تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 416 از 419 اولاول ... 316366406412413414415416417418419 آخرآخر
نمايش نتايج 4,151 به 4,160 از 4181

نام تاپيک: تاپیک جامع مودم های 3G و 4G ( مشکلات - آنلاک - فلش و ...)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

سلام دوستان
    من یه مودم B2368 هوآوی دارم می خوام فریمورش رو آپدیت کنم و به سایت هوآوی رفتم اما متاسفانه سایت دسترسی کاستومر برای دانلود این فریمور نیاز داره و برای این سطح دسترسی باید شماره سریال مودم رو سایت تایید کنه.من بارها شماره سریال روی مودمم رو امتحان کردم اما هر بار ریجکت شد!از دوستان کسی تجربه اینچنینی داره؟اگه کسی دسترسی کاستومر داره و بتونه فریمور مودم رو برام بگیره حاضرم براش هزینه هم بپردازم.ممنون می شم راهنمایی بفرمایید.
    he latest firmware version is V100R001C00SPC223.

2. این کاربر از mahan_mhm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام دوستان
    من یه مودم B2368 هوآوی دارم می خوام فریمورش رو آپدیت کنم و به سایت هوآوی رفتم اما متاسفانه سایت دسترسی کاستومر برای دانلود این فریمور نیاز داره و برای این سطح دسترسی باید شماره سریال مودم رو سایت تایید کنه.من بارها شماره سریال روی مودمم رو امتحان کردم اما هر بار ریجکت شد!از دوستان کسی تجربه اینچنینی داره؟اگه کسی دسترسی کاستومر داره و بتونه فریمور مودم رو برام بگیره حاضرم براش هزینه هم بپردازم.ممنون می شم راهنمایی بفرمایید.
    he latest firmware version is V100R001C00SPC223.
    دوست عزیز از اون بخش هواوی شرکتهایی که باهاش قرارداد دارن مثل اپراتورها و یک سری دولوپرهای خاص میتونن دانلود کنن و تا به الان منم ندیدم کسی دسترسی داشته باشه و کسی رو هم نتونستم پیدا کنم در این زمینه . اما برا مودم شما بهترین فریمور این ورژن هست :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    اموزش بروز رسانی هم اینجا توضیح دادن فقط با دقت و احتیاط برید جلو بنده خودم تست زدم و مشکلی هم به وجود نیومده و این فریمور هم قابلیت ca داره و هم mimo4*4 و طبق تستهایی که کردم رو همراه اول و ایرانسل به خوبی هم جواب میده و سرعت خیلی خوبی میده مودم ( البته منطقه مورد استفاده و دکل اونجا هم خیلی مهم هست ) این فریمور اسم و رمز ویژه هم داره تا با دسترسی root وارد شوید و قفل باند و فرکانس هم بهش دسترسی داشته باشید از ipv6 هم این فریمور پشتیبانی میکنه

4. 2 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2022

پيش فرض

دوستان مودم E3372s دارم.کسی میدونه چجوری میشه آنلاکش کرد.اکثر سایتها دیگه از کار افتادن و کد نمیدن

داره خودمونی میشه dddmmm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

درود
    مودم ایرانسل s1 آنلاک هست یا فقط سیم ایرانسل کار میده ؟؟

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

درود
    مودم ایرانسل s1 آنلاک هست یا فقط سیم ایرانسل کار میده ؟؟
    مثل لپ لپ هست بعضا بله انلاک هستن و با سیم های دیگه هم کار میکنن و بعضا خیر لاک هستن . سمتش نرید اصلا ارزش خرید نداره کلی باگ و مشکلات داره و اعصاب شما رو خورد خواهد کرد مودمی که هر قطعه اون از یک جا اومده باشه و داخل ایران براش برد طراحی شده باشه و فریمور ناقص روش خورده باشه ببینید چه مودمی میشه .

8. این کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام وقت بخیر
    مودم ۲۳۶۸ امکان ca رو داره؟ من با فریم ویر ۱۱۵ فعال سازی این قابلیت رو پیدا نکردم
    یه سئوال دیگه اینکه اون فیرمویر اخر که ۲۲۳ هست رو چجوری میشه پیدا کرد؟

10. این کاربر از arman_wow بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام وقت بخیر
    مودم ۲۳۶۸ امکان ca رو داره؟ من با فریم ویر ۱۱۵ فعال سازی این قابلیت رو پیدا نکردم
    یه سئوال دیگه اینکه اون فیرمویر اخر که ۲۲۳ هست رو چجوری میشه پیدا کرد؟
    بله هم ca داره هم mimo4*4 اما اتوماتیک عمل میکنه شما نمیتونید بین این دو دستی سوییچ کنید . بهترین فریمور با توضیحات و اموزش نصب هم برا این مودم در این پست هست که توضیح داد

Last edited by saber73; 23-02-2023 at 10:56.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

سلام میخواستم ببینم چطور میتونم به روت مودم MN6300D مبین نت دسترسی داشته باشم
    یوزرنیم پسورد روت چیه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

ممنونم از شما. ممکنه بفرمایید با کدوم اپ اندروید میتونم به پنل این مودم دسترسی داشته باشم؟ hilink و al life وصل نمیشن بهش. Hmanager هم شناساییش نمیکنه. ۲۳۶۸ با کدوم اپ سازگاره؟

- - - Updated - - -

ممنونم از شما. ممکنه بفرمایید با کدوم اپ اندروید میتونم به پنل این مودم دسترسی داشته باشم؟ hilink و al life وصل نمیشن بهش. Hmanager هم شناساییش نمیکنه. ۲۳۶۸ با کدوم اپ سازگاره؟

14. این کاربر از arman_wow بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

- - - Updated - - -

متاسفانه با هیچ اپی کار نمیکنه و سازگار نیست

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •