تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 97 اولاول 1234567891555 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 963

نام تاپيک: +++[ انــــــرژی مــــــثبت ]+++

آخر فروم باز logos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

چرا اینــــــــــقدر سخت میگیرین !
    این جملات و نکته ها و طنازی ها تنها بهونه ایه که مارو کنار هم نگه داره ! گیـــر ندید بهشون !
    کسی نمیخواد با این داستانک ها انرژی اونم از نوع + به ما فرو کنه !
    همینکه میایم و آواتار و اسم دوستامونو اینجا کنار چند خط یادگاریشون میبینیم خودش بزرگترین انرژیه ... لاقل برای من که همینطوره .
    آدم همیشه میتونه در مورد همه چیز مقاومت کنه و ایراد بگیره و نفی کنه ! کاری نداره !
    هدایت همه چیز به سمتی که ما دوست داریم کار بزرگیه ...
    حرفای شما درست اما چه عیبی داره حداقل (به جز اینکه اواتار ما رو می بینید) 2 کلمه حرف حساب بزنید که من (نوعی) با خوندنشون از وقتی که می ذارم یه استفاده ای هم ببرم !

نمی دونم شاید اومدن تو اینجا فقط به قول شما بدرد دیدن اواتار دوستان می خوره و بس و اینکه چنتا جمله قشنگم بخونیم و بعد چند دقیقه هم فراموشش کنیم

من که نمیخوام جلو شما رو بگیرم که جمله قشنگ نزارید می گم یه کم هم کار مثبت انجام بدید کنار این همه انرژی مثبت پخش شده تو فروم

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    قـــائم شــــهر

پيش فرض

مطلب گذاشتن روزانه که مهم نیست باید مطلب درست گذاشت !
    من خودم هیچ کدوم از پستای ممد تو این تاپیک و نخوندم چون زیادی زیاد بودن اون تک جمله ها هم فکر نکنم خیلی چیز خاصی باشن از وما همه جا پره و بی تاثیر

بیاین یه هدف واسه تاپیکتون بزارید و روش کار کنید می تونید به عنوان اولین هدف خلاصه حرفایی که زدید رو بزارید تا ادم بفهمه دقیقا این تاپیک چی داره می گه
    من به شما پیشنهاد میکنم که حداقل پست اول تاپیک رو بخونید .
    مطالب زیبا و ناب خیلی کم هستند ، من بین تمام داستانک ها ، مطالب علمی و ... هرچی میگردم چیز به درد بخوری پیدا نمیکنم که بزارم توی تاپیک ...

به هر حال ، توصیه من به شما اینه که حداقل پست اول تاپیک رو بخونید ، چیزی ازتون کم نمیشه اما مطمئن هستم اگر پست اول رو بخونید ، بقیه پست هارو هم میخونید ...
    به امتحانش میرزه

آخر فروم باز lahij_web's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    زير خروارها خاك ...

پيش فرض

حرفای شما درست اما چه عیبی داره حداقل (به جز اینکه اواتار ما رو می بینید) 2 کلمه حرف حساب بزنید که من (نوعی) با خوندنشون از وقتی که می ذارم یه استفاده ای هم ببرم !

نمی دونم شاید اومدن تو اینجا فقط به قول شما بدرد دیدن اواتار دوستان می خوره و بس و اینکه چنتا جمله قشنگم بخونیم و بعد چند دقیقه هم فراموشش کنیم

من که نمیخوام جلو شما رو بگیرم که جمله قشنگ نزارید می گم یه کم هم کار مثبت انجام بدید کنار این همه انرژی مثبت پخش شده تو فروم
    دوست عزیز کارهایی که از قول شما مثبت انگاشته میشه ممکنه از نظر خیلی ها بیهوده باشه و بالعکس . پس نظر شخصیتونو زیاد دخالت ندید . فروم یه مکان جمعیه
    شما اصل رو گذاشتی و به فرع چسبیدی ! کی گفته اینجا اومدن به درد اواتار دیدنو و حرفای قشنگ قشنگ زدن میخوره و بس !
    چی باعث میشه شما فکر کنی حرفی که مثلا خود شما میزنی بعد چند دقیقه فراموش بشه !؟!!
    خوب حرف همینه که اینطور که شما میگی نیست ...

آخر فروم باز logos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

دوست عزیز کارهایی که از قول شما مثبت انگاشته میشه ممکنه از نظر خیلی ها بیهوده باشه و بالعکس . پس نظر شخصیتونو زیاد دخالت ندید . فروم یه مکان جمعیه
    شما اصل رو گذاشتی و به فرع چسبیدی ! کی گفته اینجا اومدن به درد اواتار دیدنو و حرفای قشنگ قشنگ زدن میخوره و بس !
    چی باعث میشه شما فکر کنی حرفی که مثلا خود شما میزنی بعد چند دقیقه فراموش بشه !؟!!
    خوب حرف همینه که اینطور که شما میگی نیست ...
    در مورد قسمت اول : چون فروم یه مکان جمعی هست و منم یکی از همین جمع ، ازادم که نظر شخصیمو در صحبت های خودم دخالت بدم و تا زمانی که از حیطه قوانین خارج نشم کسی این حق رو نداره که بگه نظر شخصیمو یا ایده مو یا حرفمو یا هرچیز دیگه ای رو دخالت ندم خالا اینکه نظر من زیاد جالب نیست یه بحث دیگس که همه مختارن در کمال ادب و احترام انتقاد کنن ، حتی شما دوست عزیز

در قسمت دوم : اصل چیه فرع چیه ؟؟؟؟

قسمت سوم : این تک جمله های قشنگ عموما تاثیری تو زندگی من یا خیلی از ادما یی که من دیدم نداشته و دلیلش همینه که میگم واسه 1 دقیقه قشنگه و بعدش فراموش میشه میره

حالا در انتها قراره چی کار کنیم اینجا ؟

5. این کاربر از logos بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز lahij_web's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    زير خروارها خاك ...

پيش فرض

در مورد قسمت اول : چون فروم یه مکان جمعی هست و منم یکی از همین جمع ، ازادم که نظر شخصیمو در صحبت های خودم دخالت بدم و تا زمانی که از حیطه قوانین خارج نشم کسی این حق رو نداره که بگه نظر شخصیمو یا ایده مو یا حرفمو یا هرچیز دیگه ای رو دخالت ندم خالا اینکه نظر من زیاد جالب نیست یه بحث دیگس که همه مختارن در کمال ادب و احترام انتقاد کنن ، حتی شما دوست عزیز

در قسمت دوم : اصل چیه فرع چیه ؟؟؟؟

قسمت سوم : این تک جمله های قشنگ عموما تاثیری تو زندگی من یا خیلی از ادما یی که من دیدم نداشته و دلیلش همینه که میگم واسه 1 دقیقه قشنگه و بعدش فراموش میشه میره

حالا در انتها قراره چی کار کنیم اینجا ؟
    در قسمت اول در مورد قسمت اول ! : چون فروم یه مکان جمعی هست و منم مثل شما یکی از این جمع نظر شما رو میبینم و درباره ش فکــــر میکنم ! نه اینکه از روی پست شما جفت پا بپرم سراغ پست بعد !
    کسی نگفت نظرتون رو دخالت ندید دوس جونـ ! گفتم نظرتونو بسطـــ ندید به همه !!
    کسی نگفت صحبتهای شما جالب نیسـ ... تصمیم گیری درباره جالب بودن یا نبودن حرفهاتونو بزارید به عهده ما که مخاطبش هستیــم ! ( بگو حالا کی با تو بود؟! )
    در مورد قسمت دوم : بیخیـــال ! منظورم اینه من درباره یچیز دیگه صحبت میکردم و شما از منظور اصلیم آواتار نگاه کردنو گرفتی ! یه مثال بود !
    قسمت سیـــّم : خب شما اگر روزی 100 نفر رو هم ببینید که تاثیری نداشته بازم درباره بقیه آدما نمیتونید نظر بدید بزا اون یه عده ای که شما هنوز ندیدید ( در کنار شما ) خوش باشن !
    ...
    و اما در انتها ... قراره با هم دوست بشیم و همو دوست داشته باشیم و رفتاری که باعث میشه به جلو حرکت کنیم و انگیزه شادابی رو در خودمون نده میکنه رو به بقیه دوستامون منعکس کنیم شاید کسی بخواد راهی که شما ازش تاثیر گرفتی رو دنبال کنه .
    قربووووووونتـــ داداشــــ

کاربر فعال انجمن ادبیات hamid_diablo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    آنجا که عقاب پر بریزد

پيش فرض

تاريخ عضويت: Feb 2011
    اخطار ها: 0/1 (1)
    چه جالب

همین به من انرژی مثبت داد.به نظر من انسانها باید افکارشون رو عوض کنن

وگرنه هر کاری کنن شاید موقتا بتونن شاد یا اینکه از زندگیشون رضایت داشته باشن

یه چیزی که همیشه منو رنج میداد مقایسه خودم با دیگران بود.خوب این کارم
    باعث میشد که همیشه خودمو زیر فشلر قرار بدم که تو هر کاری بهترین باشم
    خوب بعضی وقتها اونطور که من میخواستم کارا پیش نمیرفت و باعث میشد
    رنجیده خاطر شم
    یادمه پارسال یه دکتر روانشناس تو برنامه به خانه برمیگردیم درباره این موضوع
    کلی صحبت کرد و چیزهایی جالبی هم گفت
    منم بعد از اون شروع کردم به تمرین کردن که چطوری خودمو با دیگران مقایسه
    نکنم و نتیجشو دیدم
    الان هم رزضایتم از زندگی بیشتر شده

من توصیه میکنم جای جروبحث روشهایی که تو زندگیمون داشتیم و باعث شده
    بهتر فکر کنیم رو مطرح کنیم

8. 4 کاربر از hamid_diablo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Davood_titan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    ...::: هـمــــدان :::....

پيش فرض

چه جالب

همین به من انرژی مثبت داد.به نظر من انسانها باید افکارشون رو عوض کنن

وگرنه هر کاری کنن شاید موقتا بتونن شاد یا اینکه از زندگیشون رضایت داشته باشن

یه چیزی که همیشه منو رنج میداد مقایسه خودم با دیگران بود.خوب این کارم
    باعث میشد که همیشه خودمو زیر فشلر قرار بدم که تو هر کاری بهترین باشم
    خوب بعضی وقتها اونطور که من میخواستم کارا پیش نمیرفت و باعث میشد
    رنجیده خاطر شم
    یادمه پارسال یه دکتر روانشناس تو برنامه به خانه برمیگردیم درباره این موضوع
    کلی صحبت کرد و چیزهایی جالبی هم گفت
    منم بعد از اون شروع کردم به تمرین کردن که چطوری خودمو با دیگران مقایسه
    نکنم و نتیجشو دیدم
    الان هم رزضایتم از زندگی بیشتر شده

من توصیه میکنم جای جروبحث روشهایی که تو زندگیمون داشتیم و باعث شده
    بهتر فکر کنیم رو مطرح کنیم
    نظر خوبیه .
    .

کاربر فعال انجمن ادبیات Lady parisa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

دوست محترم
    به نظرم شما یه هیئتی معطل خودت کردی!!!!
    استاد دوست نداری،انرژی نمی گیری یا به نظرت انرژی یه چیز دیگست خوب برادر من نیا توی این تاپیک
    چرا دنبال حاشیه ای

11. 3 کاربر از Lady parisa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن ادبیات hamid_diablo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    آنجا که عقاب پر بریزد

پيش فرض

ای بابا اومدیم انرژی مثبت بگیرم شد منفی در مثبت یعنی منفی(چی گفتم*)

13. این کاربر از hamid_diablo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Amirdb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

من موافق نیستم.چون گاهی یه جمله یه نگاه یه اخم یا یه اشاره سرنوشت آدمو عوض می کنه چه برسه به یه جمله
    به قول یه عزیزی: حرف تاثیرشو می زاره چه خوب چه بد
    در ضمن یه بزرگی توی جهان می گه،برای هرکاری باید 21روز وقت بذاریم .اونوقت که ساعت بیولوژیکی بدن را باهاش تنظیم می کنیم

یه چیزی
    چرا من همچین آدمایی تو زندگیم نمی بینم؟!

خارج از شوخی
    ببینید از این حرف ها و شعار ها زیاده!!ما ایرانی ها هم متاسفانه عادت کردیم به شعار دادن و این حرف ها!
    سعی کنیم به جای حرف زدن وشعار دادن و جملات قشنگ قشنگ گفتن عمل کنیم!

راستی یکی از همون بزرگان میگه که:"انسان نادان به آرزوهایش تکیه میکند ولی انسان دانا به عملش"
    پس به جای حرف زدن عمل کنیم.عمل!

سعی کنیم به جای زندگی کردن در رویا و خیال و حرفای قشنگ قشنگ ،واقع بینانه زندگی کنیم!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •