تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 42

نام تاپيک: لپ تاب مناسب برای بازی و کار های گرافیکی

داره خودمونی میشه erfagh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان یک خبر جدید.من الان میتونم تا 5000000 تومان لپتاپ بخرم. ایا امکان داره گرافیک 1060 در این قیمت بیاد و وارد ایران بشه؟کی وارد ایران میشه؟
    لطفا در این باره لپتاپ پیشنهاد بدین.

Sent from my HUAWEI MT7-L09 using Tapatalk
    سلام
    بنظر منم صبر کنین تا سری های جدید لپتاپ ها وارد بازار بشه، الان مدل های سال پیش رو میشه خرید ولی با این بودجه که بخواین تا چندسال حداقل مشکلی نداشته باشین و پشیمون نشین چرا یکم بیشتر صبر نکردین شاید چندماه صبر کنید بهتر باشه، البته نزدیک های عید که میشه قیمت ها بالا میره، اگه تا دی ماه و بهمن مدل های خوبی اومد که هیجی اگرنه اون موقع مدل های قدیمی رو تهیه کنید اگه نیاز مبرم دارین، اگرنه تا سال دیگه صبر کنید

ولی تو رنج قیمت پایینتر تا حدود 4میلیون من یه بررسی کرده بودم قبلا بهترین مدلی که دیده بودم این مدل بود Dell Inspiron 7559 که مختصر تنظیماتش هم هست 6th Gen Intel Quad-Core i5-6300HQ Processor up to 3.2GHz, 8GB DDR3, 256GB SSD, Nvidia GeForce GTX 960M, Windows 10

اینم یه ویدیو از بررسی این مدل [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2016

پيش فرض

سلام پارسا جان منم دقیقا همین شرایط رو دارم
    14 سالمه و یه لپتاپ برای کار های گرافیکی و گاهی هم بازی میخوام
    اما تاسقف 3 تومان ( نمیدونم تو چجور مخ خانواده رو برا 5 تومن زدی )

دمورد لنوو هم باید بگم این مشکلی که میگی تا به حال نشنیدم چند تا از اقوام هم داشتن مشکلی نداشتن باهاش و دست کمی از ایسر و اچ پی نداره ( البته به نظر من به پای ایسوز نمیرسه )

درمورد نگهداری لپتاپ هم منم برای 3 یا 4 سال نیاز دارم ولی واجبه بدونی بازی لپتاپ رو داغون میکنه ( به عبارتی عمر لپتاپ رو کم میکنه) و با این شرایط لپتاپی که میخوای بگیری تا 4 سال بیشتر روش حساب نکن و توقع نداشته باش بازی های اون زمان رو با کیفیتبالا برات اجرا کنه (البته ارتقای کارت گرافیک و رم هم مد نظر بگیری عمر بیشتری خواهد داشت ) ولی در کل فک نکنم برای دانشگاه بدردت بخوره

قیمت لپتاپ هم معلوم نیست چه بلایی سرش بیاد ولی اجتمالا لپتاپ های جدید بعد از عید قیمت بالایی پیدا کنه ولی این لپتاپ هایی که الان هست رو نمیدونم شاید ارزون بشه شاید هم ... ولی چون 5 تومان داری یا تا یه سال دیگه صبر کن یا تا دو سه ماه دیگه بهترین لپتاپی که پیدا کردی بخر شاید تا اون موقع لپتاپ هایی با گرافیک بالاتر بیاد اگه اومد بخر نیومد هم تا یه سال دیگه صبر کنی بهتره

- - - Updated - - -

دمورد لنوو هم باید بگم این مشکلی که میگی تا به حال نشنیدم چند تا از اقوام هم داشتن مشکلی نداشتن باهاش و دست کمی از ایسر و اچ پی نداره ( البته به نظر من به پای ایسوز نمیرسه )

درمورد نگهداری لپتاپ هم منم برای 3 یا 4 سال نیاز دارم ولی واجبه بدونی بازی لپتاپ رو داغون میکنه ( به عبارتی عمر لپتاپ رو کم میکنه) و با این شرایط لپتاپی که میخوای بگیری تا 4 سال بیشتر روش حساب نکن و توقع نداشته باش بازی های اون زمان رو با کیفیتبالا برات اجرا کنه (البته ارتقای کارت گرافیک و رم هم مد نظر بگیری عمر بیشتری خواهد داشت ) ولی در کل فک نکنم برای دانشگاه بدردت بخوره

قیمت لپتاپ هم معلوم نیست چه بلایی سرش بیاد ولی اجتمالا لپتاپ های جدید بعد از عید قیمت بالایی پیدا کنه ولی این لپتاپ هایی که الان هست رو نمیدونم شاید ارزون بشه شاید هم ... ولی چون 5 تومان داری یا تا یه سال دیگه صبر کن یا تا دو سه ماه دیگه بهترین لپتاپی که پیدا کردی بخر شاید تا اون موقع لپتاپ هایی با گرافیک بالاتر بیاد اگه اومد بخر نیومد هم تا یه سال دیگه صبر کنی بهتره

داره خودمونی میشه parsa_rampage's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

- - - Updated - - -

با درس مخ خانواده رو میزنم دوست عزیز.

تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

بگذریم, درست میگید شما منم گفتم میخوام در تابستان بخرم اما دیرتر نه...باید بیشتر از اون صبر کنم؟ و اما مطمئنید که لپتاپ برای دانشگاه هم کار نمیکنه؟(چون دانشگاه کاری نداره فقط پاور پوینت و ورد و شایدم امار اینا یا نرم افزار های معماری هست)

داره خودمونی میشه 123546's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    Rasht

پيش فرض

بگذریم, درست میگید شما منم گفتم میخوام در تابستان بخرم اما دیرتر نه...باید بیشتر از اون صبر کنم؟ و اما مطمئنید که لپتاپ برای دانشگاه هم کار نمیکنه؟(چون دانشگاه کاری نداره فقط پاور پوینت و ورد و شایدم امار اینا یا نرم افزار های معماری هست)

فعلا که قیمت دلار بالا رفته و قیمت همه چیز قراره بالا بره , حتی قبل بالا رفتن قیمت دلار هم لپ تاپ ها گرون شده بودن , الان اصلا موقع خریدن هیچ چیزی نیست , باید صبر کرد و دید قیمت ها چجور میشه , در مورد بازی کردن با لپ تاپ هم هیچ ربطی نداره به آسیب رسوندن به لپ تاپ , شما از یه کول پد مناسب استفاده کنید تا نگرانی از دمای بالا نباشه و هیچ اتفاقی نمیفته , هر چیزی هم عمری داره شما چه چهار سال سبک ترین کار ها رو بکنی با یه لپ تاپ چه سنگین ترین کار هارو آخرش بصورت خیلی ناچیزی تفاوتی بینشون هست , بعد 4 سال هر سخت افزاری دیگه از رده خارج میشه و هزار نوع جدیدترش میاد , شما هم برای خرید لپ تاپ عجله نکن , الان اصلا معلوم نیست قراره چی بشه و برنامه ریزی کردن از الان فایده ای نداره , صبر کنید Asus و MSI لپ تاپ های گیمینگ دیگه شون رو معرفی کنن و وارد بازار بشن بصورت عمده که قیمتشون معقولانه باشه و انتخاب ها هم بیشتر , اگه لپ تاپ رو برای کاری غیر از بازی کردن میخواید هر چیزی الان بگیرید تا 3-4 سال دیگه جواب میده اما اگه بازی کردن میخواید صبر کردن بهترین کار هست.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2016

پيش فرض

در مورد آسیب رسیدن چند نفر از افرادی که در زمینه موبایل و لپتاپ فعالیت می کردن بهم گفتم نمیدونم والا

البته من کسی نیستم که بخوام نظر بدم

تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

فعلا که قیمت دلار بالا رفته و قیمت همه چیز قراره بالا بره , حتی قبل بالا رفتن قیمت دلار هم لپ تاپ ها گرون شده بودن , الان اصلا موقع خریدن هیچ چیزی نیست , باید صبر کرد و دید قیمت ها چجور میشه , در مورد بازی کردن با لپ تاپ هم هیچ ربطی نداره به آسیب رسوندن به لپ تاپ , شما از یه کول پد مناسب استفاده کنید تا نگرانی از دمای بالا نباشه و هیچ اتفاقی نمیفته , هر چیزی هم عمری داره شما چه چهار سال سبک ترین کار ها رو بکنی با یه لپ تاپ چه سنگین ترین کار هارو آخرش بصورت خیلی ناچیزی تفاوتی بینشون هست , بعد 4 سال هر سخت افزاری دیگه از رده خارج میشه و هزار نوع جدیدترش میاد , شما هم برای خرید لپ تاپ عجله نکن , الان اصلا معلوم نیست قراره چی بشه و برنامه ریزی کردن از الان فایده ای نداره , صبر کنید Asus و MSI لپ تاپ های گیمینگ دیگه شون رو معرفی کنن و وارد بازار بشن بصورت عمده که قیمتشون معقولانه باشه و انتخاب ها هم بیشتر , اگه لپ تاپ رو برای کاری غیر از بازی کردن میخواید هر چیزی الان بگیرید تا 3-4 سال دیگه جواب میده اما اگه بازی کردن میخواید صبر کردن بهترین کار هست.
    دو تا سوال دیگه تو ذهنم اومد با این حرف شما:
    1-تا تابستان امسال به نظر شما لپتاپ خریدن پیشنهاد میشه یا بیشتر صبر کنم؟
    2-اگه بخوام لپتاپ بخرم و بودجه ی من تا 5000000 تومان باشه,قیمت لپتاپی که میبینم تا حداکثر چند دلار امریکا میتونه باشه؟
    و البته انتظار ندارم لپتاپم چهار سال همه ی بازی ها رو با قدرت high بالا بیاره.میخوام تا سال چهارم حداقل با گرافیک low بتونه اجرا کنه بازی های اون روز رو. و حافظه ی ssd هم نباشه مهم نیست برام.

Last edited by parsa_rampage; 30-11-2016 at 14:23.

تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    Rasht

پيش فرض

دو تا سوال دیگه تو ذهنم اومد با این حرف شما:
    1-تا تابستان امسال به نظر شما لپتاپ خریدن پیشنهاد میشه یا بیشتر صبر کنم؟
    2-اگه بخوام لپتاپ بخرم و بودجه ی من تا 5000000 تومان باشه,قیمت لپتاپی که میبینم تا حداکثر چند دلار امریکا میتونه باشه؟
    و البته انتظار ندارم لپتاپم چهار سال همه ی بازی ها رو با قدرت high بالا بیاره.میخوام تا سال چهارم حداقل با گرافیک low بتونه اجرا کنه بازی های اون روز رو. و حافظه ی ssd هم نباشه مهم نیست برام.

خوب ببینید در مورد سوال اول که واقعا نه چون شما اگه واقعا هی بخواید صبر کنید مجبورید تا ابد صبر بکنید برای سخت افزار جدید , شما یه لپ تاپ با یه سخت افزار خوب و قیمت مناسب میتونید تهیه کنید و راضی باشید تو همین تابستان , در مورد سوال دوم فعلا که ارزش پول خیلی پایین رفته و 5 میلیون تومان به دلار خیلی کم میشه , باید امیدوار باشید که قیمت دلار بیاد پایین و بعدش میشه به یه نتیجه ای رسید , در حال حاظر حتی کم ارزش ترین لپ تاپ ها با سخت افزار قدیمی هم قیمتشون بالا رفته و اصلا نمیشه قیمت واقعی اجناس رو دید , شما اگه بتونید یه لپ تاپ با کارت گرافیک 1060 هم بخرید میشه تا 3-4 سال هم انتظار کیفیت بالا رو داشت , حافظه SSD هم چیز خوبی هستش و توصیه میکنم لپ تاپی با حافظه SSD تهیه کنید حتما , از مزایایی که میتونم نام ببرم پایین اومدن سرعت لود کردن هر چیزی هست (بالا اومدن ویندوز در چند ثانیه , لود کردن بازی ها در چند ثانیه) هستش و کلا بهتر هست حالا که قراره پول خوبی پرداخت کنید سخت افزار به روز و با ارزش رو تهیه کنید.
    Last edited by 123546; 01-12-2016 at 19:49.

تاريخ عضويت
    Aug 2016

پيش فرض

خوب ببینید در مورد سوال اول که واقعا نه چون شما اگه واقعا هی بخواید صبر کنید مجبورید تا ابد صبر بکنید برای سخت افزار جدید , شما یه لپ تاپ با یه سخت افزار خوب و قیمت مناسب میتونید تهیه کنید و راضی باشید تو همین تابستان , در مورد سوال دوم فعلا که ارزش پول خیلی پایین رفته و 5 میلیون تومان به دلار خیلی کم میشه , باید امیدوار باشید که قیمت دلار بیاد پایین و بعدش میشه به یه نتیجه ای رسید , در حال حاظر حتی کم ارزش ترین لپ تاپ ها با سخت افزار قدیمی هم قیمتشون بالا رفته و اصلا نمیشه قیمت واقعی اجناس رو دید , شما اگه بتونید یه لپ تاپ با کارت گرافیک 1060 هم بخرید میشه تا 3-4 سال هم انتظار کیفیت بالا رو داشت , حافظه SSD هم چیز خوبی هستش و توصیه میکنم لپ تاپی با حافظه SSD تهیه کنید حتما , از مزایایی که میتونم نام ببرم پایین اومدن سرعت لود کردن هر چیزی هست (بالا اومدن ویندوز در چند ثانیه , لود کردن بازی ها در چند ثانیه) هستش و کلا بهتر هست حالا که قراره پول خوبی پرداخت کنید سخت افزار به روز و با ارزش رو تهیه کنید.
    در مورد جواب سوال یک و دوی شما حرفی نیست.
    ولی جواب سوال سه حافظه ی ssd خیلی بالا نیست که من هم بازی ها رو بریزم.میخوام علاوه بر درایو C یه درایو.برای بازی ها بسازم.اگه ssd 256 گیگابایت باشه حجمش, به نظر شما درایو.بازی ها رو ssd بزارم یا درایو C رو؟
    بسیار ممنونم از پاسخ شما

تاريخ عضويت
    Nov 2013
    محل سكونت
    Rasht

پيش فرض

در مورد جواب سوال یک و دوی شما حرفی نیست.
    ولی جواب سوال سه حافظه ی ssd خیلی بالا نیست که من هم بازی ها رو بریزم.میخوام علاوه بر درایو C یه درایو.برای بازی ها بسازم.اگه ssd 256 گیگابایت باشه حجمش, به نظر شما درایو.بازی ها رو ssd بزارم یا درایو C رو؟
    بسیار ممنونم از پاسخ شما

شما میتونید حافظه ی SSD رو پارتیشن بندی کنید , اما به هر صورت شما میتونید ویندوز و نرم افزار هارو روی SSD نصب کنید (که به جز ویندوز نرم افزار های کمی هستند که حجم خیلی بالا داشته باشند) و روی فضای باقی مانده میتونید یک بازی حجیم با لودینگ های طولانی نصب کنید و بعد از اتمام اون بازی پاکش کنید تا فضا برای بازی بعدی وا بشه , بازی هایی که چندان لودینگ طولانی ندارند رو میتونید روی هارد لپ تاپ نصب کنید , 256 گیگ فضای زیادی نیستش با توجه به حجم بازی های الان و من توصیه میکنم از همین روشی که بنده عرض کردم استفاده کنید , مطمئنن در آینده حافظه SSD هم قیمتی ارزان تر پیدا میکنه و مثل همین HDD فراگیر میشه و SSD های با حجم بالاتر در دسترس قرار خواهند گرفت که خوب به راحتی میشه هارد لپ تاپ رو تعویض کرد با اون ها.

11. این کاربر از 123546 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •