تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 10 اولاول 123456789 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 94

نام تاپيک: Asus n53sv vs msi GE 620 Plz help me

داره خودمونی میشه stq's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

پس تصويب شد MSI GE620
    باز هم از همه دوستاني كه منو راهنمايي كردن و تو تاپيك شركت كردن ممنونم
    امروز يا فردا حتما خريداري ميشه ايشالا يه ريويوي كامل ازش بهتون ميدم و مناسبترين جاي ممكنه كه از نظر قيمت منصف تر و داراي گارانتي معتبر ماتريكس باشه رو به همه دوستان اعلام ميكنم
    جناب princess شما که خریدت قطعی شده فکر میکنید این لب تاپ با تا کی میتونه دووم داشته باشه؟
    از لحاظ کانفیگ قطعات
    استحکام بدنه
    کیبورد
    باتری

پروفشنال amin_pwa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

جناب princess شما که خریدت قطعی شده فکر میکنید این لب تاپ با تا کی میتونه دووم داشته باشه؟ از لحاظ کانفیگ قطعات استحکام بدنه کیبورد باتری
    این سوال مثل اینکه بپرسی قیامت کی میشه ؟ الله علم ! ☺ از شوخی بگذریم ٢ سال دیگه این کانفیگ واسه بازی بدرد نمی خوره . نمیشه باهاش بازی ها را فول بازی کرد ولی واسه دیدن فیلم و اینترنت و کارهای دانشجویی تا ١٠٠ سال دیگه هم دوام داره البته از نظر کانفیگش . از نظر کیفیتش الله علم بسته شرایط نگهداری و کیفیت قطعات فرق دارد ..

3. 2 کاربر از amin_pwa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه .princess's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    Desert Rose

پيش فرض

جناب princess شما که خریدت قطعی شده فکر میکنید این لب تاپ با تا کی میتونه دووم داشته باشه؟
    از لحاظ کانفیگ قطعات
    استحکام بدنه
    کیبورد
    باتری

من بيشتر لپتاپ رو واسه كارم ميخوام كارم توريه كه نرم افزارهايي مثل ساليد ورك يا كاتيا و اتوكد رو بتونم روون اجرا كنم ولي بازي و چيزايي از اين دست اگه لپتاپ ميخواين بگيرين به نظرم يه كنسول PS3 رو بگيرين و خيال خودتونو راحت كنين البته بازي رو ميشه روي اين لپتاپ اجرا كرد ولي از اونجاييكه زياد اهل بازي نيستم و كارهام هم ديدن فيلمهاي زبان اصلي و برنامه هاي افيس و طراحيه به نظرم اين لپتاپ تا قيام حضرت مهدي واسم كار ميكنه!!!(شوخي كردم!)
    ولي از نظر كاراييش كه فكر ميكنم استاندارد ميليتاري امريكا رو داره كه طبق خود سايتش در بدترين شرايط يه 5 سالي كار ميكنه كانفيگش هم خيلي عاليه تا 3 -4 سال راحت نرم افزارها رو ساپورت ميكنه ميمونه باتريش كه فكر ميكنم تا 7-8 سالي باتريش رو بتونيم پيدا كنيم كيبوردش هم خيلي بهتر از ايسوس ان 53 هستش و از لحاظ كيفيت صفحه و ال اي دي همپاي وايو هست
    اميدوارم موفق باشي دوست عزيز

5. 2 کاربر از .princess بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال shitan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Hell

پيش فرض

سلام به همه...!
    من دیروز msi GE620 رو خریدم...
    تا اونجایی که من دیدم بلوری رو هیچ کدوم از دستگاه هاش نبود...
    چندید نمایندگی رو زیر و رو کردم.
    البته من چون 2 تا خریدم 1.41000 تومان خریدم.
    در موردش باید بگم حرف نداره...
    کیفیت led در حد سونی نباشه کمتر نیست!!!
    دیزاین و شکل ظاهری بسیار دلنشین تر از asus هست
    باتری به راحتی 3ساعت رو جواب میده
    کیبرد بسیار عالی طراحی شده...
    همه چیز عالی هست...من 100% اسوس رو به MSI ترجیح دادم البته برند و نوت بوک سلیقه ای هست...!
    فقط الان چیزی که منو یکمی ازیت کرد این هست که بچه ها گفتن این نوت بوک بلوری داره ولی واسه من نداره و تو بازار هم من با بلوری این نت بوک رو ندیدم...
    یک ریوویو تصویری هم از نوت بوک تهیه کردم که به زودی در سایت و یوتیوب قرار میدم...
    اما پیشنهاد من به این دوستمون این هست که شما هرچه سریعتر این نوت بوک رو خریداری کن چون به زودی سری های جدید HP هم وارد بازار داره میشه تقریبا تو همین هفته قرار هست وارد بشه و اینجور که معلوم هست 100% این مدل MSI به علت برتری هاش نسبت به مدل های سندی بریدج قطعا گرون میشه!
    بررتری ها از نظر من نسبت به اسوس!!!
    8گیگ رم MSI که 2برابر رم asus هست
    CPU بدون مشگل...چون ایرانی ها در امر کلاه برداری بسیار فعال و پر تلاش هستند...یک لیبل نیو ورژن براشون زیاد کاری نداره...و بنده احتمال میدم که سری های اسوس با این قیمت از همون مشگل دار ها هستند...چون سازگار ارقام مدل اصلاح شدرو الان وارد کرده 1.430000 تومان تو سایتش گزاشته...پس احتمال میره این نوت بوک هایی که الان داره ارزه میشه همون مشگل دار ها باشه...!
    از طرفی هم 100% led این مدل MSI بدون شک اسوس رو میبلعه...!
    طراحی این مدل MSI از سونی شاید کمتر باشه که از عقیده من نیست ولی شک نکنید که از اسوس بسیار سرتر هست...!
    البته روی این مدل از MSI یک عدد موس و کیف گیمینگ هم ارائه میشه که اگر اون 2تا رو هم 50 تومان حساب کنید کم کم...باز هم نسبت به مدل اصلی اسوس برد کردید...
    همچنین فراموش نکنید که تمامی قطعات و نوت بوک تایوانی هست و مثل دیگر برند ها چینی نیست...
    از سویی دیگر هم MSI صاحب برخی تکنولوژِی های روز هست...پس قابل اعتماد هست...
    نکته اخر هم بگم که دمای MSI بسیار پایین تر از asus هست و همچنین از سونی هم بسیار کمتر هست...تقریبا دمای دستگاه تو مایه های لنوو هست...
    در کل فکر نمیکم با خرید این مدل از MSI کسی زرر بکنه...!
    البته برای دوستانی که قصد خرید دارند بنده تو پست 13 این تاپیک بررسی های قبل از خریدم رو قرار دادم...میتونید مطالعه کنید...
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    ارزومند ارزوهاتونم...!

مبارک باشه
    شما اگه می تونی یه تست با برنامه PCMark Vantage score بگیرند و اینجا بزارند.

7. 3 کاربر از shitan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه m9780d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

حسام خان یه لطفی بکن لطفاً:
    قیمت تعیین شده از طرف فروشنده چند بود و شما چند گرفتید؟؟؟ کلا چقدر تخفیف گرفتی؟؟؟

9. 2 کاربر از m9780d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

سلام به همه...!
    من دیروز msi GE620 رو خریدم...
    .
    .
    .
    حسام جان اگر ممکنه با نرم افزار cpu-z مشخصات cpu و mainboard را ببین یه عکس هم برای ما بگذار.
    از مشخصات دیگه هم گذاشتی که چه بهتر.

نرم افزارش هم از اینجا می تونی دانلود کنی:
    کد:
    با تشکر

11. 2 کاربر از amin_g_p بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه stq's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

من بيشتر لپتاپ رو واسه كارم ميخوام كارم توريه كه نرم افزارهايي مثل ساليد ورك يا كاتيا و اتوكد رو بتونم روون اجرا كنم ولي بازي و چيزايي از اين دست اگه لپتاپ ميخواين بگيرين به نظرم يه كنسول PS3 رو بگيرين و خيال خودتونو راحت كنين البته بازي رو ميشه روي اين لپتاپ اجرا كرد ولي از اونجاييكه زياد اهل بازي نيستم و كارهام هم ديدن فيلمهاي زبان اصلي و برنامه هاي افيس و طراحيه به نظرم اين لپتاپ تا قيام حضرت مهدي واسم كار ميكنه!!!(شوخي كردم!)
    ولي از نظر كاراييش كه فكر ميكنم استاندارد ميليتاري امريكا رو داره كه طبق خود سايتش در بدترين شرايط يه 5 سالي كار ميكنه كانفيگش هم خيلي عاليه تا 3 -4 سال راحت نرم افزارها رو ساپورت ميكنه ميمونه باتريش كه فكر ميكنم تا 7-8 سالي باتريش رو بتونيم پيدا كنيم كيبوردش هم خيلي بهتر از ايسوس ان 53 هستش و از لحاظ كيفيت صفحه و ال اي دي همپاي وايو هست
    اميدوارم موفق باشي دوست عزيز
    همچنین دوست عزیز
    و ممنون از راهنمایی تون من هم با این شرایط یه دونه MSI GE620 میگیرم
    Last edited by stq; 06-04-2011 at 22:52.

13. این کاربر از stq بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    کرمان

پيش فرض

والا چی بگم؟؟؟؟
    من که یکی از دوستام MSI داشت میگفت افتضاحه؛ البته نه این مدل.ولی گفت بعد از 2 ماه فنش سوخته.
    من که به شخصه به گارانتی ایسوس اعتقاد دارم و کیفیتش هم خداییش معرکه است.
    من میگم ایسوس بهتره چون کانفیگ به هر حال 6 ماه دیگه پایینه ولی حداقل میخواهید 3 سال از لپتاپتون استفاده کنید که در این صورت بحث کیفیت مطرح میشه.
    البته من نظر مثبت یا منفی راجه به MSI ندارم ولی ایسوس با این قیمت و این کانفیگ واقعاً محشره فقط یک کم سنگینه

داره خودمونی میشه hesam.ah's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مبارک باشه
    شما اگه می تونی یه تست با برنامه PCMark Vantage score بگیرند و اینجا بزارند.
    سلام
    خیلی ممنون...
    اوکی مشگلی نیست فقط این تست ها میمونه واسه فردا یا پس فردا چون اومدم شمال خوش گزرونی و اینترنت درست حسابی ندارم الان با خط موبایل وصل میشم و فوق العاده ضعیف هست امکان اپلود و دانلود رو ندارم...!
    حسام خان یه لطفی بکن لطفاً:
    قیمت تعیین شده از طرف فروشنده چند بود و شما چند گرفتید؟؟؟ کلا چقدر تخفیف گرفتی؟؟؟
    قیمت که از 1.440.000 تومان نمایندگی کمتر نمیده...
    خیالتون راهت!
    ولی بگردی تا 1420000 هم میشه پیدا کرد...البته من خودم رفتم تو کار نوت بوک و تا 1.410000 تومان برای بچه برادرم دیروز خریدمش...
    هر کی خواست میتونم براش جور کنم...

حسام جان اگر ممکنه با نرم افزار cpu-z مشخصات cpu و mainboard را ببین یه عکس هم برای ما بگذار.
    از مشخصات دیگه هم گذاشتی که چه بهتر.

نرم افزارش هم از اینجا می تونی دانلود کنی:
    کد:
    با تشکر
    سلام
    اوکی مشگلی نیست فقط این تست ها میمونه واسه فردا یا پس فردا چون اومدم شمال خوش گزرونی و اینترنت درست حسابی ندارم الان با خط موبایل وصل میشم و فوق العاده ضعیف هست امکان اپلود و دانلود رو ندارم...!
    والا چی بگم؟؟؟؟
    من که یکی از دوستام MSI داشت میگفت افتضاحه؛ البته نه این مدل.ولی گفت بعد از 2 ماه فنش سوخته.
    من که به شخصه به گارانتی ایسوس اعتقاد دارم و کیفیتش هم خداییش معرکه است.
    من میگم ایسوس بهتره چون کانفیگ به هر حال 6 ماه دیگه پایینه ولی حداقل میخواهید 3 سال از لپتاپتون استفاده کنید که در این صورت بحث کیفیت مطرح میشه.
    البته من نظر مثبت یا منفی راجه به MSI ندارم ولی ایسوس با این قیمت و این کانفیگ واقعاً محشره فقط یک کم سنگینه
    دوست من اکثر فن های جدید اتمی قابلیت مکندگی دارند و این امر باعث میشه گاهی اوقات از روی نا اگاهی به شما و سیستم شما ضرر بزنه...
    برای مثال همینGE620 اصلا روی فرش نزارید یا اگر میزارید با پایه یا کولر های خونک کننده بزارید که تماس مستقیم با فرش نداشته باشند...در غیر اینصورت فن نوت بوک مثل جارو برقی پرز های فرشتون رو جمع میکنه...موفق باشید

16. 4 کاربر از hesam.ah بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2004

پيش فرض

سلام
    حسام جان کیفیت کیف ان چطور است؟
    مارک خود msi است ؟ یا از همین معمولی ها ست؟
    Last edited by davood4547; 07-04-2011 at 02:52.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •