تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 40 از 43 اولاول ... 303637383940414243 آخرآخر
نمايش نتايج 391 به 400 از 427

نام تاپيک: بحث و بررسی اینترنت بی سیم (Wireless )

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

دوستانی که PTP شاتل دارن آیا بسته شبانه هم داره. میشه از بسته های شاتل عکس بذارید ممنون میشم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

دوستانی که PTP شاتل دارن آیا بسته شبانه هم داره. میشه از بسته های شاتل عکس بذارید ممنون میشم
    سلام ، خیر شاتل کلا توی وایرلس بسته شبانه نداره توی صفحه ی 35 همینجا هم بسته های PTMP وایرلس شاتل رو نوشتم

3. این کاربر از alihallajj بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز BMW.M3_E46's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Most Wanted

پيش فرض

سلام ، خیر شاتل کلا توی وایرلس بسته شبانه نداره توی صفحه ی 35 همینجا هم بسته های PTMP وایرلس شاتل رو نوشتم
    از نظر پینگ چطوره شاتل؟ سرویس PTMP شنیدم گاهی مشکلات پینگ داره موقع بار زیاده

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2015

پيش فرض

از نظر پینگ چطوره شاتل؟ سرویس PTMP شنیدم گاهی مشکلات پینگ داره موقع بار زیاده
    سرویس PTMP استیبیل بودنش خیلی شرایطیه ، کلا به یه سری عوامل بستگی داره مثل نویز محیط و تعداد یوزر هایی که روی رادیویی که بهش کانکت هستید ، مثلا اگر بالای 7-8 یوزر روی یه رادیو باشه احتمالش زیاده که دچار افت پهنای باند و نوسان پینگ بشید

6. این کاربر از alihallajj بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

دوستان کسی در مرکز تهران از سرویس وایرلس (هر شرکتی) استفاده میکنه؟ برای گیم میخوام بگیرم. از دوستان عزیز اگر کسی راهنمایی بکنه ممنون میشم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه ali_z051's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    یه جای دور...

پيش فرض

سلام
    اقا راهی هست یا تنظیماتی داخل میکروتیک بشه پینگ پاینتر یا سرعت بیشتر گرفت ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه amirdiba's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

من امروز از ی شرکت تو شهرمون وایرلس گرفتم با انتن LHG XL HP5 .رو مجتمع ۷۰ واحدی که اگه هفت نفر پیدا میشد رایگان نصب میشد و چون کسی پیدا نشد کل تجهیزات و نصب و سیم کشی برای من ۵.۵ افتاد که چک یک ماهه دادم.‌طرف در نوع اول می‌گفت تجهیزات امانی و رایگان میشد اگه هفت نفر بودین.منتها من تکی گرفتم ناچارا. من که ندیدم ولی بالا با لپتابش چک کرد گفت هفتاد مگا بیت بر ثانیه دانلود و ۴۵ تا اپلود داره. ای دی اس ال ۱۶ مگابایت خونگی دو مگ میده یعنی ۲۰۰۰ کیلو بر ثانیه با آی دی ام. اینو میگفت دانلود و اپلودش حدود ۵۰هزار کیلو بایت میشه . قراره پس فردا تو خونه تحویل بده. حالا سوالم اینه واقعا این سرعت رو میدن؟؟ همچین چیزی ساپورت میکنه؟ من تو خونه هم ی رتور ۴ انتن شیایومی براش خریدم ۲۵۰۰
    میشه تجربه هاتون بگید؟ تو جشنواره اولیه ۵۰۰۰ کیگ بین المل یا ۲۰ هزار گیگ داخلی شش ماهه ۳۷۰ هزار تومن بهم داد. ۵.۵ میلیون که گفتم اون ۳۷۰ هم جزیشه. فقط میدونم انتن رو حدود ۴۰۰ از دیجی کالا بهم گرونتر داد که گفتم چرا گفت چون سریال هاش رو ما تو تنظیم مقرارت ریجیستر کردیم .نفهمیدم راست میگه یا نه. میشه دوستانی که می دونن مسائلی که من گفتم رو برام توضیح بده ممنون

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

من امروز از ی شرکت تو شهرمون وایرلس گرفتم با انتن LHG XL HP5 .رو مجتمع ۷۰ واحدی که اگه هفت نفر پیدا میشد رایگان نصب میشد و چون کسی پیدا نشد کل تجهیزات و نصب و سیم کشی برای من ۵.۵ افتاد که چک یک ماهه دادم.‌طرف در نوع اول می‌گفت تجهیزات امانی و رایگان میشد اگه هفت نفر بودین.منتها من تکی گرفتم ناچارا. من که ندیدم ولی بالا با لپتابش چک کرد گفت هفتاد مگا بیت بر ثانیه دانلود و ۴۵ تا اپلود داره. ای دی اس ال ۱۶ مگابایت خونگی دو مگ میده یعنی ۲۰۰۰ کیلو بر ثانیه با آی دی ام. اینو میگفت دانلود و اپلودش حدود ۵۰هزار کیلو بایت میشه . قراره پس فردا تو خونه تحویل بده. حالا سوالم اینه واقعا این سرعت رو میدن؟؟ همچین چیزی ساپورت میکنه؟ من تو خونه هم ی رتور ۴ انتن شیایومی براش خریدم ۲۵۰۰
    میشه تجربه هاتون بگید؟ تو جشنواره اولیه ۵۰۰۰ کیگ بین المل یا ۲۰ هزار گیگ داخلی شش ماهه ۳۷۰ هزار تومن بهم داد. ۵.۵ میلیون که گفتم اون ۳۷۰ هم جزیشه. فقط میدونم انتن رو حدود ۴۰۰ از دیجی کالا بهم گرونتر داد که گفتم چرا گفت چون سریال هاش رو ما تو تنظیم مقرارت ریجیستر کردیم .نفهمیدم راست میگه یا نه. میشه دوستانی که می دونن مسائلی که من گفتم رو برام توضیح بده ممنون
    سلام مگر شما پوینت تو پوینت گرفتید که 50 مگ رو قراره بدن؟

من 2 سال پیش توی یک isp کار میکردم. اینها اختصاصی هر مگی رو 130هزارتومن میدادن پس شما اختصاصی نگرفتید. اشتراکی گرفتید. یه چیزی شبیه مودم خونه که همزمان چندین نفر بهش وصل بشن، سرعت دانلود خود به خود تقسیم میشه بین همه افراد خونه. حالا شانس بیارید رادیوی فرستنده شرکت افراد زیادی بهش وصل نباشن میتونید اینترنتی بیشتر از Adsl داشته باشید. بستگی به شرکتش داره

اون رجیستری سریال رو هم نمیدونم. بعضی از مشترکین خودشون میخریدن و شرکتها جنساهاشون رو گرونتر میدن به دلایل واهی. بهتر بود خودتون رادیو رو میخریدید
    Last edited by محمد7966; 05-09-2022 at 23:51.

اگه نباشه جاش خالی می مونه amirdiba's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

اشنراکی که هست. منتها من تجهیزات رو برای خودم نصب کردم. کسی تو مجتمع از سیستم من استفاده نمیکنه. سرعت هم رو فرکانس ۵ گیگا هرتزی وای فای عمدتا بالای ۶۰ دانلود و ۴۰ اپلود. قند شکن روشن میکنی میشه حدود ۲۰. فعلا که سرعتش خوبه. تو قرداد داد نوشته ما ۷۰ مگا باز میزاریم ولی بین ۲۰ تا ۷۰ ممکنه نوسان داشته باشه ولی شب ها که دقیقا ۶۹ مگ رو میده تو‌ روز هم کمتر از ۵۰ نمیشه. حالا یا جدیدم اینطوریه و بعدا خراب میشه یا نمیدونم. ولی سوالی که از باقی یوز رهای مجتمع هایی که به رادیوشون سوییچ وصله و ده دوازده نفر از ی رادیو استفاده میکنند اونا هم ناراضی نبودن. تحهیزات من که کاملا اختصاصی هست و کسی ازش استفاده نمیکنه.حتی میگفت اگه ی مودم رادیو اینور سمت شرکت بخری که من این کارو نکردم میگفت کاملا اختصاصی میشه و پوینت تو پوینت میشه منتها ۶ میلیون مودمش بود بیخیال شدم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

سلام دوستان وقتتون بخیر
    من سرویس ptmp از آسیاتک خریدم که خیلی ناپایدار هست و قطعی زیاد داره . زمان راه اندازی به نصاب گفتم لازمه رادیو سمت دکل هم بخرم یا نه؟ گفتش که ما روی دکل یه فرستنده 1000 وات داریم که به راحتی پوشش خوبی به منطقه میده و خرید رادیو روی دکل لازم نیست. منطقه ما هم چون اینترنت روی خط تلفن نداره تعداد یوزرهای این نوع اینترنت تقریبا زیاد هست. حالا خواستم بدونم واقعا این بابا راست گفته یا نه رادیو دوم میتونه این مشکل من را برطرف کنه . این هم بگم که من به دکل دید مستقیم دارم و فاصله حدود 800 متر هست رادیو هم sxtsq hp5 هست.
    Last edited by murchehh; 09-09-2022 at 05:18.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •