تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 14 اولاول 123456789 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 137

نام تاپيک: معرفي EAGET M890 HD PVR 1080P

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

دوستان عزيز چرا سولات تكراري .....من ميخوام جواب كليه سولات و شك و شبه هات دوستنان رو بدم

اين دستگاه زير نويس فارسي و تمام و كمال و درست و حسابي پخش ميكنه و امكان تغيير زنگ اندازه و سايز فونت رو در حال پخش فيلم داره كه خيلي راحت و عاليه

مستند BBC رو درست پخش نميشه البته اين BBC يه جورايي تك پا ميزنه... من تا حالا فيلم ديگه نديدم كه پخش نشه من 3 ترابايت HD دارم

امكانات خيلي خوبي داره منوي دستگاه واقعا عاليه امكانات ريز با حالي داره مثلا مي خوام خروجي صدا رو در حين پخش ببرم روي اپتيكال در وسترن بايد فيلم رو قطع كنم و برم تو تنظيمات خروجي صدا رو عوض كنم و بعد دوباره برم تو ويديو و...و...و...تا صدا عوض شه ولي در EAGET دكمه SETUP ميزنم فيلم اتوماتيك پز ميشه بعد خروجي صدا رو عوض ميكنم و دوباره دكمه SETUP مي زنم فيلم قشنگ ادامه پيدا ميكنه
    به ریپ کردن این دی وی دی نمیتوان خرده ای گرفت چون الان wd liveداره نشون میده فکر کنم کلا آن mkvهایی کهreframeبالایی ریپ شدند مشکل داره من یک دستگاه بنام xtream pro دیدم که واقعا معرکه است وreframeهای بالا را روان پخش میکنه تازه دالبی 7کاناله وdts هفت کاناله هم داره و خروجی esataهم داره اما فکرنمیکنم توایران بشه پیداش کرد ولی اگه بود با توجه به قیمتش فکر نکنم دستگاههای دیگه حرفی برای گفتن داشته باشند

2. این کاربر از mghb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال stb2xxx's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

به ریپ کردن این دی وی دی نمیتوان خرده ای گرفت چون الان wd liveداره نشون میده فکر کنم کلا آن mkvهایی کهreframeبالایی ریپ شدند مشکل داره من یک دستگاه بنام xtream pro دیدم که واقعا معرکه است وreframeهای بالا را روان پخش میکنه تازه دالبی 7کاناله وdts هفت کاناله هم داره و خروجی esataهم داره اما فکرنمیکنم توایران بشه پیداش کرد ولی اگه بود با توجه به قیمتش فکر نکنم دستگاههای دیگه حرفی برای گفتن داشته باشند
    درسته نميشه به ريپ كردن بلوري ايراد گرفت ولي فقط BBC PLANET EARTH هستش كه اينجوريه و ديگه هيچ فايل MKV وجود نداره كه اين مشكل و داشته باشه ....حتي روي PC هم گير داره البته من BBC PLANET EARTH دارم كه هيچ مشكليم نداره

منظور شما xtreamer PRO هستش

كه اين دستگاه هم از همون چيپ ست EAGET M890 يعني REALTK 1283 استفاده ميكنه و تازه قسمت ريكورد و ----T رو حذف كردن پس ايگت از اين دستگاه بهتره
    Last edited by stb2xxx; 15-05-2010 at 10:43.

4. 2 کاربر از stb2xxx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

----T اين دستگاه تا دو هفته ديگه به قيمت خوبي در اختيار دوستان قرار مي گيره
    سلام . حتما حتما یکی برای من کنار بگذارید . ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

درسته نميشه به ريپ كردن بلوري ايراد گرفت ولي فقط BBC PLANET EARTH هستش كه اينجوريه و ديگه هيچ فايل MKV وجود نداره كه اين مشكل و داشته باشه ....حتي روي PC هم گير داره البته من BBC PLANET EARTH دارم كه هيچ مشكليم نداره

كه اين دستگاه هم از همون چيپ ست EAGET M890 يعني REALTK 1283 استفاده ميكنه و تازه قسمت ريكورد و ----T رو حذف كردن پس ايگت از اين دستگاه بهتره

من هم همه جوره eaget رو تست کردم . چون open source هم هست کمی customize ش کردم . samba اون هم که حرف نداره . بنظر من انتخاب خیلی خوبیه . ضمنا من wd tv و patriot رو هم تست کردم . eaget خیلی بهتره . بخصوص در خروجی صدا و متنوع بودن منوها و همینطور remote همه کارش

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

با سلام
    درسته که چیپست هردو یکیه اما میتونه eaget بیت ریت های بالا ی 8 را روان پخش کنه میتونه دالبی 7+1 بده میتونه dts7+1بده شمااگه transformer2 1080p mkv را داشته باشید میبینید که تواون هم ریپ میزنه اما extremer pro از همه این آزمایشها پیروز در آمده البته من نداشتم ولی فرومهای خارجی را که دیدم تصدیق میکنند

8. این کاربر از mghb بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

با سلام
    درسته که چیپست هردو یکیه اما میتونه eaget بیت ریت های بالا ی 8 را روان پخش کنه میتونه دالبی 7+1 بده میتونه dts7+1بده شمااگه transformer2 1080p mkv را داشته باشید میبینید که تواون هم ریپ میزنه اما extremer pro از همه این آزمایشها پیروز در آمده البته من نداشتم ولی فرومهای خارجی را که دیدم تصدیق میکنند
    transformer2 فعلا ندارم تست ميكنم خبر ميدم ولي گفتم چيپ ست دستگاه ها يكي هست

10. این کاربر از stb2xxx بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

سلام دوستان من تصمیم گرفتم که این دستگاه رو بخرم فقط میخواستم بدونم ایا ----t این دستگاه خوب عمل مبکنه یا نه و اینکه مشکله خاصِی نداشته باشه
    کسی این دستگاه رو با ----t داره؟
    Last edited by amirspl; 22-05-2010 at 19:48.

اگه نباشه جاش خالی می مونه mormak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

transformer2 فعلا ندارم تست ميكنم خبر ميدم ولي گفتم چيپ ست دستگاه ها يكي هست
    هنوز امتحان نکردید؟

تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

سلام دوستان من تصمیم گرفتم که این دستگاه رو بخرم فقط میخواستم بدونم ایا ----t این دستگاه خوب عمل مبکنه یا نه و اینکه مشکله خاصِی نداشته باشه
    کسی این دستگاه رو با ----t داره؟
    تا آخر هفته موجود ميشه
    Last edited by stb2xxx; 24-05-2010 at 11:28.

تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

براي پيگيري مباحث پلايرها :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by stb2xxx; 30-05-2010 at 17:29.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •