تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 46 از 96 اولاول ... 3642434445464748495056 ... آخرآخر
نمايش نتايج 451 به 460 از 960

نام تاپيک: تمامی مباحث مربوط به Gprs ایرانسل

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

بسته ی یک روزه: 800 مگ نیست. 30 مگه! میتونید امتحان کنید. من امتحان کردم. فقط 30 مگ میتونید دانلود کنید. و با این حساب
    بسته ی یک ماهه هم 2.5 گیگ نیست و نهایتا 350 مگ میتونید استفاده کنید.

خیلی راحت با یه حساب ساده خودتون متوجه میشید چی میگم. کافیه یه روزه فعال کنید و 30 مگ باهاش دریافتی داشته باشید. کاری که من کردمو بعد از 30 مگ، اعتبارم صفر شد.

اگه نباشه جاش خالی می مونه mehdi_47's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

بسته ی یک روزه: 800 مگ نیست. 30 مگه! میتونید امتحان کنید. من امتحان کردم. فقط 30 مگ میتونید دانلود کنید. و با این حساب
    بسته ی یک ماهه هم 2.5 گیگ نیست و نهایتا 350 مگ میتونید استفاده کنید.

خیلی راحت با یه حساب ساده خودتون متوجه میشید چی میگم. کافیه یه روزه فعال کنید و 30 مگ باهاش دریافتی داشته باشید. کاری که من کردمو بعد از 30 مگ، اعتبارم صفر شد.
    کی میگه همچین حرفیو ؟! من خودم دیشب با بسته ی 24 ساعته نزدیک به 150 مگ دانلود داشتم.خدا خیرشون بده یک در دنیا صد در آخرت

ویرایش:
    دوستان من الان میخوام با موبایل وصل بشم این ارور رو میده:

هر کاری هم کردم درست نشد
    Last edited by mehdi_47; 22-12-2010 at 18:22.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

این 2 روزی که بسته 2.5 گیگابایتی فعال کردم:

1. سرعت اینترنت ایرانسلم به طور بسیار مناسبی افزایش داشته .
    2. من با موبایلم میرم ویدیو نگاه میکنم که خوب این حجم 2.5 گیگابایت رو الان من تقریبا 2 روزه فعال کردم فکر کنم تا 20 روز دیگه تموم میشه خوب مثلا اگه یکمی حجمشون بیشتر بود خیلی بهتر بود.
    3. وبگردی با کامپیوتر (نه موبایل) حجم رو یکمی زیاد کم میکنه که اونم در صورتی یکمی حجمشون بیشتر بود حل می شد.
    4. برای اونهایی که صبح تا شب دانلود میکنن خوب معلومه که اصلا نمی صرفه به ضررشون شد اما در عوض سرعت لاکپشتی ما افزایش پیدا کرد.
    در کل باید بگم که تقریبا نه به نفعمون شد و نه به ضرر ولی چیزی که مشخصه کشورهای دیگه احیانا از ما خیلی بهتر سرویس میدن و باید منتظر باشیم(معلوم نیست تا کی) تا اپراتور سوم بیاد یا ایرانسل جشنواره بهار یه تغییراتی بدن. امیدوارم اونقدر توی زندگیتون پیشرفت کنید تا یا روزی وضع نابسامان این مملکت رو به خاطر رفاه بقیه تغییر بدین یا اینکه اینقدر پیشرفت کنین که دیگه نیازی به این سرویس های در پیت نداشته باشین.
    Last edited by aristocrat; 22-12-2010 at 19:41.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

این 2 روزی که بسته 2.5 گیگابایتی فعال کردم.

1. سرعت اینترنت ایرانسلم به طور بسیار مناسبی افزایش داشته .
    2. من با موبایلم میرم ویدیو نگاه میکنم که خوب این حجم 2.5 گیگابایت رو الان من تقریبا 2 روزه فعال کردم فکر کنم تا 20 روز دیگه تموم میشه خوب مثلا اگه یکمی حجمشون بیشتر بود خیلی بهتر بود.
    3. وبگردی با کامپیوتر (نه موبایل) حجم رو یکمی زیاد کم میکنه که اونم در صورتی یکمی حجمشون بیشتر بود حل می شد.
    4. برای اونهایی که صبح تا شب دانلود میکنن خوب معلومه که اصلا نمی صرفه به ضررشون شد اما در عوض سرعت لاکپشتی ما افزایش پیدا کرد.
    در کل باید بگم که تقریبا نه به نفعمون شد و نه به ضرر ولی چیزی که مشخصه کشورهای دیگه احیانا از ما خیلی بهتر سرویس میدن و باید منتظر باشیم(معلوم نیست تا کی) تا اپراتور سوم بیاد یا ایرانسل جشنواره بهار یه تغییراتی بدن. امیدوارم اونقدر توی زندگیتون پیشرفت کنید تا یا روزی وضع نابسامان این مملکت رو به خاطر رفاه بقیه تغییر بدین
    یا اینکه اینقدر پیشرفت کنین که دیگه نیازی به این سرویس های در پیت نداشته باشین.
    جدی؟ یهتر نیست حسابتو یه کنترلی بکنیو یه حسابیم بکنی ببینی چقد کم شده؟

تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

جدی؟ یهتر نیست حسابتو یه کنترلی بکنیو یه حسابیم بکنی ببینی چقد کم شده؟
    2 روز پیش تقریبا 2/640/000 بود الان با این که اون همه ویدیو یوتیوب دیدم و وبگردی کردم تقریبا شده 2/310/000

در ضمن شما مشکلی که داشتی شاید دلیلش این باشه: اول اینکه بسته یک روزه 200 مگابایته نه 800 d مگلبایت فکر کنم اشتباه تایپ کرده باشین. دوم از اون دو تا مانیتور کوچیک سمت راست پایین دسکتاپ حجمی که تبادل شده رو دیدی یا فقط حجمی که به ظاهر دانلود شده رو نگاه کردی؟ چون این دو تا ممکنه تفاوت داشته باشن و شما غیر از دانلودت ممکنه اطلاعات دیگه ای هم اومده باشه توی کامپیوترت.
    Last edited by aristocrat; 22-12-2010 at 21:55.

پروفشنال darklord_8's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

بسته یه روزه مشکل حجم نداره
    من نزدیک ۱۵۰ مگ ریسیو داشتم
    سرعت خوبه
    اینم واسه دوستانی که گفتن کدها کار نمیکنه
    200 MB - 1 day : *140*3*7*1*1#
    800 MB - 7 day : *140*3*7*1*2#
    2.5 GIG - 30 day: *140*3*7*1*3#

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

دوستان اگه اپراتور عرضه حفظ و ارتقا شبکه رو نداره نگید فقط باید با موبایل وبگردی کرد واین محدودیت خوب شد وبعضیها رو باید کنترل کرد!

مثلن اگه من دلم بخاد با موبایلم رادیو اینترنتی گوش بدم گناهه؟؟(یکی از بهترین استفاده ها از اینترنت موبایل که من داشتم)

8. این کاربر از Arash4484 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه milad1987's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    Always Iran

پيش فرض

منم بسته یه ماهشو گرفتم.سرعتش خیلی بهتر شده.قبلا این دوستامون پدرشو در میاوردن با دانلود!!
    الان خیلی عالیه.به نظر من از adsl بهتره.چون همه جا همراته.همه جای ایران.فقط کافیه لپ تاپتو روشن کنیو connect رو بزنی!

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

2 روز پیش تقریبا 2/640/000 بود الان با این که اون همه ویدیو یوتیوب دیدم و وبگردی کردم تقریبا شده 2/310/000

در ضمن شما مشکلی که داشتی شاید دلیلش این باشه: اول اینکه بسته یک روزه 200 مگابایته نه 800 d مگلبایت فکر کنم اشتباه تایپ کرده باشین. دوم از اون دو تا مانیتور کوچیک سمت راست پایین دسکتاپ حجمی که تبادل شده رو دیدی یا فقط حجمی که به ظاهر دانلود شده رو نگاه کردی؟ چون این دو تا ممکنه تفاوت داشته باشن و شما غیر از دانلودت ممکنه اطلاعات دیگه ای هم اومده باشه توی کامپیوترت.
    آره اشتباه تایپی بود. در مورد حجمم دست شما درد نکنه. یعنی بعد از این همه سال من نباید بدونم حجم اصلی رو از کجا باید بخونم؟

تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

دوستان اگه اپراتور عرضه حفظ و ارتقا شبکه رو نداره نگید فقط باید با موبایل وبگردی کرد واین محدودیت خوب شد وبعضیها رو باید کنترل کرد!

مثلن اگه من دلم بخاد با موبایلم رادیو اینترنتی گوش بدم گناهه؟؟(یکی از بهترین استفاده ها از اینترنت موبایل که من داشتم)

حالا چجوری رادیو اینترنتی گوش میکردی؟ پخش زنده ویدیو هم میدیدی؟ هر چی بلدی رو کن

آره اشتباه تایپی بود. در مورد حجمم دست شما درد نکنه. یعنی بعد از این همه سال من نباید بدونم حجم اصلی رو از کجا باید بخونم؟
    شرمنده جسارت کردم.
    Last edited by aristocrat; 23-12-2010 at 12:41.

12. این کاربر از aristocrat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •