تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 49 از 52 اولاول ... 394546474849505152 آخرآخر
نمايش نتايج 481 به 490 از 513

نام تاپيک: مقایسه حجم های ارایه شده توسط شرکتهای خدمات اینترنتی +عکس جدول (بروزرسانی 5آذر 97)

کاربر فعال انجمن اینترنت misam5526's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

خب راه حل این مشکل که گفتید چیه ؟؟؟؟
    یکی از لوازم و ضروریات راه اندازی vdsl )FTTC) نصب کافوی نوری در محله ها با فاصله مناسبه. بنابراین با انتقال به سمت این تکنولوژی و سرمایه گذاری شرکتها مشکلات نویز و عدم کشش خط حل خواهد شد.

2. این کاربر از misam5526 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه mr korash's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

نظرسنجیش کجاست ؟! واسه VDSL قیمت بیشتر بدیم ؟؟! اصلا توجیهی نداره! همین الان اینترنت 50 مگابیت VDSL مخابرات ماهی 160 تومنه ! یعنی بشه 320 تومن ؟!؟!
    واقعا هیچ عقل سلیمی اینو قبول نمیکنه همین الانشم همین adsl کوفتی گرونش کردن حالا بازم میخوان گرونن کنن به بهانه تغییر به وی دی اس ال !! که اونم معلوم نیس کی پوشش سراسری داشته باشه

4. 2 کاربر از mr korash بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

من گزینه بله رو زدم ولی شاید الکی زده باشم.چون در کل ماهی بیشتر از 30هزارتومن پول اینترنت نمیدم که الان هم سرعت 2 مگ میدن باش.گفتم بذار بزنم بله شاید پایه اینترنت رو از 2 مگ ببرن بالا،برعکس الان که از 512 کیلوبیت شروع میشه.

کار خاصی با اینترنت ندارم که بخوام براش نزدیک 40 ،50 هزارتومن یا بیشتر در ماه پول بدم.
    Last edited by محمد7966; 03-07-2019 at 14:06.

6. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

من گزینه بله رو زدم ولی شاید الکی زده باشم.چون در کل ماهی بیشتر از 30هزارتومن پول اینترنت نمیدم که الان هم سرعت 2 مگ میدن باش.گفتم بذار بزنم بله شاید پایه اینترنت رو از 2 مگ ببرن بالا،برعکس الان که از 512 کیلوبیت شروع میشه.

کار خاصی با اینترنت ندارم که بخوام براش نزدیک 40 ،50 هزارتومن یا بیشتر در ماه پول بدم.

8. 3 کاربر از mr korash بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Electronic-Arts's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

ظاهرا صفحه اول آپدیت نیست چون صبانت دیگه 400 گیگ نیست و شده 80 گیگ ماهانه

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

خب شما واسه همون سرویستون باید پول دو برابر بدید. الان سرویس 16 مگ 80 تومنه میشه 160 تومن. 50 مگ 160 تومنه میشه 320 تومن ...

11. 2 کاربر از bardiam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

در آینده نزدیک بهای سنگینی برای بله-ی بدون تفکری که زدی باید پرداخت کنی

13. این کاربر از leo.unique بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

در آینده نزدیک بهای سنگینی برای بله-ی بدون تفکری که زدی باید پرداخت کنی
    حالا که نه به بار نه به دار.من قبلش هم فرم فیبرنوری رو پر کردم و اونو هم نگران هزینه سنگینش بودم.آخر سر کاشف به عمل اومد که سرکاریه.

اینو هم وزیر گفته کیفیت رو بالا ببرن تا هزینه ها گرونتر بشه نه اینکه بیاد سرویس 2 مگ هزینه شو دوبرابر کنه.مثلا سرویس 512 کیلوبیت نزدیک12هزارتومن میشه در ماه.بیان هزینه اینو مثلا 2برابر کنند که چی بشه؟مورچه چیه که کله پاچش چی باشه

عنوان نظرسنجی رو نگاه کنید:آیا حاضرید هزینه بیشتری برای افزایش کیفیت خدمات و سرعت اینترنت از ADSL به VDSL پرداخت کنید؟

یعنی قراره کلا adsl رو از دور خارج کنند به جاش vdsl بیارن.البته هزینه شو هم از مردم میگیرن.حالا اونی که پول vdsl نداره میزنه خیر.درصد کمی هم نیست.الان که نگاه کردم 32درصد راضی نیستند.

بعید هم میدونم vdsl بیاد اینها بخوان سرویس 512 کیلو و 1 مگ بدن باز به ملت
    Last edited by محمد7966; 04-07-2019 at 15:36.

15. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن آنتی ویروس Dr Nima's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض 4 شرط وزیر ارتباطات برای افزایش 50 درصدی قیمت اینترنت

در آخرین روزهای اردیبهشت ماه بود که اعلام شده قیمت اینترنت ثابت افزایش پیدا کرده است. در شرایطی که انتظار نمی‌رفت باوجود نارضایتی کاربران از سرویس‌های ارائه شده چنین اتفاقی رخ دهد، اینترنت ثابت گران شد و "مدیرکل نظارت بر خدمات ارتباطی و فناوری اطلاعات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی" عنوان کرد که این تغییر نرخ قانونی است و گزارشی مبنی بر گرانفروشی اینترنت وجود ندارد، چرا که این میزان پایین‌تر از سقف قیمت تعیین شده در مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات است.

شروط وزیر ارتباطات برای گرانی اینترنت

حالا با گذشت تقریباً 2 ماه از گرانی اینترنت، دوباره خبرهایی مبنی بر افزایش 50 درصدی به گوش می‌رسد، اما به نظر می‌رسد که این بار برای افزایش قیمت با مانعی به اسم وزیر ارتباطات مواجه هستند.

آذری جهرمی روز گذشته و در حاشیه بازدید از نمایشگاه شرکت‌های دانش بنیان و استارتاپ‌های فضای در پاسخ به سوالی که درخصوص پیشنهاد مطرح شده توسط شرکت‌های اینترنتی مبنی بر افزایش 50 درصدی قیمت اینترنت پرسیده شده اینگونه پاسخ داد:

من 4 شرط را برای تجدیدنظر در قیمت اینترنت اعلام کرده‌ام که در صورتی که شرکت‌های اینترنتی این 4 شرط را برآورده کنند در قیمت اینترنت می توان تجدیدنظر کرد.

این چهار
    شرط سرمایه گذاری، به روز رسانی تکنولوژی، استفاده از تولیدات داخلی و ارائه کیفیت خوب سرویس است.

آذری جهرمی با تأکید بر اینکه این کارها باید انجام شود عنوان کرد تاکنون این اتفاق نیفتاده است. البته شرکت‌ها نیز عقیده دارند که اگر بخواهند در این حوزه سرمایه گذاری کنند، باید ببینند چهارچوب بازگشت سرمایه از نظر اقتصادی چگونه است. او افزود که در این زمینه درِ سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی برای آنها باز است و می توانند در این خصوص مذاکره کنند. وزیر ارتباطات همچنین عنوان کرد که باوجود جلسه مشترک شرکت‌های اینترنتی با رگولاتوری، هنوز مستنداتی مبنی بر دلایل پیشنهاد تغییر تعرفه از سوی اپراتورها به او ارائه نشده است.

s a k h t a f z a r m a g . c o m

17. این کاربر از Dr Nima بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

خدایا ممنونیم که آذری جهرمی رو برامون فرستادی که نذاشته اینترنت نه گرون بشه نه محدودیت حجمی بیشتر بشه

حالا با گذشت تقریباً 2 ماه از گرانی اینترنت، دوباره خبرهایی مبنی بر افزایش 50 درصدی به گوش می‌رسد، اما به نظر می‌رسد که این بار برای افزایش قیمت با مانعی به اسم وزیر ارتباطات مواجه هستند.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •