تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 8 اولاول 12345678 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 78

نام تاپيک: ویندوز ویستا معرفی و توضیحی دقیق

آخر فروم باز SANR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    در دل کویر

پيش فرض

جرا ويندوز ويستا بر روي سيستمم بعد از حدود يك ماه ديگر كار نكرد؟
    در صورتي كه كد را وارد كرده بودم.

داره خودمونی میشه محمدرضا خان's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2005
    محل سكونت
    نارمك

پيش فرض

ميشه از اين ويندوز ويستا كه تو فروشگاه ها هست راحت و بي درد سر استفاده كرد ؟ يعني ميشه اونو جايگزين ايكس پي فعلي كرد و فقط رو كامپيوتر يه ويستا تنها داشت؟ كسي هست اين جوري باشه (فقط ويستا نصب باشه رو كامپيوترش)

حـــــرفـه ای MaFia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2004
    محل سكونت
    Stockholm

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط محمدرضا خان
    ميشه از اين ويندوز ويستا كه تو فروشگاه ها هست راحت و بي درد سر استفاده كرد ؟ يعني ميشه اونو جايگزين ايكس پي فعلي كرد و فقط رو كامپيوتر يه ويستا تنها داشت؟ كسي هست اين جوري باشه (فقط ويستا نصب باشه رو كامپيوترش)
    نه به هيچ عنوان
    چون نسخه بتا براي مصرف عمومي نيست و مشكلات زيادي داره
    همين چند وقت پيش هم كه بار ماكروسافت اعلام كه يه سري اشتباهات تازه اي كرده تو ويستا

=-====

راستي دوستان
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    اينجا رو ديدين؟
    اگه ويستا Validate نشه اصلا افكتي در كار نيست و يه جورايي ايكس پي داريم پس اون موضوع داشتن 1 گيگ رم حداقل براي ويندوز هاي Validate شده هست

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Dec 2004

پيش فرض

سلام
    چند روزیه که با دو بیلد اخری ویستا مشغولم
    گذشته از نکات مثبت ان که البته کم هم نیست مثل ظاهر کلی زیبای ان.مدیاپلیر 11 (که با اون چیزایی که به عنوان مدیا پلیر11 برای ایکس پی معرفی می شه خیلی تفاوت داره) و خیلی چیزهای دیگه که چون من در این زمینه حرفه ای نیستم شاید به اون پی نبرده باشم. اما به نظر من این بیلدها به عنوان بتا 2 خیلی از نسخه نهایی عقبند (مثلا اگه بتا 2 اینترنت اکسپلورر یا ویندز دفندر رو در نظر بگیریم) و فکر نکنم با همین روند در زمان تعیین شده(ابتدای سال 2007) نسخه فینال ارائه بشه

ویندوز در این مرحله حداقل باید دارای باگهای باشه که من اماتور به اونها پی نبرم اما این بیلدها پر از باگ(البته اگه از اشکالات کپی ناقص احتمالی و.. صرفنظر کرد)ویندوز سنگین به نظر میاد واگه چند کلیک پشت سر هم بکنی در خیلی از موارد هنگ میکنه (البته سیستم من قویه و فکر نکنم از ضعیف بودن سیستم باشه) د
    قولهایی که در مورد زمان بوت شدن و خاموش شدن داده شده حداقل تا این زمان محقق نشده و تفاوتی با ایکس پی پر از برنامه من نداره.
    سرچ ویندوز هم که خیلی شبیه به سرچرهای معروف هست نسبت به اونها زمان بیشتری می بره
    خیلی از مواردی که پیش میاد که ok رو میزنیم هیچ راهی برای کنسل کردنش پیدا نمی شه (یا به راحتی پیدا نمیشه )ئ
    وای از روزی که بخواهی یه برنامه که البته از ویستا نیست رو نصب کنی موقع نصب ارور نمیده و ما خوشحال از اینکه می تونیم از این برنامه در ویستا هم استفاده کنیم اما با اولین رستارت صفحه خوشگل ابی پیدا میشه و یا اگه واردهم بشه متناوبا رستارت می کنه

البته این تجربه شخصی منه اگه دوستان هم تجربه هاشونو بگن بد نیست

و اما مافیای عزیز اگه منظورتون اشتباه در کد نویسی بود اونکه به شدت از طرف مایکرو سافت رد شد
    و دوم اینکه حالا متوجه شدم چرا اون افکت معروف ویستا (سه بعدی بودن پنجره ها رونمی تونم ببینم با اینکه درایور اینویدیا رو هم نصب کرد
    مشکل بزرگی هم که این نسخه های بتا داره اینه که هکر ها وقت زیادی روش صرف نمی کنند و نمی شه اونو اکتیویت کرد و روشهایی هم که معرفی شده ودر اینترنت هست برای دو بیلد اخری جواب نمی ده
    Last edited by alirafaat; 16-04-2006 at 00:51.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

خيلي عالي بود ! واقعا كه كيف كردم.

موفق باشيد

آخر فروم باز SANR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    در دل کویر

پيش فرض

من دوباره ويندوز ويستا رو نصب كردم.
    ويستا برنامه هاي جديدي در كنترل پنل دارد كسي مي دونه كه با ان ها چه كار ميشه كرد.

اگه نباشه جاش خالی می مونه alir3za's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    اينترنت

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط محمدرضا خان
    نقل قول نوشته شده توسط MaFia
    نه به هيچ عنوان
    چون نسخه بتا براي مصرف عمومي نيست و مشكلات زيادي داره
    همين چند وقت پيش هم كه بار ماكروسافت اعلام كه يه سري اشتباهات تازه اي كرده تو ويستا.
    در ادامه ی حرف دوستمون مافیا باید بگم اینترنت اکسپلورر نسخه ی هفتشم با بسیاری از سایتها مثل یاهو میل مشکل داره و درسته یک سری ویژگیها مثل Tabbed Browsing بهش اضافه شده ولی سرعتش واقعا بنظر من افتضاحه.
    ضمن اینکه تو اجرای بازیها رنگ بندیش تو سیستم من حداقل مشکل داشت !!! و همچنین کند اجرا میکنه.
    یاهو مسنجرم تو ویستا لیست آیدیهای دوستامو نشون نمیده و ... کلی مشکلات دیگه.

حتی اگر تمام مشکلات بالا رو هم مخصوص سیستم خودم بگیرم اگر درایو DVD نداری مجبوری یک ویندوز دیگه رو سیستم داشته باشی که از چندین CD بریزه تو هارد و از تو هارد نصب کنه.

حـــــرفـه ای Renjer Babi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Canes Venatici

پيش فرض

ممنون مطلبتون مفید بود

Banned m45m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

با سلام

لطفا آخرين ورژن ويندوز ويستا را اعلام كنيد.

باتشكر.

موفق باشيد.

کـاربـر بـاسـابـقـه Behroooz's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2005
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

ممنون ادامه بدين

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •