تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 8 اولاول 12345678 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 77

نام تاپيک: گرین یا کولر مستر ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه behruz_godrat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    یخچال های سرد سیبری

پيش فرض

دوستان من گفتم سری B حرف نداره

اقا شما قضاوت کنین گرین 885B با 850-ESBA پرو کولر مستر 100 هزار تومان اختلاف قیمت دارن

خدا نکنه کولر مسترتون اتفاق ناجوری براش بیفته اون موقع میفهمید گارانتی خوب یعنی چی تازه گرین مدهای حرفه ای خودشو از 2 سال گارانتی به 4 سال 2 ماه گارانتی افزایش داد

با احتساب این شرایط اون یکم برتری کولر مستر ( تهویه بهتر کم صدایی ...) کاملا گم میشه . من میگیم گرین بهتره و واقعا بهتره
    امین جان میخوام یه چیزی رو راستش رو بگی ?OK
    شما نمایندگی پاور گرین رو دارین که اینقدر از گرین تعریف میکنید؟
    من که گفتم سری پاورهای گرین ساختشون کلآ تقلیدی هست وحتی گاهی هم دقیقآ مدارش مثل کولر مستر هست اما این وضعیت فقط توی سری های خاص هستش

مشتری که میره پاور گرین بخره نمیگه که : آقای فروشنده من میخوام قبل از خرید پاور مدارش رو با کولر مستر یا ... مقایشه کنید
    PC که نیست که بگی داخلش رو باز کن چکش کنم که خوبه یا نه
    Last edited by behruz_godrat; 04-04-2010 at 17:42.

پروفشنال kinglife's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

گرین چون یک برند داخلی هست و از کیفیت نسبتا خوبی برخوردار هست به همین دلیل فراگیر شده

اما فراموش نکنید که این کمپانی هم مثل ایران خودرو یکی بود و یکی نبوده ، یعنی یکی خوب و کم صدا درمیاد ، یکی هم پر صدا و مشکل دار

کیفیت محصول با ارزیابی یک دونه به دست نمیاد بلکه به ارزیابی کلی نیاز داره و همین فروم و تایپیک های درونش بیان همین مشکل در گرین هست

در کل اگر الان هیوندا کوپه برای ما ایرانی ها یک ماشینه شاخ و خوبه باید دونست این از انتخاب کم نشاء می گیره وگرنه در کشور های اروپایی این ماشین متعلق به افرادی هست که در سطح متوسط رو به فقیر جامعه هستند

الان دوستانی که می خواهند برن بازار و amd ییندن انتخابی جز گیگا بایت در مادربرد ندارن و این به معنی برتری متلق گیگا بایت به ما بقی برندها در ایران شده ، در حالی که ایسوس ، dfi ، msi در انزوا قرار گرفتن

حالا این وضعیت در پاور هم صدق می کنه

در آخر باید بگم من خودم پاور 430 گرین دارم و قبلا هم یه 400 گرین داشتم البته از سری های قدیمی

اگه نباشه جاش خالی می مونه behruz_godrat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    یخچال های سرد سیبری

پيش فرض

ASUS رو خوب اومدی
    منم به این اعتقاد دارم که اگه ASUS هم مثل GIGABYTE یه نمایندگی معتبر مثل آواژنگ داشت ما دیگه مجبور نبودیم ASUS رو گرون و با گارانتی شرکتی بخریم
    واینکه دوست من میتونی بگی بهترین برند توی دنیا واسه هارد دیسک چی هست؟
    Western igital یعنی توی فرم های خارجی و تست های بعمل اومده بهترینه
    جریان این گرین با سایر پاور ها هم همینطوریه
    چرا گرینه به بازار جهانی راه پیدا نکرده؟ چون تمامآ اجزاش کپی هستش و اتحادیه اروپا هم شدیدآ با این کار مخالفه
    شاید توی کشورهای مثل عراق و ونزولا و غیره به چشم بخوره اما جهانی نیست
    و گرنه محصولاتی مثل فراسو توی بازار چین که خودش منبع قطعات کامپیوتری هست خواهان داره و واسه خودش اسم و رسمی داره اما گرین فقط مخصوص ما ایرانی ها هست
    من نمیخوام محصول ایرانی و مهندسین ایرانی رو زیر سوال ببرم که خوبه یا بد
    برای من کیفیت محصول و جهانی بودن اون هست که مهمه خواه اون محصول رو پاکستان بزنه یا چین

اگه نباشه جاش خالی می مونه cold398's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

ASUS رو خوب اومدی
    منم به این اعتقاد دارم که اگه ASUS هم مثل GIGABYTE یه نمایندگی معتبر مثل آواژنگ داشت ما دیگه مجبور نبودیم ASUS رو گرون و با گارانتی شرکتی بخریم
    چرا گرینه به بازار جهانی راه پیدا نکرده؟ چون تمامآ اجزاش کپی هستش و اتحادیه اروپا هم شدیدآ با این کار مخالفه
    و گرنه محصولاتی مثل فراسو توی بازار چین که خودش منبع قطعات کامپیوتری هست خواهان داره و واسه خودش اسم و رسمی داره اما گرین فقط مخصوص ما ایرانی ها هست
    برای من کیفیت محصول و جهانی بودن اون هست که مهمه خواه اون محصول رو پاکستان بزنه یا چین
    سلام
    اقا خدا پدرتو بیامرزه ما هم همینو میگیم گرین خوبه ولی قابل مقایسه با برند های معتبر بین المللی که طراح ،سازنده و عرضه کننده هستن نیست . تو ایرانم خریدار داره چون خدمات پس از فروش طولانی مدت و گسترده داره به غیر از اون نسبت به سایر برند های دیگه قیمت پایین تری داره .

پروفشنال kinglife's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

ASUS رو خوب اومدی

شما سوالی پرسیدید درباره هارد

کاربرد ها در انتخاب هارد تعیین کننده هستن

بهترین هارد برای ارشیو western digital هست اونم سری سبز که از بافر 64 بهره میبره و حالت پارک داره

بهترین هارد در کارهای عملیاتی و خواندن و نوشتن اطلاعات سامسونگ f3 هست

بهترین هارد برای کارهای روزمره و یا با دوام ترین هم سیگیت هست که یاد هاردهای کوانتوم رو زنده می کنه

برای کارهای سروری هم اونجور که من شنیدم western digital مشکی بهترینه

کابر فعال انجمن لوازم صوتی و تصویری ghahremanimehdi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    !ashfield

پيش فرض

سلام
    اقا خدا پدرتو بیامرزه ما هم همینو میگیم گرین خوبه ولی قابل مقایسه با برند های معتبر بین المللی که طراح ،سازنده و عرضه کننده هستن نیست . تو ایرانم خریدار داره چون خدمات پس از فروش طولانی مدت و گسترده داره به غیر از اون نسبت به سایر برند های دیگه قیمت پایین تری داره .
    دوست عزیز پاورهای گرین توسط کمپانی ایرانی تولید و طراحی نمیشه و قطعات خارجی است حتی در مورد خیلی از پاورها خود برد هم در کشور دیگری مونتاژ میشه و فقط برچسب گرین بر روی اون زده میشه .
    من هرچند از تولید داخل متنفرم ولی در این مورد کوتاه نمیام.

تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

دوست عزیز پاورهای گرین توسط کمپانی ایرانی تولید و طراحی نمیشه و قطعات خارجی است حتی در مورد خیلی از پاورها خود برد هم در کشور دیگری مونتاژ میشه و فقط برچسب گرین بر روی اون زده میشه .
    من هرچند از تولید داخل متنفرم ولی در این مورد کوتاه نمیام.
    منم که نگفتم گرین خودش طراحی میکنه !!!!! اصلا کی راجع به تولید یا تولید نشدن قطعات یا کلا بگیم محصولات گرین در ایران صحبت کرد ؟ ! طراحی رو Seven team انجام میده . من منظورم این بود که با برندی مثل کولر مستر که خودش طراحی و تولید رو انجام میده قابل مقایسه نیست . گرین فقط یه منتاژ کنندست متاسفانه شما منظور منو خوب متوجه نشدین !
    Last edited by cold398; 04-04-2010 at 21:49.

8. این کاربر از cold398 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز alpha007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

پاورهایی که با برندهای زیر اسم میبرم و بررسیشون کردم میتونم به جرات بگم که قابل قیاس تحت هیچ عنوان با پاورهای دیگه نیست
    کارایی،کیفیت ساخت،طول عمر و...
    cooler master نه فقط واسه اینکه خودم دارمش بلکه بخاطر مزیتهای بالا....
    ocz البته قیمتش اذیت میکنه
    thermaltake
    enermax
    و corsair
    حالا ما هی تا فردا صبح بگیم بابا کولرمستر فلانه یکی پا میشه میگه گرین و کولرمستر قطعاتشونو از فلان کمپانی میگیرن یعنی چی ؟ یعنی قطعات داخلیشون یکیه و مال یه شرکته
    اونوقت ما چی میگیم؟ ما میگیم که عمو جون کیفیت ساخت چی میشه پس؟
    گرین و کولر مستر تو یه حد کیفیت ساخت رو رعایت میکنن؟
    نه معلومه که نه
    حالا باید ببینیم گرین تو سری های جدیدش چی کار میکنه

تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

پاورهایی که با برندهای زیر اسم میبرم و بررسیشون کردم میتونم به جرات بگم که قابل قیاس تحت هیچ عنوان با پاورهای دیگه نیست
    کارایی،کیفیت ساخت،طول عمر و...
    cooler master نه فقط واسه اینکه خودم دارمش بلکه بخاطر مزیتهای بالا....
    ocz البته قیمتش اذیت میکنه
    thermaltake
    enermax
    و corsair
    حالا ما هی تا فردا صبح بگیم بابا کولرمستر فلانه یکی پا میشه میگه گرین و کولرمستر قطعاتشونو از فلان کمپانی میگیرن یعنی چی ؟ یعنی قطعات داخلیشون یکیه و مال یه شرکته
    اونوقت ما چی میگیم؟ ما میگیم که عمو جون کیفیت ساخت چی میشه پس؟
    گرین و کولر مستر تو یه حد کیفیت ساخت رو رعایت میکنن؟
    نه معلومه که نه
    حالا باید ببینیم گرین تو سری های جدیدش چی کار میکنه
    سلام
    اصلا مقایسه گرین با این برند هایی که دوستمون اسم برد مقایسه منصفانه ای ؟ یعنی گرین واقعا در حدی هست که مثلا با Enermax مقایسه بشه ؟ نظر شما چی ؟

پروفشنال amin_caragt2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    استان البرز *کرج*

پيش فرض

اصل مقایسه باید درست باشه
    اونوقت میشه گرین با هر شرکتی مقایسه کرد . حالا عرض میکنم

ملاک شرکتها در تولید هر قطعه ای اصل قیمت گذاری
    مثلا ما به گرین میگیم با 100هزار تومن قطعه یه پاور تولید کن و به کولر مستر هم همینو بگیم
    و جفت شرکتها مثلا 50 هزار تومن سود بازار در نظر میگیرن و خروجی هر 2 تاشون میشه پاور 885 گرین و 700 W.MODUARE پاور کولر مستر

حالا این 2 تارو با هم مقایسه کنید به این میگن یه مقایسه عادلانه و درست

نه مقایسه 1000 وات گرین با 1000 وات کولر مستر یا 1000 وات انرمکس
    Last edited by amin_caragt2; 06-04-2010 at 15:46.

12. این کاربر از amin_caragt2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •