تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 41 از 91 اولاول ... 3137383940414243444551 ... آخرآخر
نمايش نتايج 401 به 410 از 901

نام تاپيک: های-فای ... های-اند... سیستم های استریو

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

سلام جناب کلیپش
    من از طریق دوست خوبم ominoaudio جان با تایپیک بسیار مفید و اموزنده شما اشنا شدم
    این جا واقعا بهترین جایی هست که مباحث مربوط به صدا به فارسی و بسیار ساده و قابل فهم بیان شده... من همونطور که omino جان هم میدونن توی انجمن مدارات صوتی سایت ECA فعالیت میکنم و مدارات صوتی و کلا صدا یه چیزیه که واقعا به اون علاقه مندم و دوست دارم توش پیشرفت کنم البته من و بقیه دوستان تو انجمن صوتی ادیوفیل نیستیم و روی مدارات BJT و MOSFET کار میکنیم و با کاری که شما در این تایپیک انجام میدین و تجربیتتون رو در اختیار بقیه قرار میدین قابل قیاس نیست!! همونطور که گفتم خیلی به مباحث صدا و موسیقی علاقه مندم البته علاقه اولم الکترونیکه (امسال سوم هنرستان رشته الکترونیک هستم) و همیشه دوست داشتم با شخصی که تخصصی روی صدا کار میکنه هم صحبت باشم و از تجربه هاش و دنیای صدا ازش مطلب یاد بگیرم!! حالا هم که این تایپیک رو دیدم بسیار خوشحالم !!
    کاش میشد افرادی مثل شما که با صدا اشنا هستید توی انجمن ما بودید... واقعا نبود چنین ادمی توی انجمن حس میشه کسی که تخصصی کار کنه البته اساتید بسیار با تجربه ای هم هستن که روی مدارات ترانزیستوری کار میکنن و ما خیلی چیز ها در موردشون یاد میگیریم ولی کسی که با امپ های لامپی به طور تخصصی کار کرده باشه وجود نداره و حیف اون انجمنه که فقط ترانزیستور توش وجود داره... خودم مدارات امپ با ماسفت و BJT و STK ساختم ولی تا حالا این افتخار نصیبم نشده که امپ با لامپ ها بسازم ولی ضاهرا جواب گرفتن از لامپ به سادگی ترانزیستور ها نیست و برای همین به یکی از اهداف بزرگم نرسیدم (اشنایی نداشتن با لامپ و پیچیدگی هاش و چک ها) اما وقتی اون پروژه امپ هدفون لامپی رو دیدم یکم امیدوار شدم که ضاهرا بشه یه امپ کوچیک لامپی ساخت و صدای مادر ترانزیستور هارو شنید!! ولی انگار اون رو دنبال نکردین اما گفته بودین که بهینش میکنین و کیفیتش رو مرحله به مرحله بالا میبرین...
    البته من خواستم یک جفت باند فلوراستندینگ مانند پروژه اخری که اقای وکیلی با ووفر های پیرلس و میدرنج و توییتر ساختن بسازم اما وقتی تایپیک رو خوندم دیدم میره بالای 500 تومن که من یه دانش اموزم و دستم تو جیب خودم نیست فعلا نمیتونم به علاقم برسم!! تازه من امپ هایی رو که شما دارین فعلا تو خواب هم نمیتونم ببینم چه برسه به اون اسپیکر های high end که شما میسازین و تو ایران هم تکه... ولی روزی که مستقل شم حتما سراغ ها فای میام!!
    کاش یه ادیوفیل با تجربه مثل شما توی اصفهان بود که میشد برای یک بار هم که شده صدای این اسپیکر ها وامپ هارو بشنوم!!
    الان هم ناچارم به امپ های دست ساز خودم و اسپیکر های معمولی اکتفا کنم!!
    بگذریم من از لامپ فعلا به اون پروژه هدفون میتونم برسم پس خواهش میکنم اون رو برای افرادی مثل من ادامه بدین و همینطور تایپیک رو با تجربه هاتون پر بار تر کنین!!
    یه دنیا ممنون!!

2. 5 کاربر از mahdi@7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohamad reza_2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    ورامین

پيش فرض

سلام عزیزان خسته نباشید و خدا قوت به تمام شما دوستان و بزرگوارن

حقیقتش من دنبال 2 عدد ساب ووفر 8 یا 6 اینچی میگردم به قیمت مناسب و بیس وحشتناک میخوام اتاقو بلرزونه دقتش هم مناسب باشه یعنی به کوالیتی هم نزدیک باشه امروز میخوام برم تهران اگر طرفای توپ خونه کسی رو میشناسید پیشنهادی بدید ما هم یه کاری کنیم. یه دفعه بدون مشورت یه ووفر 8 اینچ گرفتم دوزار نمیارزه

داره خودمونی میشه ominoaudio's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

پاساژ امجد فروشگاه JBL آقای حجازی ساب ووفر JVC دارند قیمت معقول.

5. این کاربر از ominoaudio بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    ورامین

پيش فرض

پاساژ امجد فروشگاه JBL آقای حجازی ساب ووفر JVC دارند قیمت معقول.
    چه قیمت مثلا دارند ایشون؟
    پاساژ امجد کجاس دقیقا؟؟
    من شهرستان هستم برا این میپرسم من یه ساب ووفر کوچیک با بازده ی عالی میخوام که بجای ساب ووفر اسپیکر جای گزین کنم!

شایدم یه تغییراتی بدم تو سیستم صوتی یعنی برم یه باکس بدم طراحی کنن برام بعدش میدرنج و ووفر و تیوتر هارو درونش جا بدم و به کراس اوور ها نصب کنم به احتمال زیاد وقتی ووفر و میدرنج و تیوتر بخرم به همین آمپ این اسپیکر وصل میکنم
    حالا ببینم چجوریاس چون نمیدونم قیمتا چنده مخارجش میصرفه یا نه!!!!!!

این اسپیکر رو من حدود7 سال پیش خریدم صدا و تفکیکش بد نیس راضیم ازش
    مدل microlab lxi 6322-r
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by mohamad reza_2010; 04-07-2012 at 18:01.

تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

چه قیمت مثلا دارند ایشون؟

یکی رو میشناخنم JVC خریده بود 15000 تومان(6inch)

پاساژ امجد کجاس دقیقا؟؟

خیابان جمهوری بعد از پل حافظ پاساژ امجد طبقه زیر همکف پلاک 24

من شهرستان هستم برا این میپرسم من یه ساب ووفر کوچیک با بازده ی عالی میخوام که بجای ساب ووفر اسپیکر جای گزین کنم!

کارتون کاملا اشتباهه. به آمپلیفایر اسپیکر فشار میاد و اون بازدهی که ساب ووفر جدید با آمپ قویتر میخواد داشته باشه رو نمیتونه جبران کنه. شرکت ها همیشه بهترین(از لهاظ قدرت) مچ ترین و پربازده ترین رو با توجه به باکس و آمپلیفایر در نظر میگیرند.

شایدم یه تغییراتی بدم تو سیستم صوتی یعنی برم یه باکس بدم طراحی کنن برام بعدش میدرنج و ووفر و تیوتر هارو درونش جا بدم و به کراس اوور ها نصب کنم به احتمال زیاد وقتی ووفر و میدرنج و تیوتر بخرم به همین آمپ این اسپیکر وصل میکنم

ووفر میدرنج تیوتر جدید رو نمیشه به جای تیوترهای خود اسپیکر وصل کرد. به خاطر همون دلایل قبلی.

حالا ببینم چجوریاس چون نمیدونم قیمتا چنده مخارجش میصرفه یا نه!!!!!!

شما یا یک سیستم قدرتی تر بخر و یا اگه دوست داری بسازی با کمک دوستان شروع به ساختن کن. خود من هم کمکت میکنم

این اسپیکر رو من حدود7 سال پیش خریدم صدا و تفکیکش بد نیس راضیم ازش
    مدل microlab lxi 6322-r
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    اگه یه چیزی هم کیفیت ویا بهتر از این با قدرت بیشتر بخوای میشه با هزینه ای معقوال ساخت. تصمیم با شماست.
    اگه خواستید بخرید من اینو پیشنهاد میکنم SPA5300 PHILIPS تقریبا نزدیک 100تومن قیمت داره.
    [IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]
    Last edited by ominoaudio; 04-07-2012 at 20:07.

8. 2 کاربر از ominoaudio بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    ورامین

پيش فرض

اگه یه چیزی هم کیفیت ویا بهتر از این با قدرت بیشتر بخوای میشه با هزینه ای معقوال ساخت. تصمیم با شماست.
    اگه خواستید بخرید من اینو پیشنهاد میکنم SPA5300 PHILIPS تقریبا نزدیک 100تومن قیمت داره.
    [IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]

مرسی امید عزیز

آقا من دنبال یه چیزی هستم که مثلا با کمترین هزینه زلزله بپا کنه تو خونه کیفیت رو میشه جبران کرد.
    میدرنج های اسپیکرم رو 8 اهم هست تازه صدای واقعا قشنگی هم دارن. در مورد ساب ووفر باید بگم ساب ماشین رو بهش وصل کردم تو ولوم 60 داشت جون میکند زیر فشار با اینکه 4 اهم بود.
    من نظرم اینه که از دو تا آمپ استفااده بکنم.
    یعنی همین آمپ 1 به 3 اسپیکر +1 آمپ مونو ارزون برای تقویت فرکانس های پایین که به خروجی ساب ووفر همین آمپ وصل بشن!
    یعنی اینکه دوتا میدرنج های خود اسپیکر یا میدرنج دیگری به آمپ خود اسپیکر وصل بشن و یه کراس اوور هم سر راهش بذارم که فرکانس بالا رو بده به تیوتر ها و یه تفکیک مناسب بوجود بیاد.
    حالا نظر شما چیه؟!
    با دست ساز با کمترین و بهترین بازده بشتر کنار میام تا با خرید اسپیکر های بازاری همین الانم همین یه ذره ساب 6 اینچی low اجرا میکنه بیاو ببین اما بعد این همه سال دیگه داره xmax ترک میخوره و باید به فکرش باشم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

این برادر کلیپش تشریف ندارن؟؟

11. 2 کاربر از mahdi@7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه mse1445's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

اسپیکرای فیلیپس به اندازه لاجیتک کیفیت دارن؟ این مدلی که نوشتید 100 تومن از کجا میشه تهیه کرد تهران ؟

13. این کاربر از mse1445 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

اسپیکرای فیلیپس به اندازه لاجیتک کیفیت دارن؟ این مدلی که نوشتید 100 تومن از کجا میشه تهیه کرد تهران ؟
    سلام. بله این اسپیکر هست. تهران هم هست.

15. این کاربر از ominoaudio بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

مرسی امینو عزیز

آقا من دنبال یه چیزی هستم که مثلا با کمترین هزینه زلزله بپا کنه تو خونه کیفیت رو میشه جبران کرد.
    میدرنج های اسپیکرم رو 8 اهم هست تازه صدای واقعا قشنگی هم دارن. در مورد ساب ووفر باید بگم ساب ماشین رو بهش وصل کردم تو ولوم 60 داشت جون میکند زیر فشار با اینکه 4 اهم بود.
    من نظرم اینه که از دو تا آمپ استفااده بکنم.
    یعنی همین آمپ 1 به 3 اسپیکر +1 آمپ مونو ارزون برای تقویت فرکانس های پایین که به خروجی ساب ووفر همین آمپ وصل بشن!
    یعنی اینکه دوتا میدرنج های خود اسپیکر یا میدرنج دیگری به آمپ خود اسپیکر وصل بشن و یه کراس اوور هم سر راهش بذارم که فرکانس بالا رو بده به تیوتر ها و یه تفکیک مناسب بوجود بیاد.
    حالا نظر شما چیه؟!
    با دست ساز با کمترین و بهترین بازده بشتر کنار میام تا با خرید اسپیکر های بازاری همین الانم همین یه ذره ساب 6 اینچی low اجرا میکنه بیاو ببین اما بعد این همه سال دیگه داره xmax ترک میخوره و باید به فکرش باشم
    شما قید این کار رو که به اون اسپیکر باند وصل کنی و یا خروجی آمپ اونو به یک آمپ جدید و قویتر وصل کنی رو بزن. به هر آمپ باید یک خروجی مجزا وصل کرد و اینکه خروجی یک آمپ رو به یک آمپ دیگه وصل کنی کار اشتباه و غیر عملی ای هست. شما باید یک سیستم 2.1 جدید بسازی.
    شما اول بگو فظای اتاق مورد استفاده چند متره؟
    کیفیت براتون مهمه یا بلندی صدا؟

17. این کاربر از ominoaudio بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •