تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: داوطلب کدام رشته در کنکور 92 هستید؟

راي دهنده
180. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • ریاضی

92 51.11%
  • انسانی

11 6.11%
  • تجربی

55 30.56%
  • هنر

10 5.56%
  • سایر رشته ها

12 6.67%
صفحه 5 از 325 اولاول 1234567891555105 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 3245

نام تاپيک: ✔ کــنــکــور 92 ؛ مشاوره ، برنامه ریزی ، شیوه های برتر

آخر فروم باز نادر1368's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

جناب ALT3RNA فرمودين اتود خوب در سايزهاي گوناگون هست كدوم سايزش رو استفاده كردين و مناسب ميدونين؟تيك مگ كه فرقي با مداد نداره تسلط به مداد راحتتره تا تيك مگ!
    Last edited by نادر1368; 06-07-2012 at 17:17.

داره خودمونی میشه Demon_342's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    این بماند ... !

پيش فرض

ایشالله نتیجه بیاد ببینیم در حدی هست که بالا منبر برم اون موقع در حد توانم کمک میکنم ( همونطور که پارسالیا مارو یاری فرمودن )

ولی پیگیر این تاپیک هستم

3. 2 کاربر از Demon_342 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال One Minute's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    شــــاهی

پيش فرض

ALt3rnA و M A M M U T عزیز ممنونم بابت جواب های کاملتون

18. گروه هاي جدول تناوبي رو به روش رمزي حفظ کنم خوبه ؟ ( مثلا : هلينا کرباسي فر واسه گروه اول ! ) سر کنکور قاطي نميکنم ؟
    نه نمیکنی ! بت یه پیغام خصوصی میدم چند تا رمز خوب میدم که لازم نشه زیاد حفظ کنی
    دستت درد نکنه ، منتظرم ! : دی

تیزهوشانی؟؟؟ ای کاش تابستون مدرسه نمی رفتی.... ما مدرسه رفتیم گل رفت سرمون.... دبیرا میخوان زود تر درس رو تمام کنن...مثلا قبل از عید در حالی که عما قبل از عید درسا تمام نمیشه....
    مدرسمون اجباریه ! نمیدونم والا ، زمان زیاده ... !! از الان تا آخر اسفند 6 روز تو هفته مدرسه داریم ، اونم تا ساعت 2 ، بعد از عید هم جلسه های تست زنی !! فکر کنم بتونن تموم کنن آخه همه ی این دبیرا کلاس کنکور ( تو موسسه های مختلف ) دارن و گفتن مثل سالای قبل تا عید درس رو تموم میکنیم ، حالا شاید با کیفیت کمتر ! ولی به هر حال به نظرم اگه درس هر روز رو همون روز بخونم میتونم جمع و جور کنم

خـــوشحال شدم بچه ها ، امیدوارم سال دیگه هممون دانشگاهی که میخوایم قبول شده باشیــــم ، من شاید هفته ای یکی دوباره ، یا بعد هر آزمون قلمچی بیام یه سری بزنم ، کلا دیگه پی سی و یاهو و فیسبوک و بازی آنلاین و همه چی تعطیل ! مثل پارسال بعد هر آزمون قلمچی میام نت یکی دو تا فیلم میبینم ( واقعا این فیلم ها لذت بخش میشن ) بعد میرم تا 2 هفته دیگه

خـــــــــداحافـــظ ، برای من و بقیه دوستام دعا کنین

5. 3 کاربر از One Minute بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز M A M M U T's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

اي بابا ...انگار ما تنها تجربي تاپيك هستيم ...

يه چند تا سوال ...

اول اينكه متن دين و زندگي رو بايد خط به خط حفظ باشيم لازمه يعني همشون يا همون جاهايي كه فك ميكنيم مهم ترن ؟
    دقيقا همين سوال در مورد شيمي هم برام هست كه لازمه متون كتاب رو حفظ باشم ؟‌
    دوم در مورد تاريخ ادبيات ...مصور تخته سياه اصلا در مورد هر نويسنده اي كه يه سري ويژگي هاي عادي ازشون گفته شده ولي يه چيزايي رو هم لايي داده ( مثلا سعدي سخني نغز دارد و ويژگي هاي شعرش فلان است اينا رو حذفيده ) اينا رو نگفته اصلا ...از قرن و سال هم اصلا سخن نگفته ...در مورد ادبيات پايداري و نمايشي و اينا هم اصلا حرفي نزده ...يعني هيچكدوم اينا نميتونن تو كنكور بيان ؟‌
    سوم اينكه فيزيك متن كتاب هم مهمه ؟ (وسواس دارم ديگه چيكار كنم
    مرسي
    من تجربیم جدا چرا تجربی ها کمتر میان تو فوروم و اینجور چیزا؟؟؟ البته من تو دوستام قضیه برعکسه بیشتر تجربیا میان اینترنت ولی مثل این که دوستان من نرمال نیستن
    دین و زندگی یه جوریه...بعضی جاهاباید کلیت رو یاد بگیرید و بعضی جاها باید کلمه ها رو حفظ کنید.... ببین توضیحش خیلی سخته.... وایسا یه مثال بزنم.... شما زیست رو باید خط به خط بخونی و دینی رو لازم نیست مثل زیست بخونی.... دینی یه جاهایی داره که در 90 درصد مواقع از اونجا ها سوال میاد...مثلا تو دینی دو (البته اگه کتاب تغییر نکرده باشه) یه سخن پیامبر هست در مورد فردوس و درجات بهشت...شما باید این قسمت رو بلد باشی... اما بقیه ی قسمتهاش مثل این که مرد و زن در بهشت چگونه هستن رو لازم نیست بلد باشی.... بهترین کار در دینی و زندگی اینه که یه مجموعه تست که میزینی بعدش ببیننی تست ها از کدوم قسمت کتاب اومده اون ها علامت بزن...بعد از یه مدت میبینی که نصف کتاب حذف شده و فقط بخشی از کتاب مونده که بخونی....
    با قاطعیت میگم که باید حفظ باشی....حفظه حفظه حفظ!!!
    در مورد تخت سیاه کار درستی کرده و اونا رو لازم نیست که حفظ کنی....حتی قرن ها هم به کارت نمیاد....اما بیکار بودی حفظ کن بد نیست...
    ببین ادبیات پایداری و درآمد ها و اینجور چیز ها خیلی بعیده که بیاد گرچه امسال اومد اما ببین حفظ کردن اون همه چیز خیلی بیخود به نظر میرسه.....دو تا راه هست:یا این که بشینی وقت بزاری و اون ها رو حفظ کنی و حداکثر یه سوال بیاد اون وقت اگه یادت مونده باشه و بتونی جواب بدی.... یا اینکه نخونیش و شاید بیاد شاید نیاد.... کدوم بهتره؟؟؟ در ضمن پیشنهاد میکنم زیاد به ادبیات دل نبند.... بالای 75 زدن تو ادبیات خیلی کار داره........
    متن فیزیک لازم نیست...یعنی مثله شیمی نیست... فیزیک یه سری مسائله کلیشیه ای داره که دبیراتون بهتون میگه همون رو حفظ باشین کافیه....
    موفق باشی....

7. 3 کاربر از M A M M U T بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای ALt3rnA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    Politziea

پيش فرض

جناب ALT3RNA فرمودين اتود خوب در سايزهاي گوناگون هست كدوم سايزش رو استفاده كردين و مناسب ميدونين؟تيك مگ كه فرقي با مداد نداره تسلط به مداد راحتتره تا تيك مگ!
    من اول حل میکردم آخر آزمون تو پاسخ نامه وارد میکردم واسه همین 5 دهم استفاده میکردم
    اگه میخواید هم زمان پر کنید شاید بهتر باشه 9 دهم بگیرید
    مارک فابر کستل هم توصیه میشه

9. 2 کاربر از ALt3rnA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن رادیو و تلویزیون constant_boy23's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    محل سكونت !

پيش فرض

من تجربیم جدا چرا تجربی ها کمتر میان تو فوروم و اینجور چیزا؟؟؟ البته من تو دوستام قضیه برعکسه بیشتر تجربیا میان اینترنت ولی مثل این که دوستان من نرمال نیستن
    دین و زندگی یه جوریه...بعضی جاهاباید کلیت رو یاد بگیرید و بعضی جاها باید کلمه ها رو حفظ کنید.... ببین توضیحش خیلی سخته.... وایسا یه مثال بزنم.... شما زیست رو باید خط به خط بخونی و دینی رو لازم نیست مثل زیست بخونی.... دینی یه جاهایی داره که در 90 درصد مواقع از اونجا ها سوال میاد...مثلا تو دینی دو (البته اگه کتاب تغییر نکرده باشه) یه سخن پیامبر هست در مورد فردوس و درجات بهشت...شما باید این قسمت رو بلد باشی... اما بقیه ی قسمتهاش مثل این که مرد و زن در بهشت چگونه هستن رو لازم نیست بلد باشی.... بهترین کار در دینی و زندگی اینه که یه مجموعه تست که میزینی بعدش ببیننی تست ها از کدوم قسمت کتاب اومده اون ها علامت بزن...بعد از یه مدت میبینی که نصف کتاب حذف شده و فقط بخشی از کتاب مونده که بخونی....
    با قاطعیت میگم که باید حفظ باشی....حفظه حفظه حفظ!!!
    در مورد تخت سیاه کار درستی کرده و اونا رو لازم نیست که حفظ کنی....حتی قرن ها هم به کارت نمیاد....اما بیکار بودی حفظ کن بد نیست...
    ببین ادبیات پایداری و درآمد ها و اینجور چیز ها خیلی بعیده که بیاد گرچه امسال اومد اما ببین حفظ کردن اون همه چیز خیلی بیخود به نظر میرسه.....دو تا راه هست:یا این که بشینی وقت بزاری و اون ها رو حفظ کنی و حداکثر یه سوال بیاد اون وقت اگه یادت مونده باشه و بتونی جواب بدی.... یا اینکه نخونیش و شاید بیاد شاید نیاد.... کدوم بهتره؟؟؟ در ضمن پیشنهاد میکنم زیاد به ادبیات دل نبند.... بالای 75 زدن تو ادبیات خیلی کار داره........
    متن فیزیک لازم نیست...یعنی مثله شیمی نیست... فیزیک یه سری مسائله کلیشیه ای داره که دبیراتون بهتون میگه همون رو حفظ باشین کافیه....
    موفق باشی....
    تا حالا تجربي از نزديك نديده بودم اينجا ..خوبي شما ؟ حالا كه تجربي پيدا كردم بذا سوال تخصصي بپرسم
    اول اينكه من كي ميرسم تست هاي تركيبي كه بيشتر تستاي كنكورن رو بزنم ؟ يعني تا هر سه سال رو تموم كنم ؟‌يعني اون آخرا ؟ يه كم دير نميشه /؟ در مورد ژنتيك مندلي خيلي سبز به نظرت 400 صفحه واس 4 تا تست زياد و وقت گير نيست ؟ (هر وقت ميخوام بخونمش حجمشو ميبينم يه حس بدي بم دست ميده )
    2. زمين شناسي رو خوندني شما ؟ اگه اره كتاب تست چي پيشنهاد ميكني ؟ اكثرا پشمكي اند كتاباي تو بازار ...
    3. من از هندسه هيچي نميفهمم ..به نظرت درسته كه خير اين 4 تا تست رو بخورم و وقتش رو به جاش بذارم رو رياضي 3 و عمومي ...؟
    ديگه ببخشيد سوالا زياد شد ...تشكر ميشه

اگه نباشه جاش خالی می مونه pouyacapitan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    tabriz city

پيش فرض

دوستان کسی این زیرگروه ها رو به من توضیح می ده؟
    من رشته ی مورد علاقم مهندسی شیمی هست،کسی ضریب های درسا تو کنکور رو برا این رشته رو می دونه؟
    دوستان منم از امروز حسابی گرم شدم.۲ روزه ۳۵۰ تایی تست زدم

آخر فروم باز M A M M U T's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

تا حالا تجربي از نزديك نديده بودم اينجا ..خوبي شما ؟ حالا كه تجربي پيدا كردم بذا سوال تخصصي بپرسم
    اول اينكه من كي ميرسم تست هاي تركيبي كه بيشتر تستاي كنكورن رو بزنم ؟ يعني تا هر سه سال رو تموم كنم ؟‌يعني اون آخرا ؟ يه كم دير نميشه /؟ در مورد ژنتيك مندلي خيلي سبز به نظرت 400 صفحه واس 4 تا تست زياد و وقت گير نيست ؟ (هر وقت ميخوام بخونمش حجمشو ميبينم يه حس بدي بم دست ميده )
    2. زمين شناسي رو خوندني شما ؟ اگه اره كتاب تست چي پيشنهاد ميكني ؟ اكثرا پشمكي اند كتاباي تو بازار ...
    3. من از هندسه هيچي نميفهمم ..به نظرت درسته كه خير اين 4 تا تست رو بخورم و وقتش رو به جاش بذارم رو رياضي 3 و عمومي ...؟
    ديگه ببخشيد سوالا زياد شد ...تشكر ميشه
    خوبم مرسی. 1-اون آخرا یه روش داریم به اسم سه روز یک بار که اگه انجامش بدی فوق العاده موثره.... برای همین پیشنهادم این هست که فعلا تست های 5 سال اخیر رو نزن... البته اگه یه کتاب خریدی اتفاقی یه تستی توش بود عیب نداره اما مثلا نشین امروز یه کنکور رو جواب بده....برای پنج سال اخیر خیالت راحت اون آخرا می رسی(یک ماه آخر) اما الآن شما کتاب سبز رو بگیر هم ترکیبی داره هم تست کنکور قبل از 85 داره .در مورد ژنتیک مندلی خدا وکیل کتابی خیلی خوبیه به ویژه برا الآن شما که تابستانه.... حجمش هم چیزی نیست...باور کن من اون رو تو یک ماه آخر خوندم البته نه همش رو 6 تا 7 فصلش.به قطرش نگاه نکن.پفکه توی زیست شناسی یک سوال هم ارزش داره.... چه برسه به چهار تا....
    2-زمین نخوندم.بستگی به خودت داره...اگه دارو میخوای بخون اگه نمیخوای خوتندش منطقی نیست.... کتاب تو بازار هم کتاب فوق العاده نیست.... من دست بچه ها نشر دریافت میدیدم... ولی همون کتاب رو بخون کافیه....
    3-بنده اصلا ریاضیم خوب نبود و تو کنکور هم شاید حوالی 50 بزنم و چهارتای هندسه رو نزدم.... از قول جناب عسلی(مولف حسابان کتاب سبز) میگفت که اساسا از چهار تا سوال دانش آموزان خیلی زرنگ به زور سه تاش رو حل میکنن....حتی بچه های ریاضی هم هندسه ی 1 براشون سخت تر از هندسه دو هست....پیشنهادم اینه....شما این تابستون یک دور هندسه رو بخون حالا اون آخرا اگه وقت شد اون آخرا (اسفند مثلا)کاملش میکنی اگر هم نشد که چیزی از دست ندادی....چون ممکنه تو کنکور یه سوال آبکی بیاد..

13. 2 کاربر از M A M M U T بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن ریاضیات *M!L4D*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    The Hell

پيش فرض

خـــب ,
    طرح کنکور مدرسه ی ما هم فردا شروع میشه . طبعا" حضورم اینجا کمرنگ یا بی رنگ میشه ...
    برای همه دوستان گل آرزوی موفقیت دارم
    فعــــــلا" بــای :- اچ

15. این کاربر از *M!L4D* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز 5ajad's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    Ķêŗmάņšĥąħ

پيش فرض

تاپیک واسه من شده منبع غم و غصه بخدا
    میام اینجا همه در حال سوال کردن در مورد چطور خوندن هستن ولی خودم اصلا تاحالا لایه کتابو هم باز نکردم
    اصلا تاحالا عادت نکردم به خوندن واسه تست و آزمون...اصلا تاحالا کتاب کمک آموزشی نخریدم حتی یه دونه
    ترو خدا کمک کنین میخوام شروع کنم ولی نه کتاب تست دارم نه هــــــــــیچـــــی
    این مدرسه ی کوفتی هم طرح کنکور نذاشته
    فردا هم میرم این کانون رو ثبت نام کنم برای اولین بار...یعنی اولین بارمه که میرم این جور جاها

حالا من چطور بخونم...از کجا شروع کنم ... چطور بخونم
    این اینترنت هم بد دردی شده...اصلا نمیشه بلند شم از پاش...من احمق تازه بازی دانلود کردم

یه راهنمایی بکنین بخدا ثواب داره

17. 2 کاربر از 5ajad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •