تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 435 از 535 اولاول ... 335385425431432433434435436437438439445485 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,341 به 4,350 از 5348

نام تاپيک: بررسی سوالات و رفع مشکلات ویندوز ویستا

تعلیق عضویت ...
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

کسی جواب منو نمیده ... کارم خیلی گیره
    پیغام اتفاقی که افتاده رو توضیح میده و میگه میشه به طور آنلاین اونو ترمیم و از نوراه اندازی کرد و...

داره خودمونی میشه mhrdd_ygnh's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    شهر فالوده و آبلیمو و آبغوره

9

با سلام
    ویندوز من ویستا agust 2008 سرویس پک 1 هست که سرویس پک دو رو هم نصب کردم
    ویندوز اصل و کاملا آپدیت هست
    ولی یه مشکل داره اونم اینه که اصلا هایبرنیت نداره!!!
    حتی توی Power Option در زیر مجموعه های Sleep چیزی به عنوان hibernate وجود نداره!!!
    باید پچ خاصی رو نصب کنم یا از روی ویندوز هم می شه کاری کرد؟؟!
    لطفا کمک کنید نیاز شدیدی دارم
    ممنون

کـاربـر بـاسـابـقـه Oracle_Eldorado's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    اون بالا بالا ها

پيش فرض

با سلام
    حتی توی power option در زیر مجموعه های sleep چیزی به عنوان hibernate وجود نداره!!!
    ممنون
    دوست عزیز شما اگه لطف کنی کارت گرافیک محترم رو نصب کنی این گزینه هم فعال میشه .

4. این کاربر از Oracle_Eldorado بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام.
    این سوال خیلی ذهنمو مشغول کرده !
    ویندوز ویستا 32 بیت حداکثر چند گیگ رم رو میتونه شناسایی کنه ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه AKBARPARS's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض 5 سوال در رابطه با مشکلات ویندوز Vista Ultimate

عزیزان من 5 تا مشکل و سوال در رابطه با ویندوز Vista Ultimate داردم . ممنون میشم من را راهنمای کنیدو اگر تکراری به لطف خودتون ببخشید.
    سوالات ( ببخشید سوالاتم زیاد شد) :

1) چطوری میتونم این پنجره Allow را که به هنگام نصب یا اجرای برنامه حی ظاهر میشه و مخ ادم رو میخوره را غیرفعال کرد.منظورم اینکه مثل ویندوز XP شود .

2) در ویندوز XP درمنویView سپسToolbars گزینه ای بنام Customize بود که می شد نوار منو رو ویرایش کرده و گزینه های مثل up و cut و copy و paste و غیره ..... را اضافه کرد. ایا در Vista هم همچین چیزی هست و میشه .

3) من چندتا بازی مثل Crysis و Crysis WARHEAD و PES 2008 و غیره....... با اینکه چند بار ویندوز XP ام رو عوض کرده بودم (بدون نصب مجدد این بازیها) این بازیها رو در XP اجرا میکردم و میکنم .اما در Vista این بازیها اجرا نمیشن (مگر اینکه دوباره این بازیها رو در Vista نصب کنم) ایا شما هم همچین مشکلی رو دارید یا مشکل از ورژن ویندوز Vista است .

4) در XP وقتی به شاخهای میرفتم که فایل و فولدر در اونها زیاد بود با زدن کلمه اول اون موضوع توسط کیبورد اولین فایل یا فولدرای که اولش هم اسم این موضوع بود انتخاب میشد اما در این ویندوز Vista من این کار نشدنی .علت چیه؟؟؟

5) و دراخرزبان اول Vista من فارسی است .وقتی متنی رو تایپ میکنم حی فارسی مینوسه مگر اینکه زبان نوشتاری را به انگلیسی برگردانم ایا راهی است زبان اول ویندوز را مانند XP انگلیسی قراردهم.

با تشکر فراوان !؟

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت

9

دوست عزیز شما اگه لطف کنی کارت گرافیک محترم رو نصب کنی این گزینه هم فعال میشه .
    کارت گرافیکم نصب بود ، حالا دارم از ati درایور جدیدش رو دانلود می کنم تا ببینم چی می شه!!
    بهرحال مرسی

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت

2

نه نشد ، کسی راهی به نظرش نمی رسه!!

داره خودمونی میشه bahman26's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    teroon

پيش فرض

سلام
    من از ویستا التیمیت استفاده میکنم
    مدتی پیش که widows auro غیر فعال کردم حالا میخام فعال بشه ولی نیست
    کسی میدونه چی شده

آخر فروم باز m654's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

1) چطوری میتونم این پنجره Allow را که به هنگام نصب یا اجرای برنامه حی ظاهر میشه و مخ ادم رو میخوره را غیرفعال کرد.منظورم اینکه مثل ویندوز XP شود .
    Control Panel - Index Menu> User Accounts & Family Safety> User Accounts> Turn User Account Control On or Off> Check out " Use User Account Control (UAC) to help protect your computer" and press OK

2) در ویندوز XP درمنویView سپسToolbars گزینه ای بنام Customize بود که می شد نوار منو رو ویرایش کرده و گزینه های مثل up و cut و copy و paste و غیره ..... را اضافه کرد. ایا در Vista هم همچین چیزی هست و میشه .
    جعبه ابزار؛ خیر*.

3) من چندتا بازی مثل Crysis و Crysis WARHEAD و PES 2008 و غیره....... با اینکه چند بار ویندوز XP ام رو عوض کرده بودم (بدون نصب مجدد این بازیها) این بازیها رو در XP اجرا میکردم و میکنم .اما در Vista این بازیها اجرا نمیشن (مگر اینکه دوباره این بازیها رو در Vista نصب کنم) ایا شما هم همچین مشکلی رو دارید یا مشکل از ورژن ویندوز Vista است .
    غالبا در سیستم عامل های مایکروسافت به این شکل است.

4) در XP وقتی به شاخهای میرفتم که فایل و فولدر در اونها زیاد بود با زدن کلمه اول اون موضوع توسط کیبورد اولین فایل یا فولدرای که اولش هم اسم این موضوع بود انتخاب میشد اما در این ویندوز Vista من این کار نشدنی .علت چیه؟؟؟

5) و دراخرزبان اول Vista من فارسی است .وقتی متنی رو تایپ میکنم حی فارسی مینوسه مگر اینکه زبان نوشتاری را به انگلیسی برگردانم ایا راهی است زبان اول ویندوز را مانند XP انگلیسی قراردهم.
    Control Panel - Index Menu> "Change Display Language" under "Clock, Language, and Region"> Press "Change keyboards" under "Keyboards and other input languages" > Select English under the "Defualt input language and press OK

*
    Some keuboard shortcus: Copy=Ctrl+C Cut=Ctrl+X Past=Ctrl+V Explorer: Windows key+E

11. این کاربر از m654 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز m654's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

با سلام
    حتی توی power option در زیر مجموعه های sleep چیزی به عنوان hibernate وجود نداره!!!
    ممنون
    سلام!

اگر عواقب اون رو می پذیرید، ابتدا دو تای اولی را اجرا و سیستم را دوباره روشن کنید؛ اگر باز ندیدید باقی شان.

13. این کاربر از m654 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •