تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 58

نام تاپيک: مشكل با Pcm و adsl

پروفشنال moderntalk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    مشهد مقدس

پيش فرض

چقدر طول میکشه تا به شکایتم رسیدگی کنند؟

تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    مشهد مقدس

پيش فرض

در ضمن بنده در مشهد و منطقه ی مخابراتی کوثر هستم.

آخر فروم باز akhoond's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    Hell

پيش فرض

چقدر طول میکشه تا به شکایتم رسیدگی کنند؟
    در ضمن بنده در مشهد و منطقه ی مخابراتی کوثر هستم.
    راستش روال کار دوستانی که تهران ( تهران خراب شده ) نیستن ، طولانی تره ، نامه بازی های اداری داره دیگه ، من که تهران بودم ، یه 2 _ 3 هفته ای طول داشت ، حالا شما که جای خود داری .
    صبر کن تا یه ماه ، خبری اگه نشد ، یه شکایت دیگه سند کن ، یا تو شکایت قبلی کامنت بذار ( شکایت جدید به نظرم بهتره ، با ذکر شماره شکایت و تاریخ شکایت قبلی یکی دیگه سند کنی ، خیلی بهتره ... )

خبر بده اتفاقات رو ، بعد با هم یه فکری می کنیم ، تو پی تی این جوری بهتر نتیجه گرفتیم ، شیر کردن اخبار و نتایج ، و بعد یه فکری می کنیم در موردش ...

مخلصیم

4. این کاربر از akhoond بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه sahar_khanoom's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

منم پارسال اردیبهشت که adsl گرفتم اولش گفتن خط pcm هستش ولی پدرم رفت مرکز مخابرات با رییس مرکز صحبت کرد بعد از 2 روز مشکل حل شد

تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    مشهد مقدس

پيش فرض

راستش روال کار دوستانی که تهران ( تهران خراب شده ) نیستن ، طولانی تره ، نامه بازی های اداری داره دیگه ، من که تهران بودم ، یه 2 _ 3 هفته ای طول داشت ، حالا شما که جای خود داری .
    صبر کن تا یه ماه ، خبری اگه نشد ، یه شکایت دیگه سند کن ، یا تو شکایت قبلی کامنت بذار ( شکایت جدید به نظرم بهتره ، با ذکر شماره شکایت و تاریخ شکایت قبلی یکی دیگه سند کنی ، خیلی بهتره ... )

خبر بده اتفاقات رو ، بعد با هم یه فکری می کنیم ، تو پی تی این جوری بهتر نتیجه گرفتیم ، شیر کردن اخبار و نتایج ، و بعد یه فکری می کنیم در موردش ...

مخلصیم
    ممنون که جواب دادین .
    حالا این پی تی که گفتی یعنی چه؟؟

تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    مشهد مقدس

پيش فرض

اقدام اولی که کردم این بود که پدرم نامه ای مبنی بر درخواست تبدیل خط به خط عادی نوشت و با هم به مرکز مخابراتی دادیم .ولی متاسفانه ندادیم دبیر خانه نامه رو شماره بزنه.
    فعلا منتظر جواب هستم.

حـــــرفـه ای satttanism's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    In your Mind

پيش فرض

جناب [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] از ارسال پست های پشت سر هم خودداری کنید دکمه ویرایش رو برای همین مواقع گذاشتند

9. این کاربر از satttanism بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز akhoond's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    Hell

پيش فرض

ممنون که جواب دادین .
    حالا این پی تی که گفتی یعنی چه؟؟
    فروم پرشین تولز ، شرچ بزنی ، پیدا می کنی ...
    اقدام اولی که کردم این بود که پدرم نامه ای مبنی بر درخواست تبدیل خط به خط عادی نوشت و با هم به مرکز مخابراتی دادیم .ولی متاسفانه ندادیم دبیر خانه نامه رو شماره بزنه.
    فعلا منتظر جواب هستم.
    کار بدی نیست ، اما فرقی با فرمایش پدرتون به صورت حضوری نداشت ، اگه قرار بود اوکی می دن ، حالا هم می دن ، اگه هم قرار بود ....
    موفق باشید

تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    مشهد مقدس

پيش فرض

امروز رفتیم نتیجه ی نامه رو بگیریم .رفتم دفتر رییس امور مشترکین.خوشبختانه جواب نامه اومده بود.توش نوشته بود:"با واگذاری خطوط adsl شبکه مخابرات مقدمات ارزان را فراهم می نماید".
    بعد پرسیدم جریان چیه ؟ گفت مخابرات قراره Adsl رو از شرکت های خصوصی بگیره و خودش سرویس adsl رو بده(البته با قمت بسیار ارزانتر) . فعلا باید صبر کنید . چون بخشنامش هم اومده.بخشنامه رو به من نشون داد و گفت احتمالا تا یک هفته ی دیگه قرار این سرویس راه بیفته.و فعلا خطوط رو نمی تونیم کاریش بکنیم.برای اطمینان به ما گفت برین پیش ریاست مرکز و حضوری سوال کنید.ما که رفتیم رییس مرکز نبود .با معاونش صحبت کردیم. گفت تو منطقه ی ما اینجوری که شما میری با شرکت دلخواهت قرار داد می بندی و اونا برای رانژه کردن خط درخواست رو به ما میدن و ما هم موظفیم خططو به عادی تبدیل کنیم تا بتونی از adsl استفاده کنی.
    بهش گفتم آخه من شنیدم اگه pcm باشه خط مخابرات برگشت میزنه . گفت ما تو این مرکز این کار رو نمیکنیم .برای اطمینان اگه از طرف مخابرات درخواست رانژه برگشت خورد قرار داد رو بیار تا خطط درست بشه .

ظاهرا که کار ما درست شده. ولی باید ببینیم چقدر عملی میشه.
    من فعلا صبر میکنم تا نمایشگاه it و کامپیوتر نمایشگاه بین المللی مشهد که 24 تا 28 هست اگه خدا بخواد از یکی از شرکتا سرویس بگیرم (چون تو نمایشگاه تخفیف داره)
    Last edited by moderntalk; 28-12-2008 at 12:07.

اگه نباشه جاش خالی می مونه fa13's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

من هم همین مشکل pcm رودارم رفتم مخابرات و گفتن درخواست کتبی بده بررسی میکنیم بعد از 2 هفته (چه سرعتی ) گفتن نمیشه و خط رو نمیتونیم از pcm خارج کنیم حالا تصمیم گرفتم از طریق همین لینکی که دوستمون آخوند گذاشتن بریم تو کار شکایت !!!
    تجربیاتتون رو در اختیارم بذارید ممنون میشم
    جواب گرفتم به بقیه دوستان خبر میدم از شر این ننگ pcm راحت بشن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •