تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 57

نام تاپيک: معرفی: سیستم iBook مدیریت کتابخانه آنلاین و رایگان

حـــــرفـه ای dogtag's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    مرز غربی تهران بزرگ! ایمیل: goodboy.php@gmail.com اسپم ها: 2,200!!! :دی

پيش فرض

خب شما 23 خط کوبنده حرف زدی، این باعث میشه که من 1 کم راحت تر صحبت کنم.

هر کس اومد، گفت که کارت خوبه. زحمت کشیدی و از اینها.
    زیاد توش نرفتن چون هم کار کوچیکیه و هم (خیلی ببخشید) به درد نخور، 1000 تا هم ازش هست.
    الان همین جا 1 نفر هست که این چیزی که شما می خوای بسازی رو 100 مرتبه بالاترش رو داره می نویسه (شاید دوست نداشته باشه که اسمش رو بگم)

هر کسی تو زندگی اش 10000 تا ایده به ذهنش می رسه.
    فکر می کنی من چند تا پروژه 1 توپ داشتم که می شد چند ورژنی باشه و توسعه پیدا کنه ولی 1 ورژنی موند؟

انتظار نداشته باش که اولین کار بزرگت جهانی بشه.
    این رو درست کردی، خوبه. برو رو بعدی.

ملت می گن ASP بده و PHP خوبه.
    خب از همین استفاده کن، کار بعدی ات رو PHP کن.

تازه دارن کلی بهت حال می دن که تاپیکت 4 صفحه ای شده.

هر کس خواست بگه، من دستش رو می گیرم، می برم تو یه انجمن خارجی ببینه اونجا جو چجوریه.
    اول جدی گرفته نمیشی، بعد مسخره میشی، بعد هم delete میشی! (این رو به اون به اون کسی که اون بالا Boldش کردم هم گفتم، شاید تکراری بشه، ببخشید)

خلاصه ببخشید. فقط خواستم روشن شی.

موفق باشی

حـــــرفـه ای Bill Gates's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    @ Company

پيش فرض

سلام
    سخنان بسیار کوبنده و جالب و جذاب و به موقعی بود
    تشکر//

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تهران - صادقیه

پيش فرض

جوابی نوشته بودم که به علت قطعی برق پرید الانم دیگه حالش رو ندارم دوباره نویسی کنم
    به هر حال کلش این بود که "شما اشتباه میکنید "

به هر حال هماهنگی های لازم برای توسعه این برنامه با چند نفر شده ، و تا الان دقیقا 118 دانلود تنها از این لینک که در راپید هست انجام شده.
    دوستان ، حوشحال میشم که به iBook بپیوندید .

دوست خوبم Bill Gates عزیز ، سعی کن یک بار حرفی از خودت بزنی ... ببخشیدا
    Last edited by eng.j.mehrdad; 18-07-2008 at 00:44.

تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    @ Company

پيش فرض

خواهش میکنم ! مارو ببخشید . من اینجا نظاره میکنم خوب کلا هم یکبار خودم حرف زدم یکبار هم تایید کردم حرف داگی رو که کاملا درست گفت

حـــــرفـه ای dogtag's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    مرز غربی تهران بزرگ! ایمیل: goodboy.php@gmail.com اسپم ها: 2,200!!! :دی

پيش فرض

برادر، قضیه اصلاً جواب دادن و رو کم کردن نیست.
    من می گم که این راحشه.

اگر می خواید کتک کاری کنید، من اهلش نیستم.
    ببخشید.

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تهران - صادقیه

پيش فرض

من خودم نمیزارم تاپیک رو خراب کنید . کتک کاری چیه
    گفتم بفرمایید داخل تیم iBook ، و یک توصیه به دوست خوبمون همین.

حـــــرفـه ای neopersia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

خب اگه شما ها میگید که ما بلدیم و ASP فلانه و PHP بهمان ، خوب بسم الله من خوشحال میشم که iBook توسعه پیدا کنه ،
    اولاً من همچین حرفی نزدم! همونطوری که گفتم کار با ارزشی هم هست
    دوماً شما یه دلیل بگو که یکی بیاد نسخه php این برنامه رو بنویسه!
    مطمئن باش تا وقتی سازماندهی درستی برای معرفی و توسعه این نرم افزار وجود نداشته باشه (مثلاً همون سایت که گفتم براش درست کنی) کسی حاضر نیست توی این پروژه شرکت کنه مگر اینکه بخواد با شرکت تو اون یه چیزی یاد بگیره (محض تمرین)
    شما اول باید یه کم اعتبار برای پروژه داشته باشی تا بتونی به صورت اپن سورس اونو ادامه بدی یا اینکه کسانی رو داشته باشی که به اعتبار خود شما بیان روی این پروژه کار کنند. بعدش که یه تعداد کاربر پیدا کرد مطمئناً افرادی هم پیدا میشن که توش اصلاحاتی رو اعمال کنند یا اشکالاتشو برات بفرستن.
    گفتم پروژه باید کاربر داشته باشه چون کار روی یک پروژه که مخاطبی نداره مثل آب در هاون کوبیدنه!

من از اولش هیچ حقی برا خودم که نویسنده اصلیشم قائل نشدم ،برای اینکه هدفم این نبود که پولی به جیب بزنم ...
    من زیاد با این قضیه موافق نیستم. برعکس من میگم پروژه ای که میخواد به صورت اپن سورس ارائه بشه و ادامه هم پیدا کنه باید مدیریت قوی داشته باشه. حالا حتماً لازم نیست که پولی به جیب بزنه ولی حداقل میشه یه نقطه ثقلی برای اون پروژه وجود داره.

ولی وقتی یه هموطنشون یه چیزی طراحی کرده که نمیگم به درد بخوره ، ولی لا اقل میشه یه کارایی باهاش کرد اصلا براشون مهم نیست من که کاری نخواستم ازشون ، استیکی کنیدش 3 و 4 نفر ببینن ... انگار نه انگار !
    تاپیکی استیکی میشه که برای کاربران تالار مفید باشه. اگر برنامه شما انقدر کاربردی باشه که برای بیشتر کاربران تالار میتونه مفید باشه استیکی میشه. ولی انتظار نداشته باشید برای معرفی سیستم شما یا تبلیغ برای اون یا هر چیز دیگه با وجود اینکه اپن سورس هست تاپیک استیکی بشه.

در آخر هم باید بگم نمیشه بگی چون من یه پروژه نوشتم که اپن سورس هم هست به نظر هم خوب میاد هر کی برنامه نویسی بلده باید بیاد اینو ارتقا بده! همونطور که dogtag گفت هر برنامه نویسی ایده های زیادی به ذهنش میرسه که خیلیاش اصلاً اجرایی نمیشه بعضی از اونها هم که اجرا میشه ادامه پیدا نمیکنه. پس شما هم اینجوری قضیه رو نگاه نکن که تو ایران دیگه کسی از این کارا نکرده و یا به ذهنش نرسیده یا بدتر از اون نمیتونه بکنه!

تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    @ Company

پيش فرض

من زیاد با این قضیه موافق نیستم. برعکس من میگم پروژه ای که میخواد به صورت اپن سورس ارائه بشه و ادامه هم پیدا کنه باید مدیریت قوی داشته باشه. حالا حتماً لازم نیست که پولی به جیب بزنه ولی حداقل میشه یه نقطه ثقلی برای اون پروژه وجود داره.
    نه مهرداد منظورش این نبود منظورش این بود که مدیریت به طور معلوم و مشخص وجود نداره که این واسه فلان کسه ولی مدیریت نامحسوس انجام میگیره

تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    @ Company

پيش فرض

به هر حال هماهنگی های لازم برای توسعه این برنامه با چند نفر شده ، و تا الان دقیقا 118 دانلود تنها از این لینک که در راپید هست انجام شده.
    دوستان ، حوشحال میشم که به iBook بپیوندید .
    به دانلود خالی فکر نکن به دانلود و استفاده فکر کن که طرف وقتی دانلود کرد اگر استفاده کنه یعنی خوشش اومده

یه مشکل دیگه هم هست الان بیشتر سایت ها از هاست لینوکس استفاده میکنند چون ارزونتر و ... تره ولی واسه استفاده از این سیستم شما باید حتما از هاست ویندوز استفاده کرد چون ASP هستش

خوب به نظرتون این خودش یک مشکل نیست و یا یک مانع واسه توسعه ی مورد نظر و هدف شما؟

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    تهران - صادقیه

پيش فرض

بسته آموزش نصب iBook :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    وبلاگ رسمي :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •