تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 17 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 169

نام تاپيک: ويروس نويسي و انتي ويروس نويسي

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Forum.p30world

پيش فرض

سلام ممنون از اينکه جواب دادين. رو سيستمم ويستا نصب هست و همونطور که مي دونين روش Anti Virus هست ولي نميشه روش Anti Virus ديگه اي نصب کرد. حالا جوابه سوالايه قبليمو بدين

سلام اقايه Alireza_shafaei_PCworld من ميخام تو برنامه نويسی پيشرفت کنم البته تا حالا پيشرفته زيادی کردم اما کافی نيست .. ميشه از شما کمک بگيرم؟ ميشه id بدين؟

به تاپيک هايه من برايه بحث دباره ويروس نويسی مراجه کنيد

پروفشنال double_n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    the Shire

پيش فرض

با سلام خدمته اقايه shirazhaker و h-proxy . در مورده برناميی که اقايه shirazhaker قسمته اول من موقه Compile کردنش با پيغامه Compile error: Variable not defined مواجه می شم. و در مورده ويروسی که اقايه h-proxy داده بودن . که موقه Compile کردنش با پيغامه Compile error : variable not defined مواجه می شم.. لتف کنين راهنماييم کنيد.!!
    پیغام دقیقا منظورش معلومه که چیه، شما از متغیرها توی این قطعه کد استفاده کردید ولی اونا رو برای کامپایلر تعریف نکردید که توی رم براشون حافظه کنار بذاره .
    متغیرها رو تعریف کن براش درست میشه.

باید بگم که از صفحه اول تا اینجا مطالبی رو که نوشتید خوندم، ولی اگه اینطوری ادامه بدید به جایی نخواهید رسید و فقط وقتتون رو تلف می کنید.

موفق و سربلند باشید.
    ارادتمند دوستداران دوست
    DevilHell

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Forum.p30world

13

پیغام دقیقا منظورش معلومه که چیه، شما از متغیرها توی این قطعه کد استفاده کردید ولی اونا رو برای کامپایلر تعریف نکردید که توی رم براشون حافظه کنار بذاره .
    متغیرها رو تعریف کن براش درست میشه.

باید بگم که از صفحه اول تا اینجا مطالبی رو که نوشتید خوندم، ولی اگه اینطوری ادامه بدید به جایی نخواهید رسید و فقط وقتتون رو تلف می کنید.

موفق و سربلند باشید.
    ارادتمند دوستداران دوست
    DevilHell
    ممنونم آقايه double_n از اینکه جواب دادين. من هنوز زياد تو برنامه نويسی حرفه ای نشدم ميشه کمی بيشتر کمکم کنيد؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Forum.p30world

پيش فرض

از آقايه double_n خواهش ميکنم که به این تاپيک و تاپيکه من کمی رونق بدن

اگه نباشه جاش خالی می مونه متالیک's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

2 کد یک ویروس

سلام دوستان عزیز

من احساس کردم چند روزی هست که کامپیوترم ویروسی شده ولی من هنوز بعد از چند سال یک آنتی ویزوس توی کامپیوترم ندارم. چون دزد که از دزد بزنه شاه دزده!!! در نتیجه ریشه یابی کردم و ویروسه رو پیداش کردم، اینم کدش:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    چندتا سوال داشتم:
    1. این ویروس دقیقا چه کار می کنه؟ تا اونجایی که من فهمیدم فقط به مسنجر یاهو کار داره و آی دی ها رو برمی داره و یک لینک به بقیه ارسال می کنه، اگه می شه کامل توصیح بدید
    2. چه جوری میشه این ویروس رو کامل از بین برد؟ چون من این فایل و فایل هایی که در سورس برنامه اومده رو حذف کردم ولی هنوز کامپیوترم می لنگه
    3. من دیگه سرم به سنگ خورده، چه آنتی ویروسی نصب کنم که اولا به روز باشه، ثانیا سرعت کامپیوتر رو کم نکنه؟ چون من پاندا که نصب می کنم حال سرعت کامپیوتر رو می گیره، مک آفی هم که همش پیام آپدیت می ده

با تشکر
    موفق باشید

اگه نباشه جاش خالی می مونه متالیک's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

1 کد یک ویروس

سلام دوستان عزیز

من احساس کردم چند روزی هست که کامپیوترم ویروسی شده ولی من هنوز بعد از چند سال یک آنتی ویزوس توی کامپیوترم ندارم. چون دزد که از دزد بزنه شاه دزده!!! در نتیجه ریشه یابی کردم و ویروسه رو پیداش کردم، اینم کدش:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    چندتا سوال داشتم:
    1. این ویروس دقیقا چه کار می کنه؟ تا اونجایی که من فهمیدم فقط به مسنجر یاهو کار داره و آی دی ها رو برمی داره و یک لینک به بقیه ارسال می کنه، اگه می شه کامل توصیح بدید
    2. چه جوری میشه این ویروس رو کامل از بین برد؟ چون من این فایل و فایل هایی که در سورس برنامه اومده رو حذف کردم ولی هنوز کامپیوترم می لنگه
    3. من دیگه سرم به سنگ خورده، چه آنتی ویروسی نصب کنم که اولا به روز باشه، ثانیا سرعت کامپیوتر رو کم نکنه؟ چون من پاندا که نصب می کنم حال سرعت کامپیوتر رو می گیره، مک آفی هم که همش پیام آپدیت می ده
    4. در ضمن لینک دانلود فایل های آموزشی 1 تا 3 خراب هستند و دانلود نمی شن...

با تشکر
    موفق باشید

داره خودمونی میشه yasdesign's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض خیلی مهم

سلام. من یه کدی میخواستم مثل بالایی که وقتی یاهو مسنجر باز میشه برای تمامی ادد لیستها یه پیام بفرسته.. اگه میشه با توضیحش اینجا بزارید ممنون میشم. خیلی سریع لطفا.

پروفشنال double_n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    the Shire

پيش فرض

جئاب سوالات رو یکی یک میدم.
    جواب سوال اولت: به این نمیشه دقیقا گفت ویروس ولی این قطعه کد که اینجا گذاشتین یکی از کارهاش اینه که برای دیگران یه پیام تبلیغی میفرسته که بهتون توصیه میکنم نبینیدش بهتره ولی به اینجا لینک میده girlsex.webs.io/picture.htm البته از طرف شما، که دوستان دیگه تون هم با باز کردن صفحه ذکر شده همین بلا سرشون میاد.
    البته این پیام رو بصورت ایمیل ارسال میکنه و موضوع رو Hello و متن ایمیل هم این خواهد بود :
    Go to my sait: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لیست اشخاصی که ایمیل رو براشون میفرسته رو هم از این شاخه پیدا میکنه :
    YAHOO!\MESSENGER\PROFILES

جوابت سوال دومت:
    فایلهایی که این ویروس استفاده می کنه اینا هستن :
    Kernel.vbs و Kernel.exe و TSP32E.DLL و TSP32V.DLL و Systemv.dll و ... که میتونی توی سورس پیدا کنی
    حتما از توی رجیستری اونا رو حذف کن

جواب سوال سومت به انجمنهای مربوطه به آنتی ویروسهای مراجعه کن، حتما به جوابت می رسی

سوال چهارمت رو هم من تست نکردم
    دوستان دیگه باید جواب بدن

داره خودمونی میشه yasdesign's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

1 مرسی. ولی

مرسی که زحمت بسیار کشیده اید فقط یه نکته!

میشه سورس کامل این به اصطلاح ویروس تبلیغاتی رو بزارید. البته اگر زحمتی نیست برای شما، اگر توضیح هم داشت بهتر.
    با تشکر از زحمت هایتان.

Last edited by yasdesign; 31-03-2007 at 01:19.

آخر فروم باز Alireza_Shafaei_PCworld's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

برای تعریف سرویس باید وارد Ring 0 بشی
    باید برنامه نویسی Device انجام بدی

میتونی هم جای بقیه اعضای Services در رجیستری قرار بگیری

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •