاضر

از همه بدتر اینه فدراسیون تو این داستانا از بازیکنا حمایت کنه
    عملا خودشونو نابود کردن
    هر مربی دیگه ای بیاد اونوقت باید به ساز بازیکن برقصه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •