تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 9 اولاول 123456789 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 81

نام تاپيک: ((ساخت انيميشن - كار گروهي )) --- اعلام آمادگي و بحث راجع به موضوع

اگه نباشه جاش خالی می مونه b.zemiri's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

آقا من هر چی فکر میکنم سوژه طنز به ذهنم نمی رسه، یه چند تائی سوژه دارم ولی خیلی بچه گانه هستش
    Last edited by b.zemiri; 07-04-2009 at 12:24.

اگه نباشه جاش خالی می مونه 3ッドマクス's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

سلام کارتون قابل تقدیره من هم بارها سعی کردم چنین گروه های رو ایجاد کنم اما به دلیل عدم همکاری اعضای گروه دلسرد شدم اما الان که دیدم چنین کاری رو شما دارید ادامه میدید خوشحال شدم و اومدم که اعلام آمادگی کنم ! البته من یه چندماهی بیشتر نیستم بعد از اون سربازی هستم تو همین چند ماه کمکی از دستم بر بیاد انجام میدم . نمونه کارهای من هم تو انجمن هست که می تونید ببینید !

من تو 3 قسمت اعلام آمادگی میکنم اول رندر چون سیستم فوق العاده قوی دارم می بندم که به نظر میتونه صحنه های خیلی سنگین رو به راحتی رندر کنه این سیستم رو نهایت 1 ماه دیگه می بندم . همچنین تو مدل سازی و سناریو میتونم فعالیت داشته باشم .

به نظر من سناریو باید چندین ویژگی مهم داشته باشه که همیشه در یاد بیننده بمونه ! برای مثال باید احساسات بیننده تحت تاثیر قرار بگیره یه چیزی که از یادش بیرون نره ! یه موضوعی که بیننده رو به فکر فرو ببره . یه چیزی که فلسفه عمیقی درش باشه . در کل به نظرم نوشتن سناریو به این سادگی نیست و باید خیلی روش کار بشه و همه نکاتی که میتونه باعث جذابیت یه سناریو بشه برسی بشه تا به یه نتیجه مطلوب برسیم .

داستان های کوتاه زیاد نمیشه روشون مانور داد به نظر من به جای اینکه یه داستان کوتاه مثلا 5 دقیقه ای رو بسازیم ! به جاش 5 دقیقه از داستان بلند رو بسازیم یعنی انیمیشن تو این 5 دقیقه تموم نشه مثل تبلیغات یه فیلم ! نمیدونم منظورم رو رسوندم یا نه ...
    Last edited by 3ッドマクス; 07-04-2009 at 13:13.

3. این کاربر از 3ッドマクス بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned the_god_of_3dsmax's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    tehroon

پيش فرض

آقا من هر چی فکر میکنم سوژه طنز به ذهنم نمی رسه، یه چند تائی سوژه دارم ولی خیلی بچه گانه هستش
    بابا مهم نيست
    شما داستان كلي پرفروش ترين انيميشن ها رو نيگاه كنين از اين احمقانه تر هم مي شه !!!
    مثلا داستان ماداگاسكار چي بود ؟؟؟ چرت و پرت
    هر كي يه يه چشمه نشون بده بقيه كامل ترش مي كنيم
    اگرم سوژه كلي به ذهنت نمي رسه سعي كن سوژه بقيه رو كامل كنين

سلام کارتون قابل تقدیره من هم بارها سعی کردم چنین گروه های رو ایجاد کنم اما به دلیل عدم همکاری اعضای گروه دلسرد شدم اما الان که دیدم چنین کاری رو شما دارید ادامه میدید خوشحال شدم و اومدم که اعلام آمادگی کنم ! البته من یه چندماهی بیشتر نیستم بعد از اون سربازی هستم تو همین چند ماه کمکی از دستم بر بیاد انجام میدم . نمونه کارهای من هم تو انجمن هست که می تونید ببینید !

من تو 3 قسمت اعلام آمادگی میکنم اول رندر چون سیستم فوق العاده قوی دارم می بندم که به نظر میتونه صحنه های خیلی سنگین رو به راحتی رندر کنه این سیستم رو نهایت 1 ماه دیگه می بندم . همچنین تو مدل سازی و سناریو میتونم فعالیت داشته باشم .

به نظر من سناریو باید چندین ویژگی مهم داشته باشه که همیشه در یاد بیننده بمونه ! برای مثال باید احساسات بیننده تحت تاثیر قرار بگیره یه چیزی که از یادش بیرون نره ! یه موضوعی که بیننده رو به فکر فرو ببره . یه چیزی که فلسفه عمیقی درش باشه . در کل به نظرم نوشتن سناریو به این سادگی نیست و باید خیلی روش کار بشه و همه نکاتی که میتونه باعث جذابیت یه سناریو بشه برسی بشه تا به یه نتیجه مطلوب برسیم .

داستان های کوتاه زیاد نمیشه روشون مانور داد به نظر من به جای اینکه یه داستان کوتاه مثلا 5 دقیقه ای رو بسازیم ! به جاش 5 دقیقه از داستان بلند رو بسازیم یعنی انیمیشن تو این 5 دقیقه تموم نشه مثل تبلیغات یه فیلم ! نمیدونم منظورم رو رسوندم یا نه ...
    خوش اومدي
    خوشحاليم
    روي موضوعي كه گفتي يه انيميشن تاثير گزار بسازيم كه مغزرو روشن كنه من سوژه زياد دارم ولي اكثرش با اعتقادات مشكل داره و به احتمال زياد تو جشنواره اجازه پخش نمي گيره (فكر نكنين حالا كافريما منظورم يه موضوعي راجع به پيدايش بود ...)
    مگه موضوعي شما تو ذهنت داشته باشيد كه بگين بحث مي كنيم همه روش
    اي ول سيستمتو مي خوام

فقط دوستان فكر نكنين بايد حتما خفن سوژه بدين هر چي به ذهنتون مي رسه بگين باهم روش حرف مي زنيم كامل ترش مي كنيم و سعي كنين از تصوير براي نشون دادن ايدتون هم استفاده كنين
    Last edited by the_god_of_3dsmax; 07-04-2009 at 14:33.

5. این کاربر از the_god_of_3dsmax بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

اول باید هدف کلی سناریو رو مشخص کنیم برای مثال سیاسی باشه ! مذهبی ! احساسی ! فلسفی ! طنز ! و ... من برای مثال اولین سناریو خودم رو میگم تا با دوستان کاملش کنیم و تبدیلش کنیم به یه انیمیشن کوتاه ! به نظر من چون ما اول کار هستیم و گروه معروفی نیستیم باید به نحوی خودمون رو بالا بکشیم یعنی کاری کنیم حداقل در ایران گروه شناخته بشه منظورم اینه موضوعی رو انتخاب کنیم از طرف رسانه های و جشنواره بهش توجه بشه ! اما خب برای شروع نمیشه چنین کار سنگینی رو انتخاب کرد چون هنوز توانایی های گروه مشخص نشده نمیشه ریسک کرد !

به نظر من سناریو زیر هم ساده و هم طنز هست که میتونیم مانور زیادی برای خنده درش قرار بدیم !

داستان مربوط میشه به جای که حیوانات تصمیم میگیرند حق خودشون رو از انسانها بگیرند به همین دلیل سازمانی برای دفاع از حقوق خودشون تشکیل میدند که سر دستشون یه سری موش هستند و متشکل از یکسری حیواناتی میشه که برای دفاع از حقوق خودشون گروه نظامی رو تعلیم میدن . هدف این گروه مجازات انسانهای هست که حیوانات رو اذیت میکنند به تدریج بین حیوانات و انسانها جنگی پیش میاد و ...

این سناریو به عنوان یه طنز خیلی جای مانور داره همچنین نکات آموزنده ای هم درش جا داره ! البته این سناریو رو نمیشه در 5 یا 10 دقیقه جا داد اما میشه قسمت های جذابی ازش رو ساخت به عنوان یه تبلیغات !

7. این کاربر از 3ッドマクス بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    tehroon

پيش فرض

ايده ي جالبيه
    مي شه روش كار كرد
    آقا ايده هاتون رو تو تاپيك خودش بزارين
    تا ببينيم راي اكثريت رو چيه

آخر فروم باز NINJA0098's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    شاهی (مازندران)

پيش فرض

آقا منو قبول ندارین حد اقل سیستمم برای رندر بدرد میخوره تازه دارم کارت گرافیکمم میبرم بالا ( alpha dog 8800)

10. این کاربر از NINJA0098 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز NINJA0098's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    شاهی (مازندران)

پيش فرض

راستی ببخشید که فروم رو شلوغ کردم اما فایل رو نتونستم تو 3dmax رندر کنم

تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    tehroon

پيش فرض

بابا كي تو پست دادي كه نديدم ... خوش اومدي شديد ... ماشالا همه بچه ماين و سيستم خفن
    براي اون فايل هم بايد وي ري داشته باشي

آخر فروم باز Warden's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تربت سی تی :دی

پيش فرض

خوب ببینیم چی کار میکنین ... ما منتظریم

تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

اینطور که پیداست ایجاد کننده گروه بی خیال شده ! واقعا چرا کارهای اینترنتی اینطوری میشه ؟

15. 3 کاربر از 3ッドマクス بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •