تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 11 اولاول 123456789 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 104

نام تاپيک: زیباترین برنامه ای که تا بحال نوشته ام حتماً ببینید و نظر بدید.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

آقا دستت درد نکنه جالب به نظر می رسید ولی ما که نتونستیم اجرا کنیم
    فكر ميكنم شما هم مشكل منو داشته باشيد !
    اون فايل هايي رو كه اكستركت كردي و تو پو شه هستند با پوشه تو درايو E نريز يعني تو درايو E بايد 3 تا پوشه بريزي ( پوشه هاي a و s و m )

اگه نباشه جاش خالی می مونه whisper's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

فكر ميكنم شما هم مشكل منو داشته باشيد !
    اون فايل هايي رو كه اكستركت كردي و تو پو شه هستند با پوشه تو درايو E نريز يعني تو درايو E بايد 3 تا پوشه بريزي ( پوشه هاي a و s و m )
    دقیقا منم همین کار رو کردم ولی اون برنامه اصلی باید کجا باشه؟؟؟؟

کاربر فعال انجمن دات نت عــــلی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    زیر سایه عرش الهی

12

با سلام خدمت همه دوستان من معذرت ميخوام از اينكه بيشتر دوستان دچار مشكل شدند ولي كساني دچار مشكل شدن كه دقت لازم رو انجام ندادند گوش كنين ببينين چي ميگم.

در سه فايلي كه دانلود كردين اولاً: هر سه تا رو بايد از حالت فشرده در بيارين دوماً: سه پوشه با نام هاي a ,s ,m وجود داره كه اونا رو بايد در درايو E ذخيره كنيد يه پوشه به نام Iran young group وجود داره كه بايد روي صفحه دسكتاپ باشه و يك پوشه با نام HamisheBahar وجود داره كه بايد روي صفه دسكتاپ يا هر جا دوست دارين باشه كه پروژه اصلي تو پوشه HamisheBahar هستش اون وقت برنامه رو اجرا كنين اگه مشكلي داشت حتماً خبرم كنيد.

خبر تازه:

دوستان خبر تازه اينه كه يه فرم ديگه طراحي كردم كه محور مختصات رو با سه نقطه A,B,C روي صفحه نشون ميده همين چند روزي براي دانلود ميزارم با تشكر از نظرات دوستان موفق و سر بلند باشيد.

پروفشنال __Genius__'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    esfahan

پيش فرض

سلام ...
    من از فرمتون خوشم اومد ...
    ترکیب خیلی جالبی داره ...
    البته کد زنی اون هم جدا ... به هر حال تبریک میگم ...
    خوش باشین ... و انشالله برنامه های بهتری بنویسین ...

پروفشنال online-amir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    انگلیس

پيش فرض

موفق و موید باشی همیشه بهار... .

اگه نباشه جاش خالی می مونه whisper's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

آقا بالاخره برنامه ات رو اجر کردم برنامه خوبیه با اینکه مشکلاتی داره ولی خوب برنامه بی عیب که نمیشه

در کل خیلی زحمت کشیدی ممنون

حـــــرفـه ای Mohsen6558's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2004
    محل سكونت
    آذربایجان

پيش فرض

Har Barnamei Ro Mitoni Ghashangtaresho Benevisi.Faghat Talashe Bishtari Mikhad
    Eival Ghashange
    دوست عزیز اینجا کسی انگلیسی نمی نویسه
    سلام دوستان مخصوصا شما که اینقدر میگی بدون اینکه فکر کنی

تمام قسمتهای ریز و درشت این برنامه رو خودم طراحی کردم و حتماً هم برای دانلود میزام حجم پروژه این برنامه خیلی زیاده من نمی تونم خیلی زود اونو آپلود کنم حدود 10mb هستش چون کلی روش کار کردم ولی هنوز خیلی کار داره اشکال هم زیاد داره یه خورده صبور باشی درخواست ها زیاد شد خودم تو همین تاپیک میزارم تا همه بگیرن. بعد هم اگه سوالی داشتی بگو تا چند تا کد بفرستم.
    همون جریان شد دیگه حتما شما پیشنهاد شو به مایکروسافت واسه گذاشتنش توی ویندوز مدیاپلیر دادین دیگه
    در ضمن 10 مگابایت کجاش زیاده ؟ نمی خواست وینرار رو هم آپلود کنی ملت می بینن پسوندش RAR هست خودشون با اون برنامه باز می کنن با بی سواد که طرف نیستی ؟
    در ضمن چطور می خوای باور کنم کسی که APP.pach رو بلد نیست بیاد یه همچین چیزی بنویسه ؟
    بهتر نبود از همون اول آپلود می کردی و خلاص؟!
    البته هنوز دانلود نکردم ولی چیز خوبی به نظر می آد

سلام.
    mazi_z_MCSD پست هات رو نگاه میکردم. پستات تو هر تاپیک یکی از یکی بی محتوا تره. حتی تو تاپیک هکرتم پست بیهوده زیاد داری. ادعام نکن خدای قوانینی. یکی از کسانی که بیشتر از همه باهاش مشکل دارم شمایی. باره آخره بهت اخطار میدم. این موارد رو رعایت کن:
    این تاپیک رو به دقت مطالعه کن.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    پست های حاوی تشکر یا درخواست مثل عالی بود و جالب بود و دستت درد نکنه و زود تر انجام بده و منتظریم و ... نفرست.
    پست های حاوی تذکر قوانین به سایر کاربرین نفرست. شما خودت قانون رو رعایت کن باقیش با ما.
    پست های تکراری نفرست. قابلیت حذف وجود دارد. در گزینه ویرایش.
    پست های پشت هم نفرست. قابلیت ویرایش و یکی کردن پست ها وجود دارد.

اگه این بار این موارد رو رعایت نکنی نام کاربریت غیر فعال میشه.
    اینم را ست می گه دیگه همش پست تکراری خستمون کردی

کاربر فعال انجمن دات نت عــــلی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    زیر سایه عرش الهی

12 دانلود فرم مختصات

بازم سلام خدمت همه دوستان همونطور که گفته بودم بازم اومدم برای یه فرم دیگه اینده فرمی که ساختم مختصات هستش . علاقه مندان به ریاضیات میتونن فرم رو دانلود کنن. شما میتونین این فرم رو هم به نرم افزاری که بهتون دادم اضافه کنین.

راستی آقا محسن شما همیشه اینقدر بد اخلاقین منظورم از اینکه تمام قسمتهای ریز و درشت از کد هاش بود نه از اینکه بگم من این ایده رو مایکروسافت دادم.Winrar هم گذاشتم چون مگه شما قبل از اینکه Winrar به وجود بیاد میدونستی چیه؟

تمام کدهای نرم افزار رو خودم نوشتم من با ویژوال بیسیک فقط ده جلسه کار کردم. از این که همه از این نرم افزار راضی هستن خوشحالم.

یکی از دوستان گفته بودن که نرم افزار عیب زیاد داره منم گفتم که حرفه ای نیستم و نرم افزار کامل نشده صبر کنین کاملش کنم ولی عجله کردین من میخواستم مختصات رو هم به نرم افزار اضافه کنم ولی صبر نکردین تا کاملش کنم.

بعضی از دوستان راجع به App.pat گفتن. من سعی میکن اونم زود یاد بگیرم تا انشاالله اگه فرم جدیدی آماده کردم و برای دانلود گذاشتم کسی اعتراض نکنه.

راستی آقا محسن میشه بگی چرا از اینکه برنامه رو من نوشتم شک داری!؟

خوب اینم فرم مختصا کسانی دوست دارن میتونن از زیر دانلودش کنن:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با تشکر از همه دوستان موفق و موید باشین(نظر یادتون نره)

حـــــرفـه ای Mohsen6558's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2004
    محل سكونت
    آذربایجان

پيش فرض

Winrar هم گذاشتم چون مگه شما قبل از اینکه Winrar به وجود بیاد میدونستی چیه؟

راستی آقا محسن میشه بگی چرا از اینکه برنامه رو من نوشتم شک داری!؟

با سلام دوست عزیز (الان خوش اخلاقم )
    دلیل شکم خیلی ساده هست
    شما app.pach رو که ساده ترین دستوره و بدون اون نمی شه حتی یه ماشین حساب نوشت رو بلد نیستی بعد می گی که اینو من نوشتم
    البته نظر کاملمو بعد از نصب و اجرا خواهم نوشت.

در ضمن من نه ، قبل از اینکه به دنیا بیاد نمی دونستم اما از وقتی تونستم کلمه ی ویژوال بیسیک رو بنویسم دیگه فوت و فن برنامه های فشرده ساز رو می دونستم یه برنامه نویس یه حرفه ای ویندوز و برنامه های کاربردی می شه بعد می ره سراغ برنامه نویسی (برای من و هر کسی رو که می شناسم اینطوره شما شاید استثنا باشی )
    با تشکر

اگه نباشه جاش خالی می مونه kbdfa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

سلام
    البته من منكر زحمتي كه روي اين برنامه كشيده شده نيستم وبرنامه بدي نيست ولي كمي باور كردن اين كه كسي با ده جلسه كار كردن با وي بي ايهنمه دستور رو ياد گرفته باشه تازه دستورات ساده اي مثل APP.path رو ياد نگرفته باشه كمي اگه اغراق نشه بهتره در هر صورت موفق باشين

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •