تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 9 اولاول 123456789 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 81

نام تاپيک: نقاط ضعف انتی ویروسها وفایروالها

آخر فروم باز AliROCK's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    طهران

پيش فرض

نظرتون راجع به norton firewall چیه

پروفشنال Adel.p30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

سلام علی جون
    اول شما باید این سوال رو در تایپیک نورتون میگفتین یا مقایسه ی انتی ویروسها و فیروالها
    ولی اشکال نداره
    من نظرم رو میگم
    ببین فایروالی بی نقصو عیب نیست
    خوب این فیروال خوبیه
    اطلاعات :
    برنامه نورتون پرسنال فایروال هم فقط شامل فایروال شرکت سمانتک هست که کار محافظت شما رو در برابر هکر ها انجام میده . به نظر من نورتون اینترنت سکیوریتی کامل تر و بهتر از این هست .
    قربانتان
    Adel.p30

حـــــرفـه ای shahedi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

ما که نمیتونیم حلش کنیم

حـــــرفـه ای satttanism's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    In your Mind

پيش فرض

سلام
    من يه مشکلی با zonealarm security suite version:6.5.722.000 پيدا کردم اونم اين error که داخله عکس اين error وقتی که zonealarm ميخواد load شه مياد لطفاً کمکم کنيد

داره خودمونی میشه Blacklord's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

آقایون این فایلو دانلود کنید و اجرا کنید(نگران نباشید ویروس نیست!!) ببینید آنتی ویروس و فایروالتون چطور میشه؟ (مطمظن باشید این فایل هیچ ضرری به کامپیوتر یا آنتی ویروس یا فایروال شما نمی زند، فقط نشان دهنده ی ضعفشونه ،این فایلو خود من برنامه نویسی کردم!!)
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه moonomid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

من با ZoneAlarm فعالیت های اینترنتی رو به طور کامل بلوک می کردم اما بازهم اطلاعات رد و بدل می شد!
    من الان حدود 2 سال است از zone alarm security suite استفاده مي كنم و به هيچ مشكلي بر نخوردم
    به نظر من بهترين فايروال و انتي ويروس و ... هستش

تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض ضعف بزرگ در کاسپرسکی Kis

سلام
    یک ضعف بزرگ در کاسپرسکس که توسط دوستمون
    mehdi 56 گرفته شده
    دوستان عزیز این آنتی ویروس (kaspersky IS 6.0.0.303) با وجود تواناییهای بسیارش و داشتن برچسب نسخه ی فاینال هنوز بوگهای زیادی دارد و آزمایشی است و گواه آن hotfix های بسیاری است که بعد از آپ دیت گهگاهی اضافه می شود(hot fix a,b,c,d,e) البته از نسخه ی 6.0.0.300 تا نسخه ی آخر.البته این بوگهائی است که تیم سازنده ی آنتی ویروس پیدا کرده اند و همه ی مشکلات آن نیست.
    و علت پاک نکردن تروجانهائی را که می شناسد گرفتن بک آپ از آن تروجان موقع پاک کردن آن است . که تروجان دوباره از بک آپ خود نرم افزار به سیستم رخنه می کند و روی سیستم می نشیند. که این یکی از بوگهای بزرگ این نرم افزار است.
    این بوگ بطور عمده مربوط به تروجانها می باشد. که به سیستم به هر دلیل رخنه کرده اند و سیستم آلوده شده است.
    راه حل: در موقع پاک کردن تروجان هنگامی که اسکن تمام شد و پیغام آنتی ویروس مبنی بر پاک کردن تروجان بر روی مانیتور ظاهر شد ابتدا به تب Backup نرم افزار رفته و تمامی بک آپهای مربوط به این تروجان را پاک کنید و از آن تب خارج شوید سپس گزینه delete را بزنید. تا کار پاک کردن تمام شود. دوباره به تب Backup رفته و بک آپ را چک کنید . اگر دوباره از تروجان بک آپ گرفته شده است. آن را پاک کنید. restart کنید.دوباره اسکن کنید. می بینید که تروجان پاک شده است.(و این یعنی در حالت کلی تب Backup آنتی ویروس مشکل امنیتی دارد.)
    قربانتان
    Adel.p30

حـــــرفـه ای vtn54's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط Adel.p30
    سلام
    یک ضعف بزرگ در کاسپرسکس که توسط دوستمون
    mehdi 56 گرفته شده
    دوستان عزیز این آنتی ویروس (kaspersky IS 6.0.0.303) با وجود تواناییهای بسیارش و داشتن برچسب نسخه ی فاینال هنوز بوگهای زیادی دارد و آزمایشی است و گواه آن hotfix های بسیاری است که بعد از آپ دیت گهگاهی اضافه می شود(hot fix a,b,c,d,e) البته از نسخه ی 6.0.0.300 تا نسخه ی آخر.البته این بوگهائی است که تیم سازنده ی آنتی ویروس پیدا کرده اند و همه ی مشکلات آن نیست.
    و علت پاک نکردن تروجانهائی را که می شناسد گرفتن بک آپ از آن تروجان موقع پاک کردن آن است . که تروجان دوباره از بک آپ خود نرم افزار به سیستم رخنه می کند و روی سیستم می نشیند. که این یکی از بوگهای بزرگ این نرم افزار است.
    این بوگ بطور عمده مربوط به تروجانها می باشد. که به سیستم به هر دلیل رخنه کرده اند و سیستم آلوده شده است.
    راه حل: در موقع پاک کردن تروجان هنگامی که اسکن تمام شد و پیغام آنتی ویروس مبنی بر پاک کردن تروجان بر روی مانیتور ظاهر شد ابتدا به تب Backup نرم افزار رفته و تمامی بک آپهای مربوط به این تروجان را پاک کنید و از آن تب خارج شوید سپس گزینه delete را بزنید. تا کار پاک کردن تمام شود. دوباره به تب Backup رفته و بک آپ را چک کنید . اگر دوباره از تروجان بک آپ گرفته شده است. آن را پاک کنید. restart کنید.دوباره اسکن کنید. می بینید که تروجان پاک شده است.(و این یعنی در حالت کلی تب Backup آنتی ویروس مشکل امنیتی دارد.)
    قربانتان
    Adel.p30
    سلام دوست عزیز

از اطلاع رسانی شما بسیار ممنون می شود منبع را هم لطفا ذکر کنید.

با تشکر

تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

سلام عزیز من من اولا همون طور که میبینید نویسنده ی این مقاله من نیستم
    بلکه اقا مهدی زحمتش رو کشیده بعد هم اقا مهدی منبعی ننوشته

حـــــرفـه ای vtn54's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط Adel.p30
    سلام عزیز من من اولا همون طور که میبینید نویسنده ی این مقاله من نیستم
    بلکه اقا مهدی زحمتش رو کشیده بعد هم اقا مهدی منبعی ننوشته
    دوست عزیز

من از خود آقا مهدی نیز سوال کرده ام ولی هنوز جوابی دریافت نکرده ام تا کنون نیز در هیچ کجا به موضوعی که آقا مهدی اشاره کرده اند بر نخورده ام و فکر می کنم این دوست عزیز این موضوع را بر اساس تجربیات خودشان نقل کرده اند که البته اشکالی ندارد ولی ذکر منبع در این گونه موارد ضروری است .نقصی که دوست عزیزمان به آن اشاره کرده اند در صورت اثبات آن مشکل کوچکی نیست و ضعف بسیار بزرگی برای یک آنتی ویروس است. من دوباره از این دوست عزیز می خواهم تجربه ای را که منجر به چنین نتیجه گیری شده است با ما سهیم شوند.
    با تشکر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •